Szaboveronika

Dámské oděvy Emilio Pucci - kolekce jaro-léto 2012


Dámské oděvy Emilio Pucci - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

V nové sezóně se známá italská značka Emilio Pucci rozhodla ustoupit od starých tradic spojených s použitím jasných výtisků. Nová kolekce ženského oblečení jaro-léto 2012 je navržena v elegantním retro stylu s charakteristickou cikánskou chutí. Podle kreativního ředitele Emilio Pucci Peter Danbasa použití krajky a průhledných tkanin svěží barevné sukně a halenky zdůraznit přitažlivost moderní ženy, byl inspirován starými katalogy oblečení, který byl vyroben značkou v 70. letech minulého století. Bylo to v nich, že návrhář našel odpověď na otázku, co přesně chybí vzhled současného obyvatele velké metropole.

Podle Petra Dunbase je v módním dámském oblečení nové generace zcela neprítomný romantismus a právě to byla chyba, kterou se pán rozhodl opravit vytvořením stylové a sofistikované kolekce jaro-léto 2012. Její trend vyhlášený všestrannou a docela sexy set, sestávající z monofonní top, zdobené krajkou, a dlouhé volné sukni se širokým opaskem, udržovaný v pestré barvy. Tento styl je typický pro luxusní neformální šaty, které nebrání pohybu a dokonale zdůrazňují důstojnost postavy.Večerní verze těchto šatů je naopak charakteristická omezením a minimalismem - krátké šaty, pastelové a zlaté tuniky vypadají velmi elegantně a současně spíše bohémské.

Nová kolekce ženského oblečení jaro-léto 2012 od Emilio Pucci zahrnuje několik elegantních hedvábných a pletených obleků, zdobených frivolou krajkou. Vyznačují se vynikajícím řezem a stejným minimalismem, který není pro značku typický - absence objemných kapes, paty a šály. Alternativně navrhli návrháři Emilio Pucci dámy, aby využily elegantních a demokratičtějších podlouhlých bund z průhledné organzy. Doporučuje se, aby byly kombinovány s krátkými šaty a sukněmi, jejichž lem je ozdoben okrajem. Nicméně nesporné Hitem nadcházející sezóny slibuje, že budou úzké stylové kalhoty s vysokým pasemkteré vizuálně činí postava štíhlejší a dokonale spojená s přísnými blůzy a vrchy.

Farebná škála kolekce ženského oblečení jaro-léto 2012 od Emilio Pucci je stará, já černá a červená, salát, béžové, bílé a zlaté tóny.A jako dekorativní krajka se používají okraje, pasty, špendlíky a peří.Nejlépe články