Szaboveronika

Dámské oblečení Emilio Pucci jaro-léto 2013


Dámské oblečení Emilio Pucci jaro-léto 2013 / Móda a styl

Leto v interpretaci italské značky Emilio Pucci by mělo být bílá. Samozřejmě, ne úplně, ne opravdu. Nicméně právem oblečení andělů zaujímá centrální místo v nové kolekci dámských oděvů jaro-léto 2013 od Emilio Pucci.

Bílá se ocitla ve všech typech ženských oděvů. - Emilio Pucci doporučuje letos v létě bílé šaty, kalhoty, sukně, halenky, šortky a vše ostatní. Tkaniny pro vytvoření těchto oblečení si vybral beztížný, létající, průsvitný. Spojením s krajkou a vrstvením jednoho na druhého vytvoří na žhavém oblaku kolem ženy a ona se přemění na skutečného anděla. Ale tento anděl si dobře uvědomuje svou krásu a přitažlivost a bez jakéhokoli rozpaků ji používá pro své vlastní účely.

Na rozdíl od vzdušných sněhově bílých oblečení jsou další v kolekci Emilio Pucci jaro-léto 2013 celkem pozemskými souborem kombinací přírodních barev - khaki, béžová, hořčice, černá, modrá, modrá, máta a bílá. Některé modely mají různé geometrické a květinové výtisky, světlé dekorace a vyšívání. Tkaniny jsou již mnohem hustší, ale hedvábí, satén, šifon a oka nejsou zřídkakdy nalezeny, bavlna, prádlo a vlna se k nim právě připojily.

Charakteristickým rysem "pozemských" šatů je dlouhá průhledná sukně, která protéká bujnou mini spodničkou.

Anjel, který sestoupil na zem, se postupně začal proměňovat do vyděšeného malého ďábla. Passion colors jsou nahrazeny čistě bílými a přírodními barvami - černými, bílými, červenými. A nyní bývalý Cupid je již prezentován ve formě smrtelné krásy, jehož posláním je svádět, řídit se šílenou, nechat srdce zlomené.

Několik modelů je prezentováno v černobílé nebo červené barvě, ostatní jsou překvapeni neobvyklými výtisky. Ale tady není všechno jednoznačné - nechápete, jestli je to drak ohřívaný na hrudi, nebo je to jen kouř, podvod. Třífarební oblečení maxi (šaty nebo šaty + bunda) jsou podobné avantgardním malbám - pokud chcete, můžete vidět vše, co chcete.

V této části sbírky dámských oděvů Emilio Pucci jaro-léto 2013 jsou vkládané malé průhledné pletivo poměrně často nebo je z nich šité celé večerní šaty! Kombinace béžové a černé látky dává pocit polo-nahoty, i když tomu tak není, a bohatá výšivka s korálky a flitry činí šaty opravdu luxusní.Nejlépe články