Szaboveronika

Dámské oblečení Etro - kolekce jaro-léto 2012


Dámské oblečení Etro - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Nová kolekce dámských oděvů od společnosti Etro je harmonickou kombinací jasných barev a čerstvých obrazů, vše, co je nezbytné k zdůraznění krásy na jaře a v létě. Černý byl vzat jako základ pro vytvoření většiny oblečení, ale pokud to vypadá těžko v modelech jiných designérů, zde černá je symbolem elegance a stylu. Kromě toho byly použity zářivé barvy: modrá, oranžová, modrá, tyrkysová, citronová, žlutá, fialová a bylinná. V kolekci jaro-léto Etro však existují oblečení, které nepoužívají černé. Takové šaty a obleky vypadají vzdušněji, ale nejsou frivolní. Na každém šatech nebo obleku jsou zobrazeny ornamenty, které se prolínají s monotónními detaily šatů. Takové rozložení umožňuje vytvářet zajímavější a odvážnější modely.

Jak v oděvech, tak v doplňcích je časté používání čokolády, zeleno-tyrkysové, béžové a matné oranžové barvy. Mimochodem, v nové kolekci se Etro rozhodl experimentovat s kombinací textur. V některých modelech můžete vidět, jak tento experiment vyústil v kombinaci plísňových a hladkých tkanin.

Pokud mluvíme o plavkách Etro, pak uvidíte náznak 50-60 let.Starodávné myšlenky se však nepochybně modernizovaly, což jim dalo uvolněnější vzhled.

Co se týče večerních šatů, podle Etro v příštím období móda bude zahrnovat peří, jemné doteky a maximální otevřenost. Navíc návrháři módního domu Etro nezapomněli na transparentní látky, které se staly vynikajícím základem pro večerní šaty. Zahrnutá s takovými šaty vypadá skvělá bunda z husté tkaniny.

Zvláštní pozornost v nové kolekci Etro je věnována šatům s hlubokým výstřihem.. Navíc je tento trend pozorován jak ve večerních šatech, tak ve sportovním oblečení. Nicméně návrháři a milovníci více uzavřeného oblečení nevěnovali pozornost. Sbírka obsahuje mnoho oblečení bez dekoltu.

Barvy šatů, které se stanou módní na jaře a létě 2012, jsou pozoruhodné pro jejich rozmanitost. Pokud na letních šatech uvidíte složité ozdoby a květinové vzory, pak oblečení by mělo být vyrobeno s malými, pestrými výtisky. V každém případě může být oblečení v budoucí sezóně doplněno monofonní věcí černé nebo béžové barvy.Nejlépe články