Szaboveronika

Dámské oblečení Etro jaro-léto 2013


Dámské oblečení Etro jaro-léto 2013 / Móda a styl

Pokud jste nudí, smutní a z tmavých šedých krajin megalopolis, touha začíná, pak je čas změnit něco v sobě, pak svět kolem hraje s novými barvami a usměje se zpět.

Ti, kteří postrádají barvu, složitost, rozinky ve svém oblečení, by se měli blíže podívat na díla italské značky Etro. Značka právě vydala novou kolekci dámských oděvů jaro-léto 2013 a v ní můžete nejen najít to nejlepší, ale jednoduše získat celý kilogram tohoto sušeného ovoce.

Co jsou to Etro šaty sám? Jednoduchá silueta, stručný styl, ale jak bohatý a krásný je jejich podpisový indický ornament-tisk nazvaný "Paisley"! Obléká šaty jako pavučiny a nechává prázdné prostory sem a tam. Rozpadá se barevně a po chvíli se objeví znovu, ale jasněji a intenzivněji.

Hlavní barva šatů společnosti Etro byla černá, bílá, béžová, modrá, červená, hořčice a šedá.

Svrchní oděvy se skládají z lehkých kabátů, "prašníků" a výkopových plášťů, jsou také oceněni životně proslulými barvami a firemními výtisky. Naproti tomu silně monochromatické modré kabáty a červené kabáty.

Blazer a bundy ve sbírce dámského oděvu Etro jaro-léto 2013 pokračují v barevném trendu, má ve svém arzenálu monochromatický korálový plášť a šedo fialovou bundu. Zbytek modelů je příjemný pro oko s pozitivním zabarvením, které vyniká ještě více na pozadí lakonického řezu.

Při tvorbě halen a košil se designéři mírně odklonili od své oblíbené tisky. Ne, košile s tímto ornamentem zaujímají své zasloužené místo ve sbírce, ale na stejném místě s nimi jsou monofonní bílé, lila, korálové blůzy, květinové tiskové košile, stejně jako tenký proužek a malá buňka.

Vrchy ve sbírce jsou jednobarevné - jasně žluté, fialové, černé, červené, bílé; zdobené paisleyovou ozdobou; sportovní - polo modely; ve formě triček s veselým vzorem.

Etro jaro-léto 2013 pletené oblečení kombinuje barevné svetry a vesty s indickým tiskem a jednoduchými pletenými holými svetry s lakonickou kontrastní úpravou. Svetry jsou prezentovány s dlouhým, středním a krátkým rukávem.

V této sezoně Etro vydala lehké mini sukně, rovnou midi sukněstejně jako rozšířené maxi. Modely kalhot v kolekci jsou reprezentovány mnohem víc než sukně.Jedná se o lehké letní rovné kalhoty a husté džíny, kalhoty a šortky různých délek. Barvy sukní a kalhot z dámské kolekce jaro-léto Etro jsou v nejlepších tradicích této značky.Nejlépe články