Szaboveronika

Fendi dámské oblečení - kolekce jaro-léto 2012


Fendi dámské oblečení - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

V dámském oblečení, stejně jako v botách, se návrháři módní módy Fendi rozhodli dodržovat stejné zásady, z nichž hlavní lze nazvat nenápadné barvy, důraz na pohodlí a vzdušnou eleganci. Všechny tyto vlastnosti lze vidět v téměř každém modelu, který se podle módního domu Fendi stane relevantním v příštím období.

Většina modelů je navržena tak, aby skrývají všechny chyby postavy, protože oblečení neodpovídají tělu. Kromě toho jsou tyto modely navrženy tak, aby vytvářely vzdušný obraz, který bude perfektním doplňkem pro večerní nebo procházky po moři. Pokud jde o barvy takových modelů, tentokrát si designéři Fendi upřednostňovali tenký pás. Navíc v modrém a bílém oblečení téměř žádné příslušenství.

Při vytváření této sbírky a bez klasické černé, bílé a béžové barvy to nedělalo. Nicméně oblečení takových barev se sotva mohou nazývat skromnými - bundy z průsvitného pletence vytvářejí upřímný, odvážný obraz. Dodatek k takovým oblekům bude sandály na vysokém klínu nebo na průměrné patě.

Ve své nové sbírce módní dům Fendi používal také výraznější barvy, včetně červené, šedé, citrónové, zelené, hořčice a žluté.

Mimochodem, v některých oblecích kolekce Fendi jaro-léto 2012 se cítí duch 60. let. Živé potvrzení bylo kombinací tenkých pletených halen s širokými kalhotami.

Večerní šaty nabízené Fendi si zaslouží zvláštní pozornost. Lehké tkaniny, které se shromažďují v mnoha záhybech, umožňují vytvořit zajímavý obraz, lákavý a neuvěřitelně sexy. Sbírka obsahuje šaty s hlubokým výstřihem, stejně jako oblečení, které mírně pokrývají krk. Chic černé šaty zde jsou prezentovány v různých délkách., proto každá módní žena určitě bude mít možnost si vybrat perfektní oblečení.

Když mluvíme o každodenních oblecích, Fendi nabízí módním ženám, aby se rozhodly pro volné prosté šaty s tlumenými barvami. Nebuďte také nadbytečné prvky šatníku s vodorovným nebo svislým pruhem. A v nové sezóně bude módní kombinace sukně s vodorovnými pruhy a bundy s vertikálními pruhy.

Dá se také poznamenat Fendi Medium Peas Zpět. Jednou z neobvyklých novinek nové kolekce bude srst, kterou se designéři rozhodli vyzdobit v různých barvách.Nejlépe články