Szaboveronika

Dámské oblečení Fendi Spring-Summer 2013


Dámské oblečení Fendi Spring-Summer 2013 / Móda a styl

Italská značka dámského oděvu Fendi představila novou kolekci jara-léto 2013. Sbírka se ukázala jako světlá, neobvyklá a okouzlující. Pokud si chcete zvolit pro sebe něco elegantního, ale s lehkým dotekem hanebnosti, pak se to prostě musíte dozvědět. Tato kolekce zahrnuje oblečení vhodné pro práci, volný čas, večerní a klubové párty.

Většina z nich jsou šaty, ale jsou zde také sukně, kalhoty, bundy a několik modelů svrchní oděvy. Hlavní barvy kolekce jsou: světle šedá, světle žlutá, bílá, černá, modrá, zaprášená růžová, měkká růžová a karmínová, u některých luků jsou odstíny zelené a oranžové.

Šaty jsou většinou krátké, až do poloviny stehna nebo kolena. Na mnoha modelech je charakteristická část této kolekce - spíše hluboké řezy.. Jdou po stranách, v přední části, v modelech je jeden nebo dva kusy najednou. Proto, pro všechny vnější skromnost šatů, toto zvýraznění je velmi sexy.

Šaty mají elegantní řez, existují modely safari, triko typu, s dlouhými rukávy a kulatým výstřihem pod krkem, šaty z pláště.Barvy jsou nejrozmanitější, od monochromatických až pestrých, zdobených jasnými výtisky. Některé šaty mají v pásu měkké pásy, které lze několikrát zabalit a přivázat k uzlu nebo luku. Dalším velkolepým detailem šatů v nové kolekci ženského oblečení Fendi jaro-léto 2013 se staly objemné kapsy..

Sukně jsou krátké, převážně monofonní. Jedná se buď o modely s přímým řezem na koleno nebo podlouhlé sukně tužky. První mají stejný tvar jako na šatech a druhá zapadají do pasu, kapsy a měkký pásek, který odpovídá sukni, který lze libovolně položit.

Šortky v této kolekci Fendi mají vysoký střih a volné uložení, to jsou mini modely, které je třeba nosit s krátkým vrchlíkem nebo halenkou zastrčenou do pásu.

Blůzy jsou prezentovány ve formě světelně tekoucích modelů s hlubokým výstřihem ve tvaru písmene V, hedvábnými bez rukávů, dlouhými, hustými špičkami na tenkých řemenech a košilkách.

Bundy zkrácené nebo mírně protáhlé, rukávy 34 nebo 56, resp. Svrchní oděv je prezentován ve formě kabátu, bolero-kožešiny a vesty z umělé kožešiny. Dlouhé vlasy, růžové, karmínové a světlé oranžové barvy, bohatá dekorativní povrchová úprava činí tyto věci velmi elegantní a okouzlující.Nejlépe články