Szaboveronika

Dámské oblečení Karl Lagerfeld - kolekce jaro-léto 2012


Dámské oblečení Karl Lagerfeld - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Nová sbírka světově proslulých kočičtek vyšla 25. ledna 2012. Hlavní charakteristický rys všech obleků Karla Lagerfelda může být nazván omezené barevné schéma - většina z nich je bílá a černá. Občas se při vytváření modelu podílí tmavě šedý kovový odstín. Pokud porovnáme tuto sbírku s jarními a letními oblečeními posledních let tohoto návrháře, pak je třeba poznamenat, že v současné době existuje tendence k omezení a zvýšené extravagance. Ačkoli u některých modelů je stále ještě jasně vidět vzpurný styl. Motocyklové rukavice nebo vesty ve stylu bikerů (široký límec, který se změní na stojanový límec, mnoho zámků, kovových knoflíků apod.) Může být dobrým příkladem. Přidání takové vesty může sloužit jako široká délka kalhot na kotníku. Karl Lagerfeld nabízí bílou vestu, která se kombinuje s černou kolenou. A pod vestou může být stříbrná košile.

Mezi více ženskými šaty se dá nazvat šaty vyrobené z lehké tkaniny. Díky mírně vysokému pasu a širokému lemu se šaty stávají ženskou.Neobyčejným přírůstkem šatů je extravagantní kaštanový límec. Ruce mohou být vyzdobeny motocyklovými rukavicemi, tento detail zvětší obraz.

Šaty a vesty mohou být perfektně kombinovány s koženými legíny a boty by měly být jistě na vysoké, ale stabilní patě.

Podle Karla Lagerfelda bude v nové sezóně oblečení s přísným řezem a rovnou siluetou v módě. Například pro vytvoření neobvyklého obrazu můžete použít stříbrné šaty z nové kolekce legendárního módního domu. Toto oblečení může hrát roli tunika, pokud doplníte oblečení s leggings polokoulek. Černá kožená bunda s dlouhým rukávem je perfektní jako doplněk.

Možná, že jedna z nejvíce neobvyklých detailů nové kolekce Karla Lagerfelda může být nazývána klasickými roztrženými kalhotami.. Slávná kočička se domnívá, že v nové sezóně bude část módy upřednostňovat, aby nezadaly nudné kalhoty, jmenovitě šílené kalhoty.

Jednou z důležitých rysů nové sbírky světoznámého trenéra je demokratická cena.To znamená, že nové oblečení od Karl Lagerfeld si mohou dovolit téměř každý způsob.Nejlépe články