Szaboveronika

Kenzo dámské oblečení - kolekce jaro-léto 2012


Kenzo dámské oblečení - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Kombinace jednoduchosti, elegance a nestandardních návrhových řešení - tak můžete popsat jaro-letní kolekci ženského oblečení 2012 slavné japonské značky Kenzo, která byla představena v Paříži. Volné řezání, absence malých detailů, kombinace různých druhů tkanin a jasná paleta - to vše podle návrhářů značky bude v nové sezóně relevantní.

Dámské oblečení této kolekce lze rozdělit do dvou velkých skupin - obchodních a každodenních. V prvním případě návrháři Kenzo doporučují slabší sex. dostat krátké sukně s vlněnými trapézami, doplňující je s prodlouženými plátěnými bundami. Neméně elegantní vzhled ořezané bundy se stojatým límcem, které jsou dokonale kombinovány s klasickými těsnými kalhotami nebo capri. Takový soubor se doporučuje nosit s halenkami, zachycenými v pase s tenkým poutkem. Kenzoovo ležérní oblečení pro nadcházející jarní a letní sezónu se může pochlubit velmi originálními nálezy. Nejprve jsou to spíše široké a krátké šortky, které vypadají docela neobvyklým způsobem se světlými bundami, žaluziemi a elegantními dvojitými bundy.Trend sezóny slibuje, že je neobvykle sofistikovaný a sexy pletené náhlavní soupravy, skládající se z průsvitného vrchní části, zesílené ve světlé oranžové barvě a černé délky sukně tužky. Ovšem pletené vrcholy vypadají neméně stylově v kombinaci s šortky, těsnými kalhotami a dokonce tepláky, které značka Kenzo v nové sezóně umisťuje jako oblečení pro volný čas.

Zvláštní pozornost je věnována šatům - atributu ženskosti a elegance. Letošní léto návrháři společnosti Kenzo nabízejí dámám široký výběr tohoto druhu oděvu od džínsových mini modelů přes luxusní šifónové šaty až po kotníky. Šaty do obličeje znovu do zad. Ti, kteří chtějí každodenně doplňovat svůj šatník s originálním a jasným modelem, by měli věnovat pozornost dvojitému modročernému šatně s jasně červenou podšívkou.

Barevné řešení kolekce jarních a letních žen Kenzo 2012 jsou velmi bohaté a rozmanité. Značka se rozhodla dát zpět přednost pro jasné a hluboké tóny - červená, modrá, žlutá, oranžová, zelená, černá a perlou šedá.Nylonové stuhy, výtisky, kovové knoflíky a perleťové knoflíky se používají jako dekorace.Nejlépe články