Szaboveronika

Dámské oblečení Kenzo jaro-léto 2013


Dámské oblečení Kenzo jaro-léto 2013 / Móda a styl

Světově proslulá a milovaná mnoha značkami značky Kenzo vydala novou kolekci dámských oděvů jaro-léto 2013. Pozitivní nálada a živost této značky mohou být záviděná, všechny modely oblečení jsou velmi zábavné, jasné a šťavnaté.

Oblečení z nové kolekce Kenzo budou vyhovovat těm, kteří snadno prožívají život, usmívají se v novém dni, vidí a hledají něco dobrého v každodenním životě.. Selfironie, individualita, nestandardní myšlení - tyto vlastnosti jsou také velmi důležité, aby se při nošení oděvu z této nové kolekce cítila co nejvíce organická.

Oděvy z kolekce Kenzo jaro-léto 2013 jsou mokré tropy, hustě naplněné květinovými rostlinami a prašnými savanami, suché a nesnesitelně horké s ostrovy oáz.

Sbírka používala barvy různých intenzit, které umožňují rozdělení na dvě poloviny. V první části dominuje v "savaně", khaki, béžové, písek, bílý kámen, máta a tráva-zelená. Barva korálů je přítomna ve velmi omezeném množství a v některých výtiscích se sotva zobrazuje.

"Tropics" se vyznačují jasně žlutou, béžovou, oranžovou, oranžovou, hnědou, smaragdovou, jasně tyrkysovou a světle zelenou.

Výhodou v kolekci jaro-léto 2013 jsou kalhoty a krátké sukně. Jedná se o široký rovný kalhoty, trubky, jezdecké kalhoty, banány, široce zkrácené modely (mimochodem vynález Kenzo Takady sám). Šortky jsou prostorné a nejsou krátké.

Dřevěné kabáty jsou rovné, velmi jednoduché, béžové nebo pískové, s velmi výrazným japonským nádechem. A na rozdíl od prezentovaných několika modelů bund a letních plášťů s velmi jasným tyrkysově oranžovým velkým potiskem.

Bundy a bundy jsou krátké a stěží dosahují pasu. Jsou nabízeny jak v monofonní, tak v jasném a kombinovaném zbarvení.

Šaty a sundry ohromí svou odrůdou.. Sbírku lze nalézt i lehké saténové nebo hedvábné halenky a krátké šaty a dlouhé pletené, s komplexním ramen a krku, a stručné plášť šaty a modely ve stylu safari.

Blůzy jsou prezentovány v podobě bez rukávů, zapínáním na knoflíky a spodním límcem. Jsou osazeny a upevněny pásem nebo pásem. Mnoho vrcholů má výstřih lodi a holé ramena nebo potěšení s hlubokým a krásným výstřihem.

Také ve sbírce je několik modelů kombinézy nebo luky, které kombinují kalhoty a vrcholy stejné barvy, což z nich dělá jediný celek.Nejlépe články