Szaboveronika

Dámské oblečení Lacoste - kolekce jaro-léto 2012


Dámské oblečení Lacoste - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Známá francouzská společnost Lacoste je často spojována se sportovním stylem, ale to je daleko od případu. A příkladem je nová kolekce ženského oblečení jaro-léto 2012, kterou představila značka v týdnu módy v New Yorku, vyvolávající opravdový zájem nejen mezi odborníky, ale také mezi obyčejnou veřejností.

Tendence změnit orientaci na širší segment populace byla pozorována u oblečení Lacoste již více než jedna sezóna. Nicméně s příchodem nového tvůrčího ředitele Felipe Olivera Baptisty lze bez nadsázky říci, že kvůli své eleganci budou šaty a kostýmy od Lacoste požadovány mnoha slabšími pohlavími. Důraz v nové kolekci je na silné siluetě a absenci zbytečných detailů, takže některé modely vypadají poměrně jednoduché a dokonce i asketické. To je však více než vyvážené inovativními návrhy a úspěšnými pokusy o kombinování různých druhů materiálů, ačkoli nesporným favoritem Lacoste je stále tenká a měkká pletenina.

Trend nadcházející jarní a letní sezóny slibuje, že se jedná o miniaturní dámské šaty se zaoblenými lemy a velmi originálními bočními štěrbinami.. Jsou vyrobeny v sportovním stylu, ale jsou tak elegantní a neobvyklé, že by byly vhodné nejen na tenisovém kurtu, ale i v kanceláři. Pro každý den si můžete také vybrat krátké pletené šaty s polokošilem a klasickými příčnými pruhy, které jsou ochrannou známkou společnosti Lacoste. Ti, kteří dávají přednost kalhotám, značkoví designéři doporučují věnovat pozornost velmi elegantním a ženským modelům s nízkou pasovou vzdáleností, které jsou dokonale kombinovány s vrchními a hlubokými pletenými svetry, volnými blůzy a košilemi klasického střihu.

Chcete-li se chránit před jarním zima, Lacoste navrhuje získat zkrácený trapézový kabát, který vypadá skvěle s oblekem a také s těsnými šortky. A za horkého počasí stojí za to doplnit svůj šatník stylovým košilky nebo sadu, která se skládá z tenké pleteniny a krátkých stehen. Kromě toho byste se neměli vzdát s měkkými pletené šaty na koleno s elegantními bočními štěrbinami, vzdušnými, lehkými a dokonale zdůrazňovali postavu.

Nová kolekce ženského oblečení jaro-léto 2012 je udržována v tlumených barvách s převahou šedé, černé, bílé a modré.. Nicméně ti, kteří chtějí vyjít z davu bez námahy, budou schopni vyzvednout světlé ultramarínské vrcholky nebo karmínové šortky, které dokáží zvýraznit individualitu jakékoliv ženy.Nejlépe články