Szaboveronika

Lacoste dámské oblečení - předvečer 2012


Lacoste dámské oblečení - předvečer 2012 / Móda a styl

Mnoho žen čelí situaci, kdy během mimo sezóny prostě nevědí, co mají nosit. Rozruch počasí, kdy teplé letní slunce svítí ráno a večerní chladný podzimní déšť začíná, může zničit náladu jakékoliv slečny, pokud opustí dům v drahém obleku, zapomene si vzít s sebou pláštěnku nebo deštník. Nyní však problém výběru šatníku může být vyřešen velmi snadno a efektivně díky kolekci ženského oblečení Lacoste před jesentem 2012, který je určen pro takové případy.

Výraznými vlastnostmi nových modelů této slavné značky je elegance, jemný smysl pro styl a úžasnou harmonii. Navíc jsou tak pohodlné a praktické, že budou obsazovat čestné místo v šatníku každé ženy. Trend sbírky slibuje, že jsou elegantní bundové parky s kapucí a upravenými ozdobnými plášti z jemné vlny, které nebrání pohybu a spolehlivě chrání před chladem. Fanoušci minimalismu by měli dávat pozor na krátce řezané bundy se zipy, které jsou dokonale kombinovány s volnými kalhotami a úzkými sukněmi.A s oblekem bude vypadat harmonicky zakrytý ořezaný plášť s knoflíky se zúženými rukávy.

Navzdory skutečnosti, že konec léta a začátek podzimu nejsou vždy slunečné a teplé, značka Lacoste doporučuje ženám, aby nezanechaly sukně. Oblíbená sezóna je černý vzorek na střední stehno, který se v horku dobře hodí na vrchol nebo halenku a za špatného počasí může být doplněn o pletený svetr nebo dvojitý krátký fleecový plášť. Kromě toho jsou návrháři společnosti Lacoste přesvědčeni o významu těsných kalhot Capri, které nabízejí kombinovat s volnými pletenými svetry a pletenými blůzy.

V nové kolekci ženského oblečení před jesenním od roku 2012 od Lacoste má vlastní "highlights". Nejprve jsou to dlouhé kožené rukavice s pleteným elastickým páskem, které jsou ideální pro změnu počasí a vypadají docela působivě jak krátkými černými šaty, tak sportovním pláštěm. Navíc návrháři značky navrhují používat stylový žokejový uzávěr se štítem, který je velmi elegantní a elegantní.Pokud jde o barvy, v nadcházející sezóně se upřednostňuje černá, hnědá, bílá a béžová, stejně jako různé odstíny šedé, které dávají šatům zvláštní šlechtu.Nejlépe články