Szaboveronika

Lanvin dámské oblečení - kolekce jaro-léto 2012


Lanvin dámské oblečení - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Základem nové kolekce od známé značky Lanvin se staly klasické motivy, zředěné modely leteckých tkanin. Podle návrhářů Lanvin bude v sezóně jaro-léto 2012 relevantní černé, bílé, šedé a broskvové barvy.

Hlavní důraz je kladen na přesnost a přesnost. Když mluvíme o sukních, pak by takové podrobnosti o délce šatníku neměly být vyšší než koleno. Dá se také poznamenat, že jak kalhoty, tak sukně v příštím období jsou povinny zdůraznit pas. Dosud by módní ženy měly zapomenout na boky.

Vezměte prosím na vědomí, že přísnost a jemnost značky Lanvin je viditelná i v šatech. Přes délku těsně nad koleny by takové detaily šatníku měly být bez výstřihu. Buď je vítaný úzký čistý límec pod krkem nebo stojací límec.

Pokud stále upřednostňujete šaty, tuniky a bundy s hlubokými řezy, pak byste měli věnovat pozornost modelům z lehkých světlých tkanin. Bílé, bílé a stříbrné a béžové barvy budou zdůrazňovat důstojnost postavy a lehké tkaniny učiní obraz vzdušným.

V nové sezóně módní návrháři Lanvin ignorovali asymetrii. Podle nich, šaty a halenky na jednom rameni musí být v nové sezóně relevantní. Ale neměli byste se příliš unášet asymetrickými věcmi, protože všechny klasické doteky budou více populární.

V kolekci jaro-léto 2012 nechybí ani pozornost a jasné barvy - zlaté, modré a olivové. Ale pokud žena módy zvolí odvážné barvy, musí být doplněna více zřetelnými látkami. Lanvin navrhuje použít průhlednou látku, která neskrývá krásu dívčích nohou.. Není pochyb o tom, že každá žena se neodváží nosit takové oblečení, ale pokud se na tom ještě rozhodnete, je zajištěna pozornost mužů na slavnostní události.

Téměř všechny modely nabízené firmou Lanvin jsou pevné, ale existuje několik výjimek. V nové sezóně budou módní kombinace: stříbrno-černá, bílo-černá, béžově šedá, béžová-broskvová.

Chcete-li zdůraznit svůj obrázek, můžete si vybrat šaty zdobené kamenem, korálky a dravými flitry. Také nebude nadbytečné řetězce, malované v barvě tmavého stříbra a šperky z velkých korálků. Neméně důležité budou velké klenoty vyrobené z kovu a doplněné dekorativními kameny.

V každém případě, jako doplněk ke všem oblečením by si měli vybrat klasické kabelky odpovídajících barev.Nejlépe články