Szaboveronika

Dámské oblečení Lanvin jaro-léto 2013


Dámské oblečení Lanvin jaro-léto 2013 / Móda a styl

Francouzská značka Lanvin představila svou novou sbírku dámských oděvů jaro-léto 2013. Tentokrát byly módní ženy šťastné, vedly aktivní noční život, nenechali si ujít jediný párty a jsou neustále zmateni, kde najdou něco originálního a sexy pro další vydání. Dívky, radujte se, Alber Elbaz, návrhář této sbírky, slyšel vaše modlitby a vytvořil mnoho modelů oděvů pro šatník společnosti lvice a zástupce zlatého mládí.

Hlavní barva kolekce je černá, černá jako sametová noční obloha vzdálená od města visel s osvětlením.. Na okraji jsou bílá, modro-černá a modrá. Zdá se, že zdůrazňují hloubku noci a připomínají záblesk bílých hvězd a úsvitu úsvitu někde na obzoru, když černá se postupně stává modrá. A pouze s první paprsky slunce se objevují další barvy: fialová, žlutá, vínová a fuchsie.

Sbírka je sotva ženská, ačkoli se některé modely mohou výjimečně pochlubit. Tato sezóna je Lanvin stylová dívka je královna strany, rocková hvězda, symbol sexu.. To jí nedovolí zapomenout na nějakou výbavu.Dokonce i pánské kalhoty s náznakem člověka vypadají poněkud agresivně a rozhodně sexy - a co jste chtěli ze sako, které jste nosili přes nahé tělo?

V kolekci Lanvin jaro-léto 2013 jsou představeny spousty modelů šatů pro každý vkus. Jedná se o lakonické přímé linie, midi s bohatě zdobeným límečkem a objemnými rameny a přisedlé šaty s jedním ramenem a načechranými sukněmi s tutu. Obzvláště pozoruhodné jsou dvě šaty - bílá a černá. Extrémně jednoduchý řez je tkaninou hedvábí a šifonem, ale tištěný tisk zastaví srdce každého muže na okamžik. Faktem je, že kresba napodobuje ženské tělo, které je přes látku údajně průsvitné. Mimochodem, je to v současné době velká šance, že je z nich uděláte obvyklou postavu - modelovou, berte na vědomí.

Ostré a objemné ramena na halenkách, šatech, bundách - to je také její trik od Lanvinové v této sezoně. Součástí sbírky jsou i několik kalhot kalhot a banánů, které tekoucí nebo s přímými šípy. Návrhář nabízí na sobě jednoduché taftové mini sukně s kontrastními strapless vrchy.

Jako výzdoba kolekce ženských oděvů Lanvin jaro-léto 2013 často zahrnuje luky a jejich imitace, květiny a vlny z látky, krajky, kameny, kovové prvky, krystaly Swarovski a kožené řemeny.Nejlépe články