Szaboveronika

Dámské oblečení Louis Vuitton jaro-léto 2013


Dámské oblečení Louis Vuitton jaro-léto 2013 / Móda a styl

Světově proslulá značka Louis Vuitton představila novou kolekci ženského oblečení jaro-léto 2013. Trpělivost a očekávání tisíců dívek nebyla marná - sbírka vyšla úžasná a zajímavá (nicméně je to už tradice značky jako Louis Vuitton).

Návrhářka této sbírky Kim Hersovová rozhodla, že tentokrát žena s Louisem Vuittonem může být královnou - šachovou královnou.. Charakteristickým znakem sbírky byla buňka - je přítomna v 90% věcí. Buňka se používá odlišně - od obrovských bloků až po sotva patrné čtverce, někdy i kombinace.

Hlavní barvy této šachové extravagance se staly: bílá, žlutá, černá, studená béžová (nude), šedá, zelená. Nejběžnější je buňka, ve které je bílá barva a další ze seznamu. Existuje však i šachová hra jiných barev: žlutá a šedá, černá a béžová.

Přímé midi sukně, lakované krátké bundy bez límounů a manžety s třemi čtvrtinovými rukávy vytvářejí oblek ve velké, přibližně 20 x 20 cm bílo-žluté, černé a bílé, bílo-béžové kleci. Stejná barva je v lukách s jednoduchými vrcholy, maxi šaty s výstřihem a dlouhými rukávy, sukně, šortky, mini šaty.

Malá klec - 5 x 5 cm a několikrát menší - lze nalézt v některých modelech kabátů, halen a košil, na posledním límci a manžetách jsou jen bílé.

Návrhář navrhl několik luků s ultra krátkými vrcholy. pod hrudí, plně otevřené bříško a dlouhé rukávy - spolu s neobvyklým zbarvením vypadá velmi odvážně a jasně.

Po nějakou dobu se šachové barvy nahrazují monofonními modely oblečení s osamělou siluetou v podobě květinové větve. Ale dokonce i tam byla schopná proniknout náladová nálada: na modelech oblečení ve velmi malé buňce, květinový tisk je monotónní. A na monochromatickém květu.

Také ve sbírce je průsvitná buňka - bílá a žlutá, z dálky se může mýlit s velkým okem. Sukně s tímto dekorem vypadají úžasně - to je skvělá volba pro léto, která rozhodně nalezne odpověď v srdcích fanoušků značky Louis Vuitton.

V nové ženské kolekci jara-léto 2013 Louis Vuitton bylo místo pro monofonní luky. Žluté, bílé, černé oblečení ze sukní a vrcholků, šaty, šortky doplňuje tónová vlasová kapela.

Tkanina návrhář používal různé, jsou přítomny a matné, as lehkým leskem a upřímně šumivé večerní materiály.Nejlépe články