Szaboveronika

Dámské oblečení MaxMara jaro-léto 2013


Dámské oblečení MaxMara jaro-léto 2013 / Móda a styl

Italská značka MaxMara představila novou kolekci dámských oděvů jaro-léto 2013. Přesně jako lidé jsou značky značek také velmi konzervativní - MaxMara rozhodně patří do této kategorie. To je to, co potřebujete mít výňatek, takže zatímco jiní designéři zajistí, aby duha ohňostroj zůstala věrná jejich cestě a sledovat směr každodenní klasiky.

Ale fanoušci této značky se nezmenšují, znamená to, že svět potřebuje nejen luxusní šaty, jasné barvy, úžasné modely, ale něco prostého a dobrého.

Značka MaxMara se stala slavnou a oblíbenou přesně kvůli svým přísným sbírkám v střízlivých barvách, její oblečení jsou čisté linie, jednoduché řezání a nic nadbytečné. MaxMara je velmi suchozemská oděvní značka, vytvořená pro aktivní ženy, které jsou úspěšné v rodině ve své kariéře, ale nezapomeňte na módu.

Sbírku dámského oděvu jaro-léto 2013 dominuje béžová, stará růžová barva, ořech, taupe, ocel a černá.

Charakteristickým rysem všech modelů oděvu je volný a prostorný vrchol. - objemná ramena, široké rukávy, vycpaná prsa. Rukávy jsou svinuté a podepřené knoflíky, ramena jsou zdobena náramky.

Bundy, bundy, vesty, navzdory šířce horní části, se zužují dolů.V některých případech je pás zvýrazněn pásky a šněrování, některé modely zůstávají volné.

Vrcholy v této kolekci jsou základní, mají barvu hlavního obleku a zcela se vkládají do oblečení. Neodpovídáme okamžitě a všimnete si, že pod bundou nebo kabelem je pletený vrch.

V kolekci najdete letní oblek pískové barvy.která se skládá z dlouhé bundy s krátkým rukávem a stejné barvy sukně. Bunda má pánské poznámky - je dlouhá, má kapsy na oblek a zapíná jediným tlačítkem.

Pantsuit z přírodní tkaniny s mírným leskem šedo-hnědé barvy se skládá z zkrácených kalhot a trubek a zabaleného pláště s popruhem. Stejná barva košile a vrcholu je připevněna k obleku.

Šaty v kolekci MaxMara Spring-Summer 2013 jsou velmi lakonické, mají délku midi a jsou prezentovány v písku, růži, černé a zázvorové barvě.

Ale ani taková klidná sbírka se nedala bez kůry. Kitchem se stala sukní tužky, která kombinuje tkaniny různých barev - buněk a leopardů. Na sukni se doporučuje nosit netopýr s hlubokým V-výstřihem s bílou blůzou.Nejlépe články