Szaboveronika

Dámská kolekce Oscar de la Renta - jaro 2012


Dámská kolekce Oscar de la Renta - jaro 2012 / Móda a styl

Bez ohledu na to, co říkají zákonodárci, jsou to šaty, které mohou zřídit normální ženu do skutečné královny. Vědět o funkcích záchodové keramiky, známá americká značka Oscar de la Renta ve své jarní kolekci oblečení 2012 pro něžné pohlaví kladen důraz je kladen na desce - luxusní, elegantní a navržený pro každou příležitost.

Jako každodenní možnost nabízí společnost vyzkoušet ženy klasické plátěné šaty zdobené jasnými výtisky květin a svislými asymetrickými pruhy, poměrně jednoduché a zároveň velmi elegantní. Hlavním zaměřením sbírky je však koktejlové šaty, které ohromují představivost různými modely, texturami a barvami. Transparentní šifónové šaty s hlubokým výstřihem a sukně ke kotníkům, večerní šaty v nejlepších tradicích evropských královských dvorech 17. století s pufovaného rukávy a vrstvené lemu, klasické modely v minimalistickém stylu, zdobené umělými peřím a výšivkou - může být přítomna jedna z možností hodných zřetele a dekorace skříň moderní žena.Trendem nadcházející sezóny budou ovšem kolenní modely vyrobené z krajkové tkaniny, pevně postavené postavy, lehké, elegantní a velmi romantické.

Obecně Značka Oscar de la Renta věnuje zvláštní pozornost krajce v nové jarní kolekci pro ženy. Blůzy a sukně, vyrobené z průsvitné látky s elegantními vzory, jsou v dokonalé harmonii s krátkými bundami a hippur capes. V nadcházející sezóně slibují, že rovnoměrně se bude lišit pletené oblečení s etnickými vzory, které značka Oscar de la Renta používá při šití šatů, sukní a originálních vrchů. Je pravda, že takové oblečení je vhodnější pro volný čas a kancelářští designéři doporučují koupit klasické pletené obleky s krátkými bundami a sukněmi, které by měly být nošeny s jasnými halenky a doplněny průhlednými šály.

Nicméně v nadcházející sezóně by se módní ženy neměly vzdát nohavic. Obzvláště vítané modely s vysokým pasem, které vypadají skvěle s krajky a halenky. Pokud jde o boty, návrháři značky Oscar de la Renta v této věci zůstávají neochvějní.Podle jejich názoru by nadcházející jarní ženy měly zastavit výběr na sandálech s vysokými podpatky a průhlednými chodidly.Nejlépe články