Szaboveronika

Victoria's Secret dámské oblečení - jaro 2012 kolekce


Victoria's Secret dámské oblečení - jaro 2012 kolekce / Móda a styl

Zbývá jen pár dní až do začátku jara, takže skuteční módní fanoušci už přemýšlejí o tom, jak doplnit svůj šatník, aby v nové sezoně vypadali jasně, stylově a elegantně. Známá americká značka Victoria's Secret, která vytvořila překvapivě pohodlnou a originální kolekci ženského oblečení na jaře 2012, je připravena jim pomoci vyřešit tento náročný úkol.

Výrobky této společnosti jsou známé Při vytváření modelů se používají většinou přírodní tkaniny.. Tento trend pokračoval v nové sezóně a stal se charakteristickým rysem pleteného oděvu, který značka Victoria's Secret nabízí vyzkoušet zástupce slabšího pohlaví. Nejdříve se jedná o halenky, svetry, svetry a vesty vyrobené z lnu, bavlny, vlny a kašmíru, které ideálně přizpůsobují postavu a zdůrazňují její důstojnost. Hluboké řezy, velké knoflíky, spousty jisker a drahokamů, stejně jako pestrobarevná paleta barev - to vše dělá Victoria's Secret knitwear velmi atraktivní a elegantní. Kromě toho jsou takové blůzy, vesty a svetry dokonale kombinovány s jinými druhy oblečení, ačkoli návrháři značky jsou přesvědčeni, že budou vypadat nejpůsobivěji s těsnými kalhotami, které odpovídají tónu.

Pokračování pletací čáry, V novém jarním sbírce společnost zahrnovala zhruba tucet koktejlových šatůkteré se vyznačují úžasnými jemnými liniemi a ženskostí. Trend sezóny je již uznán jako model s nízkým okrajem s velmi jasnou barvou, s důrazem na pasu a dlouhou, lichoběžníkovou sukni "na podlahu", která se vyznačuje zvláštním luxusem a elegancí. Neméně elegantní je také krátké šaty s korzet a vzrušená pletená sukně se šněrováním, která je ideální pro každodenní použití.

Společnost se starala také o obchodní ženy tím, že jim nabídla možnost volby několik možností pro kancelářské oblečení. Především jsou to elegantní a velmi stylové obleky s krátkými bundami a pevnými kalhotami, které vypadají velmi impozantně s průsvitnými pletenými vrcholy. Ale sukně, tužky, kolena s sexy štěrbinou v přední části, návrháři Victoria's Secret doporučují nosit hedvábné blůzy bez rukávů nebo klasických jednobarevných košil. Kromě toho jsou nově vznášené džíny v módě v kombinaci s tvarově tvarovanými pletenými tričkami a tuniky, stejně jako krátké džínové bundy, které se běžně nosí s dlouhými sukněmi a tenkými pletenými svetry až do poloviny stehna.Nejlépe články