Szaboveronika

Dámské vrchní oblečení Burberry Prorsum - kolekce podzim-zima 2011-2012


Dámské vrchní oblečení Burberry Prorsum - kolekce podzim-zima 2011-2012 / Móda a styl

Vojenský styl je jedním z nejoblíbenějších módních trendů britské značky Burberry Prorsum, takže není překvapením, že se v ní udržuje vrchní dámské oblečení kolekce Fall-Winter 2011-2012, což je velmi praktické a pohodlné.

Aby se kompenzovala nedostatek neobvyklých návrhových řešení, značka Burberry Prorsum se zaměřila na barvu a strukturu použitých tkanin. Jedná se hlavně o poměrně tlustý závěs nebo měkkou vlnu jasných odstínů od modrozelené a šarlatové až po žlutou, bílou, kávovou a oranžovou.

Zvláště důležité je v období podzim / zima podle Burberry Prorsum velké a malé buňky. Kabáty a krátké bundy - bundy z "tartanu" -buckle, prezentované značkou, se staly trendem nové sezóny. Jsou v dokonalém souladu s oběma šaty a úzkými kalhoty, a proto jsou ideální pro každodenní život. Obecně platí, že charakteristickým znakem modelů podzim-zima 2011-2012 jsou úzké ramena, silueta a délka do poloviny stehna. Mnoho plášťů má obojstranné obojky, přísné a docela elegantní a dodává se také s širokými koženými opasky s masivními přezkami.

V kolekci podzim-zimní 2011-2012 Burberry Prorsum takétam jsou neobvyklé volné kabáty-tuniky s trojnohým rukávem a jejich zkrácená verze - světlé závěsy a kašmírové bundy s tradičními ramenními popruhy. Je také třeba poznamenat, že značka používá masivní kožené nebo kostní knoflíky a háčky na upevnění, které jsou namontovány na elegantních kožených vložkách, jako povrch pro různé modely plášťů. Kožušinové rukávy vypadají docela neobvykle, což dává srsti zvláštní elegance a ženskost.

Kožichy z přírodní kožešiny v nové podzimní-zimní kolekci Burberry Prorsum nejsou tak hodněNicméně, oni jsou rozlišovaní neobvyklým řezem a trim. Většina modelů má délku do poloviny stehen a jsou vyrobeny z králíka, lišky nebo liščí kožešinou, která je v kombinaci s kůží a pletené vložek. Pěkně úzké rukávy, vybavené siluetou a rozkročeným dnem, dvojitým límečkem a širokým opaskem - kabáty Burberry Prorsum jsou navrženy ve stylu přísného minimalismu, kde není prostor pro drahé kožešiny a luxusní kapuce. Velmi stylový vzhled oříznuté bundy, kabáty, které těsně padnoucí tvar, nedržte se pohyby a umožňují simulovat různé obrázky - z romantické sportovní a podnikání.Nejlépe články