Szaboveronika

Kenzo dámské doplňky - kolekce jaro-léto 2012


Kenzo dámské doplňky - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Příslušenství značky Kenzo jsou milovány a noseny ženami světa. A není vůbec překvapující, protože každá sbírka slavných umělců je dílem galanterního umění. Ať už se jedná o kabelky, sluneční brýle nebo klobouky, Kenzo v každé sezóně nabídne výběr z mnoha exkluzivních modelů, z nichž každá dáma si může zvolit několik nejvhodnějších věcí pro sebe. Poslední sbírka této značky - jaro-léto 2012 nebyla výjimkou.

Tašky Kenzo: módní trendy jara-léto 2012

V nové sezóně si každý módista, bez ohledu na styl a náladu, vybere pro sebe opravdu kvalitní a světlé tašky. Hlavní zaměření nové kolekce je v jasných barvách (oranžová, žlutá, zelená a modrá). Obzvláště módní budou kabelky se sestavou v horní části. Charakteristickým znakem kabelky Kenzo jaro-léto 2012 byla přítomnost velkého počtu popruhů. Každá taška je zdobena bílým, růžovým, oranžovým nebo zeleným koženým pásem. Nová řada Kenzo představuje malé a prostorné kabelky, které lze nosit v rukou nebo na rameni.

Kenzo sluneční brýle: Stylové jaro-léto 2012 inovace

Podle Kenza by v příští sezóně měla dívka vyniknout nejen s bohatými květy, ale i neobvyklým doplňkem. Jeden z trendů sezóny může být nazýván brýle se zelenými modrými skly a okrajem leopardů. Také čip nadcházející sezóny lze považovat za sluneční brýle od slunce s modrými brýlemi. Extravagantní brýle jsou navrženy tak, aby zdůrazňovaly nejen excentricitu své milenky, ale také její pozornost na módní trendy.

Kenzo klobouky: nové modely pro jaro-léto 2012

Klobouky, stejně jako všechny ostatní příslušenství Kenzo v sezóně jaro-léto 2012, se vyznačují jasnými barvami a kontrastními kombinacemi. Obzvláště módní budou klobouky a čepice s dlouhým zorníkem, zdobené dekorativní oka. V srdci tvorby klobouků a čepic je tkaní slámy, které se v tomto roce stanou obzvlášť populární.

Takové klobouky se nejen spolehlivě chrání před zápalným sluncem, ale také snadno vytvoří atraktivní a originální obraz. Obecně nová řada doplňků značky Kenzo zvýrazní přírodní krásu a dá obrazu jedinečný vzhled. Použitím tohoto příslušenství k vytvoření nového obrazu nezůstanete bez povšimnutí u žádné strany.Nejlépe články