Szaboveronika

Lanvin dámské doplňky - kolekce jaro-léto 2012


Lanvin dámské doplňky - kolekce jaro-léto 2012 / Móda a styl

Vytvoření kolekce ženských doplňků, návrháři Lanvin se zaměřili především na různé tvary a barvy. V řadě jaro-léto 2012 najdete absolutně všechno, včetně klasických kabelky, peněženky, peněženky s očkem, které se nanáší na kartáč, spojky a divadelní pytle.

Zvláštní pozornost tentokrát byla věnována výrobě šperků. Podle Lanvinové v příští sezóně budou ženy módy nosit velké kovové kříže zdobené jasnými kamínky. Kromě toho je téma křížení pozorováno nejen v ozdobách krku, ale také v náramkových hodinkách. Velké kovové kříže by měly viset na masivních řetězcích. Navíc takové příslušenství může být vyjádřeno jak v tmavě šedé, tak ve zlaté škále.

Lanvin také upozorňuje fashionisty na masivní šperky z korálků nebo kamenů. Takové šperky by měly být umístěny na samém boku krku, vytvářet elegantní límec a vrchol celého oblečení. Stejné pravidlo platí i pro náramky - v minulých sezónách zůstaly jemné záplaty, nyní masivní lesklé šperky, doplněné lesklými kameny a korálky, se staly módní. Mimochodem, jako náramek lze použít kovové popruhy o šířce dva centimetry. V takovém příslušenství je vítáno imitace zlata nebo bronzu.Tyto pásky mohou být navíc zdobeny jedním nebo více kameny.

Mimochodem náboženské motivy jsou také vidět na prstencích. Kromě náhrdelníku nebo hodinky lze použít kroužky s křížem. A také zde nebylo bez dalších šperků, tentokrát používaly dekorativní perly. A náušnice vyrobené ve tvaru kříže vypadají mnohem skromnější, ale mnohem elegantnější. Jednoduché tvary a několik drahokamů se mohou harmonicky spojit do skutečně stylového šperku. K dispozici jsou také dvě možnosti: zlatý nebo tmavě šedý kov.

Pokud jde o boty v sezóně jaro-léto 2012, nejvýznamnější budou nejvhodnější sandály s vysokým podpatkem. Nejčastěji se v nové kolekci nachází broskvová barviva, ale důležitá role byla věnována zelené a béžové imitace kůže krokodýla. Docela často existují kombinace černé a broskvové barvy. Můžete si také vzít na vědomí, že brzy se tenisky a baletky opět stanou relevantní. Zde se hlavní barvy mohou nazývat broskví, černá, béžová, zelená, modrá a vínová.Nejlépe články