Szaboveronika

Dámské módní džíny podzim-zimní 2013-2014


Dámské módní džíny podzim-zimní 2013-2014 / Móda a styl

Džíny jsou povinnou součástí šatníku, protože jen s pomocí tohoto oděvu můžete vytvořit různé obrazy, včetně příležitostných, romantických nebo extravagantních. Při výběru takového praktického detailu v šatníku byste se měli soustředit na módní trendy diktované světově proslulými kočovníky.

Stylové džíny v sezóně podzim-zimní-2013-2014

Hlavní trend v nadcházející sezóně lze nazvat rovnými džíny, které byly před několika lety na vrcholu popularity. Jediný rozdíl v současné módě je vysoký pas. Na rozdíl od předchozích verzí rovných džínů je dnes důraz kladen na maximální praktičnost a pohodlí, protože jen džíny s vysokým pasem skrývají hlavní nevýhody postavy a zahřejí je v hořké zimě.

Také by mělo být poznamenáno, že vybledlé džíny se konečně vracejí k módě. Navíc pouze horní část kalhot by měla zůstat těsná, střední část by měla být volná a hlavní vzplanutí může pocházet pouze z kolena. Džíny tohoto střihu by měly být dlouhé, skoro úplně zakrýt boty a nechat jen ponožku v dohledu.

Stejně jako v předchozích obdobích, v podzimní-zimní módě 2013-2014, jsou džíny, které se hodí nohám po celé délce. Toto oblečení dokonale padne s úzkými botami nebo botami na vysoké plošině, takže designéři jsou přesvědčeni, že tento styl nevyjde z módy po dobu nejméně dalších pěti let. Stojí za zmínku, že džínové džíny jsou v módě pro podzimní a zimní období. Výrazné vlastnosti módních kalhot z klasických chinos zahrnují použití hustší tkaniny a světlé dekorativní vzory.

Pokud jde o paletu barev, klasika zůstává v módě. Nejvíce stylové budou považovány za džíny v tmavě modré barvě. Mnoho moderních trenérů se shoduje, že v nové sezóně budou nejdůležitější džíny bez vyšívání a dekorativních výtisků. Další skutečná barva může být nazvána světle modrá s bílými skvrnami.

Trendy podzimní-zimní sezóny 2013-2014

V nové sezóně nabízejí návrháři módního domu Moschino upřednostňovat kapri jeans s vysokým pásem, který se rozšiřuje po celé délce. Bude možné zdůraznit pás v těchto šatech pomocí širokého koženého pásu nebo šátku.

Navzdory nástupu prvních chladných dní doporučují designéři pokračovat v nosení štíhlých džínů sněhobílých barev nebo upřednostňovat více "podzimní" barvy (černé, hnědé, tmavě modré).

Jeans capri by měl být módní a podle názoru slavné značky Balmain. Na rozdíl od kolegů navrhují Balmain návrháři v nadcházející sezóně klade důraz na lehkost a dokonce nedbalost. Nejlepší ukázka toho bude zkrácena, fit džíny, otřel do malých děr.

Jeden ze světových trenérů džínoviny, jak víte, je G-Star RAW. Každou sezónu slavní designéři slavné značky vyrábějí velké množství modelů, které se liší barvou, stylem, strukturou a přítomností dekorativních prvků, takže každá žena módy si může vybrat nejvhodnější oblečení pro nadcházející sezónu. Podle G-Star RAW budou vysoké džíny s délkou nad kotníkem módní na podzim-zimu 2013-2014. Tyto modely jsou perfektně kombinovány s podzimní obuv a mokasíny. Také se stane módní a široký džíny, jehož dno je pečlivě sestaveno. Navíc pod značkou G-Star RAW v nové sezóně opět začne vyrábět kombinézy se zúženým dnem a širokou střední částí.

Jen Cavalli je jedna z mála značek, které nabízejí letní náladu dokonce i na podzim i v zimě. Podle návrhářů známých značek zůstanou v módě stále vysokohorské džíny s květinovými pruhy po celé délce modelu. Stylové řešení bude také světle modré džíny zdobené malými sněhově bílými pruhy. Módní návrháři Just Cavalli nabízejí doplnění podzimních a zimních šatů a džín s geometrickými výtisky nebo podrobnými ozdobami.

Vybledlé džíny se pokoušejí stylovat návrháře módního domu Gap. Podle jejich názoru bude trendem sezóny klasické obyčejné džíny, rozšířené na dně. V nové sezóně, na rozdíl od předchozích, jasné barvy budou módní (bílá, tlumená karmínová apod.).

Jeden z nejjasnějších modelů džínů, které nabízí módní dům D & G. Slavní módní návrháři se domnívají, že na podzim roku 2013 budou ozdobené džíny odvážných barev módní. Jasným řešením pro podzim bude červené a bílé vykrojené.

Módní dům Isabel Marant zůstává věrný novým klasikům. Nové výrobky této značky jsou hubené džíny se složitým intelektuálním písmem. Barevné barvy mohou být vyjádřeny ve variantách černě světle šedé nebo černě kaštanové.Nejlépe články