Szaboveronika

Dámské tašky Louis Vuitton podzim-zima 2010-2011


Dámské tašky Louis Vuitton podzim-zima 2010-2011 / Móda a styl

Déšť, sníh, ostrý náraz větru ... Chlazení přichází, je čas na aktualizaci šatníku a příslušenství. Co je nového ve své zimní sbírce ženských pytlů, je slavné Francouzská značka Louis Vuitton?

Vše je obvyklé: striktně, elegantně, elegantně a nákladově. V této zimní sezóně se hlavní pozornost věnuje použití aligátorové kůže a liščí kůže.

Klasická kabelka s malou kulatou, kůží pokrytou, pevnou rukojetí a spolehlivým "zlatým" zámkem na klapce, pod kterým je zip, který chrání několik vnitřních částí, včetně mobilního telefonu a peněženky.

Celá taška je vyrobena z monotónně zbarvené aligátorové kůže, bohatý vizuální efekt je dosažen kresbou přírodní kůže. Barvy jsou klidné, tlumené: krémově stříbrné, antracitové, pískově zlaté, zralé švestky.

V jiném modelu sáčku podobného siluetu není přítomnost aligátorové kůže tak zdůrazněná, používá se pouze při výrobě rukojeti, polstrování zámku a klapky. Ta samá taška je vyrobena z demokratičtějších materiálů s embosováním a všechny základní monogramy značky.

Další model, již tradiční pro tuto sezónu, přitahuje svou elegantní, slavnostní strukturou. Celá taška, s výjimkou kožené rukojeti a klapky, je pevná vyšívané šumivými černými flitry.

V podzimní-zimní kolekci jsou také přítomny dva dostupné modely tašky, jsou vyrobeny z cenově dostupnějších materiálů, rukojeti a kabriolet jsou vyrobeny z hladké buvolí kůže, zbývající detaily jsou vyrobeny ze stísněných materiálů s monogramem. Tašky jsou vyráběny v rozmezí antracitu a starého červeného vína.

Jeden z modelů pytlů má dvě rukojeti a protáhlý tvar, jako je tělo jezevčíka.

Další sáček s tradičním tvarem, ale sada obsahuje dlouhou odnímatelnou rukojetí s ramenní vložkou.

A nakonec mladší, ne obvyklý model pro tuto klasickou značku. Téměř čtvercová taška, se dvěma krátkými kulatými úchyty. Vrcholem je, že taška je vyrobena z načechraného kožešiny "šedé" stříbrné lišky nebo červené lišky, původně kombinované s náměstími bohaté černé kožešiny a připomínající šachovnici.

Vidíme, že v naší sbírce ženských pytlů nabízených na zimní sezónu 2010-2011,Na jedné straně zůstala značka Louis Vuitton věrná svým klasickým a rafinovaným tradicím a na druhé straně příjemně potěšila své fanoušky s použitím originálních materiálů.Nejlépe články