Szaboveronika

Dámské tašky Louis Vuitton jaro-léto 2013


Dámské tašky Louis Vuitton jaro-léto 2013 / Móda a styl

Dámské kabelky Louis Vuitton - to je sen každé dívky. Neexistuje nic, co mezi spravedlivým sexem jde fráze "Můj první Louis Vuitton", který se vyslovuje s touhou a obdivem. Nezáleží na tom, jestli plánujete koupit první kabelku této značky nebo se snažit doplnit sbírku, Každý by se měl seznámit s řadou Mini Mon Amour, protože tašky Louis Vuitton jsou módní klasika. Jsou věčné, jejich význam se nikdy nevrátil a kupováním kabelky Louis Vuitton získáte něco víc než jen příslušenství.

Louis Vuitton dámské kabelky z kolekce Mini Mon Amour jsou úžasné a skromné ​​ve stejnou dobu. Jsou vyráběny v nejlepších tradicích značky, takže v této sbírce jsou také tašky a peněženky ve firemních barvách (jasné loga LV nebo symbolický ozdob) - kde může být bez nich?

Spojky, peněženky, peněženky, brašny a ramenní tašky jsou prezentovány v nových podobách a modelech, při zachování oblíbeného obalu. Obrovskou výhodou těchto pytlů je jejich všestrannost, navzdory sto procentuálnímu uznání a autentickému vzhledu. Jedná se o skvělé doplňky pro každý den, což vám rozjasní svůj šedý každodenní život s vaší přítomností v luči.

Také ve sbírce peněženek Mini Mon Amour jsou kombinace barev - značková čokoláda s červenofialovou a oranžovou barvou. Některé modely jsou prezentovány pouze v jedné nebo dvou barvách - fuchsie, nahé a hořčice. Loga na nich jsou vyražena nebo mají zlatou sponu LV.

V každodenních pytlích kabelky a sholderových modelů dominují barvy: nude, vínová, červenofialová, hořčice, oranžová. Některé tašky jsou opatřeny dvěma nebo třemi různými barvami a existují také jedinci, kteří mají pouze jednu barvu.

Ve sbírce ženských kabelů Louis Vuitton jaro-léto 2013 Mini Mon Amour existují modely s polokruhovou špičkou a pevnou základnou - tato forma pytlů je velmi oblíbená u žen po celém světě. Harmonicky spojují originalitu, pohodlí a styl.

Některé modely se vyznačují nedostatkem značkových výtisků. - jsou vyrobeny z kůže, na které je aplikován vzorek ve formě lehkých texturovaných proužků. Žádné loga a razítko - dokonce barevné, stručné formy.

Malé kabelky na dlouhém pásku jsou vyrobeny z lakované kůže, lesk je středně příjemný. Také ve sbírce Mini Mon Amour představila pouzdro pro iPhone - kůže s podpisem a červenou barvou.Nejlépe články