Szaboveronika

Dámské tašky Fendi jaro-léto 2013


Dámské tašky Fendi jaro-léto 2013 / Móda a styl

V této sezóně se oblíbená italská módní značka Fendi rozhodla hrát s tvary a barvami tašek. Sbírka dámských tašek Fendi jaro-léto 2013 je velmi originální, trochu avantgardní, ale v duchu moderních trendů a preferencí. Ale poznámky o adventurismu nejsou přítomny ve všech typech pytlů, některé z nich zůstaly pevné, pevné, stylové, ale dobře vychované.

To se týká každodenních sáčků. Pravá kůže, obdélníkový nebo lichoběžníkový tvar, plná barva. Je to jen ta perfektní taška pro městskou ženu, která chce zůstat všude. Hlavní barvy tohoto typu sáčků z kolekce Fendi Spring-Summer 2013 jsou bílé, šedé, oranžové, béžové, černé, hnědé, žluté. S tak velkým množstvím barevných řešení nebude těžké vybrat kabelku pro váš oblek, ne? Několik modelů se ještě rozhodlo zředit tuto první řadu skromného luxusu a objevilo se v bledě růžové barvě, zbarvení barevného pythonu, s květinovým potiskem a složitým geometrickým vzorem, který vytváří optickou iluzi - buňky s posunem. To bylo to, co jsme mysleli, když jsme mluvili o "hrách" designéra.

Optické iluze jsou také přítomny na jiných vaků Fendi jaro-léto 2013.. Několik modelů spojky může zaměňovat nepřipravenou osobu, protože se zdá, že z vnější strany je nějaká volumetrická geometrická postava připojená k tašce, ale ve skutečnosti jsou to jen kusy vícebarevné kůže uspořádané takovým způsobem, že dojde k optické iluzi. Velmi zajímavá a pozoruhodná novinka v módním světě, tyto iluzorní spoje nepochybně vstoupí do módy analla.

Všechny spojky v této sbírce Fendi Spring-Summer 2013 mají krátkou tenkou rukojeť, která vám umožní zavěsit příslušenství na rameno nebo pohodlně do ruky. Bláznivé fantazie se nezastavily jen na dvojici záchytných spojů., jiné takové vaky také obtěžovaly takový osud. Kabelky zdobené korálky, které jsou připevněny ve formě okrajů, si zaslouží zvláštní pozornost. Korálky jsou navlečeny tak, že když jsou všechny nitě s perličkami v klidu, vytvářejí složitý ornament. Barvy ostatních tašek vypadají jako mozaika a jasná abstrakce.

Ve sbírce dámských tašek Fendi jaro-léto 2013 jsou také čisté spoje bílé, šedé, černé, oranžové, večerní lesklé kabelky a spojky s mírnějším a mírnějším potiskem v černé a bílé, béžové, šedé tóny.Nejlépe články