Szaboveronika

Dámské tašky Etro jaro-léto 2013


Dámské tašky Etro jaro-léto 2013 / Móda a styl

Pozor, holky, italská značka Etro vydala nový antidepresivum - kolekci ženských kabelky jaro-léto 2013! Jedná se o neuvěřitelně pozitivní, stylovou, ušlechtilou kolekci, která se skládá z mnoha modelů dámských pytlů různých velikostí, tvarů a účelů.

Dámské kabelky Etro Spring-Summer 2013 jsou podmíněně rozděleny podle účelu a barvy. Část sbírky je vyrobena ve světlých barvách a druhá má převážně ořechově hnědou barvu. Každá z nich obsahuje nákupní tašky, neformální modely a spojky.

Většina nakupujících je prezentována tradičním indiánským paisleyovým ornamentem a má tlumené pastelové odstíny lila, modré, růžové. K dispozici jsou také barvy jako černá, bílá, šedá, modrá a žlutá. Některé modely mají květinový tisk nebo obrazy námořního tématu.

Zákazníci z ořechově-hnědé části kolekce ženských kabelů Etro Spring-Summer 2013 jsou prezentováni v jedné barvě, ale jejich povrch je zdoben razítkem. Rukojeť a dlouhý popruh mají světle béžovou barvu, odlišnou od obecného tmavě hnědého pozadí. Několik modelů nakupujících má oranžové vložky nebo pruhy.

Každodenní dámské kabelky si zaslouží zvláštní pozornost.které byste měli nosit v pažích nebo na rameni.

Jsou také prezentovány květinovým, námořním potiskem nebo v podobě monofonních modelů s reliéfním vzorem "Paisley", které mají jasné barvy. Tyto tašky jsou k dispozici v pěti různých barvách: máta, jasně fialová, vápna, červená a jasně modrá. Také ve sbírce se nacházelo místo jasně žluté barvy, které přiléhá k značkovému ozdobu značky.

Spojky z kolekce Etro Spring-Summer 2013 mají plochý tvar obálky. Jeden model večerní tašky je nabízen v tmavě pestrých barvách. Harmonicky kombinuje barvy jako černá, bílá, modrá a červená.

Druhá možnost je prezentována ve formě kapsy se zipem a kombinuje hnědou kůži s reliéfním, světle šedou a hladkou jasně modrou barvou.

Stejné barvy jsou součástí každodenních sáčků z kolekce Etro Spring-Summer 2013. Kombinace hnědé, jasně modré a jemné šedé s pythonovým tiskem vytváří neuvěřitelně stylový a nezapomenutelný svaz.

Některé každodenní modely tašek, vyrobené v tmavě hnědé barvě, mají jasně žluté, fialové a oranžové kontrastní detaily o dekoraci.Nejlépe články