Szaboveronika

Dámské brašny Christian Louboutin jaro-léto 2013


Dámské brašny Christian Louboutin jaro-léto 2013 / Móda a styl

My ženy jsou velmi kreativní při sestavování našeho šatníku. Asi každá dívka je obeznámená s tou posedlostí, která přichází v obchodě s oblečením nebo příslušenstvím - již není důležité, zda se to stává stávající nebo nikoli. Je jen jasné porozumění - tato kabelka (boty, šaty) by měla být moje! A pak se to ukáže jako v žert: "Zlatíčko, koupil jsem si tu tlačítko, ale nemám pro něj nic vhodného!".

Můžete si koupit dámské kabelky Christian Louboutin z kolekce jaro-léto 2013 bez pohledu na hlavní skříň.. Jedná se pouze o umělecké díla, vysokou módu, které svou povahou jsou jedinečné a mohou úspěšně existovat samostatně.

Pokud nejste obeznámeni s novou sbírkou sáčků Christian Louboutin, máte dobrý důvod podívat se do katalogu. Jen se držte v ruce, jinak byste mohli ztratit pocity jejich krásy a bohatého dekorace!

Kolekce je velmi jasná a neobvyklá, i když je pro tuto značku typická.

S celou paletou barev, materiálů a textur lze vysledovat hlavní trend je geometrický tvar. Ale dekorativní prvky vyhlazují přísné formy, přinášejí záliby, agresivitu, ženskost nebo šik, v závislosti na zvoleném modelu tašky.

Součástí sbírky jsou tašky pro různé účely, včetně malých peněženek, peněženky, večerní spojky, tašky pro každý den různých velikostí a nakupující. Zde nenajdete jednoduchost a stručnost, všechny tašky mají více či méně zajímavé detaily a dekorace.

Ve velkých pytlích je kombinace různých druhů kůže, snadno kombinuje až pět výtisků najednou. Monochromatická kůže sousedí s jasnými a pestrými výtisky nebo kontrastními koženými pruhy a inlayy.

Malé tašky na spojky jsou zdobeny nýty nebo korálky, v kontrastní barvě nebo jako taška.

Malé tašky na zámku a dlouhý popruh mají dekorace ve formě vícevrstvého geometrického luku z různých materiálů. Některé modely mají také zlaté nebo stříbrné šperky.

Večerní spoje si zaslouží zvláštní pozornost.. Můžete si vybrat velmi pestrý model večerního pytle, při jehož tvorbě byla použita kůže různých barev a vzorů. Spolu se sofistikovanými zámky a ozdobami získávají kabelky složitý, lehce orientální styl.

Nebo možná budete chtít spojky ze zlaté nebo stříbrné kůže s pythonovým tiskem a agresivními hroty po stranách.

Každá taška ze sbírky Christian Louboutin jaro-léto 2013 si zaslouží, aby získala pýchu místa ve skříni každé ženy.Nejlépe články