Szaboveronika

Ženy Chloe bags spring-summer 2013


Ženy Chloe bags spring-summer 2013 / Móda a styl

Dámské doplňky Chloe spring-summer 2013 jsou na první pohled rozeznatelné. Chloe se velmi dobře drží zvoleného směru, spolu s novou sbírkou doplňků bylo přidáno několik nových nápadů, pár zajímavostí, něco nového, ale vše je známé a tradiční.

Jak se očekávalo tato sezona nadále vedou malé kabelky ve stylu minimalismu nebo nového minimalismu. První je téměř úplná absence dekorativních prvků nebo přítomnost pouze jednoho. Nový minimalismus je charakterizován omezením použití mnoha různých detailů, ale umožňuje použít výzdobu jednoho typu v libovolném množství.

Kabelky z kolekce Chloe Spring-Summer 2013 mají elegantní a sofistikovaný vzhled, i ty nejjednodušší modely mají některé rozpoznatelné a charakteristické detaily.

Barvy se používají jako světlé a postele nebo přírodníV některých modelech jsou připojeny až tři nebo čtyři kontrastní barvy, například různé podtypy, např. Pod pythonem nebo leopardem. Některé modely tašek jsou v kovových barvách nebo mají bohatý a bohatý dekor.

Ve sbírce "Amelia" jsou uvedeny kabelky, aktovky, se sponou na přední části tašky. Mají přísný obdélníkový tvar, geometrický, díky kapsu pseudopapíru. Vizuálně vypadá jako náměstí na náměstí. Používá se kombinace dvou kontrastních nebo sousedních barev, stejně jako spojení kůže a kožešiny.

Kolekce "Alice" zahrnuje kabelky obdélníkového vodorovného tvaru střední a středně velké velikosti s krátkými rukojetími. Společným znakem pytlů je hra kontrastních barev. Černá kůže je vyrobena z "rámu" tašky, jako kdybyste ji vyrobili z tlustého drátu. Prázdnota je kontrastní barva a někdy textura kůže (python, krokodýl, proutí) nebo pony kůže.

V kolekci "Lucy" najdete drobné kabelky pastelových barev na dlouhém pásku.. Jejich charakteristickým znakem je vnější zip-fastener s krásnými kovovými přívěsky a v některých modelech vzdorně vystupující boční kapsy. Barvy kabelky jsou převážně béžové, karamelové, žluté, bílé, korálové, růžové.

"Bella" prezentována ve formě malé a velmi elegantní spojky, je vyrobena ze zlaté a stříbrné kůže s pythonovým potiskem.Složitá výbava spojky je ideální večerní taška.

Sbírka "Paraty" obsahuje středně velké lichoběžníkové tašky.. Mají poměrně těžký, objemný a pevný vzhled. Jedná se většinou o jednoduché pytle pastelových nebo světlých barev, v některých případech s kontrastní rukojetí. Tašky z této kolekce mají dva řemeny - krátké a dlouhé.

Sbírka Marcie nabízí seznámit se s kabelkami středního nebo malého rozměru polokruhového tvaru nebo s komplexním tvarem s fuzzy hranami. Kabelky jsou prezentovány v monochromatických barvách, v některých modelech je kontrastní povrch nebo tisk.

V kolekci Alison najdete velké nákupní tašky. v čisté kůži nebo v kombinaci kůže a látky. V černé barvě se vytváří rám tašky a jako hlavní kryt se používá kůže světlé nebo pastelově zbarvené nebo hrubé proužkované světlé látky.

Elsie Collection dává módní šaty s množstvím drobných kabelů s dlouhým páskovým řetězcem. Paleta barev je různorodá, některé modely kabelky jsou bohaté na výtisky a dekorativní prvky.

Ve sbírce "Sally" Najdete zde spojky - světlé a pastelovité, složité a jednoduché, stručné a bohatě zdobené nýty nebo korálky. Všechny spojky mají ruční popruh.Nejlépe články