Szaboveronika

Burberry Spring-Summer 2013 dámské kabelky


Burberry Spring-Summer 2013 dámské kabelky / Móda a styl

Značka Burberry vydala novou kolekci kabelky pro ženy jaro-léto 2013. Tyto doplňky velmi jasně odrážejí novou kolekci dámského oblečení - mají společný styl, barevnou paletu a odstíny. Pokud máte obavy o nalezení velmi světlé, originální, ozdobené pytle, pak byste měli určitě obrátit svou pozornost na kabelky Burberry.

Tentokrát kolekce obsahuje pouze kabelky. - neexistují žádné jiné modely sáčků, jako je spojka nebo shopper. Tašky na kabelky jsou však tak individuální a luxusní, že budou úplně jít na večerní tašku a budou docela vhodné s obručem Burberry a večerními šaty.

Tvar pytlů je obdélníkový, má zaoblené rohy, připomíná síťku. Tašky na zip jsou připevněny a mají dekoraci ve formě visacího zámku a kožené klíčenky s kovovou vložkou, která je označena značkovým rytím. Rukojeti jsou krátké a polokruhové.

Dámské kabelky Burberry Spring-Summer 2013 jsou prezentovány ve třech verzích, jehož charakteristickým rysem byly materiály, které byly použity při tvorbě tohoto příslušenství.

První verze pytlů je prezentována jako kombinace saténu a přírodní kůže. Tyto tašky našly výkon ve třech barvách: tmavě fialová, tmavě zelená a modro-modrá. Hustý satén má matný lesk, téměř stejný jako hladká kůže.Taška samotná je vyrobena z textilu, kůže je na dně, rohy, okraje a držadla tašky. Úchytky tohoto modelu jsou připevněny k tělu tašky způsobem klasického pásu s sponou, kožené ocasy zůstávají volné.

Druhý typ sáčků je vyroben ze stejného materiálu - přírodní kůže.. Tvar a hlavní části jsou téměř shodné s výše popsanými sáčky, rozdíl je patrný pouze u některých vlastností: krátké rukojeti jsou "odlité", tj. Přišité na základně do těla tašky a místo zámku je spona na luk. Kůže na taškách je texturovaná a má velké zrno. Kožené tašky z nové kolekce Burberry Spring-Summer 2013 jsou nabízeny ve čtyřech kovových barvách: černé, tyrkysové, oranžové a zlaté.

Třetí formát pytlů se skládá jak z vinylu, tak z pravé pythonové kůže. Vinyl je průhledný a umožňuje zobrazit obrysy objektů v sáčku. Na taškách tohoto typu je visací zámek a klíčenka složená ze dvou kabelů různých velikostí a zlatých přívěsků. Vinylové tašky jsou v červené, béžové a zlaté, fialové, zelené, modré, vínové, bronzové, žluté a oranžové. Python kožené vložky mají kovový odstín v hlavní barvě tašky.Nejlépe články