Szaboveronika

Dámské tašky Balenciaga jaro-léto 2013


Dámské tašky Balenciaga jaro-léto 2013 / Móda a styl

Italská značka Balenciaga představila novou kolekci dárečských pytlů jaro-léto 2013. Dnes módní trendy diktují módě, aby byli velmi ohleduplní k výběru takového příslušenství jako taška. Dnes, jako nikdy předtím, je plnohodnotnou součástí oděvu a hraje v první řadě funkční, ale estetickou roli. Samozřejmě, že každá taška by měla být krásná a pohodlná, takže byste neměli upřednostňovat nekonečné, univerzální modely - právě ne v této sezóně.

V nové kolekci Balenciaga jaro-léto 2013 jsou všechny dámské tašky nejen stylové a příjemné, ale také funkční, budete s nimi pohodlně dělat své každodenní aktivity nebo se účastní jakéhokoli druhu akce, kde je třeba večerní oblečení.

Hlavní barvy nové kolekce ženských tašek byly: modrá, růžová, tmavě zelená, námořní, bílá, černá, hnědá, zlatá a stříbrná kovová.

Sbírka je velmi různorodá u modelů, velikostí a barevných kombinací. Tašky jsou světlé, originální a rozhodně si zaslouží pozornost moderních módních návrhářů. V podstatě tašky jsou prosté, někdy existují kombinace dvou kontrastních nebo podobně barevných barev, například černobílé nebo tmavě modré a tmavě zelené.

Kabelky jsou prezentovány v několika velikostech a tvarech - to jsou velké obdélníkové sáčky, které jsou o málo menší než nakupující a středně čtvercové a kapky, s rukojetí ve formě průchozí díry.

Mnoho pytlů má vnější kapsy.které vypadají nejen zajímavě, ale také velmi užitečné. Na některých pytlích byly také kožené klíčenky se zrcadlem.

Spojky ve sbírce dámských pytlů Balenciaga jaro-léto 2013 jsou prezentovány v klasickém pravoúhlém tvaru s kovovou sponou. Zvýrazněním se staly jejich pera v podobě propojené révy nebo tenkých větví. Podobně tvarované části jsou přítomny na botách z nové kolekce a šperků Balenciaga.

Malé pytle v podobě barelu nebo pytle si zaslouží zvláštní pozornost.. Jejich charakteristickou vlastností je to, že spojovací materiál prochází kolem obvodu vaku a samotné příslušenství se otevírá způsobem kosmetického vaku. Tyto tašky jsou zpravidla prostorné a jsou ideální pro každodenní mladé módní dívky. Jeden model tašky v bledě růžové barvě vypadá velmi originálně - je široký a mělký.Nejlépe články