Szaboveronika

Název hodnoty Alexander


Název hodnoty Alexander / Neznámá

Jméno Alexander pochází ze sloučení dvou řeckých jmen - "alex", což znamená "ochrana" a "andros", což znamená "člověk". Spojení těchto dvou slov dalo jméno Alexander - "chránícího člověka", nebo prostě "ochránce".

Když mluvíme o Alexandru, okamžitě přijde na mysl srovnání s Alexandrem Velikým, mužem akce, geniálním velitelem. Je to díky Alexandru Velikému, že se toto jméno rozšířilo po celé Evropě a zachovalo si jeho popularitu až dodnes.

Toto pozoruhodné jméno nesly mnoho ruských velitelů, knížat a císařů, včetně tří ruských autokratů devatenáctého století. Jméno Alexandra bylo oslavováno velkými lidmi jako veliteli Alexander Suvorov a Alexander Nevsky, básníci Alexander Puškin a Alexander Blok, umělec a architekt Alexander Bryullov, filmový režisér Alexander Mitta, vynálezce rozhlasu Alexander Popov a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Alexander je pravoslavné, katolické a židovské jméno a v různých zemích to zní jinak.

Svatý patron všech mužů, kteří nesou jméno Alexandr, je Alexandr Konstantinopolem.Narodil se v Asii a byl vzděláván v Konstantinopoli, ale brzy opustil svět a vzal závoj v jednom z syrských klášterů. O čtyři roky později vstoupil do pouště, aniž by s ním zacházel s výjimkou evangelia. Alexander putoval na poušti po sedm let, dokud ho Pán nezavolal, aby kázal pohanům.

Alexander z Konstantinopolu založil klášter, který byl nazýván "ne-emancipující", protože oddaní neustále poslouchali Boha. Po dvacet let Alexander vládl klášteru a pak se vydal na cestu kázání mezi pohany. Zemřel v extrémním stáří, po letech neustálých mnišských výkonů.

Vedle Alexandra z Konstantinopole je ještě mnoho svatých patronů nesoucí toto slavné jméno. Dny jmenování by měly být vybrány blíže k jejich datu narození od těchto dnů: 8., 10., 14. a 17. ledna, 7., 17., 20. a 21. února, 6., 8., 14., 17., 22., 25., 26., 28., 29. a 30. března , 9, 23, 27 a 30. dubna, 3, 4, 24, 26, 27, 28 a 29. května, 1, 5, 8, 11, 22, 23, 26, 27. června, 19, 21, 22, 23, 2, 7, 11, 14, 20, 24, 26, 27 a 29. srpna, 3, 4, 12, 17, 20, 22, 26. září, 3, 4, 5, 11 , 14, 24, 25 a 30. října, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 16, 20, 22, 23, 25, 27. listopadu, 2, 3, 6, 8, 17, 22, 22 , 23, 25, 26, 28, 29 a 30. prosince.

Název funkce

Alexander se narodil, aby vládl nad lidem, vládl a vedl lidi. Odvaha, asertivita, důvěra, štědrost a nadvláda - to jsou vlastnosti, s nimiž příroda odměňuje člověka nesoucího toto legendární jméno.Pokud v dětství dostává dostatek nutričního materiálu, aby vytvořil osobnost, pak se v budoucnu dokáže stát génius.

Alexander je schopen dosáhnout téměř jakéhokoli cíle a bez ohledu na to, jak to dělá. Sasha má živou představivost, a proto se často snaží ospravedlnit své chyby a činy předem, obzvláště když se bojí trestu. Může jednat iracionálně, ale vždy se bude snažit dokázat svou nadřazenost.

Alexander je velký vrhač, často žije ve svém imaginárním světě. Senuje o lásce, ale nemiluje, takže ženy s ním nejsou snadné, přestože má člověk kouzlo a skvělý smysl pro humor. Sasha může být drsná a hrubá, nemá představu o hranicích slušnosti. Alexanderova psychika je nestabilní, podléhá častým výbuchům hněvu a podrážděnosti. Velice oceňuje jeho nezávislost, ale zároveň potřebuje ženské teplo, péči, smysl pro mír a bezpečnost.

Alexander je obdařen jemnou intuicí a záviděníhodným věnováním, díky kterému je úspěšný v podnikání. Rychle reaguje na situaci a často se vyhýbá problémům.Ale navzdory odhodlání a vůli Sasha zpochybňuje všechno, bojí se neznáma a často, bez zřejmého důvodu, cítí úzkost a strach z neúspěchu.

Alexander nemá rád lichocení, nemůže být ovlivněn silou. Ví, jak poslouchat názor někoho jiného a poslouchat rozumné argumenty, ale nemůže být nucen - bude dělat opak, i když bude vědět, že se to jen zhorší. Sasha je drobná a na tomto základě to může dělat věci, o kterých bude později litovat.

Alexander nemůže být nazýván prodávajícím - pečuje o peníze pečlivě a obezřetně. Jeho kapitál moudře využívá a investuje peníze se ziskem. Dluh dává zřídka a neochotně, aniž by udělal výjimky i pro členy své rodiny.

Dětství

Malý Sasha je často nemocným a tenkým dítětem, ale již v něm jsou patrné vůdčí schopnosti. Od raného dětství může mít potřeba prokázat svou výhodu oproti ostatním.

Sasha nemá zájem o studium, mnohem více se zajímá o tvůrčí aktivity. Je tvůrčí a uměleckou osobou schopnou vést tým. Může se vážně zapojit do tance nebo sportu.

Alexandra obvykle překonává adolescentní maximalismus, zřídka trpí komplexy, odpovídá na kritiku a nekonflikuje s rodiči. Velmi spojená s matkou, celý její život bude potřebovat její něhu a podporu.

Zdraví

Slabý a bolestivý v dětství, v dospívání, Alexander jistě dohoní, a vyroste zdravý a silný chlap. Ale Sasha celý svůj život bude muset vypořádat s vážným problémem - závislostí na alkoholu.

Sasha není příliš tvrdá, rychle přepracovaná a pro dobré zdraví musí přísně dodržovat denní režim.

Problémy v rodině a v práci mu činí citlivou a sentimentální, takže během svého života může vydělat duševní nebo nervové poruchy.

Sexualita

Alexander zvýšil sexualitu, ale ví, jak jasně oddělit lásku a sex. Může snadno udělat sexuální kontakt, i když ho čeká krásná žena doma. Vidí v ní nic nemorálního, jen fyziologii. Často porovnává sex se sporty.

Sasha je zamilovaná a ženy ho zbožňují. Je těžké najít gallantního džentlmena, který může poskytnout komplimenty.Ale přivést to k registrátorovi není tak snadné, protože Sasha může snadno změnit předmět své adorace, jakmile dosáhne požadovaného cíle.

Alexander je nádherný milovník, pozorný a smyslný. Snaží se svou ženu potěšit, ale nezapomene ani na sebe. Partner tohoto temperamentního muže by měl jasně pochopit, že v hierarchii Alexandrových hodnot je žena daleko od prvního místa.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Jako žena si Sasha vybere silnou ženu, která mu může dát mateřskou teplo a péči. Přes svou nevěru bude Sasha velmi závislá na manželce, potřebuje její podporu a porozumění. Bojovat s jeho zrady je zbytečný, zůstává jen přijmout.

Manžel musí poslouchat Sashu nepochybně, protože se považuje za hlavu rodiny. On se bude opatrně starat o svou ženu a bude ji milovat, protože bez ohledu na to, Sasha je schopna nést odpovědnost za všechny členy své rodiny včetně rodičů. Ale život s ním nikdy nebude hladký a klidný, bude jako sopka - žena musí být připravena na to.

Sasha nezapomene na své děti i po rozvodu, snaží se jim finančně pomoci, ale zpravidla se vyhýbá vzdělání.Alexander je schopen dostatečně vychovávat nejen své vlastní děti, ale i adoptivní.

Jako žena Sashy by se nejlépe hodily ženy s jmény Anna, Elizaveta, Valentina, Daria, Veronika, Irina, Nadezhda, Natalya, Polina, Oksana nebo Lyubov. Vyhněte se manželství s Elenou, Catherine, Svetlana, Lydií, Zinaidou a Marina.

Obchod a kariéra

Alexander má záviděníhodnou intuici a inteligenci, jeho postava plně obsahuje všechny vlastnosti, které mají být úspěšné v podnikání. Pokud odpověď na otázku nespočívá na povrchu, Sasha může přečíst spoustu knih a strávit horu informací, ale najde to, co hledá. Sasha není bez márnosti, takže se vždy bude snažit.

Jako vůdce, Alexander, bude schopen obratně koordinovat práci svých podřízených, zvýrazňovat mezi nimi ty nejnadanější. Je to spravedlivý a čestný vůdce, ale pokud chce dosáhnout svého cíle, musí jít na trik, bude to bez zbytečného svědomí.

Alexander může dosáhnout velkého úspěchu v oblasti obchodu, designu, žurnalistiky, herectví a judikatury. Ale nejlépe uspěje ve svém vlastním podnikání, kde člověk nebude záviset na žádném.

Talismany pro Alexandra

  • Patrona planety je Saturn, která pomáhá Alexandru soustředit se na vybraný cíl, stejně jako zdrženlivost a trpělivost.
  • Patron svatého zvěrokruhu - Střelec. Pokud se chlapec narozený v této souhvězdí nazývá Alexander, příroda mu nejvíce štědře obdarí asertivitou, oddaností a marnivostí.
  • Šťastná sezóna je jaro, šťastný den v týdnu je sobota.
  • Šťastná barva je červená.
  • Totem rostlina - kaštan a gladiolus. Kaštan chrání Alexandra před zlým pohledem a zla kouzlami, dává teplo a energii, eliminuje bolest a nepřízeň. Gladiolus je ochranná rostlina, která přináší vítězství a chrání před smrtí. Stačí, když Alexander rozloží několik domů s gladiolusovými křovinami, aby se v jeho domě usadil klid a pohoda.
  • Totemové zvíře je krab, který se nebojí napadat protivníka s rovnou sílou, ale když narazí na silného oponenta, může se skládat. Lidé, kteří jsou chráněni tímto zvířetem, se raději vyhnuli problému, než aby ho vyřešili.
  • Stone-talisman - Alexandrite, což je vzácný klenot, který může změnit barvu v závislosti na osvětlení.Alexandrite je schopen ovládat lidské emoce, zlepšuje krevní oběh, posiluje krevní cévy, pozitivně ovlivňuje stěny slinivky, sleziny a cév.

Horoskop

Aries - kontroverzní osoba, toužící po stabilitě a nezávislosti. Vždy se snaží, a dětinský věří, že uspěje. Alexander-Aries si velmi potřebuje podporu a souhlas, je velmi šťastný, když je chválen. Čím více bude chválen, tím více se mu podaří podnikání a kariéře. Muž miluje, nalévá doplňky vpravo a vlevo a ženy jsou na něm bláznivé. S dámami dosahuje úspěchu především kvůli vynikajícímu smyslu pro humor a snadnou komunikaci. Neměli byste očekávat věrnost od něj, není schopen toho. Ale za vnějším uvolněním, v hloubi duše, je Alexander-Aries sedící s malým chlapcem, který velmi potřebuje mateřskou lásku. Jeho milovaný se bude muset stát pro něj a jeho manželku a matku. Taková manželka pro něj může být žena - Aquarius - po svatbě bude tento pár neoddělitelný.

Taurus - vyvážený, zamyšlený Alexander, zodpovědný a klidný. Nikdy není ve spěchu, ale nebude ustoupit, dokud nedostane, co chce.Každá jeho vášeň, ať už žena nebo práce, nikdy nezačne blikat, ale pomalu se zhoršuje. Alexander-Taurus je tvrdohlavý a konzervativní, vůbec nezajímá názor někoho jiného. Zná to hodnotu peněz a nikdy ho nevrátí do větru. Ale zároveň se mu dobře líbí a pije, proto je zvláštní váha velmi skutečný problém. Muž se nebojí práce, žádné překážky ho jen zesílí. Ale neměli byste ho otravovat - Alexandr nic neodpustí a nezapomene. Rodina pro Alexandera-Taurus má velký význam - miluje domov a ne hlučné strany. V lásce je otevřený a upřímný a dělá mu slušný pár s největší pravděpodobností pro ženu narozenou pod stejným znamením zvěrokruhu.

Dvojčata - okouzlující, společenský člověk, který se snadno přizpůsobuje životním podmínkám. Skvělý společník, může udržet rozhovor na jakémkoli tématu. Je neklidný a nervózní, a cokoli dělá v tuto chvíli, je touhou dělat něco jiného. Jedná se o vysoce volatilní osobu, může zřídka dokončit práci, kterou začal, a bolestně reaguje na selhání.Největším problémem pro Alexandra je rozhodování a převzetí odpovědnosti. Neustálost a vítr jsou jeho životní styl. Potřebuje stav lásky, jako je vzduch, ale Alexandr dvojčatý má vážně vážné pocity. Jako manželka potřebuje snadného člověka a v komunikaci ženu, která ho nezahrnuje problémy s rodinou. Žena v Libře se může stát takovým partnerem pro Alexandra Geminiho - tento pár má vzácné vzájemné porozumění.

Rakovina - emoční a slabý muž, který nemá sebevědomí. Je skrytý a nekonzistentní, ale zároveň sentimentální, jemný a velmi citlivý. Nemá rád riskovat, vždy se pokouší chodit po kruhovém objezdu. Práce je líná, ale miluje dobré jídlo a pití, stejně jako rozhovor. Je to zuřivý debata a je téměř nemožné ho přesvědčit. Ale ví, jak poslouchat, stejně jako může mluvit, je schopen sympatizovat a je vždy připraven pomoci. Alexander-Cancer má ostrý analytický názor, je schopen vyřešit nejtěžší úkol - nejlepším odborníkem v oblasti měnových záležitostí se prostě nenachází. Alexander-Cancer, stejně jako nikdo jiný, potřebuje lásku, ale neví, jak a nemá rád flirtovat. Bere sňatek velmi vážně a jeho miláček bude s ním snadno a jednoduše.Ideální společník pro Alexander-Cancer může být ženská Taurus - tato unie má všechny šance na život.

Lví - silný fyzicky a duchovně tento člověk netoleruje kritiku ve své řeči. Vždy je číslo jedna, jeho cílem je vládnout a chránit. Jistý, marný a ambiciózní, ale upřímný a otevřený. Nikdy nebude ležet a hrát, aby dosáhl požadovaného cíle. Na první pohled se člověk zdá trochu arogantní, ale při bližším známosti je jasné, že je velmi zranitelný a sentimentální. Je snadné přilákat peníze do dluhů, propagace, patrona a dokonce i slib, že se vezmou. Alexander Lev nechce poslouchat názor někoho jiného a v případě selhání se stane ponurým a agresivním. Laléčení, pocity jiných lidí se vůbec nelíbí. V lásce, žárlivý, netoleruje soutěž. Šťastné manželství pro Alexandra-Lev je možné u ženy - Střelec - tato unie může být oprávněně připsána nejharmoničtějším a nejúspěšnějším rodinným svazům.

Pannu - klidný a obezřetný Alexandr se silným intelektem. Vždy pečlivě zvažuje své činy a často se to stanecož nakonec nerozhodne. Zajímá se o všechno, co může přispět k jeho finančnímu blahu a kariérnímu růstu. Nikdy neberte rizika, zejména pokud jde o peníze. Věří, že všichni kolem něj by měli žít podle svých pravidel, často příliš přísných a vybíravých. Romance není jeho pevností, proto mezi Aleksandrovem Dev je velké procento bakalářů. Všechny jeho ženy jsou jako casting, který si ani neuvědomuje. Alexander-Virgo je velký majitel a jeho vyvolený by mu neměl dát důvod žárlivosti. Ale bude moci obklopit svého manžela s teplem a péčí, ve své rodině nebude místo pro skandály a pro objasnění vztahu. Ideální volbou pro Alexandra Pannu by byla samice Taurus - tento pár bude vždy moci najít společný jazyk.

Váhy - romantický, příjemný člověk, který hledá harmonii a rovnováhu. Jeho život je jako houpačka - vstává a pak letí dolů, ale svou silou udržuje rovnováhu. Alexander-Libra je velmi citlivá osoba a prožívá těžké selhání. Je šťastný jen tehdy, když je kolem něj klid a klid.Muž nenávidí skandály a je velmi dobře známý u lidí. Je to zajímavý rozhovor, nemůže tolerovat lidi hrubý a hloupý. Vždycky hraje podle pravidel, protože má jasný pocit spravedlnosti. Sasha je materialista, ale žije tady a teď, aniž by přemýšlel o budoucnosti. Ale nerozhodnost je pro něj zvláštní, zvláště ve vztazích se ženami. Muž není příliš vážný a je ženatý - preferuje spíše než dávání. Očekává od ženy svou teplo a péči, ale stane se svým dětmi milujícím a pečujícím otcem. Žena-Střelec může být vhodným společníkem pro Alexander-Libra - astrologové tvrdí, že tento pár má dokonalou kompatibilitu.

Scorpion - měnící se, snadno vzrušující Alexandr, který je pod nadvládou své povahy. Vždy se řídí jeho podněty a touhy, a proto je připraven překonat všechny překážky, ale vůbec není znepokojen důsledky. Má hypnotickou smyslnost a lidé jsou doslova přitahováni k němu jako magnet. Alexander Scorpion je naprosto nepředvídatelný a slovo "zdrženlivost" neexistuje ve své slovní zásobě. Nikdy nezapomene na dobro a neodpustí zlo.Kompromis a milosrdenství není pro něj, nedává se zatraceně o konfliktech. Pokud bude napaden Alexander Škorpión, bude bojovat o život a smrt. Jeho hlavní problém - řešení problémů "vrhnout". On je oddaný svým přátelům, ale to samé o ženách nelze říci. Pro manželství je bráno vážně, bude vyžadovat bezpodmínečnou loajalitu a oddanost od svého zvoleného. Kvůli svému milovanému je připraven prodávat "duši ďáblu", aby odolal jakémukoli testu. Žena s rakovinou dokáže tuto ženu opravdu spokojit - budou se o ni vždy zajímat.

Střelec - důvěryhodná, dotyčná osoba, která se bojí zklamání. On je sentimentální idealista, upřímně věří, že každá nová láska je poslední. Žádná z jeho spojení nespočívá dlouho, jako v jeho povaze - vytvořit problém tam, kde není. On je utajený a mění nálada, snadno spadá do depresivního stavu. Ráda vždy jedná sám a on neochotně dělá ústupky. Ve finančních záležitostech, praktické, ale velkorysé. Krutost je pro něj úplně cizí, je laskavý a jemný člověk. Neochotně se ožení, a dokonce se svázal sňatkem, ve svém srdci stále zůstává ostražitým bakalářem.Žena bude mít s sebou těžký čas, protože Alexander-Střelec žije ve svém vlastním světě, ve kterém nikoho nechce. V rodině má člověk postavení přijímání lásky, ne dávání. Ta žena se musí postarat o zařízení rodinného života a pohodlí. Nejvhodnějším partnerem pro Alexandra - Střelec bude žena - Aries - i starí mudrci tvrdí, že Střelec a Beran se dokonale doplňují.

Kozoroh - obezřetný, vytrvalý člověk, veškeré plánování a systematizace. Nejde o nejjednodušší a nejvíce veselou postavu, protože je pesimista a dokonce i trochu fatalista. Ale v jeho charakteru také rysy jako laskavost, silný smysl pro povinnost, frugality, upřímnost a spolehlivost. Je to domov, nemá rád hlučné shromáždění a velké společnosti. Rozumný Alexander-Capricorn a zamilovaný se snaží dělat plány, nevědí, že pocity nemohou být plánovány. Loajalita je pro tohoto člověka zvláštní, jako nikdo jiný - upřímně nerozumí, proč změna, pokud je vše v pořádku. Jen velmi milá žena bude schopna porozumět složité, nejisté povaze Alexandra Capricorna.Neví, jak ukázat emoce a demonstrovat svou lásku - všichni budou pro něho říkat jeho činy. Ideálním společníkem pro Střelec Alexandra může být žena Štír - jejich svaz bude dlouhý a silný.

Vodnář - tento člověk prochází životem, aniž by se strašil psychicky, nikoliv fyzicky. Je schopen, ale přirozená lenost mu brání v dosažení velkého úspěchu. Není třeba se ho pokoušet vzbudit - odolává jakémukoliv nátlaku. Není třeba čekat na jeho podání - není schopen podřídit se a také se vyhýbá jakýmkoli vazbám, i když je to pouto přátelství nebo manželství. Alexander Aquarius se rychle nudí a snadno přejde k jiným třídám ak jiným lidem. On je narozený řečník a herec s darem přesvědčování. Alexander-Aquarius je intelektuál a idealista, ví, jak jít proti společnosti, nikdy nevěří drbení, dává přednost tvorbě vlastního názoru na osobu nebo událost. V lásce je člověk sobecký, může vstoupit do manželství pouze se ženou, v níž vidí svého přítele a spojence. Bude jí věrný, dokud jejich přátelství a vzájemná úcta neexistuje. Stačí být manželkou a milenkou a současně nebudete sdílet své názory, nebude fungovat.V žádném případě by jeho žena neměla zasahovat do své svobody, kontroly a žárlivosti. V tomto případě muž sám - žárlivý a majitel. Chcete-li porazit člověka s tak obtížným charakterem, může žena Gemini - tato dvojice se stala pro sebe.

Ryby - vnímavý, zranitelný muž, snadno deprimovaný. Má zvláštní, roztomilý charakter, melancholii a osamělost - své tradiční společníky. Alexander-Pisces je pesimista nejistý sám o sobě, ale má i takové rysy jako schopnost zobrazení a smyslnost, stejně jako schopnost fascinovat lidi doslova na první pohled. On je citlivý, takže snadno spadá pod vlivy ostatních, ví, jak se přizpůsobit situaci. Muž postrádá organizační schopnosti, preferuje snadné cesty a snaží se vyhnout se odpovědnosti. Odkazuje na typ lidí, kteří raději dlouho myslí a nekonají. Alexander Pisces je velice nejistý člověk, který potřebuje podporu a souhlas. Manželství za Alexander Pisces je obrovský emoční šok, ale jako vždy se rychle přizpůsobuje rodinnému životu.Je důležité, aby jeho žena chválila a podporovala svého nejistého manžela, i když nesdílí jeho názory. Rakovina se může stát pro něj takovou ženou - jejich láska bliká doslova na první pohled a trvá celý život.Nejlépe články