Szaboveronika

Hodnota jména Alexandra


Hodnota jména Alexandra / Neznámá

Alexandra, Alexandra ... co nádherné a melodické jméno, plné důstojnosti a klidu. Co to znamená? A proč je toto krásné jméno tak zřídka nazýváno dívkami? Pokud se domníváte, že oficiální statistiky, Alexandra je volána asi jedna holka na tisíc novorozenců.

Jméno Alexandra přišlo k nám z dávného Řecka spolu s přijetím pravoslavné víry v Rusko. Alexandra je derivátem Alexandra, který je také řečtina. Pokud se má doslovně přeložit, pak mužské jméno znamená "ochránce", což znamená, že se Alexander převádí jako "ochránce".

Ve starověkém Rusku získal jméno Alexandr po kanonizaci Alexandra Něvského, současně se začala šířit ženská verze tohoto jména. A přesto jméno Alexandra v pravoslavné víře zůstává nezměněno, neboť toto je jméno církve.

Znak

Mužský princip jména Alexandra přímo ovlivňuje charakter svého majitele - je silná a integrální osoba s horlivým smyslem ke spravedlnosti, opravdovým ochráncem pro ty, které považuje za nezbytné k péči.

Alexandra se vyznačuje tvrdou prací a vytrvalostí, což ji činí úspěšným v jakékoli oblasti činnosti.Dokáže se přizpůsobit a dostat se z obtížných situací s minimálními ztrátami. Je rodenou vůdčí osobou a vede skvělou práci v čele. Diplomacie a asertivita v jedné láhvi je o ní.

Nicméně přítomnost mužské verze jména dává Alexandře charakter nějaké duality a nekonzistence - spolu se silnou vůlí a odhodláním Alexandra, takové čistě ženské kvality jako vlídnost a bláznovství nejsou pro ni cizí. Často může spáchat nějaký čin, a teprve tehdy se zamyslet nad jejími důsledky. Může jasně jít na cíl, a teprve pak přemýšlet o tom, zda ji opravdu potřebuje.

Hlavním znakem Alexandry je křišťálová čestnost., kvůli které často trpí. Být velice upřímná s lidmi, vyžaduje to od jiných a nikdy neodpustí podvádění a zradu.

Alexandra ví, jak být přáteli - s ní je snadné a příjemné komunikovat, ale nemůže být nazývána velmi otevřenou osobou. Trpí těžkými ztrátami - ať už je to přátelé nebo bohatství.

Alexandrový obraz je obchodní žena, její životní krédo je úplná finanční a morální nezávislost.Snadno podřídí ostatním své vůli a zároveň udržuje vynikající vztahy. Alexander je obklopen životem pouze těmi lidmi, kteří s ní dokážou držet krok - není tam místo pro whinery a poražené vedle ní.

Alexandra se dobře setká se zvířaty, zejména s velkými plemeny psů - prostě ji zbožňují a poslouchají bez pochyb. Ale kvůli péči o domácí mazlíčky přitáhne Alexandra svou domácnost, protože sama má ráda v čele a ne.

Alexandra v dětství

Složitý, tvrdohlavý a přetrvávající charakter Alexandry se stává z dětství patrný. Pokud je dívka jediným dítětem v rodině, bude tvrdohlavá a rozmarná, neradi se hrát s ostatními dětmi a sdílí své hračky. V dívce se skrývají vlídnost a nedostatek rovnováhy s talentovanými vůdci a oddaností - pokud něco vymyslela, není možné ji zastavit.

Často se bude potýkat s ostatními, bude trvat na spravedlnosti - její podvod bude od narození nepřijatelný. Z důvodu principu a vytrvalosti v dospívání bude pro ni obtížné komunikovat se svými vrstevníky a mohou to být také konflikty se svými rodiči.Dívka bude číst hodně a bude se zapojovat do sebevylepšení.

Pokud rodiče udělají Alexandrovu činnost správným směrem, pak může dosáhnout velkého úspěchu ve sportu - rytmická gymnastika, atletika, krasové bruslení bude potěšením a vytrvalost a odhodlání pomohou dosáhnout vrcholu.

Učení Alexander bude dobré - její pevná postava jí nedovolí, aby se dostala na nízkou úroveň. Ale práce domácnosti se vyhneme všemi možnými způsoby - pomoc matky z ní se nezdaří.

S věkem bude Sasha více diplomatická (ale ne otevřená!) A bude snadnější najít společný jazyk s lidmi. Od raného dětství upřednostňuje mužskou společnost vůči ženě.

Po škole bude Sasha určitě jít na vysokou školu, protože v té době bude mít jasnou představu o svém místě v životě a bude pevně jít na svůj cíl.

Kompatibilita: Alexandra se oženila

Alexandra není nakloněná k rannému manželství, první manželství však pravděpodobně nebude úspěšné - musí se jen naučit loajalitu a diplomacii, bez kterých není úspěšné manželství nemožné.

Sasha se snadno seznámí s muži - veselá dispozice a mobilita mají účinek.Ale ona nemůže být nazvána frivolní, protože žena okamžitě cítí faleš, což je pro ni nepřijatelné. Potřebuje vážnou, vyrovnanou osobu, rovnou ve zpravodajství a podobným výhledem na život. Vztahy v rodině by měly být partnerství - syn matky nebo jasný vůdce Alexandr vedle něj nebude tolerovat. Zrada partnera zničí manželství - zde nejsou žádné možnosti, Sasha nebude odpouštět lži. Jeho manžel, Sasha, bude především přítelkyně a duševní kamarádka, bude v každém případě přispívat k jeho profesnímu růstu.

Nicméně Alexandra má téměř mužský charakter a je tak aktivní, že její manžel bude mít vždy trochu něhy.

Sasha bude mít alespoň dvě děti, ale možná víc - bude to velmi pečující matka, protože je "ochráncem". Alexandra se postará o svého manžela, rodiče, děti a vnoučata - i když se stanou dospělými a již nepotřebují neúnavnou péči. Ve stáří, může se stát nepříjemným - může mučit muže s tipy a pokyny.

Nejlepší partneři pro Alexandru budou Jurij, Petr, Semyon, Andrej, Sergej, Stanislav, Michael a Victor.Měla by se vyhnout mužům se jmény Dmitrij, Philip, Valery, Eugene, George a Nikolaj.

Alexandrovou sexualitu

Rozporuplná povaha Alexandry ovlivňuje její sexuální vztahy - je schopná pociťovat pocit fyzické intimity, ale není schopna vyjádřit emoce. Bezprostředně po intimitě může žena přejít na obchodní rozhovor, neboť zachází se sexem výlučně jako zdroj potěšení, aniž by dala důraz na sex na emocionální úrovni. Neklid, sentimentálnost, skromnost - tohle není o Alexandru, prostě necítí tuto atmosféru. Sasha má zřídkakdy iniciativu v sexu a dává akt partnerovi.

Ale pokud se zamiluje Alexander, bude se vztahovat na jakýkoli jiný cíl, který musí být dosažen jakýmkoli způsobem. Proto není pochyb o tom, že předmět její adorace spadne dříve nebo později u nohou.

Obchod a kariéra

Alexandra je vhodná pro každou činnost, ve které musíte být aktivní a pečlivě. Často se rozhoduje cestovat a cestovat. Mužská složka jména umožňuje Alexandře zvolit obtížné a vzácné profese, kde je zapotřebí rychlosti rozhodování a akce.Ona nesnáší pomalost a nedostatek profesionality mezi jejími kolegy, proto jen s nimi mohou pracovat jen opravdoví mistři za stejných podmínek.

Alexandra má vynikající finanční smysl, takže může vydělávat v investiční nebo bankovní kariéře a také začít a úspěšně provozovat vlastní podnikání. Podnikatelka, ona je těžká v selhání, ale pokaždé, když najde sílu jít kupředu.

Bude to skvělý sekretář nebo asistent - rychlost a důkladnost hlavních asistentů Alexandry. Nesvítí s talenty a schopnostmi, ale tvrdá práce a odhodlání pokrývají všechny nedostatky.

Zdraví Alexandry

V dětství, Sasha, dívka, odmítá mateřské mléko velmi brzy - a proto je zranitelná a špatně zdravá. Máma musí vynaložit veškeré úsilí, aby její dcera neodmítla mateřské mléko co nejdéle.

Velmi často v dětství, Alexander trpí skoliózou, takže rodiče musí věnovat pozornost postoji dítěte a dělat fyzické cvičení s ní.

Špatná chuť k jídlu je dalším problémem, který rodiče budou muset čelit a které mohou mít dalekosáhlé následky ve formě gastritidy a žaludečních vředů.

Vzhledem k nadměrné aktivitě v životě Alexandra se může dostat zlomeniny a zranění, takže musí být opatrná.

Alexandra může zneužívat alkohol - to je další mužská složka jejího jména.

Obecně platí, že všichni Alexandra mají dobré zdraví a žijí do velkého stáří.

Horoskop pro Alexandru

  • Znamení zvěrokruhu - Aries.
  • Pátek - 22. března, 2. dubna. 6. května 19. listopadu 23. prosince.
  • Patronou planety je Mars.
  • Kamenný - aventurin.
  • Rostliny - hortenzie, kaštan, lila.
  • Barvy štěstí jsou stříbrné a šedé.

Alexandra Ariesová - nadšený, nepředvídatelný charakter a optimismus. Je náchylná k impulzivitě, takže dělá mnoho chyb v životě. Často se zamiluje, ale pocity jsou mělké.

Alexandra-Taurus - velmi obezřetná a důkladná, skutečná obchodní žena, pozorný a zodpovědný postoj k jakémukoli podnikání. Ona zachází s muži stejným způsobem jako s obchodem - partner musí prokázat, že si to zaslouží.

Alexandra Twins - je to snadné pro život, ale také snadno a přirozeně řeší problémy. Duše každé společnosti, rozmazlené mužskou pozorností, miluje nesnášenlivé krátkodobé spojení.

Alexandra Raková - velmi půvabné, jemné a laskavé. Schopné být přáteli, vždy podporovat a pomáhat. Ona bude brzy ženatá a bude velmi trpělivá ve sňatku, zachová si loajalitu a oddanost, i když muž není hoden její.

Alexandra Lev - jistá a silná žena, skutečná lvice. Vždy ví, co chce od života a pevně sleduje stanovený cíl. Vedle ní udržujte pouze toho muže, kterého může jet. Těstovinová něha - to rozhodně není o ní.

Alexandra-Deva - arogantní a primární, ale velmi podnikatelský. Má málo přátel a mnoho věcí, které jí nezanechávají čas na soukromí. Jejím hlavním cílem v životě není vůbec manželství, ale finanční nezávislost.

Alexandra-Libra - elegantní a sofistikovaná příroda, velmi ženská a příjemná, s níž mluvit. Neudrží konflikty a agrese, vždy se vzdá a odloží. Ona není bojovník v životě, takže vedle ní by měl být vedoucí muž, se kterým se stane nádhernou manželkou.

Alexandra Scorpio - extravagantní a nestálé, nemá pevný životní cíl, protože vždycky chce něco nového. Touha novosti jí nedovoluje zůstat s jedním partnerem po dlouhou dobu, takže může mít několik sňatků.

Alexandra-Střelec - velmi aktivní žena, snažící se vzít vše pod jejím křídlem a vyřešit všechny problémy - dokonce i ty, o něž se o ni nikdo nevyptává. Ale ona nemůže dělat jinak, protože nečinnost je pro ni špatná. Miluje cestování a krátkodobé romantiky.

Alexandra-Kozoroh - velmi respektovaná žena, vždy zdržená a opatrná, dobře řízená v každé situaci. Vždy si myslí všechno předem a plány - spontánnost není o ní. Nikdy nechce své pocity, takže bude těžké se oženit.

Alexandra-Aquarius - zamyšlený a zavřený, od temperamentních lidí, kteří se snaží zůstat pryč. Má silný pocit sebevědomí, vždy má svůj vlastní názor na všechno. Bude to šťastné jen s tím mužem, který nezasahuje do její nezávislosti.

Alexandra Pisces - Skvělá kamarádka a okouzlující žena. Jejím hlavním rysem je vhled, takže je velmi šťastná v podnikání av osobním životě.

Samozřejmě, že jméno nemůže zcela odrážet osud osoby, ale jistě mnoho Alexandrů při rozluštění jména snadno zná samy sebe.Nejlépe články