Szaboveronika

Název hodnoty Alex


Název hodnoty Alex / Neznámá

Stejně jako většina moderních jmen, jméno Aleksey přišlo z ruského jazyka z starověkého Řecka a pochází ze slova "Alex", což znamená "chránit" nebo "chránit". V Rusku se jméno stalo populární po křtu Alexeja Mikhailoviča - druhého ruského cara z dynastie Romanov. Kanonická církevní forma jména je Alexy.

V sovětských dobách bylo jméno neuvěřitelně populární - vrchol popularity přišel v sedmdesátých letech minulého století, nyní se kluci nazývají méně a méně. Zatím historie pozná mnoho významných osobností nesoucích toto legendární jméno. Mezi nimi je sovětský pilot-kosmonaut Alexej Leonov, hrdina Sovětského svazu, pilot Alexei Maresyev, herci Alexej Batalov a Alexej Zharkov, spisovatel Alexei Tolstoy, básník Alexej Snežin a řada dalších významných osobností.

Jmenovaní a svatí patroni

Pravoslavná církev kanonizovala mnoho svatých jménem Alex, nejslavnější Alexis z Konstantinopole, který trpěl za ikony, je nejslavnější. Šlechtic Alexy, jako vzdělaný člověk, neschvaloval náboženské a politické pronásledování ikonového malířství, které vzniklo ve starém Byzanci.V roce 730 zakázal ikonoklastický patriarcha Anastasia s podporou císaře uctívání ikon křesťany.

Alexy z Konstantinopole bylo svědkem toho, jak se z měděné brány roztrhala zázračná ikona Spasitele. Válečník, který rozbil ikonu, musel použít dlouhé schodiště. Alexy spolu s dalšími věřícími zatlačili schody a válečník narazil. Císař byl naštvaný a nařídil, aby dal pachatele do žaláře a podstoupil hrozné mučení.

8 měsíců po zachycení Alexy z Konstantinopole byl mučedníkem a o 139 let později jeho pozůstatky byly nalezeny neporušitelné.

Alexej může považovat svého patrona Alexeina, který je uveden v kalendáři k narozeninám nebo k nejbližšímu dni: 17., 20., 25. a 28. února; 8., 22., 28. a 30. března; 5. a 18. dubna; 4. a 7. května; 2, 5, 20, 22 a 23. června; 4, 6, 14 a 17. července; 2, 4, 11, 20, 22, 25, 26, 27 a 30. srpna; 4. září, 12, 16, 18, 22, 25 a 29; 1, 2, 4, 11, 13, 14, 18 a 29. října; 3., 6., 11., 13., 20., 22., 23. a 27. listopadu; 3, 5, 6, 7, 10, 11, 17, 23 a 26. prosince.

Název funkce

Pevnost ducha, smyslnost, soucit, dobrá povaha a ohebnost jsou hlavními rysy člověka jménem Alexei. Sladkost mu pomáhá být šťastný jak ve svém osobním životě, tak v týmu.Můžeme říci, že tato mimořádně jemná a spolehlivá osoba je jednoduše vytvořena pro každodenní život, ale ne pro velké výkony a úspěchy.

Alexey je trochu líný, rozptýlený a takové pocity jako vášeň, zvýšená emocionalita, ostrý obrat osudu a nečekané rozhodnutí jsou pro něj zcela nevhodné. Pokud má člověk žádnou ambici, pak může být lenost pro něj velkým problémem, což ztěžuje dosažení jeho cílů. Pokud je ambice vyvíjena nadměrně, Alexey může být tvrdohlavý, snaží se za každou cenu upozornit na sebe.

Alexey je svou povahou skutečným mírotvorcem, upřímně hledá spravedlnost, dokáže přinést mír a harmonii do svého prostředí. Nenávidí veškeré nepřátelství a násilí, ale pokud je to nutné, kvůli triumfu spravedlnosti okamžitě vstoupí do boje. Navzdory své jemnosti Alexey pevně odmítá všechny pokusy podřídit mu vůli někoho jiného.

Muž od dětství je velmi přitahován k rodičům a rodinným tradicím a tento vztah bude zachován po celý život. Matka a po ostatních ženách ve svém životě se Alexej stává skutečnou podporou a ochranou.

V charakteru Alexeiho existuje taková rysa jako odpor k realitě - v případě neúspěchu vždy vyhledá v jeho duši omluvu pro sebe, vynalezl vysvětlení pro své činy. Je hluboko v sobě, fantazíruje hodně, trpí kritikou. Aktivita také není jeho silou. Někdy to může dokonce působit dojem, že když pracuje, člověk sní jenom proto, aby se co nejdříve dostal domů a podnikl vlastní podnikání, nebo vůbec nic nedělal.

Obecně lze říci, že všechny rysy Alexejovy postavy nejsou příliš živé, zdá se, že jsou zaoblené. Má ženský typ mysli, je velmi pozorný na drobnosti, má dobrou paměť, je zvědavý. Díky bezúhonnosti a společenosti snadno vstoupí do důvěry a vyvolává sympatie.

Dětství

Malá Alyosha je velmi spojená s matkou, doslova ji neztrácí z očí a je velmi znepokojen, když jeho matka není vidět. Ale to neznamená, že Alyosha bude vyrůstat jako "malý chlapec", naopak vyrostou, aby se stal ochranou a pomocníkem skutečné matky.

Chlapec je od dětství lakonický a je trochu zavřený, nikdy neukazuje jeho pocity a ambice na show.Současně je velmi citlivý, pro kterého je respektován učiteli a spolužáky. Ve škole se Alyosha učí v silné podlaze a na všechno je vinou přirozené lenosti. Chlapec se zřídka stává vedoucím v týmu, ale nikdy nebude vyřazen.

Adolescence Alesha může přežít tvrdě, často spadá do různých škrábanců. Ale chlapec rychle vyrůstá a napravuje své chování, zvláště když mu pomáhají rodiče, jejichž názor hodnotí.

Rodiče a učitelé Alexejové by měli vědět, že je obtížné dosáhnout poslušnosti od chlapce, pokud s ním promluvíte naléhavým tónem. Taková komunikace velice ubližuje chlapci a odtáhne ho od partnera.

Zdraví

Alexey má obecně dobré zdraví, ale rychlou únavu. Muž musí sledovat denní režim a dietu, protože v dospělosti může mít problémy s trávením.

Podivnou náhodou příroda vyhlášila, že Aleksey často trpí jakousi vyslovenou vnější nebo vnitřní vadou - koktání, lechtání, lisování nebo dokonce mentální retardace.

Alexey nejčastěji věří v magické a okultní vědy, proto často preferuje, aby byl léčen pomocí "magie", což zřídka vede ke štěstí.

Sexualita

V ženě si Aleksey nejprve váží svého vzhledu - nepřesná a zanedbávaná žena ho nikdy nepřitáhne, protože člověk je velmi hněvivý. Neméně důležité pro něj jsou takové kvality jako upřímnost a věrnost, protože je velmi důležité, aby Alexey cítil péči a oddanost své milované ženy.

Z povahy, Alexey Monogamous, nebude partnerů měnit jako rukavice. On není příliš pokoušen v flirtování, ale díky jeho přirozenému kouzlu a příjemné povaze snadno vyhrál vítězství nad slabším pohlavím.

Pro sex a společný život člověk dává přednost ženám o něco starší než sobě, sofistikované a zkušené, ale láskyplné a delikátní. Ve své smyslnosti je něco dětinského - s podvědomým zatížením mateřské teplo. Ale zároveň je Alexey zvědavý a snaží se znát všechny formy sexuálních vztahů, získat zkušenosti. On je velmi smyslný milenec, jemný a pozorný vůči partnerovi. Člověk se snaží především dát radost jeho partnerovi a pak sám.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Alexey je velmi opatrný vůči ženám, takže se oženil blíž k třicet let. Jeho vyvolená osoba by měla být čistá, ekonomická a matka dobrá žena a muž převezme úlohu ochránce a skutečného otce rodiny.Zrada své ženy Alexu nikdy nebude odpustit, ale nedovolí, aby se podíval na jiné ženy. Čestný, důvěryhodný vztah - toto je tajemství šťastného manželství s mužem jménem Alex.

Vhodnost - unikátní vlastnost, kterou Alexey vlastní, mu pomůže žít šťastné manželství po celý život. Rodina pro Alyoshu bude klidným rájem, kde není místo pro hádky, skandály a zrady. Muž dá svou ženu v malých věcech, ale ve vážných záležitostech rozhodne sám.

Alexej se pečlivě postará o své děti, i když se stanou docela dospělými. Až do stáří si muž udrží svou rodičovskou vazbu k rodičům. Radě převezme některé domácí úkoly, stejně jako finanční podporu pro rodinu.

Úspěšné manželství je možné s ženami jmenovanými Anastasia, Angelica, Anna, Barbara, Galina, Claudia, Larissa, Láska, naděje a Svetlana. Vyhněte se vztahům s Věrou, Oksanou, Tamarou, Julií, Alinou a Tatianou.

Obchod a kariéra

Alexejův úspěch v kariéře čeká jen tehdy, když udělá správnou volbu a opravdu se zabývá jeho příčinou, jinak může přijít o přirozené lenost.Alexey se může stát dobrým vůdcem nebo veřejným představitelem, protože ví, jak se s lidmi setkávat, hledat kompromisy a není schopen ovlivnit někoho jiného. Vlastní spravedlnost a další pozitivní rysy mu pomohou ovlivnit tým.

Všichni Alexeji jsou lidé s výraznými tvůrčími schopnostmi, takže se ukáží skvělými umělci, herci, designéry a spisovateli.

Alexey miluje přesné vědy, takže se očekává, že uspěje v takových profesích jako inženýr, fyzik, chirurg nebo kriminolog.

Muži nemá rád těžkou monotónní práci, ale pokud to bude nutné, bude to pečlivě vykonávat. Je pedantský a úzkostlivý, takže nedovolí, aby práce byla "nedbalá", v jakékoliv oblasti, ve které pracoval. Každý zaměstnavatel bude rád, kdyby takového zaměstnance viděl ve svém týmu.

Talismany pro Alexeyho

  • Patronou planety je Neptun.
  • Patron znamení zvěrokruhu - Vodnář. Doporučuje se volat chlapce Aleksei, kteří se narodili pod tímto znamením, pak budou mít vždycky a ve všem štěstí.
  • Příznivá doba roku je zima, příznivý den v týdnu je sobota.
  • Barva, která přináší štěstí, je zelená, červená a modrá.
  • Totem zvíře - los a krab. Elk je symbolem klidu, poezie a velikosti. Pomáhá řešit problémy a doufat. Krab symbolizuje člověka, který je nerozhodný, někdy zbabělý, který dává přednost tomu, aby se vyhnul situaci, a ne hledal cestu ven.
  • Totem rostlina - jmelí a lila. Jmelí je jedinečná rostlina, která není ani strom ani keř. Není tedy překvapující, že ztělesňuje všechno, co není jasně definováno - například charakter Alexei, který má všechny charakteristické rysy vyjádřené mírně. Lilac symbolizuje citlivost, dobrou vůli a schopnost reagovat. Nadměrná láska k lila a jeho vůně může vést k osamělosti a frustraci v lásce.
  • Kamenný maskot - lapis lazuli a alexandrit. Lapis lazuli - symbol upřímnosti, přívětivosti a lásky. Bude přinášet harmonii, radost a mír do Alexeyho života, přispěje k naplnění přání a plánů. Alexandrite je vzácný kámen, který je symbolem smutku a osamělosti. Oznámí Alexey o budoucím problému změny barvy.

Horoskop

Aries - odvážný Alexey, energický a aktivní. V charakteru je aspirace a ambice, ale i vědomí a sentimentálnost.Jeho manželka bude věrná, dokud bude potřebná k vyhrání, jinak by mohla snadno spáchat zradu. Alexey-Aries miluje obdiv a chválu - pomáhá mu cítit se jistý. Ale bohužel nedokáže rozlišovat lichocení od upřímného obdivu, protože lidem dobře nerozumí, nevidí všechny aspekty lidské přirozenosti. Jako životní partner potřebuje Alexey Aries ženu, která bude v průběhu dne šikovná a horlivá milenka a v noci se stane luxusní kněžkou lásky. Dáma, která se narodila pod znamením Váhy, se může stát takovým ženským snem - tento pár se nebude moci dlouho navzájem urážet, protože se oba mohou omluvit a odpouštět.

Taurus - je vášnivá a něžná povaha, která se vyznačuje láskou ke svobodě a nezávislosti. Ví, jak převzít zodpovědnost za sebe, je zvyklý na to, aby vše dosáhl sám. Alexey-Taurus je tvrdohlavý materialista, který ví, jak dělat dlouhé úsilí, aby dosáhl svého cíle. Dalším znakem jeho charakteru je konzervatismus, vyznačuje se stálostí jeho zvyků, postojů a přesvědčení. S obtížemi se mění, v neobvyklé situaci a v neznámém prostředí se může cítit nepříjemně.V lásce, Alexey-Taurus je upřímný a otevřený, ví, jak pečovat o ženu. V sexu, nesnesitelném a nesmírně smyslném, ví, jak dát partnerovi radost. Rodina má pro něj velkou důležitost a žena Kozoroha se může stát dobrým partnerem tohoto hodného muže - bude to plodná unie ve všech smyslech dvou milujících lidí.

Dvojčata - Alexej, který miluje svobodu, žije ve svém fiktivním světě. Je rozveden od moderních skutečností, má měkký charakter, ale nemůže být nazván mírným a slabým mužem. Nepřátelství, frivolita - to je jeho životní styl, vyhýbá se všem povinnostem, včetně žen. Jeho plány a životní cíle se mohou měnit několikrát denně, nikdo nikdy nemůže znát své pravé myšlenky. Aleksej Gemini má přátelské vztahy se všemi, snadno získá potřebná spojení a snadno nalézá společný jazyk s lidmi z různých tříd. Všestrannost osobnosti a nervozity brání tomu, aby Alexey zvolil přetrvávající přesvědčení a dodržoval své zásady. Milovaná žena by měla vědět, že Alexej Gemini netoleruje nudu a rutinu a rodinný život s takovým člověkem nebude snadný.Ale má velký přínos - bude svým dětem velkým otcem. Lva žena bude pro něj nejvhodnějším párem - oba si stejně váží osobní svobody.

Rakovina - vícenásobná osobnost, raději poslouchat spíše než velení. Alexey-Rak se mistrovsky skrývá pod pláštěm, chce, aby lidé kolem něj věděli o něm co nejméně. Ale zároveň je laskavý a citlivý, zejména ve vztahu k blízkým lidem. Loajalita a oddanost rodičům a jejich rodinám je nedílnou součástí charakteru Alexey-Cancer. Nemá rád opustit svůj dům po dlouhou dobu a s věkem se stane vášnivým domácím tělem. Mezi nedostatky lze zaznamenat i lenost, fatalismus, nedostatek sebedůvěry a dobrou paměť pro nelibost. Muž potřebuje lásku jako nikdo jiný. Bere sňatek velmi vážně, a pokud se ožení, bude žít pouze v zájmu své rodiny. Potřebuje domestikovanou ženu, laskavou a ne skandální. Perfektní dvojice Alexei Raku může udělat ženu Taurus - mají stejný názor na rodinný život.

Lví - sebecký narcisista Alexej, jehož úsilí je zaměřeno na uspokojení jeho "já".Současně je velkorysý a ušlechtilý, postará se o slabší a může se dostat pod ochranu těch, s nimiž se sympatizuje. Velkolepost mužů se projeví silnější, tím více obdivují a obdivují. Ve své řeči bere chvály jako samozřejmost, a proto nedokáže rozlišit upřímnost od banálního lichocení. Alexey-Lev je upřímný a otevřený, nikdy nebude ležet a nehrát se ve svůj prospěch. Může být oddaným přítelem a stejně nebezpečným nepřítelem. V manželství se cítí šťastný pouze tehdy, když se svět ženy otáčí výhradně kolem své osoby. Aleksey-Lev nebude tolerovat žádné rivalství. Kromě toho by měla žena vypadat skvěle - Leo muži chce být na svou ženu pyšný, jinak se bude nudit. Staňte se dokonalým párem pro Alexeyho Leo, který bude moci dvojčata - oba partneři si jsou dobře vědomi všech výhod, které dává tomuto svazu, a snadno najít společný jazyk.

Pannu - účelný, vytrvalý Alex, bojovník po celý život. Práce je pro něj velmi důležitá, ale člověk nikdy neodmítne pomoci utrpení. Zdravý rozum a vhled mu pomáhají vyřešit nejtěžší úkoly, ale zvýšená kritičnost jak ve vztahu k sobě, tak ke všem kolem něj může zkazit celkový dojem ideálního člověka.To vyžaduje pořadí ve všem, včetně malých věcí. Alexey-Virgo nejčastěji nemá příliš silnou vůli, je plachý a strach, nemá rádi být v centru pozornosti a nezná ani ducha soutěže. Díky svému jemnému smyslu pro humor má mnoho přátel a díky tvrdé práci má stabilní finanční pozici. Romantismus není ani jeho silnou stránkou, ale člověk bude schopen obklopit své miláčky pozorností a péčí. Není to potápěč a udělá vše proto, aby nikdo ve svém domě nezvedl hlas. Jeho styl je praktičnost ve všem a minimální romantika. Pochopte a přijměte Alexei-Pannu bude žena-Štír - mají 100% kompatibilitu horoskopy.

Váhy - diskrétní, nekonfliktní, inteligentní a vzdělaný člověk, respektovaná rodina a kolegové. Šikovně skrývá své emoce, takže pro něho není snadné - není snadné pochopit pravé cíle a myšlenky Alexejovy váhy. Kolem sebe chce vidět jen mír a klid, a proto je připraven udělat nějaký kompromis. Může se dostat k silnějšímu charakteru, kvůli nerozhodnosti, je pro něj obtížné bránit svá práva. Alexey-Libra je muž řízený, potřebuje podporu a podporu v životě.Jeho největší touhou je klid mysli. Od ženy čeká na teplo a péči, stejně jako zodpovědnost za rozhodování, jelikož se nedokáže vyrovnat s naléhavými problémy sám. V žádném případě by jeho manželka neomezovala Alexejovu osobní svobodu, protože pokud bude konfrontován s výběrem rodiny nebo přátel, s největší pravděpodobností si vybere přátele. Ideální dvojice pro Alexei Libra může být žena-rakovina - mají všechny šance žít společně dlouhý a šťastný život.

Scorpion - skutečný "tmavý kůň", od kterého nevíte, co očekávat. Je to egoista, silný a silný člověk, který se řídí pouze jeho vlastními touhy a emocí. V tomto případě, je náchylný k sebeobviňování a self-destruktivní, často přijde k jeho vlastní škodě, ale vzhledem k jeho tvrdohlavost nechce ustoupit a akceptovat jejich případ. Alexey Scorpio má velkou intuici, je skvělý psycholog, cítí lidi na podvědomé úrovni, je téměř nemožné ho oklamat. Sledování svého vlastního muže může ukázat násilí a krutost, má neodolatelnou touhu podřídit se. Je skrytý a zavřený, nikdy neleje duši, ani nejbližší lid.Hlavní přitažlivá síla Alexei Scorpio je skvělé přírodní kouzlo - člověk ví, jak vzrušit srdce a duše druhých. V lásce je majitelem a žárlivým člověkem - bydlení s ním nebude snadné, ale nebudete se ani nudit. Rodina pro Alexey Scorpio je nejcennější věc, kterou má. Dlouhé a trvalé manželství je možné s ženou - Aries - se stane jeho spolehlivou přítelkyní a třesoucí milenkou.

Střelec - Opravdu romantický, neustále hledá dokonalou lásku. Je optimista, věří v to nejlepší a snaží se nezabývat se jeho selháním. Cílem je na štěstí, na zítřek. Ale jeho fantazie může zůstat na úrovni plánů a člověk může dát většinu berdovských myšlenek jako konečnou pravdu. Současně Alexey-Střelec dokáže přiznat své chyby a požádat o petice. Ve vztazích s přáteli je laskavý a upřímný, krutost je pro něj naprosto cizí. Rozvinutá intuice a šestý smysl mu pomohou vyhnout se mnoha problémům. Ze strany se může zdát, že Aleksey-Strelec prochází životem snadno a přirozeně, ale nemůže být nazván silnou osobností - laskavost, optimismus a schopnost rychle se dostat ze stresu mu pomohou.Oženil se s Alexejovou střílečkou, která se bude muset naučit stavět vztah pro dva, protože žije ve svém útulném malém světě, ve kterém se nikdo nepohybuje. To se může stát u ženy - Vodnáře - dokonale se doplňují.

Kozoroh - Vážný, ambiciózní a pracovitý Alex, který má velmi špatně vyvinutý smysl pro humor. Kvůli kariérnímu postupu je připraven pracovat tvrdě. Zřídka selže, protože člověk neradi riskuje, ale naopak rád počíta, plánuje a organizuje vše. Alexey-Capricorn vnímá život v šedých barvách, vyznačuje se pesimismem a melancholií. Zdá se, že je chladný a nedosažitelný pro ty kolem sebe, ale jeho vnější klid a zdrženlivost je jen vzhled. Ve skutečnosti Alexej-Kozoroh žije v duši mnoha obav, které se snaží skrývat všemi prostředky. Má strach otevřít svou duši i těm nejbližším lidem a vůbec nepotřebuje žádnou lítost. On považuje lítost za ponižování. Jeho milovaný bude muset milovat nejen samotného Alexeyho, ale všechny jeho příbuzné, protože člověk je velmi blízký rodině.Žena by se neměla bát výbuchů žárlivosti nebo předpokládaného chladu - je to jen projev sebepochyby. Staňte se ideálním společníkem života pro Alexei Kozoroh může žena rakovina - v srdci jejich společného života bude vzájemné porozumění a touha po stabilitě.

Vodnář - osobnost milující svobodu, přátelská a zdánlivě otevřená. Alex-Aquarius ve skutečnosti žije ve svém vlastním světě, je soběstačný a nepotřebuje zpětnou vazbu k sebehodnocení. Nezáleží na tom, co o něm lidé myslí. Netoleruje nudu a rutinu - aby se cítil šťastný, že potřebuje rozmanitost a nové dojmy. Je inovacem, vynálezcem a objevitelem v jedné osobě - ​​bez takového pokroku by nebylo možné. Změny v jeho životě mohou být náhle a neočekávané, takže je pro něho těžké pochopit ho. Muž nebude tolerovat invazi do svého osobního prostoru a ještě více v duši. V přátelství je spolehlivý a loajální, vždy připravený pomoci. Být osobou milujícím svobodu, v lásce je velkým majitelem a žárlivým mužem. Jeho milovaná bude muset sdílet názory a zájmy svého manžela, jinak manželství je odsouzeno k zániku.Žena-Libra může stát hodnou stranou Alexisovi Vodnáři - dva lidé, kteří milují svobodu, mohou vždy najít společný jazyk.

Ryby - snílka a vizionář, neustále hledající smysl života. Důvěřuje, jako by nikdy nebral své růžové brýle, svou touhu pomáhat hranicím při obětování. Rozvinutá fantazie z něj dělá často povzbuzovat a zdobit své příběhy, ale sám se často stává obětí podvodu. Melancholie a osamělost jsou věrnými společníky života Alexey Pisces. Není sebevědomý, pesimistický, arogantní a nestabilní. Je velmi obtížné, aby se rozhodl oženit se, ale po sňatku se stane příkladným rodinným mužem. S radostí sdílí radost a smutek, bude empatickým a věrným manželem. Ale jeho milovaný bude muset převzít finanční podporu rodiny, neboť od manželského rojka bude malý smysl. Potřebuje vědět, že pokud její manžel spadne do depresivního stavu, jeho vytažení z něj nebude snadné. Ideální společník života pro Alexei Pisces může být žena Capricorn - jejich vztah bude produktivní a mnohostranný.Nejlépe články