Szaboveronika

Význam jména Alla


Význam jména Alla / Neznámá

Každý ví, že jméno dané osobě při narození má velký vliv na jeho charakter a další osud - na stejné úrovni jako datum narození a znamení zvěrokruhu. Když se člověk narodí, rodiče dávají jménu dítěte a na genetické úrovni od okamžiku narození začíná vytvářet své "já" v souladu s vlastnostmi tohoto jména. Jméno doprovází člověka po celý svůj život, slyší ho každý den mnohokrát, což samozřejmě opouští svůj znak na charakteru a osudu jeho majitele.

Naštěstí je na světě mnoho jména a všichni jsou jiní - stejně jako lidé. Podívejme se blíže na jméno Ally - navzdory skutečnosti, že jméno je poměrně vzácné, stále více rodičů chce v poslední době volat své dcery.

Jak přeložit jméno Alla

Alla je velmi krásné a hudební jméno ženy, které údajně přišlo k nám z Německa, ale jeho přesný původ je neznámý.

Pokud věříte anticko-řeckému překladu "jiného" - daného výměnou. Existuje verze, že překladatel jednoduše nesprávně interpretoval slovo "jiný", mylně ho nazval svým jménem a od té doby začalo slovo znamenat ženský název.

Alla je odvozena od jména bohyně Allat, která byla považována za ženskou inkarnaci Boha v islámu - byla velmi uctívána a považována za matku všech bohů.

Gotická verze považuje jméno Alláh za "kvalifikovaného dělníka" a "kdo může dělat všechno". Tam je také verze, že Alla je jen zdvořilý formulář od jiných gotických jmén.

Mezi starověkými Araby žijícími v poušti byla Alla bohyně nebe a deště, pro které ji obdivovali obyvatelé pouště.

Hebrejská verze původu jména Alla je podobná arabštině - v překladu to znamená "bohyně". Dnes však název radikálně změnil svůj význam - přeložený z moderního židovského jazyka, to znamená "pistáciový strom".

Na Kavkaze jsou stále legendy o dvou velkých bohyních osudu - Allá a Belle, kteří byli uctíváni dokonce nad jménem Boha.

Tam je také slovanská verze původu jména Alla, spojené s výrazem "šarlatový" - což znamená krásné, jasné.

Jak můžete vidět, existuje mnoho verzí původu tohoto tajemného jména a prostě neexistuje žádná verze. Ale jedna věc je naprosto jistá - vlastník takového neobvyklého jména nemůže být obyčejnou osobou.

Hlavní charakteristické znaky

Pro všechny majitele jména Alla jsou charakteristické vlastnosti jako asertivita a schopnost dosáhnout cíle - a to vše na pozadí hmatatelné hrdosti a schopnosti postavit se za sebe. Allá jsou obvykle velmi sebevědomí a dokonce silní, ale vědí, jak řešit své problémy samy. Příkladem jsou Alla Pugacheva, Alla Demidová, Alla Mikheeva, Alla Šuriková, Alla Tarasová - to jsou kultovní osobnosti, které jsou obtížně podezřelé z průměrnosti. Od svých raných let věděly tyto ženy, na co věnovaly své životy, a byly pevně na cestě.

Avšak voličské kvality často vedou ke konfliktům s ostatními, zvláště když se dostanou mimo kontrolu - a to se nestane neobvykle. Pokud se majitel tohoto krásného jména chce vyhnout konfliktům, pak by měla snížit malou autoritu a být trošku lacinější.

Snaží se podřídit všem, kterým Allá zaslouží pozornost, a obdivovat ji sama - a tato touha je hlavním důvodem, proč se Alla v celém svém životě angažuje v sebevzdělávání. Jiní si mohou dokonce myslet, že Alla vytváří problémy pro sebe, aby mohla být úspěšně vyřešena a obdržet její část obdivu.

Do určité míry může být Alla nazývána perfekcionistkou - vše, co dělá, bude nejvyšší kvality. Dalším základním krédem ženy, jménem Alla, je nezávislost, takže v jejím životě bude jen málo přátel. Nedostatek smyslu pro humor a obezřetnost nepřispívá ani k rozšíření okruhu přátel.

Alla v dětství

Malá Alla je malá princezna, kterou každý chce milovat a rozmazlovat. Princezna si uvědomuje, že je atraktivní velmi brzy a obratně ji používá po celý svůj život. Navzdory vnějším údajům (a nejsou nutně vynikající) má Alla od dětství velmi vysoký názor.

Zůstane trochu daleko od obvyklých dětských žertí, Alla dává přednost tomu, aby strávila čas před zrcadlem - ráda se obléká a věnuje pozornost sebe samému. Malá princezna může snadno přivést matku k slzám a požadovat, aby si koupila nové šaty nebo kravatu přesně tak, jak se jí líbí.

Jako teenagerka může být Alla poněkud hrubá a neomezená - ale to jsou jen pokusy přitáhnout pozornost k sobě, bez níž majitelé tohoto jména prostě nedokážou.

Alla bude velmi průměrná studentka - všechny síly půjdou na skutečnost, že se stane hvězdou třídy a koupá se v pozornosti chlapců. Dívky s tímto jménem jsou většinou pevné ve svých záměrech a vždy dosahují požadovaného cíle.

Allá v mládí

Navzdory skutečnosti, že Alla byla od dětství obklopena láskou druhých, v dospělosti je v osobním životě zřídka šťastná - je to její charakter. Ale má šanci udělat dobrou kariéru v podnikání - žena je schopna pracovat tvrdě po dobu tří, učinit užitečné kontakty a používat zakázané triky.

První fanoušci Ally se objeví již v mateřské škole av jejich studentských letech se jejich počet zvýší. Vnitřně bude majitel tohoto krásného jména vždy chladný, ale to mu naprosto nebrání v silném dojmu mužů - to jsou muži, kteří mu Allu pomohou po celý svůj život dlouhé požehnání a oni to udělají s potěšením.

Navzdory skutečnosti, že kolem nás bude vždy spousta fanoušků, první manželství bude pravděpodobně neúspěšné - volba bude příliš dlouhá, dívka si pro ni nevyberá správnou osobu.Podruhé se Alla nebude brzy oženit a úspěšné manželství může být ve dvou případech - buď její manžel bude podezřelý (s největší pravděpodobností), nebo Alla změní svůj postoj k jejímu manželovi, bude mírnější a přestane zacházet s manželstvím.

Nebude mnoho dětí - jedna (nejpravděpodobnější) nebo dvě, ale obdrží veškerou nevyčerpanou mateřskou lásku a péči - Alla matka bude úžasná a její děti budou takové, aby se na ně mohli pyšnit.

S věkem se Alla stane laskavou k lidem, kteří jsou blízko k ní - dá jim náklonnost, péči a vytváří pohodlí. Alla rodiče budou mít šťastný stáří, protože se časem stane pozornou a pečující dcerou. Láska a exaltace v mládí se postupně změní na obezřetnost a praktičnost.

Zdraví

Obvykle je Alla obdařena dobrým zdravotním stavem, zejména v mladých a zralých letech - je velmi energická a snadná. Jediným vážným problémem je nestabilní psychika. Bude obzvláště těžké pro rodiče, když dívka dosáhne dospívání - možná budete potřebovat pomoc odborníka. Výkřiky, tělesné a morální tresty pouze zhorší situaci a navíc se stanou v teenagerské psychopatii a tendence k hysterii, což se bude později těžko zbavit.

Možné problémy s ledvinami, srdeční šelest, klesající vidění - všechny tyto nemoci mohou být "z nervů".

Od raného dětství Alla nebude dobře spát - a po celou dobu jí bude doprovázet nespavost.

A dospělá Alla má zdravý postoj k sexu - bude skvělým a citlivým partnerem, ale bez sexuálního kultu.

Volba povolání

Neustálá touha být v centru pozornosti opouští otisk povolání - od dětství si Alla vybírá koníčky, které jí umožňují vyniknout se z davu. Vypracování nůžek, výkres a jiné tiché záliby nejsou proto pro Allu. Rádi by raději věnovala pozornost veřejným profesím, jako je herečka, zpěvák, politik, novinář nebo televizní moderátor.

Alla bude vždy usilovat o vedoucí pozici - to je místo, kde touha podřídit lidem jí bude mít vliv. Touha být vždy na vrcholu a přirozená potřeba finanční nezávislosti jí pomůže dosáhnout vrcholů ve vybrané profesi.

Horoskop pro Allu

Alla je pod ochranou Berana a její planeta je Slunce. Šťastný kámen je rubín. Barva, která přináší štěstí, je šarlatová, růžová, červená. Den oslavuje jen jednou ročně - 8. dubna.

Alla aries - obvykle se stává silnou vůlí a silnou osobností, která přispívá k úspěšné kariéře. Žena narozená pod znamením berana má jasný a atraktivní vzhled, má mnoho fanoušků a přátel. Má zářivý sklon k podnikání - s ní bude mít jakýkoli obchod.

Allá-Taurus - příroda je tvrdohlavá a nepokojná. Přivodit ji ze sebe je docela obtížné, ale s její tvrdohlavostí se může dostat k někomu. Alla ji dosáhne jakýmkoli způsobem, a pokud se zamiluje, její milenka nebude mít šanci být u jejích nohou.

Alla Twin - okouzlující osobnost, veselá a přímá. S potěšením se pustil do milostných záležitostí a používá muže ve svůj prospěch. Vzácný muž ji bude moci dlouho držet poblíž něho.

Allá Rak - laskavý a velmi citlivý, lehce naivní a dětský. Neurčitost sama o sobě zasahuje do jejího života - kvůli tomu zůstane mnoho snů nenaplněno. Také ve vztazích s muži není všechno hladké - kvůli téže nejistotě.

Alla Lev - temperamentní, ale sobecká žena, nikdy ji neztratí, klidně překročí všechny morální zásady.Ona je velmi pozorná k jejímu vzhledu, vždy obklopena fanoušky, ale ve svém osobním životě je často osamělá - muži prostě nemohou odolat jejímu tlaku.

Allá Deva - pedantský perfekcionista. Ráda velení a poukazuje na své nedostatky, a proto má málo přátel a mnoho nepřátel. Je velmi těžké žít s Alla-Deviou - prostě mu obtěžuje své blízké s věčnou kritikou a pokyny.

Alla Libra - velmi vtipná a atraktivní žena, a zároveň velmi delikátní. Nikdo se nevrátí do duše, ale ve svém vlastním nikomu nenechá. Dokonale zná svou hodnotu a nikdy nehrozí bar. Jako manžel potřebuje jediného muže, schopného věrnosti a podpory. Podvádění nikdy neodpusťte.

Alla Scorpio - vznešená a rozmarná povaha s nestabilní psychikou. Navzdory tomu, že Alláh Scorpio není schopen hluboké city, velmi žárlivý a Moody, kolem ní jsou vždy hodně fanoušků, kteří jsou přitahovány k ní skandální.

Alla-Střelec - živý a aktivní, dokonale se hodí k lidem a je vždy v centru pozornosti. Velice oceňuje svobodu, proto nemá s muži žádnou trvalost.Upřednostňuje lehkou a snadnou komunikaci.

Alla-Kozoroh - tvrdohlavá a obchodní žena, která vždy a ve všem hledá zisk. Může být stejně přátelská s každým, ale nikomu nebude věnovat tajemství své duše. Netoleruje drby a koketování. Rodinné vztahy vytvoří partnerství - založené na důvěře a porozumění, a láska bude mít druhořadý význam.

Alla Aquarius - přetrvávající a účelná povaha, s nepoškozenými životními principy - vše, co je plánováno, vždy přináší konec. V případě potřeby může být hezké a okouzlující, ale upřímné - velmi zřídka. Alla-Aquarius je úspěšná s opačným pohlavím, ale vždy zůstává věrná svému partnerovi a od něj požaduje to samé.

Alla Pisces - dívka rozptýlená a zamyšlená, ponořená do jasného světa jejích fantazií a ona zůstane takhle až do stáří. Cítí tajemství - proto přitahuje muže. Jako manžela potřebuje člověka, který se pevně postaví na nohy, a který bude chápat věci své ženy s porozuměním.

Kompatibilita

Hodně štěstí ve sňatku Alla stojí za to hledat s Alexandrem, Victorem, Eugenem, Mikhailem, Petrem, Vladimírem a Jakobem.

Manželství bude s největší pravděpodobností neúspěšné, pokud se Alla ožení s Dmitrijem, Igorem, Alexejem, Nikolaym nebo Anatoly.

Tady jsou, Alla - krásná, talentovaná, koketní, vypočítavá, laskavá a okouzlující.Nejlépe články