Szaboveronika

Význam názvu Artem


Význam názvu Artem / Neznámá

Stejně jako většina jmén, jméno Artem přišlo k nám z dávného Řecka a v překladu znamená "bezpečný" nebo "v dokonalém zdraví". Jméno je přímo spojeno s existencí staré řecké bohyně plodnosti a porodu Artemis.

V Rusku se jméno Artem objevilo v 17. století, od té doby se jeho popularita rozrostla. Nejpoužívanějším formulářem bylo jméno Artemy.

Historie zná mnoho hodných představitelů, kteří mnoho let oslavovali toto slavné jméno. Mezi nimi jsou známí herci Artyom Karapetyan a Artyom Mazunov, spisovatel Artyom Borovik, sovětský fyzik Artyom Alikhanyan, novinář Artemy Trojský, vynálezce Artemy Lebeděv, ruský fotbalista Artyom Rebrov, sovětský pilot Artem Pasechnik a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

V křesťanské tradici jméno Artem (Artemy) oslavovalo svatého Artemého Verkolského, který se narodil v roce 1532 v obci Verkol z regionu Dvinsk. Ve věku 12 let byl zasažen bleskem, pověstné vesničané opustili své tělo v lese, aby nebyli pohřbeni a pohřbeni. Tam to leželo, zapomenuto všem, po 28 let.

Po celou tuto dobu tělo chlapce leželo neporušitelné a když byly nalezeny, byly známé mnoha zázraky a uzdravení. Následně byly napsány ikony spravedlivého Artemia.Na místě, kde byly nalezeny svaté památky, byl postaven klášter, kde byly položeny tyto památky. K dnešnímu dni je síla tohoto svatého považována za ztracenou.

Artyom může oslavit své narozeniny výběrem nejbližšího data k narozeninám. Tyto data jsou: 17. ledna; 26. února; 6. dubna 12. května; 6. července; 2. a 12. listopadu

Název funkce

Artyom je model klidu, opatrnosti a objektivity. Současně je aktivní a společenský, vždy usiluje o sebe-rozvoj. Je to výborný manipulátor, dokáže spravovat lidi takovým způsobem, že o tom vůbec nemůžou hádat. On je rodilý vůdce, ale jeho vůdčí schopnosti nejsou na displeji, dělá všechno jemně a obratně.

Artem je otevřen novým informacím, ale nic neudělá ve spěchu, potřebuje čas na přemýšlení. Vždy jede svou vlastní cestou, aniž se dívá na ostatní, ale dosahuje jen svou práci. Artem je vytrvalý při dosahování svého cíle, schopný obhájit svůj názor. Taková základní pozice v životě může způsobit respekt a nepřátelství ze strany lidí.

Artyomovo klidu je jakýmsi společenským maskováním, s nímž maskuje jeho ambice a touhu po vedení. Je skrytým kariéristou a kvůli úspěchu je připraven obětovat hodně a dokonce ukázat krutost.

Artem je věrný svým přátelům, ví, jak zachovat tajemství jiných lidí. Má však výrazné sebevědomí, a proto nebude obětovat své vlastní zájmy pro blaho ostatních. Jeho vlastní ego je pro něj důležitější. Nesnášenlivost, kterou si Artem dlouho pamatuje, pokud je to možné, je jistě připomene.

Je přírodou filozofem, miluje cestování a objevuje nové zážitky. Respektuje rodiče, vždy je s nimi v kontaktu, bez ohledu na to, jak daleko je.

Neméně důležité pro formování postavy Artem je doba jeho narození. Takže zimní Artem se vyznačuje tvrdou prací a vášní pro cestování. On je úzkostlivý a pomalý, vždy jedná na principu "měří sedmkrát, řez jednou."

Jarní Artem je pyšná příroda, která netoleruje žádný tlak. Současně je výkonný a zodpovědný, ale nadměrná sobectví a podrážděnost mu brání v tom, aby se stal dobrým zaměstnancem.

Letní Artyom dobrosrdečný a citlivý, stejně jako disciplinovaný a zodpovědný. Rád plánuje a přemýšlí o všech svých činnostech. Nehledá vůdcovství, ale nedovolí, aby byl přikázán.

Autumn Artem má rád sen a sen, neboť je to tvořivě nadaný člověk. Je těžké, aby se ocitl v moderní společnosti, ale obvykle to dělá kvůli takovým zvláštnostem, jako je opatrnost, vytrvalost a oddanost.

Dětství

V dětství téma již projevuje nezávislost a sebedůvěru, ale zároveň má klidnou dispozici, snadno se shoduje se svými vrstevníky. Nemá rád konflikty, snaží se být přátelský se všemi. Snadné naučení mu pomáhá dobře pamatovat.

Artyom nemá rád pod dohledem nebo nadměrně ochranný, takže rodiče a učitelé by měli být citliví. V žádném případě nemůžete v každém případě litovat jako dítě - chlapce ocení přímou a jasně vyjádřenou poznámku bez jakéhokoli přestupku.

V dospívání může mít mladý muž velký zájem o sport, a pokud přetrvává, může dosáhnout skvělých sportovních výšin.

Zdraví

Malé téma je často špatné, ale jak mladý muž stárne, bude silnější, zvláště pokud se vydá na sport. V dospělosti mohou být problémy s viděním, štítnou žlázou a pohybovým systémem.

Obecně platí, že pokud Artyom vede zdravý životní styl, může být považován za majitele dobrého zdraví, což mu umožní bez problémů žít do zralého stáří.

Sexualita

Sex pro Artyom je nejlepší způsob, jak relaxovat a vyrovnat se se stresem. Má rád konzistentní úspěch se ženami, snadno mění partnery. Ale s každým novým partnerem se pokouší vytvořit nejen intimní vztahy, ale také emocionální spojení. Tím zhoršuje sílu sexuálních vztahů, zvyšuje touhu setkat se. Sex pro Artyom znamená něhu, pocit lásky a potěšení.

On je smyslný a jemný milenec, pro kterého je velmi důležité, aby se žena cítila šťastná a spokojená. Má rád dlouhé erotické hry, srdce-k-srdce mluvit. Přikládá velkou důležitost vzhledu partnerky - musí být dobře postavená a ženská.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Jméno Artem neznamená předčasné manželství, s největší pravděpodobností pro něj bude to dobře promyšlený krok. Jeho žena by měla být jemná a jemná žena, která bezpodmínečně uznává vedení svého manžela.Nikdy netoleruje velení vůči sobě.

Navzdory skutečnosti, že Artyom byl a bude dámským mužem, ve vztahu ke své ženě bude velkým majitelem a žárlí. Současně je však zaměřen na rodinu, bude se snažit zachránit manželství za každou cenu, zejména pokud jsou v manželství děti.

Artyom nebude se svou ženou sdílet veškeré práce v domácnosti, bude rád připravit a uspořádat příjemné překvapení pro své blízké. Jeho dům bude vždy otevřen přátelům a příbuzným.

Úspěšné manželství je možné u žen jmenovaných Anny, Lyudmíly, Tamary, Larisy, Svetlany, Iriny, Marie a Catherine. Vyhněte se vztahům s Julií, Olgou, Marina, Natálií, Věrou, Tatianou a Elenou.

Obchod a kariéra

Artem vrozené vedení a obchodní dovednosti, aby ho úspěšné v jakékoli oblasti. Jeho povolání by měla uspokojit své ambice, přinášet dobrý příjem. Dokáže uspět v tvůrčí práci a také provádět fyzicky náročnou a obtížnou práci. Artem obvykle mění více než jednu profesi, než se usadí na jednom místě.

Artem má dobrý obchodní smysl, vždy jedná rozhodně, ale záměrně.Chápe, že úspěch podniku do značné míry závisí na dobře koordinované práci celého týmu, a proto se s jeho podřízenými zachází tolerantně a úctivě.

Artem se nejlépe hodí pro práci na svých vlastních projektech a nápadech, ale stěží přetváří tlak na sebe. Bude úspěšně dokázat, kde je málo poezie, ale vyžaduje se logické myšlení a schopnost analyzovat.

Talismany pro Artyom

  • Patronou planety je Venuše a Slunce.
  • Patron svatého znamení - Leo. Doporučuje se zavolat klukům Artemas, kteří se narodili pod znamením Lea, a pak je příroda nejvíce štědře obdaří talenty a štěstí.
  • Šťastná sezóna je podzim, šťastný den v týdnu je pátek.
  • Šťastná barva - modrá, hnědá a červená.
  • Totem zvíře - kriket. Toto zvíře symbolizuje rodinu, rodinný blahobyt a vzájemné porozumění. Tyto pojmy jsou nejdůležitější v životě Artemu.
  • Totem rostlina - horský popel a chryzantém. Amulet rowanové vyděsí zlí duchové, chrání před zlým okem, přitahuje štěstí a blahobyt. Chryzantém má příznivý vliv na stav mysli, je symbolem zdraví, pohody a krásy.
  • Kamenný maskot - jaspis a beryl. Jasper živí energii svého majitele, dává mu sílu. Jedná se o výkonný přírodní čistič, který neutralizuje negativní energii a hromadí se pozitivně. Beryl je kámen filozofů, kteří hledají sebe a svou cestu v tomto životě. Pomáhá překonávat překážky a kontakt s lidmi.

Horoskop

Aries - osoba s protichůdným charakterem, jehož život je sérií vzestupů a pádů. Je netrpělivý, chce získat vše od života najednou. Morálky zůstává dítětem až do stáří, se silným dospívajícím materialismem a nelibostí vůči celému světu. Artem Aries upřednostňuje sportovní styl v oblečení, takže nikdy nevypadá slušně. Není možné ho podmanit, sám dokonale ví, jak podmanit lidi k sobě. Pro Artem-Aries je názor ostatních velmi důležitý, je životním hráčem. Je tvrdohlavý a má zvláštní odhodlanost k vítězství, nebojí se riskovat a je schopen učinit nestandardní rozhodnutí. V lásce je vášnivý, často se táhne od jednoho extrému k druhému. Narodil se s ním, protože muži jsou velmi aktivní.On je lhostejný k čistotě a pořádku, ale bude ovládat všechno v jeho domě - od financí až po určení životního stylu domácnosti. Nejlepší pár pro něj bude ženská Leo - pokud společně zahájí život, nikdy nebudou odděleni.

Taurus - je to tichá a tichá osoba, zřídka se stává centrem pozornosti. Žije v klidném a měřitelném tempu, raději komunikuje s důvěryhodnými lidmi. Artem-Taurus je trochu pomalý, ale neměli byste na něj vyvíjet tlak, protože to povede k opačnému výsledku. Nicméně člověk může být považován za cenného pracovníka, protože nemusí mít trpělivost a pečlivost. U tohoto muže se praktičnost zázračně prolíná s romantikou a vědomím, ale vždycky postrádá rozhodnost k úspěchu s opačným pohlavím. Artem-Taurus s velkým respektem k ženám, bude věrným a pečujícím se manželem. Bude převzít některé domácí úkoly a nikdy nepoškodí svého manžela s nepotřebným otřesem. Žena-rakovina může udělat dobrý pár Artem-Taurus - jejich rodinný život bude nasycen klidem a klidem, protože jsou navzájem zcela spokojeni.

Twin - je to společenský a všestranný člověk, dobře známý u lidí. Usiluje o sebe-rozvoj, snaží se vždy vědět o nejnovějších novinkách a nových produktech. Nicméně, Artem-Gemini je nekonzistentní, snadno zapomene na tyto sliby, je velmi drobný a potřebuje pozornost. Při výbere povolání by raději chodil do oblasti zábavy než intelektuální nebo fyzická práce. Je iniciativní a energický, ale nejčastěji se jeho energie dostává do prázdnoty, protože člověk zřídka využívá veškeré své nadání, které mu byly od přírody dány. Snaží se vyhnout se silným pocitům, skrývá se za maskou ironie a lehkostí. Artem Gemini nikdy neotvírá svou duši, proto nikdo nemůže vědět, co je v jeho mysli. Se svou společenskou povahou jsou zcela vyhrazenými a tajuplnými lidmi. Jako milovník je také spíše průměrný, neboť má sklon přijímat radost, aniž by na oplátku poskytl něco. Nikdy se nestane domácím a příkladným rodinným mužem a není možné ho změnit. Artem Gemini může vydělat dobré peníze, ale neví, jak šetřit peníze, snáze utrácí peníze.Pro svou ženu nebude dělat velké požadavky jako hosteska, protože čistota a pořádek v domě pro něj nezáleží. Arieska bude pro něj nejvhodnějším párem - nikdy se nebudou nudit spolu, ale oba nemají rádi život a monotónnost.

Rakovina - je to velkolepý člověk s vysokým sebevědomím, upřímně přesvědčen, že celý svět by se měl kolem něj otáčet. Nadměrná emocionalita a impulzivost často odvádějí lidi od něj, ačkoli muž na první pohled vypadá zdvořilý a dobrotivý. Často je ostrý a podrážděný bez zjevného důvodu a je také fatalistický a pesimistický. V týmu, nejčastěji nepostřehnutelný, někdy dokonce notorický. Nicméně mu může být důvěryhodný v odpovědné práci, protože Artem-Rak se vyznačuje vytrvalostí a trpělivostí. Peníze budou pro něj nejlepší motivací, protože je velmi miluje. Artem-Rak je velkým majitelem v lásce, protože si není jistý sám sebe a bojí se ztrát. On je nádherný milenec, jemný a vášnivý, dokonale chápe touhy ženy. Z povahy je hromadný a praktický, takže jeho dům bude vždy plná mísa.Artem-Rak je velmi blízký rodičům, zejména matce, takže s nimi může žít pod stejnou střechou až do stáří. Žena-Ryby může být pro něj dobrým párem - mohou být upřímní a věrní sobě navzájem.

Lví - energický a temperamentní muž, skutečný dámský muž. Přesvědčivé a klidné pohyby přispívají k jeho vzhledu poplatků a pýchy. V životě je veselý a usměvavý, snadno dává komplimenty a snaží se potěšit všem. Artyom Lev se vždycky snaží být v centru pozornosti av hustých věcech, protože potřebuje vzduch, všichni potřebují obdiv, živí se energií svých fanoušků. Současně je schopen neukázat velkorysost, štědrost a šlechtu, v něm není absolutně žádná zmatenost ani mazanost. Ví, jak stejně vášnivě milovat a nenávidět, být zraděni v přátelství a nemilosrdný v nepřátelství. Artem Lev nemá rád rutinní a nudnou práci, dává přednost tomu, aby byl vždy v dohledu. Opravdu potřebuje ženskou lásku, ale jeho partner často vybírá ženu s velkolepým vzhledu, zapomíná na její duchovní vlastnosti, takže jeho volba není příliš úspěšná.Artyom Lev bude věrným manželem, ale bude se snažit podmanit si celou svou domácnost. Může zakázat ženě pracovat, bude ji řídit každý krok. Vhodný pár pro něj může být žena Gemini - bude schopna najít přístup k emocionálnímu a excentrickému muži.

Pannu - tajnou a uzavřenou osobností, která chrání její klid. A ačkoli zřídkakdy ukazuje své emoce, neznamená to, že je nezkouší. Je třeba, aby byl s Artyomem Devayem velmi opatrný a pamatoval na to, že je velmi citlivý na kritiku a ne vždy na to odpovídá. Upřímně věří, že útok může být nejlepší obranou. Muž nemůže tolerovat vulgaritu, nedbalost a nedbalost, ačkoli on sám může být drobný na nevolnost. Je těžce pracující a disciplinovaný, nikdy nechodí do pochybných dobrodružství. V posteli bude Artem-Virgo schopná uspokojit i ty nejnáročnější partnerky, protože berie ženy velmi vážně a s úctou. Je charakterizována extrémní něžností a jemností, nepřijímá žádnou hrubost nebo násilí. Artem-Virgo může zůstat dlouhodobě bachelor a absolutně nea. Jeho vyvolená by měla být kultivovaná a čestná žena, protože nebude tolerovat žádné lži a zradu. On může obtěžovat svého manžela výčitky a házení, vyžadující dokonalou čistotu v domě. Nejlepší pár pro něj může být tauruska - určitě budou žít v dokonalé harmonii.

Váhy - je talentovaný, sebevědomý člověk, inteligentní a rozlišující podle sofistikovanosti způsobů. Dokáže předem vypočítat jakoukoli situaci, takže je vynikajícím poradcem, jehož názor stojí za to poslouchat. On sám chápe lidi špatně, protože je příliš důvěřivý a vždy se snaží pomoci všem kolem. Muž dělá příjemný dojem na lidi, má mnoho přátel a prakticky žádný nepřátelé. Artyom-Libra je dotek, bolestivě kritizuje. K dosažení kariérního úspěchu bude muset překonat vlastní lenost, což není vždycky případ. Člověk ví, jak kouzlit a svádět, proto je kolem něj stále mnoho žen, ale on sám se vyznačuje nerozhodností. Pro ženy, není frivolní, v každé vidí svou poslední lásku. Artem-Libra prostě nemůže žít bez sexu, ale jeho sex je identifikován s láskou.Domnívám se, že člověk je beznadějný, musí si stále připomínat běžné domácnosti. Nejlepší kandidát na manželky pro Artem-Libra bude žena - Aquarius - mají neobyčejnou kompatibilitu s horoskopy.

Scorpion - marný a sobecký člověk s obtížemi navázat kontakt s ostatními. Snaží se skrýt tyto vlastnosti svého, ale zřídka se mu to podaří. Dává přednost tomu, aby zůstával od sebe, nedovolí, aby někdo šel do duše. Jako člověk je nezávislý a statečný, nestará se o názor někoho jiného. Je hrdý a přímočarý, může vyvolat dojem nebezpečného a krutého člověka. Artem-Scorpio je lídrem v přírodě, který může vést lidi. Vzhledem k přirozené mysli a smysluplnému účelu může člověk dosáhnout závratných karierních výšin, nesmí stát nečinnost a nedostatek iniciativy. Artem-Scorpio je obdařen zvýšenou sexualitou, ženy se o jeho pozornost vědí. Ale vyhrát to je docela těžké, protože muž je náročné a velmi nezávislé, téměř nikdy dělat ústupky. Artem-Scorpio je vůdce ve všem, včetně rodinného života. Je těžké žít s takovým člověkem, protože se člověk nikdy nesnaží najít kompromisy, jeho slovo bude vždy rozhodující.Nejvhodnější dvojice pro Artem-Scorpio se může stát ženou z Raka - může se snadno stát otrokem a nikdy ji nevyvolit jako žárlivou, což je také velmi důležité.

Střelec - laskavý a naivní člověk, velký snílek a poslední romantický. Je to vždy laskavý a čestný člověk, zcela neschopný špatnosti. Je vždy otevřený komunikaci a novým vztahům, ale nadměrná důvěřivost často způsobuje, že trpí. Frustrace trvá tvrdě, dlouho nakloněná, aby se dostala do depresivního stavu. Někdy může sám urážet člověka, ale ne záměrně, ale jen kvůli stálé potřebě vždy říkat pravdu v oku. Artyom-Střelec je zvědavý a chytrý, učí se něčemu novým snadno a s potěšením. Má vynikající vlastnosti podnikatele, provádí práci s plným nasazením. Ale často nedokáže dokončit práci, kterou začal, protože jeho pojistka rychle umře. U žen je Artyom-Střelec úspěšný a muž sám je vždy čestný a slušný vůči nim. On je nádherný milenec, obdařen hlubokou smyslností a něhou. Ale pro muže, kromě smyslového požitku, emoční kontakt se svým partnerem je vždy velmi důležitý, jen sex ze sportovního zájmu je pro něj malý zájem.Manželství s ním nebude snadné, protože muž je společensky aktivní a nikdy se necílí na rodinu. Nemá rád udržovat domácnosti a neví jak. Vhodným párem pro Artem-Střelec může být žena - Vodnář - bude to dlouhodobá unie, protože oba partneři se v ideálním případě vzájemně doplňují.

Kozoroh - Jedná se o emocionálně zdrženlivý člověk, který někdy dává dojem drsné a uzavřené osobnosti. Je praktický ve všech věcech, netoleruje žádnou lži, má rozvinutý smysl pro krásu. Pro ženy je to tajemné a tajemné, a proto je dvakrát atraktivní. Avšak, navzdory extrémní rovnováze, Artem-Capricorn není vůbec románem cizí, dokáže se svojí hlavou ponořit do svých snů. Nicméně, on může zažít duševní agónii tolik jak on chce, vnější člověk se vždy zdá nepochopitelný. Je náchylný k depresivním náladám, takže potřebuje chválu a souhlas. Artem-Capricorn dosahuje kariérních úspěchů kvůli své pečlivé práci, a ne díky mazanosti a "chůzi na hlavě". Důvěra v budoucnost je pro něj nesmírně důležitá, proto se bude snažit o finanční nezávislost.Artem-Capricorn se obvykle oženil, jeho žena je věrná. Vždy bude chránit svou ženu, nedovolí, aby ji někdo urazil, ale bude s ním stále těžké žít, protože bude mít vždycky vysoké požadavky na svou ženu. Ideální pár pro Artem-Capricorn může být žena-rakovina - jsou velmi vhodné pro sebe, mají podobný výhled na život a touhu po rodinném životě.

Vodnář - je to upřímná a společenská osoba, ale v duši je sám, a není příliš potřebný pro společnost. Upřednostňuje, aby s ním zachoval pravé pocity a myšlenky, nikdy se nebude dívat na někoho jiného, ​​ale nikomu se nevzdá. Nicméně, všechny tyto vlastnosti mu nebrání, aby byl duší společnosti, ví, jak být věrným přítelem. Artem-Aquarius je cizí k pokrytectví a mazanost, je vždy spravedlivý a ví, jak obětovat své zájmy pro jiné. Muž nemá velký výkon a odhodlání, tak zřídka dosahuje výšky kariéry. On může uspět jen díky talentům, které příroda představuje. Artemu-Aquarius je charakterizován krátkými, ale velmi vášnivými románky, není v žádném spěchu k tomu, aby svázal uzel, protože netoleruje nic, co by omezovalo jeho svobodu. Sex není také jeho prioritou, kde je duchovní intimnost s jeho partnerem pro něj důležitější.Z povahy není vůbec žárlivý, ale od svého manžela bude požadovat totéž. Žena by ho měla přijmout tak, jak je, a nesnaží se ho znovu vychovávat, protože je naprosto zbytečná. Není to domov ani rodina, ale také potřebuje srdečnost, kterou si člověk bude vážit. Nejlepší party pro Artem-Aquarius může udělat ženu - Střelec - dámu sekulární a společenskou, bude ji moci udržet s ním dlouho.

Ryby - Muž s jemnou duševní organizací, který nepřetrvává projevy hrubosti a krutosti. Ví, jak upřímně sympatizovat a je vždy připraven pomoci i cizím lidem. On je často důvěryhodný se svými tajemstvími a přijde pro útěchu a morální podporu. Muž se zvenčí vždycky pokouší vypadat statečně a odvážně, protože se bojí ukázat své slabosti. Je slabý a citlivý ve své duši, potřebuje hodně chvály a schvalování, a dokonce lépe v silném patronu. Artem Pisces je dotyčný, ale ne odpudivý. Pokud ho urazíte, nebude se vrhnout do boje, ale prostě se zavře, mlčí. Příroda mu může poskytnout mnoho talentů, ale fantastická lenost obvykle převzala a sny o kariéře zůstávají jen sny.To je však pro muže jen trochu znepokojeno, protože vůbec neusiluje o bohatství a moc. Artem-Pisy má tendenci idealizovat ženy, ale nemá rád sexuální experimenty, preferuje trávení času v posteli v duchovních rozhovorech. V rodinných vztazích také nebude tvrdit, že je vůdcem, může snadno jít do vlastizrady. Tauruska se může stát dobrou ženou pro Artem Pisces - stane se pro něj skutečnou podporou, kterou člověk potřebuje tolik.Nejlépe články