Szaboveronika

Význam jména Boris


Význam jména Boris / Neznámá

Přesný původ jména Boris je neznámý, v současné době existuje několik verzí a překladů tohoto populárního jména. Podle první verze pochází jméno Boris ze starosvalového jména Borislav, což znamená "bojovník" nebo "boj pro slávu". Podle druhé verze má název mongolské kořeny, protože pochází z tureckého slova "profit", což znamená "výhodu".

Ve starověkém perském jazyce je jméno Bariz, přeloženo jako "dědic". A nejnovější verze - název má arabské kořeny a překládá se jako "prominentní". Podle některých historiků se jméno Boris objevilo díky bulharskému caru Bogorisovi, který přivedl křesťanství do Bulharska, které vládl.

Ale jak je to možné, jméno Boris je militantní a královské, s velmi jasnou a silnou energií. Jméno se stalo navždy proslulými tak jasnými osobnostmi jako je Boris Godunov - král a vévoda všeho Ruska, básníci Boris Pasternak a Boris Zakhoder, spisovatel Boris Akunin, tenisový hráč Boris Bekker, hudebník Boris Grebenshchikov a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Hlavní patron všech mužů nesoucích jméno Boris je považován za svatého mučedníka kníže Borise, prvního ruského svatého, kanonizovaného ruskými a byzantskými církvemi.On a jeho bratr byli nejmladšími dětmi v rodině knížete Vladimíra a od raného dětství se navzájem odlišovali zbožností a bratrskou láskou.

Starší bratr Svyatopolk zabil jejich společného otce, kníže Vladimíra, a zmocnil se moci. Boris odmítl bojovat se svým bratrem, ale Svyatopolk, který se bojí pomsty od Borise, tajně poslal zabijáky k němu. Gleb byl také zradou zavražděn.

Velký princ Jaroslav Moudrý vyhledal pozůstatky svých bratrů a znovu je vystavil v Vyshegorodu v kostele sv. Bazila Velikého, v blízkosti pozůstatků jejich otce, kníže Vladimíra. Chrám po chvíli spálil, ale pozůstatky bratrů zůstaly neporušitelné. Nad hrobem mučedníků Boris a Gleb se uskutečnilo zázračné uzdravení a došlo k Božímu znamení.

Boris si může vybrat svůj den, nejbližší k narozeninám následujících dnů: 7. a 17. února; 15. května; 13. června; 6. srpna; 1. a 15. října; 23. a 25. listopadu; 5., 6., 10. a 15. prosince.

Název funkce

Boris - mít solidní mužský charakter, také nedrží sílu a vytrvalost. Boris je chytrý, principiální, rozhodný v činnostech a neuvěřitelně pracovitý. Je to nejsilnější energetický upír a silná, někdy despotická postava neopustí jeho oběti žádnou šanci.Pokud má osoba nebo nějaká situace nějaký zájem Boris, je schopen vypustit nejsilnější toky energie, doslova vyprázdnit osobu emocionálně a zcela potlačit jeho vůli.

Boris může dát dojem arogantního a arogantního člověka, který je částečně pravdivý. Je tajný, nedává svým myšlenkám ani blízké lidi. Může si unést svůj názor, podřídit druhé, je schopen pomsty a zla, trpící vtipy. Pokud se Boris neuvědomí, pak se s největší pravděpodobností stane tvrdohlavým, podrážděným, netolerantním vůči slabým stránkám jiných lidí.

Jméno Boris naprogramuje svého majitele na úspěch, prostě neví, jak důstojně ztratit. Porážka vždy vede k vnitřnímu konfliktu, kromě Boris vůbec nebude moci uznat své chyby, činit pokání ze svých skutků, požádat o odpuštění a odpouštět sám sobě. Pro tu představu je ochoten obětovat hodně, dokonce i blaho svých blízkých. Boris je imperiální osoba, ale jeho autorita je zcela bez diplomacie, a proto často vede ke konfliktům.

Z povahy je Boris temperamentní a impulzivní egoista, všechny potíže vedou k silným emočním výbuchům.Hlavním problémem této osoby je to, že má velkou sebeúctu, je dost líný a může sestoupit do úplného nedostatku duchovnosti. Jeho pneumatika stálosti, životnosti a stability.

Boris má úspěch se ženami, protože má nádherný smysl pro humor a umí používat své přirozené kouzlo. Stará se o svou rodinu a rodiče, ale především za něj bude vždy práce a kariéra. V podnikání je ustaraný a uklizený, všechno dosahuje s tvrdou prací a myslí, aniž by musel žádat o podporu někoho.

Boris je o ostatních vybíravý, ale o sobě ještě víc. On je principiální a horký, ve snu argumentu může být hrubý a zaujatý.

Navzdory tomu, že Boris má obtížný charakter, nebude se ve své společnosti nudit. On je krásný ve chvílích inspirace, schopný dávat hodně radosti a zábavy, je schopen být věrně přáteli a nenávistně nenávidět, ale dlouhou dobu nemá zlo. Boris vždy s optimismem hledí do budoucnosti, žádné obtíže ho nevystraší. Všichni jeho přátelé vědí, že v Borisu neexistuje absolutně žádná lež a pokrytectví a můžete jít s ním s průzkumem.

Dětství

Malá Borya je velmi pečlivé dítě, ale už v raném věku je viditelná vytrvalost a touha po nezávislosti v něm.Učí se dobře, pomáhá mu skvělá paměť a rychlá odezva.

Chlapec je tvrdohlavý, může být konfliktem s učiteli. Zdrženlivost a neochota sdílet své plány a nápady často vede k tomu, že rodiče vědí velmi málo o jeho synovi, o akce a události došlo, často učí po faktu. Boris je ambiciózní a často se nedívá ke společnému názoru, ale od dětství dokáže ocenit přátelství.

V mládí Borya miluje dobrodružství, intrik a veselou společnost. Chlapec od raného dětství má vysoké sebeúctu, což může někdy vést k potížím. Rodiče by měli podporovat svého syna ve všem, jemně nasměrovat jeho nepotlačitelnou energii správným směrem. Touha po seberealizaci se probudí v teenagerovi velmi brzy, než bude mezi jeho vrstevníky ostře vystupovat. Sport nebo jiné vážné hobby mu pomohou najít cestu venku, což je pro Borise velmi důležité. Navíc Boris je citlivý na všechny druhy umění a může se s nadšením věnovat hudbě, tanci nebo malbě.

Zdraví

Boris byl od dětství obdařen dobrým zdravotním stavem, ale vzhledem k jeho extravagantní povaze a lásce k dobrodružství se často vyskytují neštěstí.Závady v životě nebo neustálé nadměrné námahy mohou vyvolat touhu po alkoholu a Boris se může vzdát tohoto škodlivého zvyku se svou vrozenou vášní.

Jsou možné nervové poruchy, jsou možné žaludeční vředy a srdeční problémy. Boris může pracovat celé dny, zapomíná na odpočinek a pozorování denního režimu a stravy, což vede nejen k nervovému vyčerpání, ale ik zhoršení jeho zdraví.

Nicméně, Boris má velkou touhu po životě a jen zřídka podléhá zoufalství a nemoci.

Sexualita

Boris miluje ženy hodně a oni odvádějí jeho pocity. Nemá o rychlé vítězství, jeho cílem je dobytí. Čím víc je nedosažitelná žena, tím zajímavější je pro Boris. Když se Boris zamiluje, může být velmi romantický. Ale člověk se ochladí tak rychle, jak se zamiluje.

Ideálním partnerem pro Boris je slabá, nejistá žena, protože muži mají zvláštní potěšení při boji s ženskými komplexy. S takovou ženou bude Boris láskyplný, trpělivý a pečující.

Muž je cizí hluboké emocionální záliby, může se současně setkat s několika ženami.Boris se podařilo udržet přátelské vztahy se svým bývalým milencem.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Složitá povaha Borise, časté milostné záležitosti a neschopnost nalézt kompromisy často vedou k tomu, že rodinný život člověka nepřispívá. Hlavní věc pro něj bude vždy jeho vlastní ambice, nikoliv rodina.

V rodinném životě je Boris despotický a velmi žárlivý, takže potřebuje otevřenou, upřímnou a velmi trpělivou ženu. Společné děti značně posílí rodinu, protože Boris bude pro ně milující a pečující otec. Muž zřídka ukazuje svou lásku krásnými slovy, ale rodina je pro něj velmi důležitá.

"Začátek stromu, budování domu a zvedání syna" je to, o co Boris usiluje. A pokud se něčeho usiluje, určitě to dosáhne. Boris nebyl zvyklý k tomu, aby se choval k jeho pocitům, dokonce může chladně léčit ty, které miluje. Ale jeho tichá záležitost bude mluvit sama za sebe. Pomůže své ženě při domácích pracích, věnovat dětem hodně času.

Úspěšné manželství je možné s ženami jménem Alla, Anna, Valeria, Valentina, Irina, Larisa, Natalia, Olga, Svetlana a Tamara.Vyhněte se vztahům s láskou, nadějí, Julií, Tatyanou a Marina.

Obchod a kariéra

Boris je obvykle doprovázen úspěchem ve svých profesních aktivitách, nezávisle na profesi, kterou si vybírá. Tenhle člověk je zvedák všech obchodů, může úspěšně fungovat jak duševně, tak i fyzicky.

Boris bude pracovat nejen kvůli materiálnímu ziskům, ale také kvůli vlastní dokonalosti kvůli uspokojení svých ambicí. Kvůli kariéře může dokonce obětovat rodinný blahobyt. Člověk ví, jak nastavit úkoly a nalézt netriviální řešení.

Boris je silným vůdcem, ale jeho podřízené mu nemají rádi despotismus a úplný nedostatek diplomacie. Nejčastěji se člověku dělí velmi tvrdě, úspěch dosahuje pouze svou vlastní prací a myslí, aniž by se uchýlil k vnější pomoci.

Pokud se člověk rozhodne podnikat, může se jednat o časté konflikty s partnery a konkurenty. Peníze budou získány rychle, ale také rychle vynaložené.

Boris má silný smysl pro krásu, takže se může nacházet nejen v politice, podnikání nebo jiných činnostech, ale také v umění.

Talismany pro Borise

  • Patronou planety je Mars.
  • Svatý patron zvěrokruhu - Aries. Pokud zavoláte Borisovi chlapce, které se narodilo pod tímto znamením, příroda mu nejvíce naplní talent a smysl pro účel.
  • Šťastná sezóna je jaro, šťastný den v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - modrá, fialová, indigo.
  • Totem zvíře - kukačka. Tento pták většinu svého života vede tajuplný, tichý způsob života, a ve většině případů jeho zvlnění znamená dobrou zprávu a dlouhé roky. Vták je symbolem a známkou dobrých životních podmínek, který poskytuje prosperitu, dlouhověkost a šťastné potomstvo.
  • Totem rostlina - duhovka a moruše. Iris je symbolem maskulinity, důstojnosti a šlechty. Mulberry znamená starostlivost, trpělivost a úctu k rodičům. V čínské mytologii je morušek považován za strom života s magickými mocnostmi proti zlu.
  • Kamenný talisman - ametyst. Je to kámen lásky, který pomáhá při hledání druhé poloviny. Dává člověku moudrost, sílu a sílu, pomáhá vyrovnávat konflikty, léčí nervové poruchy. V Rusku tento kámen byl od starověku respektován, protože pomohl odvrátit zlé myšlenky a překonat jeho nepřítele.

Horoskop pro Boris

Aries - Neuvěřitelně vášnivý, emocionální a impulzivní člověk, ale od něj žádný diplomat. Vždy je připraven bojovat a soupeřit, vždy jde dál, protože prostě neví, jak používat objížďky. Měli byste s ním vždycky mluvit rovně - rady a diplomacie mohou být ponechány pro druhé. Boris-Aries je skutečně optimista, snaží se "osobně ovládat průvod", má hodně iniciativy a odvahy, ale postrádá trpělivost. Život člověka připomíná bouřlivou řeku, potřebuje neustálé napětí, adrenalin v krvi, jinak prostě nebude schopen existovat. Vůbec neuznává orgány, je schopen jít proti většinovému názoru. Taková osoba je nejlépe hodnocená profese vojáků, trenérů, stavitelů, záchranářů nebo policistů. V lásce je Boris-Aries stejně rozpačitý a jeho nadšení může děsit a vytlačit ženu. Bude vždy věrný své ženě, bude se s ní zacházet jako s královnou. Nejlepší pár Boris-Aries může udělat ženu-Leo - v průběhu času, jejich vášeň se jen zvýší, nucen si opravdu navzájem ocenit.

Taurus - protichůdná, nekonzistentní povaha, působící impulzivně, někdy dokonce hrubá. V podstatě má klidnou povahu, ale pouze pokud vše jde tak, jak chce. Boris-Taurus je tvrdohlavý, ambiciózní, rozhodný a energický, i když navenek může někdy působit dojmem pomalého člověka. Nemělo by být spěcháno, nikam nevede. Člověk potřebuje stabilní a měřený každodenní život, je pečlivý a domácký, sebevědomý, neradi mění své návyky. Pokud je jeho povolání spojeno se zemědělstvím, obchodem, kosmetickým průmyslem nebo uměním, pak se Boris-Taurus jistě cítí v klidu a uspěje. Navíc se ukázalo, že je to dobrý organizátor nebo správce. Jeho rodina se nebude muset starat příliš o finanční stránku života, protože Taurus z velké části není nikdy chudý. Svaz manželství s Borisem Taurusem bude mít jinou sílu a trvanlivost, ale ne lehkost a klid. On je majitel a žárlivý muž, bude vyžadovat úplnou poslušnost od své ženy. Nejúspěšnější svazek pro Boris-Taurus je možný u ženy - rakoviny - v tomto páru bude každý z nich hrát roli, kde muž je živitel rodiny a majitel a žena je měkká, domácká a ohebná.

Dvojčata - světlá, citlivá osoba, vždy v centru pozornosti. Boris Twin je lehký na nohou, vynalézavý a zvědavý, čte hodně, zajímá se o vědecké a politické zprávy. On je přátelský a vždy mladý v srdci, otevřený jakékoli komunikaci. Nálada člověka se mění stejně rychle jako lidé kolem sebe. Bohatá představivost činí člověka v určité vzdálenosti od reality, a proto může něco zcela upřímně slibovat a s jasným svědomím to zapomíná. Boris Twin může být úspěšný v jakékoli profesi, ale nejlépe se hodí k té, ve které je živá komunikace. Může být vynikající komentátor, novinář, spisovatel nebo překladatel. Bohužel ani manželství nedovolí, aby se toto dítě člověka stalo vážným, vždycky se bude snažit pod záminkou sklouznout ze svého domu do svých mnoha přátel. Žárlivost a rivalita jsou zcela netypické. Nejvhodnějším párem pro Boris-Geminiho může být žena - Libra - zdá se, že jsou pro sebe navzájem.

Rakovina - podrážděný a někdy i agresivní člověk podléhající častým změnám nálady.Rád se stěžuje na někoho, stěžuje si na svůj těžký podíl, s časem se dokonce může zvrhnout. Boris-Cancer je psychicky velmi citlivý a emocionální a jeho pesimistický postoj k životu nepřidá k němu žádné přátele. Okolí musí být velice opatrné v prohlášeních, protože muž je velmi dotek a zranění. Může se však stát příjemným konverzačním, zábavným a citlivým, ale pouze pokud se cítí dobrotivý vůči sobě. Boris-Rak ví, jak vytrvat a všechny jeho touhy a touhy jsou prosté a velmi reálné. Tento člověk je v ideálním případě vhodný svobodný povolání, v němž nebude nikoho záviset - to je umělecký svět. Také se mu bude líbit povolání, kde se musíte postarat o někoho - je to lékař, pedagog, učitel nebo pracovník sociálních služeb. Pro Boris-Cancer slovo "rodina" nikdy nebude synonymem slova "buňka" - pro něj bude rodina vždy nejdůležitější věcí v životě. Všechno v jeho životě se bude otáčet kolem rodiny - prvního rodiče, a pak vlastního. Ideální manželka pro Boris-Cancer může být Panna žena - tento pár bude vždy pracovat společně, což je velmi důležité pro obě.

Lví - otevřený, vznešený a společenský člověk, zaměřený na úspěch a vysokou pozici ve společnosti. Můžete dokonce říct, že Boris-Lev chce stát centrem vesmíru, ale jeho ambice neodpovídají vždy jeho schopnostem. Je velkorysý, veselý, má velkou zásobu vitality, kvůli velkému cíli schopnému sebeobětování. Potřebuje lásku a obdiv jako vzduch, vnímá jakoukoli kritiku jako osobní urážku. Boris-Lev je přívrženec luxusního života, často žije mimo jeho prostředky a jeho peníze zpravidla nezůstanou. Z povolání Boris-Lev je nejvhodnější k tomu, kde budete muset ukázat organizační a administrativní talenty, schopnost disponovat, vést, velebit nebo dohlížet. Boris-Lev má zvláštní dárek, aby se potěšil nad nadřízenými a kolegy, aby se ukázal v nejlepším světle, aby získal souhlas a respekt. Ve své rodině bude Boris-Lev schopen vytvořit přátelskou atmosféru, ale rodinný život s ním nikdy nebude snadný. Jeho žena by ho měla milovat bezohledně a úplně, neustále ukazovat obdiv a souhlas. Žena Váhy může být pro Borisa Lva nejvhodnější dvojici - bude schopna řídit energii svého manžela správným směrem.

Pannu - obezřetný, obezřetný a velmi organizovaný u domácího člověka, ale velmi si jistý sám o sobě. Láska k sobě je nejslabším bodem, Boris-Virgo přebírá doslova každý vtip a kritiku Borisa-Panny. Kvůli této náchylnosti se často vyvíjejí různé fóbie, plachost, ostýchavost a opatrnost. Boris-Panna jako nikdo nepotřebuje podporu a souhlas svých milovaných. Hlubokým smyslem života takového člověka je někoho nebo něčeho sloužit, musí něco neustále zdokonalovat a dokonalé. V každém případě se Boris-Virgo bude snažit o dokonalost. Je vhodný pro jakékoli úzce zaměřené povolání, protože schopnost uvažovat široce a ve velkém měřítku není jedním z jeho zásluh. Takové speciality jako učitel, inženýr, stavitel, lékař nebo účetní jsou pro něj ideální. Ve vztahu k ženám je Boris-Virgo vždy slušný, čestný a otevřený, ale mírně plachý. Pro rodinný život je to velmi výhodné, protože není rychle temperováno, není žárlivé a není hlučné. Jediná věc, kterou žena vyžaduje, je, aby byla přesná milenka a v žádném případě se nedotkla důstojnosti jejího manžela.Takovým společníkem pro Boris-Pannu může být Tauruska - s největší pravděpodobností budou žít "duše k duši" po celý svůj život.

Váhy - dvojí povahu, po celou dobu pochybnosti a jistotu sama o sobě. Jakákoli konfliktní situace velmi zneklidňuje Boris-Libru, usiluje o harmonii a rovnováhu ve všem. Je narozeným diplomatem, vždy připravený na kompromis. Má klidnou a vyrovnanou náladu, náchylný k vědomí a idealismu, hluboce cítí krásu, zbožňuje pohodu a pohodlí. Nejčastěji je Boris-Libra připraven pozitivně a ví, jak se dokonale přizpůsobit, miluje dát dobrým radám a sdílet životní zkušenosti, ani trochu se trochu chlubit. Profesní činnost Borisa Vesova je nejčastěji úspěšná v partnerství nebo pod vedením někoho, ale nezávislá práce mu nevyhovuje. Takové speciality jako právník, advokát, soudce, filozof nebo překladatel jsou pro něj ideální. U žen je Boris-Libra úspěchem, ale v žádném spěchu se oženit. Po manželství se muž pokusí zabít dva ptáky s jedním kamenem: je nepravděpodobné, že zastaví drobné intriky na straně, ale bude dělat vše pro zachování míru a harmonie v rodině.Povaha Boris-Vesova je taková, že se nebude zvlášť zajímat o duševní stav manžela, o jeho úzkosti a zkušenostech. Vždy bude poslouchat, pomůže s praktickými radami, ale nebude se hluboce starat. Nejvhodnějším společníkem života pro Boris-Libra může být žena - Vodnář - mají dokonalou kompatibilitu s horoskopy.

Scorpion - silná vůle, rozhodná a jistá osoba, která se nebojí nebezpečí. Nebezpečí ho vystraší, nemá strach spadnout na samé dno - Boris-Scorpio má jedinečnou schopnost vycházet z popelu jako pták Phoenixu. Pokud tato zběsilá povaha není poslána dobrým věcem, pak může být člověk podrážděný a dokonce i krutý. Vidí lidi a nikdy se nebojí mluvit pravdu v očích, ale on sám je spíše tajný. Boris-Scorpio je hazardní, pomstychtivý a pomstychtivý, jeho intuice je velmi rozvinutá, jeho mysl se ptá a hluboce. Muž, který se narodil pod znamením duchovního znovuzrození, se v průběhu času pravděpodobně bude moci zbavit většiny svých nedostatků. Boris-Scorpio v odborných termínech může být realizován ve všech druzích mocenských struktur, protože je od přírody určen k výkonu moci. A jeho síla není demonstrativní, ale skrytá a vypočtená.Ne každá žena bude schopna chodit bok po boku v životě s Borisem Scorpiem - její život nebude nikdy nudný, snadný a hladký a ona by měla být morálně připravena na to. Stát se ideální druhou polovinou pro Boris-Scorpio může být žena-Střelec - mají spoustu společných kontaktních míst.

Střelec - osoba je upřímná a přímá, takže někdy může šokovat ostatní. V jeho charakteru jsou jasně vyjádřeny takové rysy jako šlechta, optimismus, veselí, impulzivita a podnikání. Boris-Střelec je velmi rád Fortune - jeho štěstí v životě je nevysvětlitelné a tajemné. Intenzivní zvědavost, dobrodružství a cestování z něj dělají úspěch v takových profesích jako geolog, výzkumník, vědec, novinář, učitel nebo voják. Boris-Střelec je velmi citlivý na svou svobodu a nezávislost, proto se snaží nevázat žádné závazky, včetně lásky. Je patologicky upřímný, takže nikdy nevydává prázdné sliby a pokud slíbil, jistě naplní. Žena, která mu obdržela kompliment, si může být jistá, že to není fráze, ale upřímný obdiv.Manžel Boris-Scorpio bude muset být trpělivý celý život a nijak omezit jeho svobodu a socializovat s přáteli, dodržovat jeho zájmy, i když nejsou vůbec ženská. Nejvhodnějším párem pro Boris-Střelec může být žena Gemini - jsou oba snadní a nebudou omezovat svobodu druhého.

Kozoroh - ambiciózní, důsledná a trpělivá osoba, která hledá vysoký společenský status. Je těžký pracovat, nebojí se žádné práce, je připraven čekat na výsledky a záměrně s pomalými kroky k dosažení svého zamýšleného cíle. Boris-Capricorn nemá otevřené pocity a vášně, je velmi opatrný a tajný. Nemůže být nazýván kariéristou, protože dosahuje všechno nezávisle a výlučně svou prací. Zdá se, že má uvnitř železnou tyč, která ho činí pružnou a nekompromisní. Takové profese jako ekonom, odborník, účetní, právník nebo zemědělec jsou nejlepší pro muže. V Boris-Capricorn je praktičnost a romantismus nádherně kombinovány, ví, jak vypadat krásně a je velmi citlivý na rodinné vazby.S věkem se člověk částečně rozpadá s přirozeným konzervatismem, stává se živějším, veselším a společenským. Rodina Borise a Kozoroha se nemusí starat o materiální podporu, protože se člověk postará o všechny finanční problémy. Jeho žena by měla být skvělou hostitelkou, vždy vypadat dobře, být naprosto věrná a loajální svému manželovi. Nejlepším společníkem života pro Borise-Kozoroha může být žena, která se s ním narodila pod stejným znamením zvěrokruhu - jsou perfektní pro sebe navzájem, protože jejich ideály a životní cíle se zcela shodují.

Vodnář - upřímný, poněkud naivní člověk, který neví, jak dlouho trvat. Je bezpodmínečným humanistou, který vidí v lidech jen dobré věci, vždy připravený dát zájmy milovaných nad vlastní. Boris-Vodnář nikdy nebude bohatý člověk, protože peníze nejsou předmětem jeho životních aspirací. A ačkoli to nemůže být nazváno ztrátou času, je vždy připraven pomoci materiálně, pokud to někdo potřebuje. Boris-Aquarius je zdrženlivý, skromný, spravedlivý, zaměřený na inovace a dychtivý k reorganizaci života společnosti za účelem zlepšení života lidí.Vzhledem k povaze muže je nejvhodnější pro takové povolání jako filozof, náboženský vůdce, poslanec, učitel nebo novinář. Boris-Vodnář je často negativně předurčen k manželství, a dokonce i po sňatku, bude vždy jednat, jak uzná za vhodné, aniž by vzal v úvahu zájmy své ženy. Navíc je pravděpodobné, že muži poskytnou své manželce jen velmi malé smyslné potěšení. Boris-Aquarius je velmi aktivní a aktivní ve všem kromě svého osobního života - taková je jeho povaha. Moudrá žena musí pochopit, že nejlepším způsobem, jak zachovat rodinný život, bude přijetí jejího manžela tak, jak je, protože Boris-Aquarius nemůže být znovu vzdělán. Nejvhodnější dvojice pro Boris-Aquarius může být žena - Libra - mají sto procent kompatibilitu postav.

Ryby - vnímavý, rozmarný a citlivý člověk, ale současně živá a praktická osoba. S citlivou a poněkud pomalou povahou se Boris-Pisces dokáže dokonale přizpůsobit lidem a okolnostem, aniž by byl v rozporu s jeho vnitřním "já".On je romantický, vždy otevřený komunikaci, vždy citlivý na náladu lidí. Muž nebude hlasitě vyjadřovat své emoce a pocity, nebude dělat násilné scény a záchvaty, je vždy lepší pro něj opustit ticho, než bránit jeho přesvědčení. Je téměř nemožné vědět, že Boris Pisces je v duši. Současně má takové znakové rysy jako milost, soucit, pozornost vůči problémům jiných lidí a schopnost být přátelští. Taková utajená a zranitelná osobnost se nejlépe hodí pro takové profese jako stylista, sociální pracovník, umělec, inženýr, finančník nebo stavitel. Svou povahou je Boris-Pisces pesimista, má extrémní míru předispozice k alkoholu nebo drogám. Jeho blízcí lidé by měli vzít v úvahu, že jakékoli neopatrné slovo může bolestivě ublížit muži a dát ho do depresivního stavu po dlouhou dobu. Manželka Boris-Pisces bude muset převzít úlohu hlavy rodiny, protože to bude ona, která bude mít vše na starosti, nasměrovala svého manžela a podnítila důvěru v něho. Nejlépe se to stane u ženy s rakovinou - patří ke stejnému prvku, což znamená, že se cítí navzájem a jsou v duchu podobné.Nejlépe články