Szaboveronika

Význam jména darin


Význam jména darin / Neznámá

Existuje několik verzí původu ženského jména Darina, což je pravda, historici stále hádají.

Podle první verze pochází jméno Darin z iránského jména Darren, což znamená "skalnatá hora".

Podle druhé verze má název slovanské kořeny a pochází ze slova "dar" nebo "dá".

Podle třetí verze je jméno Darin starokřesťanského původu a jde zpět k perzskému jménu Darayavush, který se skládá ze dvou částí - slovo dar je přeloženo jako "vlastnictví" a vaush jako "druhu" nebo "dobré".

V moderním světě se jméno Darin běžněji používá jako Daria, někdy jako Dariana - to jsou jména, která mají stejný význam. V Rusku je jméno Darin poměrně vzácné, ačkoli to bylo používáno častěji po návratu módy ke starým jménům. Dalším velkým plusem názvu Darina je, že se dokonale slučuje s mnoha ruskými patronymickými jmény a příjmeními.

Mezi známými osobnostmi patří majitelé krásně krásného jména Darina umělec a scenáristka Darin Schmidt, model Darin Saydazimov, ukrajinský plavec Darin Zevin, herečka Darin Yushkevich.

Jmenovaní a svatí patroni

Darinovo jméno není na seznamu ortodoxních a katolických kalendářů, takže dívky jsou pokřtěny pod jménem Darius.

Svatý patron jménem Darin je považován za svatého Dariia v Římě, uctívaného kostelem spolu s jejím manželem, svatým mučedníkem Chrysanthusem. Oba mladí muži pocházeli z pohanských rodin, ale nejprve Chrysanth a pak jeho manžel, z celého srdce přijali křesťanství, začali spravovat spravedlivý život a šířit Slovo Boží mezi obyvatelstvo.

Římané obvinili páru nejen kázat křesťanství, ale i klanět se k životu bez tělesných potěšení. Císař nařídil Dáriovi a Chrysanthům, aby spali naživu kameny, ale Bůh je nenechal. Na místě smrti mučedníků se začaly konat zázraky uzdravení, dosáhli zde věřící a poutníci i mnozí pohanové. Lidé, kteří tyto zázraky pozorovali, byli připraveni přijmout křesťanství.

Všichni majitelé jména Darin (Dariya, Daria) mohou oslavit den 14. března, 1. a 4. dubna, 30. června, 17. a 18. srpna.

Název funkce

Žena jménem Darina může vyvolat dojem flegmatického člověka, ale ve skutečnosti je shromážděná, vypočítavá a reagující osoba, obdařená živou myslí. Darina má velkou intuici, ale zřídka ji poslouchá, snaží se vyhnout se odpovědnosti.

Darina se nepokouší o vedení, naopak bolestně vnímá její osobu a ona trpí kritikou. To může být velmi zlobí kvůli drobnosti, ukázat neoprávněné tvrdohlavost. Ona je obecně osoba nálady - někdy čistý šarm a přátelský, a někdy je lepší zůstat od ní.

Darina neustále cítí úzkost a tlačí ji k neustálé změně prostředí. Miluje změnu, cestuje, živě reaguje na všechny události a miluje sdílet zprávy. Otevřená komunikace, ale touha po příkazu, podezíravost a dotek často brání tomu, aby se z přátel.

Hlavní vášeň v životě Dariny je sama. Vždycky vypadá skvěle, nenaplňuje čas a peníze na své rozmary, miluje obdiv a komplimenty. Málokdy poslouchá názor někoho jiného, ​​ale má dárek na manipulaci s lidmi a na jejich uvalení.

Ať se stane cokoliv v osudu Dariny, bude vždy prožívat život s hlavou vysokou, je téměř nemožné zlomit jejího ducha. Je to vysoce morální osoba, ve své povaze není pokrytectví a intrik.Nicméně stejně jako každá žena potřebuje lásku a pochopení od svých blízkých, sny o nalezení štěstí rodiny.

Dětství

Malá Darina roste jako společenské a zvědavé dítě, její asistent matky. Je disciplinovaná a dobře organizovaná, všude se daří - ve škole, sportu, přátelství. K sociální práci se velká láska nepodává, s vrstevníky dobře.

Vzhledem k neklidné povaze Dariny je obtížné se soustředit na jednu věc, ale je zvyklá na obviňování okolností a ne na všech svých selháních. Dává rodičům spoustu obtíží nejen svým chováním, ale také tvrdohlavostí. Pokud se dále rozvíjí tvrdohlavost dětí, stane se charakteristickým znakem postavy dospělé ženy. Rodiče by se měli snažit dychtivost dívky směřovat k dosažení cílů, které nejsou vyjádřeny v detailech.

Vzhled nového dítěte v rodině Darina bude s největší pravděpodobností reagovat negativně, nechce s nikým sdílet rodičovskou lásku. Ale zvíře pomůže zmírnit charakter dívky, učí její zodpovědnost. Obecně Darina roste psychicky vyvážené dítě se správnými osobnostními vlastnostmi.

Zdraví

Od dětství nemá Darina příliš silné zdraví, existuje předispozice k respiračním a plicním onemocněním, alergii a neurologickým problémům. Darina se bude muset starat o své zdraví, vést správný a aktivní životní styl.

Sexualita

Darin dělá velice náročné na muže, a to je kvůli jasnému, sexy vzhledu dívky. Ví, jak se prezentovat, vždy vypadá skvěle a má vysokou sebeúctu.

Darina jasně odděluje takové pojmy jako sex a lásku, může cítit sexuální touhu po člověku a současně ho nemilovat. Žena má schopnost emocionálně být nepřipojena ke svému partnerovi a má jen fyzickou radost.

Darina volné chování může vytvořit obraz nemorálního člověka, ale ve skutečnosti ženy striktně dodržují obecně uznávané normy chování, jen její postava má velkou potřebu koketování a flirtování a jen zřídka jde o sex.

Nicméně, Darin nemůže být nazván vášnivou ženou, navíc průměrnost v sexu často zklamá partnery, kteří doufají, že mají takovou jasnou ženu zaujatou noc.Darina je milenec "blikat hlavou" svým fanouškům a sex sám je pro ni druhotný.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Darina se vdala pozdě, její rané manželství je neobvyklé. V rodině se stává vůdcem, někdy neoficiálním. Ale její rodinný život nebude klidný kvůli Darinině rozmarné a dotyčné povaze a také kvůli její změnitelné náladě. Vedle ní může být jen milující a trpělivý muž.

Darina udělá nádhernou hostitelku a pečovatelskou matku. Nikdy nebude ponižovat svého manžela ve zradě, ale od něj bude vyžadovat dokonalou věrnost. Žena je náchylná k útokům žárlivosti, někdy bez jakéhokoli důvodu.

Nejúspěšnější manželství je možné s muži jménem Nikolai, Ivan, Štěpán, Eugene, Sergej, Alexandr, Anton a Jurij. Spojení s Alexejem, Gennady, Edwardem, Dmitrijem a Pavlem je nežádoucí.

Obchod a kariéra

Darina se nejvíce zajímá o zařízení svého osobního života, její kariéra má vedlejší význam. Ale pokud to práce přinese radost, pak má šanci dosáhnout výšky kariéry. Darina se nikdy nezapojuje do pochybných dobrodružství, neočekává milosrdenství o osudu, ale dělá vše pro to, aby její plány přeložily.

Darina není kariéristka, je neaktivní, ale dobře plní své povinnosti, ukazuje přesnost a odpovědnost. Může se stát dobrým překladatelem, sekretářem, učitelem, manažerem, obchodníkem nebo lékařem.

Darina se může projevit v přírodních vědách, její cestě - ve vztahu k divoké zvěři. Je také dobře známá ve světě umění, obzvláště její fascinující hudba - sama je plně schopna psát a hrát své vlastní díla.

V podnikání žena nemá příliš štěstí - neradi riskuje a není příliš přesvědčená v jejích schopnostech. Přestože je její instinkt vynikající a její peníze jsou "milované".

Talismany pro Darinu

  • Patronou planety je Mars.
  • Svatý patron zvěrokruhu - Aries.
  • Šťastná sezóna je jaro, šťastný den v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - hnědá a červená.
  • Totem rostlina - Rowan a sasanka. Rowan byl vždy považován za symbol plodnosti, úspor a šetrnosti. Také z horského popelu jsou silné amulety, které chrání svého majitele před magií a čarodějnictví. Sasanka je květina, symbol osamělosti a smutku. Chrání před zlým okem a závisti, dává člověku schopnost řešit těžké životní situace.
  • Totem zvíře - žirafa a komár. Žirafa - symbol laskavosti, něhy, péče a pravé lásky.Mosquito symbolizuje vytrvalost a skřety.
  • Kamenný talisman je krveprolití, je to hematit. Je to černý lesklý minerál, symbolizující moudrost a odvahu. Naši předkové věřili, že krveprolití může zastavit krvácení, zmírnit zánět, vyléčit nádory a roztrhané rány.

Horoskop

Aries - přímá žena, která věří, že celý svět patří jen její. Často dělá chyby, neví, jak se poučit z něčí zkušenosti. Nejdůležitější podmínkou pro komfortní existenci Dariny-Aries je potřeba něco udělat, vytvořit. Má všechny šance na úspěch, ale pokud je pro dosažení výsledku nutné takové kvality, jako je tlak, odhodlání a činnost. Ale je velmi pravděpodobné, že selhání přichází, pokud je předvídavost, mazanost, trpělivost, předvídavost vyžadována. Darina-Aries je výjimečně přátelská, ale ona vidí život skrze hranice svých zájmů, myslí především o sobě. Hlavní charakteristickou vlastností Dariny-Aries je egocentrismus, ale v jeho charakteru není nic tajného ani složitého. Jedná se o otevřenou knihu, která je snadno čitelná, ale člověk by neměl očekávat jemné porozumění a trpělivost - žena je zcela bez těchto kvalit.V lásce preferuje vůdce, bude požadovat svobodu pro sebe i před svatbou a po jejím manželství a její vrozená slušnost nikdy nedovolí, aby Darin-Aries podváděl svého partnera.

Taurus - pacientka, překvapivě vyhrazená žena, pro kterou nejsou obvyklé ženské rozmary vůbec cizí. Má velkou emocionální odvahu, má spoustu sebeovládání, hodně skrytou vůli. Upřednostňuje klid a ticho svého domu na hlučné strany, žije podle zásady "můj domov je mou pevností". Je zřídka neklidná, v hlavě má ​​vždy pořadí a myšlenky, cíle jsou jasné a jasné. Hlavní nevýhodou Dariny-Taurus je vrozená tvrdohlavost, která stejně zasahuje a pomáhá jí prožít život. Manžel Dariny-Taurus si může být jistý, že bude vždycky jeho morální podporou ve světě každodenních bouří. Žena se nezačne klečet a stěžuje si, že v domě není dostatek peněz, ale tiše najde práci, která bude mít hodný příspěvek do rodinného rozpočtu, ale pod podmínkou, že se její manžel nebude vyhýbat práci, tato silná žena netoleruje slabé lidi.

Dvojčata - velmi veselá a neklidná žena, která je monotónní.Ona je znepokojena klidnou, měřenou existencí, která se neustále ohromuje v centru událostí a aktivně se na ní podílí. Darina-Gemini je velmi laskavá a poslušná osoba, ale raději sama řeší všechny své problémy a nikomu v nich neiniciuje. A ona je velká lhář, miluje se chlubit a ozdobit realitu, miluje komplimenty a lichocení. Její temperament je velmi chladný, z povahy je velkým snílkem. Darina-Gemini má vždy v hlavě mnoho nápadů, se kterými je připravena sdílet, její rada může být velmi užitečná. Rychle se zajímá, ale i rychle ochladí, je obtížné, aby dokončila svou práci. Darina-Gemini může být skutečným nálezem pro muže, který miluje rozmanitost v rodinném životě. Určitě ukáže její duplicitu v rodině, s ní nikdy nebude nudit. Jako hosteska je velmi průměrná, ale velmi pohostinná a snadná.

Rakovina - Žena se změnou náladou, která si často není jistá. Zdá se, že je to zasněná a dobrodružná osoba, ale to je jen vnější shell. Vnitřní svět Darina-Raku je skrytý i od nejbližších lidí a její hlavní charakter je podezřívavost.Má tendenci přehánět rozsah jejích problémů, dělá si starosti s něčím po celou dobu, každá kritika ji může dělat dlouho depresi. Může být odpudivá, někdy podezřelá. Více než cokoli jiného, ​​Darina-Rak potřebuje v budoucnu jistý pocit jistoty a důvěry, jakákoli nejistota je pro ni bolestivá. Z povahy je člověkem znalostí, nerad rozhoduje a je v centru pozornosti. Má velmi rozvinutý smysl pro soucit, pro své milované je připravená na cokoli. Darina-Rak jen zřídka vstoupí do krátkodobého vztahu, upřímně věří, že jakýkoli člověk, který má člověk v manželství, by měl vést k manželství. Většina času, kterou žena vyplácí jen rodině, ne její kariéře. Ale pokud se jí zdá, že manželka nevydělává dost, pak určitě najde vysoce placenou práci - peníze a finanční nezávislost jí znamenají hodně.

Lví - Žena, která může obstát pro sebe, aktivní a účinnou povahu. Hlavními rysy její postavy jsou pýcha a roucho, upřímně věří ve své vyvolení a neustále se snaží dokázat.Její chování je naprosto přirozené a nevypadá uměle, to je její povaha. Darina-lavice je velmi lhostejná k luxusu, miluje zářit a oslňuje a neuvěřitelná energie této ženy jí nikdy nedovolí zůstat doma. Je aktivní, energická a ctižádostivá, a pokud dokáže překonat její přirozené lenoření, bude mít Darin Levice jasnou budoucnost. Při výběru životního partnera se žena často mýlí, protože je velmi chtivá kvůli krásnému vzhledu a drahým darům, ale za to, že duchovní vlastnosti osoby pro ni mohou být odsunuty do pozadí. Vzhledem k tomu, že je sama neodolatelná, bude požadovat obdiv a uctívání od jejího manžela, stejně jako právo zbavit se jeho peněženky. Darina Lvice může udělat skvělou ženu, ale manželka by jí nikdy neměla důvod žárlivosti a přijmout skutečnost, že ona sama flirtuje vpravo a vlevo. To nemá nic společného s licentiousness - je těžké najít více oddaný a upřímný člověk než Darin Levice.

Pannu - pedantská a úzkostlivá žena, na kterou romantika vůbec není cizí. Může vypadat jako symbol bezvadné ženskosti, ale je vyrobena z oceli.Ona je neodmyslitelná v hledání ideálu, vrozená intuice a jasnost mysli jí umožňuje okamžitě určit nejmenší lži. Je čistá a pravdivá, ale ne naivní. Pracovní kapacita, disciplína a smysl pro povinnost ji činí cenným zaměstnancem. Kombinace zvědavosti a opatrnosti umožňuje ženě dosáhnout skvělé profesionální výšky. Darina-Virgo je model loajality a loajality - to platí jak pro lásku, tak pro přátelství. Navzdory skutečnosti, že někdy to může být nepříjemné se zvýšenou pozorností na drobnosti, je obtížné najít člověka, který je více pečlivý, nesobecký a laskavý. Tato žena není v žádném spěchu předvést svou povahu ostatním, obecně být v centru pozornosti - ne pro ni. Může být pro každého člověka, ale jako hosteska je prostě bezchybná. Ale někdy se touha po čistotě a pořádku stává rušivým a přeměňuje ho na skutečného despota. Současně však rozumná šetrnost Dariny-Panny nikdy nesouvisí s mrzutostí, protože je velice štědrá.

Váhy - pozorná, pracovitá osobnost, přátelská a ženská. Pro pohodlnou existenci potřebuje rovnováhu a harmonii ve všem: v osobním životě, v práci a v myšlenkách, v pozitivních a negativních emocích, ve skromnosti a sexualitě.Darina-Libra je rozumný poradce a ona ví, jak ji vybavit tak, že její rada a pomoc nejsou vůbec ponižující. Udělat vlastní názory, nebude se stejně chlubit jejich intelektu. Bez ohledu na to, jak vypadá ženské, v životě převážně hraje roli muže a dokonale se s ním vyrovnává. Netoleruje samoty v jejím osobním životě, ale se svým manželem se bude snažit budovat partnerství a být ve stejném postavení ve všem. Hodně štěstí doprovází tuto ženu pouze v případě harmonického vnitřního stavu - pak vyzařuje laskavost a pozitivní. Darina-Libra má zřídkakdy silnou emocionální vazbu na svého partnera, ale má velmi silný smysl pro povinnost vůči svým blízkým. Bude to krásná manželka a milenka, ale pokud se rodina z nějakého důvodu zhroutí, není pochyb o tom, že v budoucnosti tato žena nebude ponechána sama.

Scorpion - nepředvídatelná žena, jemná a smyslná povaha. Má úžasnou intuici, cítí vše na podvědomé úrovni, je téměř nemožné ji oklamat. Hlavními rysy jejího charakteru jsou vášeň, energie, neúnavnost, vytrvalost.A navzdory tomu je život této ženy plný tragédie, prostě neví, jak snadno žít. Navíc může vypadat dokonce jako načechraná bezbranná kotě, ale stojí za to poznat ji lépe a okamžitě se stává jasné, že Darina-Scorpio má železnou ruku. Je velmi zajímavé komunikovat s touto ženou a pro muže má zvláštní magnetismus a přitažlivost, a to i v případě, že kamenná povaha postavy zmizí. Darina-Scorpio žije na principu "klepání a oni se otevřou pro vás" - protože nic není nemožné a nedosažitelné. Další důležitou vlastností ženského charakteru je žíznivá aktivita, miluje dobrodružství a je vždy připravena riskovat. Kariéra je velmi důležitou součástí života Dariny-Škorpiové, kvůli ní může dokonce obětovat rodinné štěstí. Ale nikdy nebude šťastná bez rodiny, zejména bez dětí. Může se také vzdát vedení manžela, stát se jeho podporou a podporou. Bez ohledu na to, jak zachází s manželem, bude na veřejnosti vždycky stát pro něj, a to zejména pro své děti.

Střelec - statečný a energický člověk s darovým návrhem. Hlavními rysy jejího charakteru jsou obezřetnost a praktičnost.Pokud si nastaví cíl, půjde k ní, i když pomalu, ale určitě. Selhání se jí vyskytuje extrémně zřídka, protože má úžasný racionalismus a nestává se nedosažitelnými úkoly. Optimismus, veselost a smysl pro humor jsou hlavními společníky života této ženy. Má dobře rozvinutou sebeironii, ať se stane cokoliv, bude vždycky věřit, že zítra bude lepší než včera. Díky svému lehkému a veselému uspořádání je Darina - Střelec příjemná komunikovat, dokonce i zvenčí vypadá, že její bolest a nepříjemnosti jsou pro ni neznámá. Je inteligentní a logická, ale srdce této ženy je bezbranné, velmi často přijímá přátelství a sexuální přitažlivost pro upřímnou lásku. Je velmi upřímná a upřímná, přímočará a někdy beztak. Jeho partner se nezmění - pocit povinnosti nedovolí, i když je láska pryč. Ale neměli byste se snažit omezit svobodu - pokud se chce stát skvělou hostitelkou, určitě se stane a přiměje ji, aby selhala.

Kozoroh - tajemná, zdrženlivá a neproniknutelná žena, ale současně jemná a jemná osoba. Bouřka emocí, které zuří v její duši, se nebude odrážet na její tváři a chování.Dalším důležitým rysem charakteru Darrena-Kozorožce je tvrdohlavost a tato kvalita je poměrně nejednoznačná. Na jedné straně výrazně brání ženě, vyvolává konflikty a zpřísňuje komunikaci a na druhé straně pomáhá dosáhnout téměř všech cílů. Bez ohledu na to, jak to tam bylo, bude trpkost vždycky doprovázet ji skrze život a nezmění se ani s věkem. Kariéra v životě Darina-Kozoroha má velký význam a hlavní hnací silou budou peníze, nikoli prestiž. Díky své vrozené tajnosti a zdrženlivosti je Darina-Capricorn často nešťastná v lásce a manželství - pro ni je velmi obtížné vyjádřit emoce a vyslovit její problémy. Blející intriky a partnery na jednu noc - rozhodně to není pro ni. V rodinném životě zůstává Darina-Kozorožka stejně emotivní, ale všichni členové rodiny si dobře uvědomují, že se vždy spoléhají na její podporu a péči. Ráda vyjadřuje svou lásku spíš skutky než slovy.

Vodnář - upřímnou, extravagantní a vyrovnanou osobu, přičemž má klidnou a vyváženou dispozici. Oceňuje přátele a milé lidi mnohem víc než rodinní příslušníci, její rodina má pro ni vedlejší význam. Hlavní hodnota, za kterou žije, je svoboda.Dalším rysem charakteru Dariny-Vodnáře je její bezvadná upřímnost a upřímnost, aniž by v ní byla kapela podvodu nebo klamství. Mluvení a přátelství s touto osobou je potěšením. Jediná věc, která jí ubližuje, je potřeba dodržovat přísnou disciplínu a žít podle harmonogramu. Nejčastěji má Darina-Aquarius působivý tvůrčí potenciál a jas, elegance a neobvyklost se projevují i ​​v malých věcech, drobných detailech. Žena je velmi tolerantní a žárlivost v jejích očích je předsudek. Oženil se, Darina-Vodnář si nikdy nepřipustí romány na boku, ale nebude se zabývat ani ekonomickými záležitostmi.

Ryby - někdy cizí, tajemná žena, smyslná a citlivá. Má magickou schopnost vidět pravdu za to, co je, a kromě toho má úžasnou intuici, často vlastní dar předvídavosti. Darina-Pisces, stejně jako nikdo jiný, potřebuje lásku a potvrzení této lásky, je velmi závislá na osobě, kterou považuje za hlavní věc v jejím životě. Tato žena se vždy bude snažit vymanit se z bouřlivého světa konfliktu a soutěže a ve věcech hmotné stránky života je naprosto bezmocná. Fyzická práce je také odporná k ní, je kreativní osoba.Hlavní rysy Dariny-Pisces jsou soucit a soucit a pokud jde o pomoc svých milovaných, veškerá jejich bezmocnost zmizí bez stopy. Ví, jak obratně flirtovat, flirtovat a svádět, ale nejdůležitějším místem v životě Darina-Pisces je její rodina. Nevidí nic urážející a ponižující ve skutečnosti, že muž bude v rodině ovládat, dokonce to chce. Nebude jen milovat své děti - bude je však bavit a zbožňovat, stejně jako její manželka.Nejlépe články