Szaboveronika

Význam jména Daria


Význam jména Daria / Neznámá

Jméno Daria má starověké řecké kořeny a pochází z mužského jména Darios. Mužská verze jména doslova znamená "velký oheň". Jméno Darios, podle pořadí, pochází z dávného perského jména Darayavush, což znamená "mít dobro". Výsledná ženská podoba - jméno Daria, se překládá z starověkého Řecka jako "dobrý suverén". Historici věří, že všechna tato jména dala jen královským osobám.

Daria je zvučné a krásné jméno se silnou energií. V prerevolučním Rusku se toto jméno rozšířilo především mezi rolníky a obchodníky, ale po revoluci se jeho jméno ztratilo a bylo téměř zapomenuto - bylo to považováno za pozůstatek filistina. Od 70. let minulého století se jméno Daria znovu stalo módou a dnes je jedním z nejpopulárnějších jmen pro dívky.

Denní jména a svatí patronů pro Daria

Patronka všech žen jmenovaných Daria je veliký mučedník Daria Řím. Přišla z pohanské rodiny a byla velmi krásná dívka. Daria se zamilovala do křesťanské Chrysanthové a, když se oženila s ním, z celého srdce přijala křesťanství.Mladí manželé se rozhodli vést bezhříšný život a zůstat panny, šli šířit Boží slovo mezi lidi.

Daria a Chrysanth byli zachyceni pohany a mučeni. Žena byla poslána na smilstvo, ale tam ji střeží lev, který poslal Bůh - nikoho nezabil, ale nenechal ji blízko Daryi. Muž byl hoden do špíny špíny, ale na něho spadalo nebeské světlo a smradlavá jamka plná vůně. Po mučení a mučení se pár nepopíral Krista a v roce 283 byl živý v zemi.

Jméno Den Daria zaznamenává několik v roce - 15. března, 1. a 4. dubna, 30. června, 17. a 18. srpna.

Charakteristické jméno Daria

Daria je citlivá a lehce infantilní osobnost, která má dobrou adaptabilitu ke každé životní situaci. Má velmi flexibilní psychiku, takže Dasha zřídka zůstává v depresi a depresi. Neexistuje zvláštní vytrvalost a tvrdá práce, úspěšně buduje svůj život, přiměřeně vycházející z jakýchkoli potíží.

Má impulsivní charakter - všechny emoce jsou živě a násilně vyjádřeny, její tvář je otevřená kniha, podle níž je vše čitelné a srozumitelné. Současně ale Daria má nepríjemnost, protože má vrozenou schopnost střízlivě posuzovat situaci.Daria je pragmatista, je vždy vedena pouze pečlivým výpočtem a zdrženlivostí.

Darya má od prvního dětství vynikající vzpomínku a analytickou myšlenku, ale zřídka využívá svého přírodního talentu. Navíc je naprosto zvědavá a ne zvědavá. Vysoké sebeúcty také nepomáhají úspěšnému podnikání. Jediná věc, která ji může učinit, je smysl pro povinnost. Nicméně Daria dokáže přiznat své chyby a nedostatky a správně nastavit životní priority.

Daria je si trochu jistá, ztrácí se od nejmenší kritiky, začíná pochybovat a roste do komplexů. Daria je podezřelá a drobná a ona, stejně jako někdo, potřebuje povzbuzení a lásku. Z vnější strany silná a nezávislá, prochází životem s vysokou hlavou, ve skutečnosti je Dasha velmi milující a zranitelná.

Narcismus Daryy může růst do skutečného koníčka - nebude jí ušetřit čas a peníze, aby zlepšila svůj vzhled a uspokojila své rozmary. Příčina jejich selhání především hledá v jiných, a nikoliv sama o sobě. Snaží se obklopit jen s lidmi, kteří jí dávají radost.Její důvěra není snadná, ale pokud se to stane, Daria se může stát dobrým přítelem nebo přítelem.

Malé dítě bude vždycky sedět v dospělé Dárce, bude současně rozmarná, zranitelná, dotyčná a dokonce hrubá, ale současně příjemná a snadná, bez konfliktu a laskavosti.

Charakter Daryy závisí na čase narození. Pokud je dívka narozen v ziměpak vyrostne klidná a vyrovnaná žena, vyhýbá se jakýmkoli konfliktům. Ale navzdory vnějšímu klidu, zimní Dáša je velmi blízko k srdci vnímá nějaké životní problémy.

Jarní Daria - společenská osoba, která má mnoho přátel a přítelkyní. Za maskou veselosti a neopatrnosti zručně skryje všechny své problémy, které jsou známy jen velmi málo.

Daria, narozený v létěOd dětství se vyznačuje sentimentálností a dobrodružstvím. Miluje cestování a nové známosti a neradi zůstává doma. Navíc Dasha je velký snílek. Stárnutím se může usadit a stát se uznávanou osobou.

Daria podzim - imperiální žena, rodilý vůdce.Nicméně, ona není zbaven velkorysosti, a tak se jeho vedoucí vůbec nevydá despotickému, ale naopak spravedlivému a zodpovědnému.

Mezi slavné osobnosti jménem Daria patří mnoho hereček, spisovatelů a sportovců. Jako například populární herečky Daria Sagalová a Daria Melnikova, spisovatelé Daria Dontsová a Daria Kropotova, sportovec Daria Domracheva, televizní moderátorka Daria Subbotina.

Daria v dětství

Malá Dáša je hlučné a energické dítě, které miluje venkovní hry ve společnosti vrstevníků. Ví, jak bránit své zájmy, pokud to bude nutné, může použít pěsti.

Ve škole studuje v sociálním životě, snaží se nezúčastnit se veřejného života. Její učitelé a kolegové ji milují za svůj snadný temperament a smysl pro humor. Dasha má dobré schopnosti v oblasti hudby, cizích jazyků a humanitních věd. Navzdory průměrným schopnostem vrozený pocit odpovědnosti nedovolí, aby se Dasha potopila na špatné známky ve škole.

Rodiče se musí ujistit, že jejich vášeň pro chlapce neovlivní studium a chování jejich dcery, což se může stát. Od dětství musí dívka vnášet pořádek, což dále pomůže překonat přirozené leno.Daria je přístupná výchově, takže závisí na rodičích, jak člověk porodí svou dceru.

Vzhledem k tomu, že jméno Dasha pochází z mužského jména, je lepší nechat ji dívkám narozeným v prosinci, únoru a listopadu, protože v nich převládají charakteristické znaky mužského pohlaví a nebude vůbec žádná ženskost a něha. Je také nežádoucí dát toto jméno na počest matky a babičky.

Dariaova sexualita

Daria je velmi zamilovaná a láska je pro ni nezbytná jako vzduch. Proto ve své mládí má Dasha pověst flirtuje a jak se zestárne, pocit lásky se pro ni stane nezbytnou potřebou, jinak by případ mohl dosáhnout duševní poruchy. Neustálé hledání milovaného člověka může naznačovat myšlenku licentiousness a absence morálních zásad, ale to není absolutně tak. Daria je velmi věrná osoba, ale není vždy šťastná v lásce.

Přes vizuální přitažlivost, Daria si vůbec není jistá její ženské kouzlo. Přestávka se svou milovanou osobou může být pro ni bezcennou tragédií. Někdy je obtížné, aby vytyčila linii mezi přátelstvím a přitažlivostí, takže často trpí nekompromisní láskou.

Ve vztazích s lidmi Daria je velkolepá a žárlivá, snaží se plně ovládnout jak tělo partnera, tak jeho duši, ale ona je sama připravena k úplnému rozpuštění. V sexu je Daria vášnivá a osvobozená, ráda šeptá lásky ke svému partnerovi a ona od ní chce slyšet tytéž slova.

Daria může dělat bez tradičně cukroví-kytice období, pro ni nejdůležitější věc je extrémní, ona je zcela uvolněná, miluje spontánní nebo dokonce extrémní sex. Ona může být odnášena slabým nebo postiženým mužem, který bude sloužit jako druh sexuální dráždivosti.

Daria si vzala kompatibilitu

Daria je pragmatickou osobností, proto i přes své milující vášně zvolí svého manžela moudře. Žádná láska a vášeň ji nucují spojit svůj osud s bezohlednou osobou. Pevně ​​věří, že člověk by měl být schopen poskytnout rodině vše potřebné. Ona se obvykle oženil jednou a ve velmi dospělém věku.

Po sňatku může Daria opustit práci a věnovat se svému manželovi a dětem, ale nikdy se nezmění v smutnou hospodyňku, a to jen proto, že vždy věnuje velkou pozornost jejímu vzhledu.

Daria bude respektovat svého manžela, nikdy nebude vydržet "špinavé prádlo na veřejnosti".Také dává velkou důležitost vlastní autoritě a vyžaduje si respekt od jejího manžela a dětí. Přirozené interpersonální dovednosti pomohou vytvořit dobré vztahy s příbuznými jejího manžela.

Daria bude dobrou hostitelkou, komorou a vládou míru v jejím domě. Všechny druhy domácích úkolů - její vášeň, je vynikající kuchařka, je ráda, že dělá sešívání. Dasha bude opatrně řídit domácnost, ale finanční podpora rodiny přejde na svého manžela.

S dětmi může být Dasha nadržená a drsná, stejně jako se svým manželem, ale zároveň bude vždy věrnou manželkou a milující matkou.

Úspěšné manželství je možné s muži jmenovanými Alexandrem, Antonem, Ivanem, Eugenem, Sergejem a Jurijem. Mělo by se vyhnout manželství s muži jménem Oleg, Semyon, Fedor, Philip a Alexey.

Daria's Health

Novorozenec Dasha je obvykle neklidné dítě, které způsobuje matce velkou potíže. Dětská dívka bude mít tendenci k plicním onemocněním a bronchitidě, takže v dospělosti by nikdy neměla začít kouřit.

Poruchy v gastrointestinálním traktu mohou způsobit zácpu a hemoroidy. Od raného dětství je Daria náchylná ke zranění, proto musí být opatrná, zvláště při jízdě. Dasha má slabý nervový systém, náchylný k depresi a nervovým poruchám.

Kariéra a podnikání

Daria se bude vždy více zajímat o zařízení osobního života než o kariéru a podnikání. Dáša se nebojí změny, takže často mění svou práci. Ale ona by se mohla dostat na vrchol ve své profesi, pokud práce, ve které se angažuje, ji okouzlí. Navíc, dobrá víra a smysl pro povinnost jí nedovolí pracovat "nedbalo".

Daria může být dobrým umělcem i organizátorem práce, ale je lepší udělat si volbu ve prospěch tvůrčí profese. Z toho získáte dobrého televizního moderátora, letuška, novináře, spisovatele, umělce nebo módního návrháře.

Daria může rozvíjet své podnikání a pravděpodobně ji bude prosazovat štěstí. Nemá tendenci rozhodovat spontánně, není nakloněna k dobrodružstvím a riskuje, a proto bude podnikat měřeným a přemýšlivým způsobem, aniž by se zapojila do rizikových podniků. Její morální principy a domorodá příroda umožňují neustálé budování podniku jako člověk.

Talismany pro Daria

  • Zvířecí znamení pro Daria - Beran a Panna.
  • Patrona planety je Mars, element je oheň.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je jaro, příznivý den je středa, nejšťastnější den je pátek.
  • Šťastné barvy - červené a hnědé.
  • Totem zvíře - žirafa a komár. Žirafa symbolizuje laskavost a péči, přináší štěstí a blahobyt. Mosquito - symbol vytrvalosti a skrupulí.
  • Totem rostlina - horský popel, který je považován za symbol plodnosti a výnosu. Od starověku byl horský popel použit jako strážce tmavých sil a zlého oka.
  • Kamenný talisman - krovavik, on je hematit. Jedná se o skvělý kámen tmavé barvy, symbolizující moudrost a odvahu. Za starých časů byla věřena krev, která uzdravuje rány, zastavuje krvácení a léčí zlé oko.

Horoskop pro Darya

Aries - přímočarý a principiální člověk, neomezený v jazyce, náchylný k vyrážkám. Je si jistá v sobě a upřímně věří, že se celý svět kolem ní musí otáčet. Často se zamiluje a pokaždé, když se jí zdá, že je to navždy.

Taurus - Daria, tvrdošíjná, ale upřímná a snadná, očarující a sexy. Má hodně fanoušků, ona flirtovala a shromažďovat komplimenty, ale když ona má svou oblíbenou osobu, pak flirtování půjde, protože to může být věrný tomuto metr člověka.

Dvojčata - energický a zvědavý charakter, který nemůže tolerovat rutinu a monotónnost. Často mění místo svého bydliště, zaměstnání, povolání a muže. Taková nesrovnalost vede k tomu, že Dasha-Gemini se nemůže plně uvědomovat ani v profesi, ani v osobním životě.

Rakovina - melancholická a apatická žena, která vždycky plave jen s tokem. Nikdy nic nedělejte dobrovolně, musíte se jí zeptat a připomenout jí všechno. V soukromém životě je často nešťastný, protože se oženil s prvním rodákem a pak celý jeho život nemůže rozhodnout o rozvodu. Snaží se najít její štěstí u dětí, ale ona neřídí úctu.

Lví - jasná a chytlavá osobnost, velmi upřímná a zbavená veškerého koketování. Neočekává dary ze života, snaží se všechno dosáhnout se svou prací. S muži nikdy nepokouší, nemůže stát prázdný flirt, jako prázdné sliby. Ale milovaný dá všechen nevyčerpanou lásku a oddanost.

Pannu - pedantská a úzkostlivá povaha, vynikající pracovník a umělec. V každém případě se hodí velmi opatrně, protože pro ni nejsou žádné drobnosti. Vybírá i svého manžela důkladně, a proto má manželství obvykle štěstí.Ale její milovaná a děti budou mít vždy trochu tepla a něhu.

Váhy - je to pracovitý člověk, který může dělat několik věcí najednou. Její motiv je často vzrušení. Darya má mnoho přátel a fanoušků, není chamtivá a otevřená osoba. Manžel dává veškerou svou lásku a oddanost, ale bude muset přijmout skutečnost, že ve svém domově bude vždycky spousta lidí.

Scorpion - příroda je nepředvídatelná a impulzivní. Ráda dělá a přijímá překvapení, může náhle a drasticky změnit svůj vzhled, obraz, protože žádný zřejmý důvod nezmění své místo práce nebo povolání. Přitahuje muže svým vzhledem a smyslností, ale potřebuje si vzít pragmatista, který ji trochu uklidní.

Střelec - imperiální osoba, která má dar návrh a podání lidem. Narodila se obchodní žena, je obvykle v osobním životě sama, takže se ji lidé bojí. Ale jestli je nějaký odvážný, Daria se pro něj stane jeho nejoddanější manželkou.

Kozoroh - zvenčí chladná a zdrženlivá, ale velmi emocionální a prožívající duši.Hluboce prožívá jakékoliv selhání, velmi tvrdě reaguje na kritiku a hrubost, vždy a pouze se obviňuje za všechno. Pro ni má velký význam někdo jiný. Její vyvolená bude muset být trpělivá a laskavá slova a chvála - jen tak může dát její sebevědomí a klid.

Vodnář - snílek a fantazie náchylná k idealizaci. Chtěla vidět dokonalost ve všem, proto se v jejím životě často vyskytují velké a malé zklamání. Neumí vůbec porozumět lidem, jako kamarádka, potřebuje muže bez "růžových brýlí", pevně na nohou.

Ryby - Toto je ztělesnění ženskosti, které nemůže tolerovat násilí, aroganci a agresi. Ona je respektována ve společnosti pro inteligenci, vrozenou jemnost a lehkou povahu. S veselou povahou prochází životem snadno a přirozeně.Nejlépe články