Szaboveronika

Hodnota jména Catherine


Hodnota jména Catherine / Neznámá

Jméno Catherine pochází z dávného řeckého jména Haikaterine, což znamená "čisté" a "nepoškozené". Katolíci stále mají mužskou podobu jména Kateřina.

První zmínka o jménu Catherine byla zaznamenána v Moskevském sčítání lidu v roce 1638. Popularita jména se dramaticky zvýšila poté, co car Alexej Mikhailovič pojmenoval svou novorozenou dceru.

Toto vášnivé, vítězné, zvučné a srdečné jméno bylo obzvláště populární v minulém století. Dokonce i jmenovitý význam jména se objevil například v bankovce s nominální hodnotou 100 rublů, která se jmenovala Katenka - pod Catherine to bylo spousta peněz. Nebo, například, požádáme Katya o bičování a slovo katerin znamená bohatší a dravější.

K dnešnímu dni jeho popularita byla poněkud ztracena - jméno stojí na konci desáté desítky v popularitě. Mezi majiteli tohoto jména je mnoho známých osob - talentovaní zpěváci, herečky, vědci, spisovatelé. Všichni známá zpěvačka Katya Lel a Ekaterina Legkostupova, herečky Katherine Hepburnová, Ekaterina Vasilyeva a Ekaterina Guseva, televizní kotva Ekaterina Andreeva, spisovatelka Ekaterina Vilmontová Ekaterina Eltsová a mnoho dalších talentovaných žen.

Den pro Catherine

Velkou mučedníkkou Kateřinou Alexandrijskou, která je také patronkou všech nevěst, je považována za obránce všech Jekatěrinburgů. Katolíci uctívají tohoto svatého jako patronka dětí, žen, školáků a studentů.

Kateřina z Alexandrie žila ve čtvrtém století před naším letopočtem a byla známá jako učená dáma - studovala díla známých tehdejších léčitelů, věděla několik jazyků. Byla pokřtěna poté, co viděla ve snu Theotoka s malým Ježíšem v náručí. Od té doby pevně věřila v Krista a odvážně odhalila pohanského krále, který vystavil všechny křesťany hroznému pronásledování. Pro kázání křesťanství byla Catherine mučena a následně sťatá. Podle legendy je její tělo přeneseno anděly do kláštera na hoře Sinaj.

Catherine si uchovává své jméno při křtu beze změny, je to uvedeno v kalendáři. Katya slaví dne 7. a 17. prosince, 20. září a 5. února.

Charakteristické jméno Catherine

Nejznámější Kateřinou na světě je samozřejmě ruská císařovna Kateřina Veliká a všichni Katie od jejího dětství je také trochu královna - a to buď královskými způsoby, nebo velkým sebevědomím.

Catherine je jistě vždy jasná osoba, a přestože je ve svém srdci plachá a nejistá, je vždy skutečná královna, pyšná a nedosažitelná. Podle typu postavy je Katya choleričkou, je velmi emocionální, snadno rozhněvaná a urážená. Je inteligentní a cítila se od prvních minut komunikace.

Catherine je příliš subjektivní - je náchylná k introspekci, vždy se obviňuje pouze za všechno a spoléhá jen na sebe. Katya je skutečně chytrá a inteligentní osoba, ale postrádá důvěru. Káťa má bolestivou pýchu, která nikdy nemůže být zraněna. Pachatelé, ona neodpustí, může vážně pomstít.

Catherine má obtížný a kontroverzní charakter, který závisí na náladě, v níž se nachází. Je schopná takové hněvivosti, která může všichni kolem ní otřásat. Ale může být také laskavá, velkorysá, klidná, dokonce i majestátní. Ona dobře spolupracuje s týmem, ale pokud nenávidí někoho, nebude skrývat své pocity. Pro Katiho je velmi důležité, aby o ní někdo přemýšlel, ale nikdy to nepřizná. Žena snadno ztratí svou náladu, je ochotná vzít jakoukoli poznámku osobně a trpět velkou cestou.

Hlavní nevýhodou Catherine - nadměrná spokojenost a marnost, považuje sebe sama za chytřejší než všichni ostatní. Kvůli tomu často nedokáže dělat věci, ale Katya, jako pták z Phoenixu, vychází z popelu a začíná vše od počátku. Ví, jak vzít úder.

Obecně platí, že chování Catherine do značné míry závisí na okolnostech, v nichž se ocitla. Dokonce dokáže omezit svůj vztek a pocity, pokud ji potřebuje. Je to silná žena, která se může přizpůsobit okolnostem. Současně však nepřestává trpět vynálezem pocitu podřadnosti. Catherine je velmi těžké přijmout nadřazenost ostatních lidí.

Katya může vypadat extravagantně a vzdorně, může mít arogantní povahu, ale je to vše vnější projev vnitřního úzkosti, s nímž žije celý svůj život. Při hledání důvěry se může uchýlit k různým metodám - k náboženství, k černé magii, k obrácení se na věštce a psychiku. Catherine má bohatou představivost, která jí nedává pokoj.

Katya miluje mazlíčky, ale nemůže začít s velkými plemeny - prostě se jim nemůže vypořádat se svou výchovou, protože její nervozita a impulzivita budou přenesena na svého mazlíčka.

Katya ví, jak být přátelé, v přátelství si cení věrnost, schopnost sdílet smutek a radost s přítelem.Je schopna poskytnout podporu a odpověď na to čeká. Catherine je narozená optimistka, považuje se za nehodnou smutku.

Ve své vnitřní energii není Catherine nakloněna k agresivitě a krutosti, nezhromažďuje podráždění, ale okamžitě ji vyhodí. Proto se nejčastěji její hádky a přestupky nezmění a zmizí okamžitě po útoku hněvu. Navzdory obtížné povaze nejčastěji žije Katya plný a bohatý život, ve kterém není prostor pro depresi a zoufalství. V životě je Catherine jasná, zajímavá, velkorysá a ušlechtilá.

Catherine v dětství

Malá Katyusha snadno nalézá společný jazyk se svými vrstevníky a zřídka konflikty, ale v raném věku je v ní touha po marnosti - každá akce musí být doprovázena chválou a dary.

Katya je dobrá studentka ve škole, je velmi důležité, aby byla první ve třídě. Je přítelem s nejlepšími studenty, protože ona je velmi plachá a potřebuje spolehlivou zadní stranu. Katya má dobře vyvinutou představivost, je zvědavá, takže se snadno učí.

Katya je šetrná a neradi sdílí hračky nebo znalosti s ostatními lidmi. Navzdory autoritě se Ekaterina obratně vyhýbá konfliktům se spolužáky, nemá prakticky žádné nepřátele.

Oblíbené koníčky Katyushy studují historii, přesné vědy, čtení a tanec.K sociální aktivitě nevykazuje sklon. Miluje společnost, výlety do přírody a zvířat.

Je důležité, aby rodiče poskytly dívce maximální nezávislost, aby jí pomohla získat sebevědomí. Musí být chváleno, povzbuzováno. Nezávislost se dobře odráží v jejích studiích a v budoucnu iv práci.

Hodně závisí na čase narození dívky. Catherine, narozená v létě, vyroste jako cholerika, nekonstantní a náladová žena. Bude vždycky vůdcem a šťastným osudem. Káťa se s důstojností dostane z jakékoli situace.

Zima Katya je tichá, podezřelá žena v domácnosti. Často je to řezání, schopné tkát intriky. Jarní Catherine vyroste jako vynikající učitel nebo pedagog, je to pedantská a povinná osoba. Podzimní Catherine může být dobrá kancelář nebo bankovní dělník, je pedantská, pečlivá a opatrná.

Catherine je zdraví

Ekaterina má nestabilní nervový systém, snadno unavuje, potřebuje sledovat denní režim a dostat spánku. Nemůže pracovat na opotřebení, bude to ohrožovat její zdraví. Katya se rychle unaví a dlouhou dobu obnoví její sílu.

Její metabolismus může být narušen.protože existuje tendence k nadměrné hmotnosti. Od dětství se Kate doporučuje předcházet onemocnění dýchacích cest a srdce.

Catherineho sexualita

Catherine je smyslná osoba, která opravdu miluje sex. S jeho dlouhou nepřítomností se žena stává podrážděnou, úzkostnou a dokonce i hádkou. Ale je těžké najít partnera, protože Katya se svým zdánlivým chladem a arogance často vystraší z mužů.

Catherine hledá lásku po celý svůj život, ona je přitahuje k ní a odměna pro muže, který ji bude schopen vyhrát, bude úplná emancipace a smyslná smyslnost.

Catherine v manželské kompatibilitě

Katya je vždy spousta fanoušků, ale je velmi selektivní, takže brzy manželství není pro ni zvláštní. Žena zřídka dělá chybu při výběru manžela, intuitivně si vybírá osobu, která je v duchu blízká.

Kateřina se stává věrnou a spolehlivou manželkou, pilířem rodiny, i když se sotva může nazývat dobrá hospodyňka. Nemá ráda vařit, a ani její dům nemůže být nazván jako příkladný a nejčastěji neví, jak vychovávat děti. V rodině, tvrdí, že je vůdce, ale pokud je to nutné, je schopen najít kompromisy.Její manžel bude neustále připomínat, že má skutečný diamant.

Katya, s její charakteristickou důstojností, prožívá všechny rodinné obtíže, nikdy se nevzdává. Rodina je cílem Catherineho celého života a pro její blaho je připravena na cokoli. Ale její manžel musí být opatrný, aby se Catherine při vedení vedení a diktatury nestala rodinným despotem.

Úspěšné manželství je možné s muži zvanými Anatoly, Vitaly, Denis, Peter, Pavel, Semyon a Anton. Vyhněte se spojenectví s Victorem, Jacobem, Nikolai, Cyril, Philip a Sergey.

Obchod a kariéra

Catherine není charakterizována silnými záliby, takže se stěží překvapí neštandardním řešením nebo originálním přístupem. Necítí potřebu práce, i když ví, jak dát dojem hektické obchodní činnosti. Káťa bude s radostí předat rodinné finanční podpoře manželovi.

Její růst kariéry je často omezován nadměrnou náladou a marnivostí. Žena se často utrácí mnoha způsoby a v důsledku toho nikde neuskutečňuje mnoho úspěchů.

Catherine je zároveň schopna plnit břemeno odpovědnosti za druhé, což je pro ostatní nesnesitelné.utrpení ostatních. Vyrábí vynikající zdravotnické pracovníky, zdravotní sestry, sociální pracovníky nebo učitele. Žena je připravena nezištně pomáhat lidem, zapomíná na hrdost, ukazuje laskavost a trpělivost.

Díky bohaté představivosti může Katie v její hlavě přeměnit řadu obchodních projektů, avšak pasivita jí nedovoluje přinést projekty k životu. Je citlivá na úspěchy ostatních - to může být hlavní motivací pro Catherine, aby začala pracovat produktivně.

Katya je společenská osoba, proto pro ni budou vhodné profese vhodné pro komunikační dovednosti a manipulaci s lidským vědomím. Bude to skvělý reklamní agent, realitní agent, novinář nebo obchodník.

Talismany pro Catherine

  • Patronou planety je Jupiter.
  • Patron svatého zvěrokruhu - Střelec.
  • Šťastná sezóna je podzim, šťastný den v týdnu je čtvrtek.
  • Šťastná barva je modrá.
  • Totem zvíře - labuť a termit. Swan je považován za symbol loajality, milosti a šlechty. Podle starých přesvědčení může labuť znamenat jak světlý, tak temný začátek. Termit symbolizuje neklid - hlavní postava Catherine, která miluje změnu.
  • Totem rostlina - cedr a lotos.Chráňte cedr chrání Catherine před zlým okem, dá život energii. Lotus přinese lásky a harmonii ve vztahu mezi mužem a ženou.
  • Kamenný talisman - achát a chrysolit. Achát prodlužuje život a přitahuje úspěch v podnikání. Pokud ji Katya položí pod polštář, bude mít dobré sny. Musíte mít na levé ruce achát. Chrysolit přináší finanční pohodu, chrání před nebezpečím. Chryzolitové amulety se chrání před zlým pohledem a nočními můrami.

Horoskop pro Catherine

Aries - Žena s dokonalým vzhledem, ale ne příliš chytrá. Potřebuje všechno najednou, neví, jak se k cíli systematicky přibližuje. V důsledku toho dělá mnoho chyb, a to jak v osobním životě, tak ve své profesi. V partnerství vybírají pouze silné a zralé muže.

Taurus - jemná a pečlivá Catherine, která přistupuje k podnikání co nejodpovědněji. Je skrytým vůdcem, včetně vztahů s muži. Její manžel se bude cítit jako hlava rodiny, aniž by věděl, kdo vlastně kontroluje všechno.

Dvojčata - vtipná a společenská osoba, duše každé společnosti. S nadšením se okamžitě chystá na několik případů, nakonec nikdo nedokončí.Rád převádí odpovědnost na ostatní. Muži se mění jako rukavice, milují sex.

Rakovina - smyslná a jemná manželka skutečného muže. Homebody, raději nudný, ale stabilní život. U mužů je to úspěch - chci ji chránit a milovat. Mezi mnoha fanoušky si vybere ten, kdo je lépe bezstarostný finančně.

Lví - osvobozená a upřímná Catherine, která ráda šokuje ostatní. Nebojí se říct pravdu v obličeji a nezajímá se o jejich pověst. Je schopen využívat lidi ve svůj prospěch. Velmi krásná a sexy žena, s muži, je obrovský úspěch.

Pannu - praktická a sebevědomá povaha, která dráždí nerozhodné lidi. Ona jasně jde na cíl, kvůli hmotnému zboží a vysokému stavu je připravena obětovat jakékoliv morální zásady. Ve vztahu k mužům prohlašuje vedení, ale bude schopen uklidnit svůj temperament, pokud opravdu miluje.

Váhy - skromná a poddajná žena s rafinovanými způsoby. Miluje přírodu, zvířata, cestování a hlučné strany. Oceňuje jeho svobodu, takže se vdala pozdě, nebo vůbec neopustí.Často získává krátkodobé romány.

Scorpion - rozporuplná a temperovaná Catherine, s níž je obtížné najít společný jazyk. Často plával proti proudu, vytváří další potíže. Ve svém srdci je něžná a smyslná, ale je úplně nepozorovatelná pod maskou extravagance. Potřebuje pacienta, který ji bude moci odhalit jako ženu. S věkem se postava Catherine Scorpion může změnit k lepšímu.

Střelec - velká optimistická, veselá a otevřená příroda. Velmi důvěřivý, zcela neschopný pochopit lidi. Kvůli tomu často čelí zradě a podvodům, ale nikdy se neodradí a všechno začíná znovu. Upřímně věří v čistou a nesobeckou lásku.

Kozoroh - měnící se osobnost, náchylná k častým změnám nálady. Může to být veselý a příjemný, a za minutu už je ponurý a žíravý. Touží po stabilitě ve vztazích s muži, ale má strach, že ztratí svou nezávislost.

Vodnář - romantická Kate, náchylná k idealizaci světa. Její vznešené sny se zřídka splní a často zůstává sama. Postava je dobromyslná, ale může být uzavřena sama.Čeká na prince na bílém koni a může ho po celý život čekat.

Ryby - emoční a impulzivní povaha, neklidná k racionálnímu myšlení. Ve svém osobním životě často vládne chaos, matoucí a nepochopitelný vztah. Přetrvávající romány potlačují duchovní sílu ženy, je často nešťastná.Nejlépe články