Szaboveronika

Význam jména Egor


Význam jména Egor / Neznámá

Jméno Egor bylo tvořeno ze starověkého řeckého jména George, což znamená "farmář" nebo "orák". V moderním ruštině existují ještě dvě verze jména George: Yegor a Jurij.

Za starých časů bylo jméno Egor domácím jménem, ​​jelikož byl označen nezodpovědný člověk, opilec. Časem jméno ztratilo takovou hodnotu a stalo se samostatným jménem muže. Stará hovorová forma jména - Yegor.

Jméno Egor bylo v předrevolučním Rusku poměrně běžné, po revoluci bylo mírně zapomenuto. Dnes je toto krásné staré ruské jméno znovu získává popularitu - podle statistik se jeho hodnocení rychle rozrůstá.

Jméno Egor bylo nošeno a nošeno mnoha talentovanými a vynikajícími muži, kteří se jim podařilo opustit svou historii. Mezi nimi jsou herci a Egor Egor Beroev Kutenkov, politik Jegor Gajdar Jegor Ligachev, režisér Jegor Konchalovsky, ruský matematik Jegor Zolotarev, sportovci Jegor Titov Yegor Vyaltsev, choreograf Yegor Druzhinin a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

V křesťanských vánocích se nezmiňuje jméno Egor, takže kluci jsou pokřtěni ve jménu George. Jeden z nejvíce uctívaných svatých je nový mučedník Yegoriy z Chia, který zachránil princeznu před hrozným drakem.

Podle legendy, Yegorie, bezprostředně před bitvou s monstrum, modlil se k Bohu a jeho modlitby byly slyšeny. Pán mu udělil dar výmluvnosti, díky čemuž Yegori dokázal uklidnit draka bez použití zbraní. V populární verzi tohoto příběhu se Yegori objevuje jako silný a odvážný hrdina, který dokázal vyjít vítězně v nerovném boji mezi dobrem a zlem.

Pojmenovaný Egor slaví ve stejných dnech jako George: 11., 21. a 30. ledna; 4., 10., 17., 24. a 27. února; 6., 17., 18., 23. a 24. března; 5., 15., 17., 18., 20. a 26. dubna; 2. května, 6, 10, 26 a 29; 8. června 18, 19 a 27; 10. a 16. července; 3. a 31. srpna; 6. a 21. září; 2. a 15. října; 3, 10, 16 a 23. listopadu; 9., 16. a 31. prosince.

Název funkce

Egor je rozumný, zodpovědný a sebevědomý člověk, který má málo kontroly nad jeho emocí. Může být nazýván pedant, pomalu a sebejistě sleduje cíl. Pouze horká nálada mu může zabránit v jeho dosažení, což ani s věkem neoslabí.

Egor, stejně jako mnoho generací našich předků, který nesl toto jméno, je pilný, pracovitý a horlivý člověk, který nemá rád lži a nepořádek. Rád má vše položit na regálech, vždy se dostat k pravdě a přinášet veškerou jasnost.

Nepřátelé Yegor jsou vzrušení, záliba pro dobrodružství, lásku k alkoholu a pro ženy. Mezi Egorovem mnoho hráčů nebo prostě hráčů.Muž má lásku k bezohlednosti a neomezené lásce ke svobodě, je neúnavný a vynalézavý, začíná samostatný život velmi brzy.

Jegor může být nazván uzavřenou osobou, která už dlouho nahromadila podrážděnost uvnitř sebe a prozatím v žádném případě nevykazuje. Psyche člověka není plastické a každá konfliktní situace zanechává hluboký dojem jeho duše. Musí se naučit zadržovat sebe sama, aby celý život "nepronikl do svahu".

Egor může zmírnit napětí s alkoholem, počítačem nebo hazardem, někdy s vášní pro práci nebo sport. V životě člověk často hraje svou vyvolenou roli, skrývá své skutečné problémy za sebou a snaží se přesvědčit sebe i ostatní o upřímnosti své hry. Egor může otevřít svou pravou duši pouze velmi blízké osobě, které plně důvěřuje.

Někdy v charakteru Egor sklouzávají vlastnosti, jako je nudné a nerozvážné, které se zejména zvyšují s věkem. Miluje peníze a pohodlí a často jeho ambice jsou daleko před jeho schopnostmi. To může být dalším důvodem pro vznik agrese a deprese.

Obecně lze říci, že Yegor může být nazván šťastným mužem, dokonce i milákem osudu. Jeho život nelze vyloučit jako překvapivě vysoká highs a katastrofického podzimu, ale na svém kontě Musím říct, že je na vrcholu, neztrácí hlavu a padl, a to vždy najde sílu se zvednout.

Dětství

Pro malého Egora se vyznačují hluboké vnitřní trápení a zážitky, které se učí skrývat v raném dětství. Chlapec má zranitelnou duši, má extrémně rozvinutý smysl pro spravedlnost a často se snaží vyřešit své problémy pěstmi.

Tvrdohlavost a nedůvěra, stejně jako horká nálada, mu často brání v budování přátelství se svými vrstevníky. Někdy vypadá jako malý, otupělý starý muž, který je velmi těžké potěšit.

Egor se zpravidla snadno a přirozeně učí a v jeho raném dětství se v něm projevují takové kvality jako důkladnost a láska. Často vypadá starší a vážnější než jeho vrstevníci, ví, jak objektivně vidět věci a přijímat informovaná rozhodnutí.

V dospívání chlapce naléhavě potřebuje pozornost rodičů a učitelů, protože je pravděpodobné, že se dospívající může proměnit v zakřivenou cestu.Mladý muž se vyznačuje jeho dobrodružstvím a jeho vrozené vůdcové schopnosti mu umožňují přivést další lidi do svých dobrodružství. Zároveň se sám může dostat "vyschnout z vody", což nelze říci o všech ostatních mladistvých.

Zdraví

Egor se může jmenovat majitelem dobrého zdraví a krásného sportovního vzhledu. Většina mužů s názvem Egor jsou přívrženci zdravého životního stylu, ale přesto mají předispozici k závislosti na alkoholu a tabáku.

Sexualita

Egor je velkým fanouškem krásných, sexy a osvobozených žen, ale nepřijímá vulgaritu a hrubost. Jemný a smyslný, preferuje zkušeného partnera, který mu může dát různé a nové pocity. Také vzrušuje ženy, které stojí nad ním v sociálním měřítku.

Považuje se za zkušeného milence, který ví, jak dát ženě smyslné potěšení. On je snadno vzrušený, v pohlavním temperamentu a energii. S několika odpady připraveny k sexu více než jednou.

V sexu je vedoucím a rozčiluje se, jestliže od partnerky nedostane odpověď.Pro něj nejsou žádná omezení, je vždy připraven na nové experimenty. Takový člověk potřebuje energický a vášnivý partner, který snadno reaguje na všechny své fantazie.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Pokud pro sex Egor preferuje sexy a osvobozenou ženu, pak jako manželka si vybere skromnou dívku, nejlépe bez turbulentní minulosti as poslušností. Milovníci flirtování a koquette mají malou šanci stát se legitimní manželkou tohoto muže.

Od Egor se může dostat slušný rodinný muž a milující otec, stejně jako příkladný majitel. Vedoucí vlastnosti Egorovi mu nedovolí, aby se stal hedvábným, ale bude si vážit a respektovat svou ženu. Věrnost své ženy, její věrnost a něžnost, bude schopen ocenit podle zásluh.

Vzhledem k neklidné povaze Egoru mohou být v rodině konflikty a hádky, po nichž následuje rozvod. Ale muž bude vždycky respektovat vaše matky děti.

Nejúspěšnější manželství je možné s ženami jmenovanými Faith, Eugene, Nadezhda, Tatiana, Nina a Yana. Vyhněte se vztahům s Valeriou, Galinou, Elizavetou, Barbare, Polinou a Lyudmilou.

Obchod a kariéra

Egorovy ambice ho přimějí k pokroku a touha po příjemném životě, spojená s vynikajícími organizačními dovednostmi, mu umožní stát se vynikajícím vůdcem nebo obchodníkem. Jednoduchá práce bez kariérního vyhlídky mu nikdy nebude vyhovovat. Kariérní růst je pro člověka nezbytný pro sebepoznání a sebevlastnost.

V podnikání se Egor chce spoléhat na spolehlivého partnera, ale sám se sotva může nazývat silnou stránkou spolupráce. Tendence k dobrodružství a touha dosáhnout rychlých peněz jsou překážkou úspěšného podnikání.

Problémy a neúspěchy v kariéře nezastaví Egor - bez ohledu na to, jak málo klesá, vždycky najde způsob, jak se zvednout.

Talismany pro Egor

  • Patrona planety je Saturn a Jupiter.
  • Patronem zvěrokruhu je Střelec a Štír.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je podzim, nejúspěšnějším dnem v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - modrá, modrá a hnědá.
  • Totem zvíře - bílý býk. Od nepaměti toto zvíře bylo považováno za symbol síly, síly a moci, stejně jako symbol mužské sexuální energie.
  • Totem rostlina - konvalinka a topol.Lily symbolizuje věrnost a rodinný blahobyt a kytice umístěná v hlavě hlavy dokáže probudit sexuální smyslnost. Popelka je symbolem mládí a krásy, stejně jako osamělost a touha.
  • Kamenný maskot je safír a chrysolit. Blue Sapphire symbolizuje pravdu, spravedlnost a moudrost. V dávných dobách byl zafír považován za božský kámen, personifikující moc a autoritu. Chrysolit bude varovat Yegor před vyčerpávajícími účinky, odstranit stres a nespavost, a také mít příznivý vliv na emocionální stav obecně.

Horoskop

Aries - osoba se silným rázem, přímočará a upřímná. Vyniká iniciativou a podnikáním, stejně jako asertivitou. Tato osoba je schopna stanovit skutečné cíle a dosáhnout je, a v týmu bude vždy považován za uznávaného vůdce. Peníze samy o sobě pro Yegor Aries moc nezáleží, nejprve se zajímá o význam činnosti, kterou vykonává. Pokud vidí vyhlídku, pak je Yegor-Aries schopen udělat obrovské množství práce, aniž by se vzdálil poslední. Může se vymanit vítězně v jakémkoli sporu nebo sporu a dávání jeho rady je zcela zbytečné.Člověk se obvykle zamiluje vážně a po dlouhou dobu, ale od něho by neměli čekat něžné slova a přiznání, ale bude to správná osoba, na kterou se spoléhají v těžkých časech. Od Egor-Aries získáte vynikajícího rodinného muže, který může chránit a finančně zajistit svou rodinu. Jediná věc, která může ohrozit manželství s Egor-Ariesem, je monotónnost vztahů a nudy.

Taurus - přímou a dobrou povahu, se strachem z lásky a přátelství. Snaží se najít vzájemné porozumění s každým, vždy hledá kompromis a zřídka jde do otevřeného konfliktu. Hlavními rysy tohoto člověka jsou stabilita, dodržování zákonů, spolehlivost a trpělivost. V životě je konzervativcem a vnímá jakýkoli pokus o změnu svého obvyklého způsobu života s nepřátelstvím. Yegor-Taurus dětsky násilně reaguje na urážky a zablokuje se, ale ne na dlouhou dobu - jeho osamělost. Muž postupně hromadí kapitál, vyhýbá se nepřiměřeným rizikům. Tato osoba se zřídkakdy ocitá v roli dlužníka, protože je schopen ušetřit a řádně spravovat peníze. Také Egor-Taurus může být charakterizován takovou kvalitou, jako je perfekcionismus - snaží se být nejlepší ve všem a vždy. Pomalost v práci je platba za touhu dělat všechno pečlivě a co nejlépe.Respektování peněz v Yegor-Taurusu může snadno vyrůst v chamtivost a vytrvalost ve snaze dosáhnout svého cíle může být tvrdohlavá a tvrdohlavá. Ženě Egor-Taurus je zaručena konzistence, ochrana, věrnost a materiální bohatství.

Dvojčata - veselá, vtipná a proměnlivá osoba, která dělá vše pro show. Ve svém srdci je umělec, který potřebuje pozornost a lásku veřejnosti, jeho charakter je charakterizován vnitřní mobilitou a přebytkem energie. Egor-Twin může dělat několik věcí najednou a ani jeden z nich nemůže být dokončen. Od tohoto muže by nemělo čekat na železnou logiku a jeho sliby a slova by se neměly plně důvěřovat. Zřídka přichází do konfliktu, ale je těžké hádat se s ním, je ještě těžší odradit. Flexibilita myšlení a nestandardní přístup dovoluje Egorovi Twinovi udělat dobrou kariéru, ale neví, jak ušetřit peníze, raději snižuje jeho radost a zábavu. Duplicita Egor-Geminiho často vede ke ztrátě punctuality a povrchnosti v soudech a názorech. Vnímá manželství jako potenciální pasti, která omezí jeho bezstarostný chvění v životě.Od tohoto muže byste neměli očekávat sto procent loajality, hospodyňku a spolehlivost. Změňuje své partnery tak snadno, jak se jeho nálada mění.

Rakovina - citlivý, citlivý a nejistý člověk, neklidný a netrpělivý. Nebudete se nudit s Egor-Rakem, ale spíše rychle ztrácí zájem o něco a spěje, aby se setkal s novými dojmy. Navzdory vnějšímu klidu a "neproniknutelnosti" bude Egor-Rak vždy velmi zranitelnou osobou, sotva vnímá vtipy a kritiku. Může být nazván citově uzavřeným druhem, nemiluje se předvádět své myšlenky a pocity. Muž má velmi silný smysl pro povinnost a dokonale kompenzuje nedostatek jasných talentů s svědomitým postojem k práci. Yegor-Rak nehrozí vůdcům a šéfům a v jejich selhání vnímá klidně. V práci hledá stabilitu spíše než schopnost rychle vyletět na kariérním žebříčku. Muž se nebude účastnit intrik a zůstane lhostejný k úspěchu ostatních lidí. Egor-Rak nastavuje přátelské vztahy nejen jednoduše, ale bude vždy zrazen svým nepřátelům.Egor-rakovina může být vynikajícím rodinným mužem, který tráví hodně času nejen svou manželkou a dětmi, ale také rodiči. Žárlivost, kritika, skandály a výčitky jsou naprosto kontraindikovány pro posílení manželství s touto osobou.

Lví - jasný, smysluplný a odvážný člověk, který miluje strany a hlučné davy lidí. Má velmi obtížný charakter, ve kterém cítil lehkou nedbalost a cynismus. Nikdy nespadá do nejmenších detailů a malých hádky, je vždy velkorysý, sebevědomý a beru pozornost ostatních jako samozřejmost. Vedení v něm se projevuje velmi brzy a jeho vrozený magnetismus přitahuje lidi. Zvláštnost Yegor-Lva je určitým omezením i ve vztahu k blízkým lidem - tak, jako by to byl, udržuje je trochu na dálku. Jeho tajný hřích je marnost, pýcha a touha vždy mluvit o sobě, o svém milovaném. Prakticky jediný způsob, jak vyvíjet tlak na Yegor Leo, je otevřeně obdivovat jeho činnosti a talenty. On sám nikdy lichotivý ani rozveselený, ponížená role navrhovatele je pro něj také cizí. Zároveň touha po luxusním a nečinném životě může tuto osobu žít mimo své prostředky a dostat se do obrovských dluhů.V rodině se Yegor-lev může stát skutečným tyranem, který neustále upoutá pozornost na jeho osobu a věrný milující manžel, který se stará a chrání svou rodinu.

Pannu - muž shromážděný, upřímný, milující pořádek ve všech. Netrpí žádnou ambicí nebo marnivostí a motivy jeho touhy nejsou závislé na touze dělat kariéru, vydělat potlesk nebo získat titul. Všechno toto Egor-Virgo si zaslouží jen proto, že ví, jak a miluje pracovat svědomitě. Tato osoba má ráda shromažďovat a strukturovat informace, je velkorysá a ráda sdílí s okolním ovocem své tvůrčí činnosti. Nemá rád jemné psychologické hry, preferuje přímé prohlášení a otevřené akce. Pravidla respektuje s respektem, ale může jim dobře porušit, snaží se vyhnout stereotypům, aby nebyli vedeni veřejným míněním. U ostatních mají lidé obvykle snadné a příjemné vztahy a v přátelství se na ně vždycky můžete spolehnout. Hypocrisy, podvod a intriky zákulisí jsou pro tuto osobu naprosto cizí. Hlavní nevýhodou Ego-Panny může být nějaká povrchnost a touha po změně obvykle neumožňuje, aby se dostal do vrcholu zvládnutí v jedné konkrétní oblasti.V lásce je Egor-Virgo nejčastěji jedním člověkem a žije v šťastném manželství po celý svůj život. Bude příkladným rodinným mužem a milujícím otcem, stejně jako pánem svého domova v dobrém slova smyslu.

Váhy - člověk s duálním druhem, usilující o mír a harmonii ve všem. Může být nazván společenským člověkem, který je schopen udržovat vyrovnaný vztah s vnějším světem, ale pro rozhodující jednání vždycky postrádá důvěru. Egor-Libra bude vždy upřednostňovat vyjednávání a rozumný kompromis přímých konfliktů, obvykle chodí tiše po silnici života bez náhlých výkyvů a pádů. V práci pracuje nejlépe v týmu, neboť neradi přijímá rozhodnutí a nese odpovědnost. Diligence, diligence a přesnost - to jsou vlastnosti, které z něj dělají vynikající výkon. Navíc Egor-Libra má vrozenou citlivost, je velmi dobrý u milujících lidí a dokáže s nimi najít společný jazyk. Ale neusiluje o duchovní intimitu a ve vztazích s ním mohou lidé, dokonce i ti nejbližší, narazit na prázdnou zdi. Vedle této osoby můžete bezpečně koexistovat celý svůj život, ale nikdy ho skutečně neznáte.Být v manželství s ním je snadný a bezpečný, nikdy neposkytne své manželce skandály, ale mezi manželkami nebude mít moc duchovní intimitu.

Scorpion - osobnost nezávislá a otevřená, s velkou vůlí a temperament. Egor-Scorpio zpravidla žije jasně a vášnivě, ale ne vždycky šťastný. Dokonce i v případě, že je zbavený jasných přírodních tvůrčích talentů, bude stále najít cestu k jeho nepopiratelné kreativní energii. Egor-Scorpio je nejhrozivějším maximalistou, nemá rád přiměřené každodenní kompromisy. Je schopen se pustit do nějakého dobrodružství, může být zapleten do nejhlasitějšího skandálu a současně do svých dobrodružství zapojit i cizince. Nezajímá se o názor někoho jiného, ​​obvykle snadno získává přátele i nepřátele. V práci může člověk doslova spálit, ví, jak pracovat s plným odhodláním, dlouhým a plodným. Nejlepší vůdce prostě nemůže být nalezen, přirozené charisma a vodcovské dovednosti mu umožňují snadno vést tým. Bez ohledu na fyzické ctnosti se Egor-Scorpio považuje za nepřekonatelného hezkého muže, kromě toho má obvykle zvýšenou sexuální energii.Manželství s takovou osobou nebude snadné - je vlastníkem a žárlivým mužem, který se snaží tuto ženu úplně podrobit.

Střelec - živý, energický a sebevědomý člověk. Ze stovek rozhodnutí si určitě vybere ten nejpravděpodobnější a jeho neohrožený optimismus z něj činí favoriti Fortune. Jednou z charakteristických rysů Egor-Strelec je touha okamžitě vyzkoušet všechno v životě. Bez ohledu na konkrétní okolnosti života bude vždy věřit v pravé přátelství a věčnou lásku, která se jistě setká na jeho cestě. Tato osoba nikdy nepřestane dělat růžové plány do budoucna, i když je v tuto chvíli všechno špatné. Někdy se jeho otevřenost proměňuje v vulgárnost a nadbytečná energie vede k tváři. Dokonce i když se Jegor Střelec snaží dobrou kariéru, peníze a moc nikdy nebudou pro něj prioritou, neboť preferuje žít podle motta "bude den, tam bude jídlo". V manželství se Yegor-Střelec neliší v ekonomice a spolehlivosti a jeho neschopnost vydělávat a touha po změně často vede k rozpadu rodiny.

Kozoroh - nepředvídatelné osobnosti, které by neměly být zvlášť důvěryhodné.Jeho charakteristickými znaky jsou aspirace a vytrvalost při dosahování cíle, zatímco je téměř nemožné ho přesunout z jeho pozice. Po celá léta může přesunout myšlenku, že je vášnivý, a dříve nebo později určitě dosáhne výsledku. Žádný další cenný zaměstnanec nevykoná příliš kreativní práci než Egor-Capricorn. Ale jeho tvrdohlavost a tvrdohlavost neumožňují pracovat tam, kde je zapotřebí diplomacie a rozumný kompromis. Tendence k sebe-disciplíně se projevuje v ní v dětství a nezmizí po celý život. Egor-Kozoroh je velmi zřídka dán prázdným sněmům, protože je z přírody praktickým člověkem, který stojí pevně na nohou. Může být nazván mistrem svých vlastních vášní a emocí, zřídka vystavuje své pocity. Nezávislý optimismus také není výraznou vlastností jeho postavy, navíc se v průběhu let může stát misantropem a blázenem. Rodina pro tuto osobu je klidné útočiště, kde by neměla vládnout vášeň a skandál, ale ticho, mír a vzájemné porozumění. Vytáhne svou rodinu do vleku a jeho manželka si může být jistá svou loajalitou a loajalitou.

Vodnář - nadanou a zajímavou osobou, která se vztahuje k všemu hladce a zdrženlivě. Naplňuje své vlastní myšlenky a jeho duchovní svět je bohatý. Je nemožné si nevšimnout neposkvrněné upřímnosti Egor-Vodnáře, stejně jako šlechtu a určitou sublimitu nad bytí. Může být idealista, který považuje ostatní lidi za zodpovědné a čestné tvory jako on. Tento člověk má zpravidla velmi silné vnitřní zařízení, které nikdy neumožní, aby porušil zákon nebo proti jeho svědomí. Od společnosti Egor-Aquarius získáte skvělého přítele a obchodního partnera, na který se vždy můžete spolehnout. Uložit svět, pomáhat přátelům a cizincům - jedna z oblíbených aktivit Egor-Vodnáře. Zaměstnavatel ocení v této osobě schopnost "proniknout hluboko do" a vždy se dostat k podstatě - může se ukázat jako vynikající vědec nebo výzkumník. V lásce a manželství se člověk snaží najít pravé teplo hlubokých lidských vztahů a pocitů. Egor-Aquarius je spolehlivý, slušný, jemný a trpělivý, takže jeho manželství bude pravděpodobně úspěšné.

Ryby - impulzivní a rozmarný člověk, ve svých činnostech a slovech vedených výlučně emocí a nikoliv důvodem.Rozlišuje se v nervozitě, sladkosti a snadné sugestibilitě, ale současně schopné empatie a soucitu. Zvláštnost postavy této osoby je laskavost a jemnost, zřídka slyší hrubé slovo a upřímnost. Může cítit člověka na hluboce intuitivní úrovni, cítit jeho náladu, takže nemusí vysvětlovat, co znamená lidské utrpení a zkušenosti. Egor-Pisces není bojovník a není vůdcem v životě, je pro něj snadnější poslouchat, než bojovat za jeho práva. On může pokorně pokračovat ve spoustě povinností a záležitostí, zatímco přijímá penny. Hlavní nevýhodou této osoby je nedostatek sebevědomí, a proto zřídka dosahuje velkých výšky v životě. Nicméně, jestliže tlak životních okolností překročí určitou kritickou úroveň, Egor-Pisces je schopen velmi rozhodných činů a bezohledných akcí. V manželství muž předá vedení svému manžela, stejně jako řešení finančních problémů. Pokud má Egor Pisces nádherný vzhled, pak s největší pravděpodobností jeho romány nebudou mít žádný konec.Nejlépe články