Szaboveronika

Hodnota jména Dmitry


Hodnota jména Dmitry / Neznámá

Původ názvu Dmitry je spojován se jménem starověké řecké bohyně země a plodnosti Demeter. Spolu s rozšířením křesťanství ze starověkého Byzance se jméno dostalo do Ruska a rychle získalo popularitu mezi různými vrstvami obyvatelstva.

Mnoho jmen je spojeno s řeckým jménem Demetrios, z něhož vzniká jméno Dmitrij, jako jsou Mityuk, Dmitri, Dimitri a další, stejně jako taková oblíbená jména v Rusku jako Dmitriev, Dmitrijevskij a tak dále.

Mírná popularita jména Dmitrij se děje po mnoho staletí a dnes tato popularita roste.

A není překvapující, jelikož jméno má překvapivě bohatou historii, nosí a nosí mnoho významných osobností. Mezi nimi jsou chemik Dmitrij Mendeleev, skladatel Dmitrij Šostakovič, herci Dmitrij Kharatyan a Dmitrij Pevtsov, zpěvák Dmitrij Khvorostovský, spisovatel Dmitrij Mamin-Sibiryak, navigátor Dmitrij Laptev a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Ze všech svatých křesťané nejvíce ctili věrného vévoda Dmitrije Donskoyho - obránce víry a otce. To bylo pod jeho velením, že ruská armáda vyhrál bitvu Kulikovo, jehož výsledek rozhodl o osudu Ruska.Vítězství na poli Kulikovo, ačkoli to nevedlo k úplnému odstranění tatarsko-mongolského jara, bylo hmatatelné v nadvládě Zlaté hordy, což později vedlo k jeho úplnému zhroucení.

Dmitrij Donskoy byl hluboce náboženský člověk, opravdu se modlil a silně podporoval křesťanskou víru. Za všechny své velké činy - vojenské, politické nebo civilní - velitel vzal požehnání církve. Tento velký člověk žil jen krátkou dobu - jen 39 let, ale navždy vstoupil do dějin Ruska.

Když křest v pravoslavné církvi použil jméno Dimitri. Všichni Dmitriji mohou oslavit den anděla, který se shoduje s narozeninami, nebo ihned po něm. Data narozenin: 4, 8, 21 a 31. ledna; 7, 9, 11, 17, 19 a 24. února; 4. března 22, 23, 25, 28 a 31; 1. dubna 23 a 26; 2. května, 5., 22. a 28. května; 1. června, 10, 15, 16 a 26; 3., 17. a 21. červenec; 1, 14, 17, 20, 22, 25 a 30. srpna; 8., 9., 13., 19., 22., 24. a 28. září; 4. října, 9, 10, 15, 17, 21 a 28; 1, 3, 8, 10, 15, 17, 21 a 28. října; 1, 3, 8, 10, 14, 22, 25, 27, 28 a 29. listopadu; 2, 10, 14, 15 a 17. prosince.

Název funkce

Dmitrij je skutečný perfekcionista, usilující o dokonalost ve všem, bez ohledu na to, co vezme. Hlavní rysy jeho charakteru - bude vytrvalost, touha po vedení, schopnost trvat na vlastní pěst. Je dobře známý v jakémkoli prostředí, dobře s lidmi, ví, jak udělat dojem.

Dmitry má všechny kvality, aby dosáhl velkého úspěchu v životě, ale pod podmínkou, že je schopen překonat přirozený lenost a lásku k nečinnosti. Je obtížné najít řečnickou osobu, Dmitrij může mluvit po velmi dlouhou dobu a ne nic. Tam je vždy spousta přátel a přátel kolem sebe, kteří si můžete mít dobrý čas s nebo jen chatovat. Se svou společenskou schopností a podnikáním nemůže Dmitrij nikdy využít všech svých talentů, navždy zapadl do prázdných rozhovorů.

Tato osoba velmi často žije na principu "pan nebo ztracená", riskuje a nemyslí na důsledky. K jeho úctě musím říct, že se Dmitrij nevzdává v případě neúspěchu, pokud to bude nutné, dokáže ukázat úžasnou vytrvalost a výkon. Optimismem, rychlostí a velkým smyslem pro humor mu pomohou přežít všechny problémy.

Dmitry miluje a cení si pohodlí, pro něj je obtížné popřít potěšení, nevzbudit dobré jídlo a dobrý pití. Volný čas upřednostňuje aktivní rybolov, pěší turistiku, výlety.

Všechny nedostatky Dmitrijovy povahy jsou více než pokryty svým srdcem, reakcí a velkorysostí.Pokud je to možné, snaží se vyrovnávat konflikty, nikdy je nezakopí. Nemá rád komplikuje život ani pro sebe, ani pro ostatní, a dává přednost tomu, aby z něj prostě dostávali radost.

Dětství

Malá Mitya venku obvykle vypadá jako jeho matka a zachovává tuto podobnost po zbytek svého života. V dětství se často může zhoršovat, takže může vyrůst na náladové a zkažené dítě. S věkem tyto nemoci zmizely, ale rozmarnost může vyrůst v tvrdohlavost. Obvykle nedává nikomu přestupek, stejně jako jeho přátelé a boje za něj je běžná věc.

Ve škole se Dima učí mírně, dělá se dobře jen v těch předmětech, které má rád.

V dospívání mladý muž podléhá vlivu někoho jiného, ​​takže jeho osud bude do značné míry záviset na životním prostředí. V tomto věku se projevují jeho vůdčí schopnosti, schopnost setkat se s lidmi.

Je důležité řídit Dima činnost správným směrem, aby se jeho talent mohl rozvíjet. Vyrůstá jako muž se zvýšeným smyslem pro morálku, takže v žádném případě nemůže ublížit jeho hrdosti a pýchy.

Zdraví

V dospělosti není žádná stopa onemocnění Diminu, ale jeho zdraví nebude nikdy silné.Muž může mít problémy se žaludkem a střevem, s věkem může mít problémy se srdcem.

Dmitrij nemůže být opilý, protože hrozí nebezpečí, že se alkoholizmus stane nemocným.

Sexualita

Jako přírodní herec se Dmitrij může jen zapojit do krásných žen, sexy a uvolněně. Se ženami je vždy zdvořilý a galantní, chová se jako skutečný gentleman.

Znám svou první ženu spíše pozdě, někdy se stává, že až do čtyřiceti let začne plně chápat svůj sexuální potenciál. Může se však stát, že jeho sexuální temperament zůstává nenaplněný. Sex je pro něj často mnohem zajímavější z pohledu "mluvit a poslouchat".

Dmitry má spíše mírný temperament, velmi často mu chybí jednoduché odhodlání přitahovat dívku, kterou má rád. Porozumění ženské přírodě obvykle k němu přichází s věkem. Častěji záleží na tom, zda se Dmitrij bude moci zbavit předsudků a komplexů týkajících se sexuality.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Dmitrij je velmi vážný v souvislosti s manželstvím, takže jeho rané manželství není pro něj typické.Je velmi dotekový vůči dětem, ale přijímá málo při účasti na výchově, raději je miluje z dálky.

Stará se o rodinu a stará se o ně, ale zároveň stráví spoustu času se svými přáteli a jeho manželce často postrádá jeho pozornost. Dmitry je s jeho pocity velmi zuřivý a jeho sexuální povaha je velmi žádoucí.

V životě je vybíravý, sám sebe nedělá, a dává přednost tomu, aby vše položil na ramena své ženy. Žárlivost z vlastizrady není nakloněná.

Úspěšné manželství je možné s ženami jménem Anna, Elena, Svetlana, Polina, Yana, Lyudmila, Natalya a Lily. Vyhněte se vztahům s Irinou, Marina, Julií, Victoria, Sophií, Inou a Angelikou.

Profese a podnikání

Dmitrij je nadaný nadprůměrně a pokud je schopen rozvíjet talenty, které mu byly dány přírodou, může snadno dosáhnout úspěchu ve všech oblastech činnosti. Má velmi dobrý podnikatelský duch, může komunikovat a přesvědčit, takže se může stát vynikajícím prodejcem, manažerem, reklamním agentou či konzultantem.

Dmitry je schopen ukázat uspokojení a vynalézavost, a tak se stane dobrým umělcem i vůdcem. Snadno se přizpůsobí každé situaci, všude hledat osobní obchodní výhody.

Dmitri má velmi kreativní začátek, může se stát skvělým umělcem, spisovatelem nebo politikem. Obecně je týmovým hráčem a nejlépe se projevuje při práci v týmu. Důležitou roli hraje místo úřadů, s nimiž Dmitrij dokáže najít společný jazyk.

Talismany pro Dmitrij

  • Patronou planety je Pluto a Saturn.
  • Znamení znamení svatého patrona - Štír. Dimitriové jsou povzbuzováni, aby jmenovali chlapce narozené pod tímto znamením zvěrokruhu.
  • Šťastná sezóna je podzim, šťastný den v týdnu je úterý.
  • Šťastná barva je červená, oranžová a modrá.
  • Totem rostlina - jablko a chryzantém. V křesťanské tradici byl elm vždy považován za symbol důstojnosti, zdrženlivosti, štědrosti a síly. Chrysanthemum symbolizuje štěstí a dlouhověkost, stejně jako vysokou pozici ve společnosti.
  • Totem zvíře - tygr a mrož. Tygr ztělesňuje sílu, rychlost a sílu, stejně jako šlechtu a štěstí. Mrož je symbolem učení, znalosti, odhodlání a porozumění tajemství života.
  • Kamenný maskot - opál a lapis lazuli. Opál je polodrahokam s léčivými vlastnostmi. Upokojuje nervy, pomáhá zbavit se deprese a nespavosti, absorbuje všechny lidské nemoci a negativní emoce. Lapis lazuli - symbol síly, prosperity a úspěchu.Kámen chrání před zlem, čistí mysl a mysl.

Horoskop

Aries - člověk, který zná jeho vlastní, záměrný a přitažlivý. Dmitrij-Aries je náchylný k vyděšeným činům a rizikům, může být překvapen tím, že vyjadřuje své myšlenky a emoce. Obrovská energie Dmitry-Ariese mu může způsobit neklid a dokonce agresivitu, často zapomíná na takt. Jednoduše jde proti všeobecně přijímaným normám, jestliže jeho světový názor s nimi nemá nic společného. Ale i přes složitou přírodu je tento člověk překvapivě naivní a důvěřivý, ve svém srdci bude vždycky dítětem, pro něž je kolem nás kouzelný svět, kde je vždy vítán. Dmitrij-Aries má úžasnou schopnost rychle se vrátit k normálu a dostat se do rukou a jeho víra v krásnou budoucnost je neotřesitelná. Se všemi jeho naivností a tvrdohlavostí je Dmitrij-Aries velice věrným člověkem, a to jak v přátelství, tak v lásce. Rodinný život s Dmitrijem-Ariesem nikdy nebude klidný a klidný, protože miluje tolik, kolik miluje. Všechny skandály a hádky skončí bez jakéhokoli horlivého usmíření.

Taurus - osobnost je jasná, aktivní, podnikatelská.On je neustále v pohybu, řeší něčí problémy, podílí se na něčím osudu. Dmitri-Aries může být zdánlivě nepokojný, ale jeho vášeň vždy vřechá, někdy to může být podráždění a hněv. Je tvrdohlavý, neuspěchaný, konzervativní, praktický, oddaný komfortu a hmotné bezpečnosti. Výrazná opatrnost a slušnost mohou člověku zabránit ve využívání dobré šance. Dmitrij-Taurus je obvykle držen pryč od jakýchkoli rizik a dobrodružství, upřednostňoval čestný zisk. Má obrovské množství trpělivosti, ale když to skončí, Dmitry se změní z láskyplného tele na rozhněvaného býka. V lásce je tento člověk neuvěřitelně něžný a pečlivý, ale žárlivý, někdy jeho žárlivost může ohraničit paranoia. Žárlivost ve své řeči je blahosklonná, utěšuje jeho marnost. Obvykle je sňatek Dmitrij-Taurus úspěšný, protože je přitahován stabilitou a konzistencí. Kromě toho ví, jak zůstat věrný.

Dvojčata - umělecký, půvabný člověk, se silnou inteligencí a výjimečnými schopnostmi. Dmitriy Gemini může čekat hodiny, má pověst nezastavitelného balabola.Vždy je obklopen drby, pověstmi a spekulacemi. Miluje být středem pozornosti, chtivostí pro lakotu a chválu. Okolní lidé ho často pokládají za pokrytectví a z dobrého důvodu. V jeho charakteru jsou praktičnost a přívětivost spojena s takovými vlastnostmi, jako je malichernost, nestálost a egoismus. Dmitrij Gemini je náchylný k podvodu a dezorganizaci. Ale současně se dokáže plně přizpůsobit situaci a lidem, ví, jak potěšit a plout včas. Je velmi náchylný k vlivu někoho jiného, ​​takže nemá téměř žádný vlastní názor. O takové osobě se obvykle říká - "sedm pátek v týdnu". Dmitrij Gemini nemůže být nazýván příkladným rodinným mužem a rodinným příslušníkem, protože i po jeho manželství se nadále považuje za svobodného člověka a vede divoký život. Ví, jak zůstat věrný, ale ve svém osobním životě zůstane neopatrným egoistou. Od jeho miláčka bude vyžadováno, aby prokázal jemnost, věrnost a blahobyt ke vzrušujícímu životnímu stylu svého manžela.

Rakovina - osoba je zranitelná a zasněná, náchylná k melancholii a depresi. Vezme veškeré potíže na srdce, zatímco on zůstává šlechtickým a vzdělaným mužem.Nálada Dmitrij-Raka je nepředvídatelná, je extrémně zranitelným mužem, který velmi ostře reaguje na kritiku a připomínky. Tato osoba je břichem na principu "jít ticho, budete pokračovat", nemá rád riziko a nepředvídatelnost. Dmitrij-rakovina může být naprosto bezmocná v případě menších potíží, ale pokud jde o vážné problémy, postupně a klidně je postupně překonává. V manželství je spolehlivá, protože je ohromen klidným, měřeným a předvídatelným životem. Dmitrij-Rak zachází s ženami trochu dolů, nerozumí ženským dekretům a příkazům. Jeho manželka však s ním bude žít "jako by byla za kamennou zdí", neboť je obtížné najít člověka víc věrného a empatického.

Lví - pyšný a rozhodný člověk s bouřlivým temperamentem. Nemyslí si o svém životě bez nadšení "družiny", která ho každým způsobem vysvobozuje. Dmitrij Lev je charismatický, vždy pozitivní, nikdy nepoznává mír a nechce být veden jinými. Je to silná a ušlechtilá osoba, ve které neexistuje kapka nerozumnosti a pokrytectví, ale někdy je marnost a dokonce i krutost. Je nadaným pravítkem, je ohromen tím, že chrání a chrání lidi závislé na něm. Muž hledá finanční nezávislost, ale elementární lenost mu může zabránit.Velmi často Dmitrij-Lev žije mimo své prostředky a dostává se do velkých dluhů, protože miluje luxus a bezstarostný život. Jelikož Dmitrij-Lev dokáže vydělat srdce ženy, nikdo neví, jak jsou používány lichotky, komplimenty a drahé dary bez účtu. V manželství úplně ovládá manžela, může být žárlivý a podezřelý. On je absolutní majitel, zatímco on by nevadil jít "vlevo". Život s ním nikdy nebude klidný, takže ve své ženě potřebuje pacienta s mírným temperamentem.

Pannu - chladnokrevná a uzavřená příroda, která kladou vysoké nároky jak na sebe, tak i na ostatní. Má pevnou povahu, spoléhá se na všechno a je připraven přijmout odpovědnost za své činy. Dmitrij-Virgo je čistý a pracovoholík, který musí mít všechno dokonalé. Takový perfekcionismus se projevuje ve všem - v práci, v každodenním životě, v přátelství a lásce. Obecně platí, že člověk má klidnou dispozici, ale může se z něj zničit hrubostí, hloupostí a vulgaritou. Dmitrij-Deva je schopen vydělat peníze, nikdy nebude chudým mužem. Může se dokonce říkat "blázen", protože je zvyklý dělat to nejnutnější věci a velmi neochotně se s penězi rozloučil. Ve své práci je především dobrým umělcem, na který se vždy můžete spolehnout.Manželství je brát vážně, velmi neochotně se rozpadá s bakalářským životem. Nemůže být nazýván romantickým, ale mír a prosperita vždy vládnou ve své rodině.

Váhy - společenský, vtipný člověk, s nímž je příjemné mluvit, ale někdy má období, kdy se stává podrážděným, rozmarným a rozzlobeným. Dvojitost jeho povahy se projevuje v časté změně nálady: nyní je aktivní, pak apatická, pak pracující, pak líný. Ví, jak se líbí, najít společný jazyk, a to i s nejuzavřenými lidmi. Je optimistický ohledně všech potíží, ale pokud jde o překonání vlastních překážek, člověk vždy potřebuje pomoc, rady a rady. Nejčastěji Dmitrij-Libra neví, jak pracovat produktivně sám, jakýmkoli způsobem se snaží vyhnout odpovědnosti - je týmovým hráčem a dobrým umělcem. V lásce je opravdu šťastný, protože je romantický a ví, jak najít ženu přístup. Dmitrij-Libra je muž, který nikdy nebude sám, vždycky bude vedle něj žena. Je snadné jít s ním v životě, jak se člověk snaží ve všech směrech vyhnout se konfliktům, vždy dělá kompromisy, není žárlivý, pečlivý a jemný.

Scorpion - smyslná a sofistikovaná osoba, která má nepružnou vůli a je dobře známá u lidí. Dmitrij Scorpio netoleruje klepy a drby, lakotu a duplicitu. Jeho vedoucí vlastnosti se nejlépe projevují ve vedoucím postavení. Je vynikajícím manipulátorem, schopným skrýt své myšlenky a pocity pod maskou lhostejnosti nebo pohostinnosti. Znává svou vlastní hodnotu, a proto nepřijímá žádnou kritiku a jeho zloba a zlobivost z něj činí nebezpečnou osobu. Současně je v hlubinách své duše velmi zranitelný a smyslný, jako nikdo, kdo potřebuje porozumění a lásku. Dmitrij-Scorpio je přirozeně náchylný k spontánním činnostem a dobrodružstvím, nemůže být nucen poslouchat nebo se snažit ovládat. V lásce je neuvěřitelně vášnivý a žárlivý, má pocit, že se vrhá na zem, vyhýbá se bez výhrady a požaduje to na oplátku. Dmitrij-Scorpio může být dobrým manželem, který ocení a zajistí jeho rodinu. Ve své ženě potřebuje věrnou ženu, světlou a neprincipovanou, ale současně schopnou manipulovat s jejími emocemi.

Střelec - upřímný a temperamentní člověk, nebojí se jít proti názoru ostatních lidí.Lehký charakter a veselá dispozice mu často pomáhají z těžkých životních situací, kupuje si jeho charisma a emancipaci. Dmitrij-Střelec je pověstný, rád se trochu chlubí, trochu přehánět pravdu. On je dobrodružný, aktivní, snadno zapojený do práce, usiluje o to, aby jeho práce byla oceněna. V jeho hlavě je vždy mnoho myšlenek a nápadů, které nejčastěji zůstávají ve fázi projektu. Dokonce i když se mu podaří vydělat dobře, peníze nezůstanou, protože Dmitry-Střelec je velkým vyděračem. Obvykle v životě tohoto muže je spousta žen a vášnivých románků, ale on je velmi neochotný, když jde, protože si cení své svobody a nezávislosti více než cokoliv jiného na světě. Může se však stát vynikajícím rodinným mužem, ale pod podmínkou, že žena neomezuje svůj široký okruh komunikace a zajišťuje finanční podporu rodiny.

Kozoroh - šikovný člověk se silným charakterem, který vždycky ví, co chce. Na cestě nejsou žádné překážky, které by nemohl překonat pomocí tvrdé práce, vytrvalosti a trpělivosti. Neodolatelná víra v sebe, v kombinaci s vynikajícími organizačními dovednostmi, mu poskytuje vysokou pozici ve společnosti.Nejčastěji je povolání Dmitrij-Kozorožce spojeno s intelektuální prací nebo vědeckou činností. Je realista a jeho životní postavení je založeno na racionalismu, praktickosti a jasnosti. Dmitrij-Kozoroh je jedním z těch lidí, kteří budou vždy schopni poskytovat sebe a své blízké finanční prosperitu, ať už to stojí za to. Současně je spíše sentimentální člověk, ale trochu nesmělý a nemůže vždy otevřeně přiznat své pocity. V manželství, spolehlivý, jako skála, slušný, zodpovědný a pravdivý. Dmitrij-Kozoroh ví, jak pochopit vnitřní svět ženy, její touhy a hodnoty, ví, jak být laskavý vůči nedostatkům svého partnera.

Vodnář - citlivou a zranitelnou osobu, která nemá ráda spiknutí, lichocení a pokrytectví. Cítí se osamělý téměř vždy, jeho silnou stránkou je komunikace. Tato osoba je schopna ocenit nahromaděné, ale je vždy otevřená novým experimentům a znalostem. Nebojí se proti veřejnému mínění, i když nelze říci, že pro něj nejsou žádné pravomoci. Oceňuje emoce a nové dojmy mnohem vyšší než hmotné hodnoty, proto je nepravděpodobné, že by se někdy stal bohatým člověkem.Ve výstavbě své kariéry je často narušován nesourodostí a jistou izolací od reality. On je neustále pozdě, zapomíná na všechno, ponechává důležité věci na poslední chvíli. Jako manželka Dmitrij Aquarius potřebuje ženskou přítelkyni, která je schopná poslouchat, porozumět a vzít si upřímnou část svého života. On není zodpovědný, tento muž nebude chápat jemnosti ženské duše. Ve vztahu, upřímný, cizoložství nepřijímá a pokud zájem o ženu zmizí, o tom to řekne přímo.

Ryby - mimořádně atraktivní člověk, měkký a elegantní, zvíře osudu. Často žije ve snech a snech, má mnoho ambiciózních plánů, ale nejčastěji zůstávají jen plány a sny. Dmitrij Pisces je přirozeně obdařen mnoha talenty, je to tvořivě nadaný člověk, a pokud se může uvědomit, může se stát velmi úspěšným člověkem. V životě není bojovník, ale spíše uvažující, proto potřebuje ochranu a podporu silnější osobnosti. Je zranitelný, vybíravý a citlivý, velmi těžce tolerovat kritiku. Zároveň však zůstává duchovním člověkem, který může soucit a empatie.Vedle něj by měla být věrná a choulostivá žena, která bude schopna být podporou a podporou jejího slabého charakteru manžela, může v něm vyvolat optimismus a sebevědomí. V rodinných vztazích Dmitrij Pisces ukáže svou inherentní jasnost, jemnost a nesobeckost.Nejlépe články