Szaboveronika

Význam jména Yesenia


Význam jména Yesenia / Neznámá

Yesenia je velmi krásné a eufonické jméno s velmi bohatou historií. V Rusku se toto jméno stalo známým díky mexické melodramu stejného jména, které vypráví o osudu mladé dívky. Film se stal absolutním lídrem ve filmové distribuci v roce 1975 a od té doby se jméno Yeseniya pomalu, ale jistě získalo v naší zemi popularity.

Existuje několik verzí původu jména Yesenia. Pokud věříte slovníku Dahl, slovo "Esen" znamená "podzim", takže Jesenína mohla volat dívky narozené na podzim. Druhá verze je fundamentálně protichůdná prvnímu: podle jejího jména pochází název ženského jména, obyčejný mezi Slovany. Pravděpodobně dívky se stejným jménem byly nazývány "jaro", což je v souladu se jménem Yesenia.

Podle historiků je Yesenia modifikovanou formou arabského mužského jména Hassan, což znamená "krásné". Podle jiné verze je název fonetickou verzí starého türkického jména Isania, což znamená "zdravé, nepoškozené". A nakonec nejodvážnější a neobvyklá verze původu jména je spojena s populárním sovětským básníkem Sergejem Yeseninem, z jehož jména vzniklo jméno Yesenia.

Mezi celebrity, které nosí toto jemné a křehké ženské jméno, lze poznamenat slavnou lotyšskou atletku Yesenia Volzhankinu ​​a mladou ruskou uměleckou gymnastku Yesenia Butorina.

Jmenovaní a svatí patroni

V ortodoxním křesťanském kalendáři není jméno Yesenia, ale existuje vzácné a velmi krásné jméno křestní Yesiya, které je s ním souzené.

Život tohoto svatého boha je bohužel málo známý, jediná skutečnost, že byla žák mučedníka Pancratius, biskupa Tavromenie, žáka apoštola Petra, je spolehlivým faktem.

Den oslavy sv. Jesie je 20. června oslavován.

Název funkce

Ano, přes měkkost a melodičnost jména je osoba extrémně nezávislá a zaměřená na cíl. Je obtížné ji odhodit od zamýšlené cesty a uložit její zájmy, je to velmi pevná a integrální osoba.

Někdy jiní mohou zneužívat laskavost a sympatie Yessie - je to jeden z těch lidí, kteří jsou vždy ochotni pomoci, a to i na úkor svých vlastních zájmů. To je částečně způsobeno skutečností, že většina žen jménem Yesenia jsou věřící, posvátní lidé žijící podle Božích zákonů.

Yesenia není cizinec pro dobrodružství, je velmi přitahována novinkou a nejistotou. Má úžasnou schopnost přenášet lidi, nicméně její činy jsou vždy motivované a odůvodněné a kriminální tendence zcela chybí. Yeseni se vyznačuje systémem vysokých morálních a etických principů, je vždy spravedlivá a čestná jak vůči ostatním, tak vůči sobě samému. Většina lidí považuje Esenia za sladkou a upřímnou ženu, která nevědí, jaký druh rezervy síly a vytrvalosti je skrytý v jejím charakteru.

Ve svém životě má Yesenia jen málo chyb, všechny své činy a cíle - zároveň závaží a rozhodující, spontánnost a bezděky jsou pro ni cizí. Jméno Yesenia má obrovskou energii, a proto, i kdyby příroda podváděla ženu vnější krásou, nikdo si toho nevšimne, protože je atraktivní uvnitř. Je schopna vědy, umění, hospodaření a mnoho dalšího. Hesenia nemůže nejen využít svůj talent, ale neustále se vyvíjí a zlepšuje.

Dětství

Little Yesenia je velký snílek a fidget, který se od většiny dětí prudce vymyká.Upozorňuje na neobvyklé a teplo, které se v ní cítilo dokonce i v tak mladém věku, a které se v průběhu let jen zvětší.

Moudrost rozsudků mladé Yesie překvapuje nejen rodiče, ale i učitele. Její kolegové jsou přitahováni k dívce, s časem se stává vůdcem třídy a univerzálním oblíbeným. Je vynikajícím studentem a aktivně se účastní všech školních aktivit.

Klasické odmítnutí lží a podvodů, pronásledování spravedlnosti za každou cenu a děsivá kategorická povaha adolescenta mohou někdy způsobit spoustu potíží, ale to je její povaha.

Zdraví

Stabilní výpočet a pragmatismus přispívají k dobrému zdraví ženy s názvem Yesenia. Nikdy nezanedbává první příznaky onemocnění, ale bude brát své zdraví vážně a bude pečlivě dodržovat všechna doporučení lékařů. Aktivní životní styl, pozitivní myšlení umožní společnosti Yesenia udržet si mladou a přitažlivou postavu po mnoho dalších let.

Sexualita

Světelné, závazné romány lákají Noéni, je zavázána k vážnému a stabilnímu vztahu.Přitahuje muže s tajemstvím a kouzlem, stejně jako dobrou energií, kterou cítili jak muži, tak ženy.

Yesenia neodkazuje na typ žen, které se mohou ponořit do lásky, bez ohledu na důsledky. Žena otevře svůj bohatý vnitřní svět pouze svému milovanému muži.

Přírodou, Yesenia je velmi láskyplná a jemná příroda a u mužů tyto hodnoty velmi přesně hodnotí. Dokonce ani sama sobě nepřiznává, že potřebuje silného a silného partnera, který ji může podřídit. Takový postoj v sexu začne žena a ona se ráda shoduje na roli oběti. Ale může to být jen taková osoba, kterou může Yesenia plně důvěřovat.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Na otázku manželství Yesenia se hodí velmi pečlivě, takže její rané manželství není typické. Rozvod ve své rodině - zřídka, zpravidla žena žije v manželství s manželem do velmi starého věku.

V rodině se Yesenia ukazuje z nejlepší strany a dává svým blízkým veškerou svou duchovní sílu a teplo. Vztahy s manželem jsou postaveny na důvěře a úctě, ačkoli Yesenia dává přednost vedení.Její vyvolený si může být jistý upřímností svého manžela, nezmění ho ani ve svých myšlenkách.

Manželka Esieiny se však bude muset přizpůsobit svému nezávislému a silnému charakteru, stejně jako skutečnosti, že ani její aspirace na kariéru nebude na posledním místě.

Nejúspěšnější manželství je možné s muži jmény Andrew, Victor, Philip, Edward, Pavel, Vsevolod, Sergey a Peter. Vyhněte se vztahům s Alexandrem, Fedorem, Konstantinem, Ivanem, Olegem a Jurijem.

Obchod a kariéra

Yesenia je kariéra v dobrém slova smyslu. Od mladosti chápe hodnotu vysokoškolského vzdělání a dívka vstoupí do dospělosti, zpravidla má jasné cíle a dobrou profesi.

Žena s tímto jménem je zodpovědná, svědomitá a velmi účinná, a proto se s ní může vyrovnat jakákoli profese. Může zaujmout manažerskou pozici brzy a určitě se s ní bude vyrovnávat. V týmu je Yesenia hodnocena pro upřímnost, nekonflikt a kompetence.

Analytická mysl, předvídavost a podnikání umožňují Yeseni, aby se stala dobrým obchodníkem, zejména proto, že materiální stránka života byla pro ni vždy velmi důležitá.Partnery jí vždy důvěřují, protože poctivost a vysoké morální zásady nikdy neumožní ženě profitovat nečestnými prostředky.

Talismany pro Yesenia

  • Patronou planety je Saturn a Merkur.
  • Patron svatého znamení - Panna a Blíženci.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je jaro, nejúspěšnější den v týdnu je úterý.
  • Šťastná barva - červená a černá.
  • Totem zvíře - opice a lark. Opice symbolizuje zkaženost, chamtivost, nedostatek morálních zásad, strach. V čínských a indických náboženstvích je opice považována za posvátné zvíře, symbolizující hmotné bohatství, dlouhověkost a moudrost. Lark v křesťanském náboženství je symbolem pokory a skromnosti. Tento pták je považován za božský, jeho zpěv představuje modlitbu, a proto lark byl vždy nedotknutelný. Chytnout a ještě více zabít ptáka bylo vždy považováno za špatné znamení.
  • Totem rostlina - celer. Za starých časů tato rostlina zdobila hlavy vítězných válečníků, a proto symbolizuje nadrženost, statečnost a šlechtu.
  • Kamenný maskot - achát a smaragd. Agát byl vždy považován za kámen, přinášející zdraví, štěstí a štěstí.Pomáhá vyhrát vítězství ve sportu, chrání před nepříznivými účinky, šetří z nespavosti, zlepšuje náladu. Emerald dává dar jasnovidnosti, zmírňuje depresi, chrání před zlým očkem a negativními účinky. Tento čistý kámen netoleruje lži a pokrytectví, a proto nemůže být použit jako talisman pro spáchání špatných skutků.

Horoskop

Aries - její životní motto "Já jsem!". Ambiciózní a marná Esenia-Aries je schopna stanovit cíle a dosáhnout výsledků, ale někdy postrádá trpělivost a vytrvalost. Hlavními rysy jejího charakteru jsou iniciativa a činnost, hrubý tlak, ale její povaha podváděla její taktnost, diplomacii, mazanost, schopnost trpělivě čekat na výsledek. Yeseniya-Aries má talent pro vůdce, může nakažovat všem kolem sebe s nadšením a optimismem. Zvýšený pocit spravedlnosti a lásky k pravdě může být maniký a neschopnost poslouchat názor někoho jiného někdy vede ke konfliktům s ostatními. Navzdory silné povaze je Esenia-Aries velice vděčná osobou, v některých ohledech dokonce naivní - prostě neví, jak vidět špatný u lidí, a proto v jejím životě ji čekají mnohé zklamání.Yesenia-Aries snadno ovládá mužské profese a upřímně věří, že ona sama dokáže lépe zvládnout jakoukoli práci. V lásce je strašná majitelka, ale pro milovanou osobu je připravena obětovat hodně, včetně její kariéry. Jako manželka a milenka je nádherná, ale jistě potřebuje vášeň a romantiku, jinak se žena bude cítit zbavená.

Taurus - její životní motto "Dokážu to!". Je atraktivní, otevřená a společenská žena, jejíž kouzlo a charisma nelze odolat. Navzdory svým ambiciózním a vedoucím schopnostem nemá žádnou touhu být "před ostatními", je spíše "šedá kardinálka", dává přednost tomu, aby nevykazovala autoritu, ale ukázala svou ženskou moudrost. Miluje hmotné zboží, ale může být plýtváno, má tendenci k utěšení, ale může být nedbalé. Yesenia Taurus náladový, někdy tvrdohlavý o maličkosti, ale obecně má charakter poddajný, non-kontroverzní, v klidu a pacient. Ve svém srdci je konzervativní, všechno ji nového děsí a odpuzuje ji. Touha dodržovat dříve stanovenou objednávku a pravidla ji činí spolehlivou a stabilní osobou.Vášeň pro hromadění a touha získat pevnou životní platformu ve formě rodinného a hmotného kapitálu jsou základními životními prioritami Yesenia-Taurus. Pro milujícího manžela bude Esenia-Taurus skutečným nálezem, je obtížné najít ženu více oddanou, něžnou a pečlivou.

Dvojčata - její životní motto "Vytvářím!". Je to erudovaná a nadšená osoba s množstvím talentů. Ona je zvědavá, snadná, otevřená všemu novému, snadno se přizpůsobuje okolnostem. Současně existuje vždy určitá nervozita a podrážděnost v charakteru Geseni-Gemini, někdy je charakterizována záchvaty akutních pochybností, které se mohou vyvinout do neurastenie. Mezi vážné nedostatky této ženy patří povrchnost, neschopnost absorbovat velký tok informací, což může výrazně bránit jejímu profesnímu růstu. S její zdánlivou erudicí a erudicí nemá hluboké znalosti, protože žena má tendenci být rozptýlena různými směry, inklinuje se obejmout obrovské v duševní a intelektuální rovině. Yesenia Twin je téměř neschopná upřímné lásky, ale má velkou potřebu být milována,nezbytné, cítit náklonnost a péči. Strach osamělosti je největším strachem v jejím životě. Od ní je nepravděpodobné, že se ukáže příkladná hostitelka a domácí rodina - potřeba komunikace a přijímání nových dojmů je příliš velká. Ale manželka se nikdy nebude nudit svou odchodnou manželkou a ona se zase stane vynikajícím soudruhem a duševním partnerem.

Rakovina - její životní motto "Cítím se!". Je to temperamentní, temperamentní, emocionální povaha s jemnou duševní organizací. Má tajemný charakter a intuice je tak velká, že se může stát životním kompasem. Yesenia-Rak žije sama, pouze její srozumitelné zákony, logika je pro ni cizí. Co je trochu pro ostatní, může být skutečnou tragédií nebo nepřekonatelnou překážkou pro ni. S tak neobvyklým charakterem, Yesenia-Rak někdy způsobuje podráždění ostatním, ačkoli v pracovním týmu se vyznačuje dobrou vírou, tvrdou prací, pozorností na drobnosti a slušností. Za prvé, ona sama trpí její izolací od skutečného světa, proto tato žena zoufale potřebuje silného partnera v životě, který zradí její sebevědomí.Jako žena, rakovina Yesenia je skutečně oddaná rodině, pečující, klidné a pečlivě. Rodina v hierarchii hodnot pro Esenia-Rakovina je na prvním místě, je velmi připoutána k domu, k minulosti, k vzpomínkám. Pokud dokáže překonat její přirozenou plachost, může udělat skvělou kariéru, ale vždy bude potřebovat klidné místo, kde by se žena mohla schovávat od ostatních a být sama, aby se mohla věnovat svým snu. Musí se snažit zvýšit zvláštní rybu, která by chránila Esenia-Cancer před zvýšenou zranitelností, citlivostí a emocionalitou, které ji příroda bohatě odměnila.

Lví - její životní motto "Mám pravdu!". Egocentní a arogantní příroda, s mocnou energií, miluje přijímání komplimentů. Je temperamentní, impulzivní, někdy marná, ale hlavním charakterem její postavy je laskavost, teplo a šlechta. Yesenia Lvice může trpět velmi z nedostatku pozornosti, živí se úctou od lidí kolem ní. Nedostatek psychologického pohledu způsobuje, že Eseny-Leo dělá v životě mnoho chyb, ale jako by neměla čas, zřídka se dostává do zoufalství a ztrácí svůj klid. Její slabý bod je hrdost a nejrychlejší cesta k jejímu srdci je lichocení a obdiv.Yesenia Lev je štědrý, někdy plýtvání, miluje luxus, bohatství a nečinný životní styl, který může vést ženu k mnoha dluhům. V lásce je zcela upřímná, stejně jako ve všem ostatním. On neodpouští zradu, dělá kompromis s velkou zdráhavostí, z povahy vůdce, včetně rodinných vztahů. Jako manželka a milenka Yesenia-Lev je dokonalá, ale manžel ji musí poskytnout životní úrovni, kterou si zaslouží.

Pannu - její životní motto "Myslím a analyzuji". Je nedůvěřivá, vyhrazená, zranitelná žena, která žije ve svém vlastním světě. Je laskavá a soucitná, ale může mít problémy vyjadřovat své skutečné pocity. Příroda Esenia-Deva je perfekcionista, usilující o dokonalost ve všem. Vyžaduje od sebe a ostatních kolem řádu ve všem, jasné chování, přesnost. Ve svém životě zvítězí logika a realita a všechno mystické a nepochopitelné způsobuje podráždění a nedůvěru. Je jasné, že Esenia-Virgo může být vynikajícím pracovníkem, na který se vždy můžete spolehnout. Ona je posedlá touhou po poznání, a tak nikdy nezastaví to, co bylo dosaženo, snaží se pohybovat a rozvíjet.Praktičnost a zdravý rozum jsou pocity ve všech jejích činnostech a slovech, zatímco ona je skromná, zamyšlená a dokonce plachá osoba. Láska je zpravidla dána Esení-Panně s velkými obtížemi, je pro ni obtížné otevřeně vyjadřovat své pocity. Ale ona netrpí osamělostí, ale naopak si ji může vychutnat bez znalosti štěstí rodinného života. Ale pokud má ještě štěstí, že se může oženit, pak bude schopná poskytnout manžela lásku, péči a pochopení.

Váhy - její životní motto "Vyrovnávám se". Pracuje a zodpovídá, ale postrádá zodpovědnost a nezávislost za budování úspěšné kariéry a vytváření životních plánů. Yesenia-Libra má lehký, nekonfliktní charakter, jasnou mysl, vrozený pocit krásy. Snaží se s veškerou silou pro emoční rovnováhu, nenávidí hádky, potíže a všechny druhy komplikací. Více než cokoli jiného na světě, Esenia-Libra je drahá pro svůj vlastní mír, není schopna hrdinství a oběti. V některých případech, když okolnosti přinutí ji, může žena přijmout cestu lži a zrady. Nejvíce milovaný sen Eseny-Libry - milovat a být milován.Nenávidí výčitky, scénky žárlivosti, showdown, miluje komplimenty a lichocení, snadno skočí od vášně k vášeň. Žena se pokusí přinést rodině pokoj a harmonii, ale její manžel bude z jejího srdce pravděpodobně dostat teplo.

Scorpion - její životní motto "Die, ale buďte!". Ambiciózní, ambiciózní a rozhodní, Yesenia-Scorpio touží po lásce a úctě, ale ona sama není ve spěchu, aby projevovala tyto vlastnosti ve vztahu k ostatním. Život této ženy s obtížným charakterem je plný obtíží, které jen ztěžují její železo. Zdá se jí, že všichni kolem ní jsou kritizováni a diskutováni, ačkoli celkově nedbá na názory těch kolem sebe. Je to narozený bojovník, zvyklý na útok nejdříve a nečekat, když ji napadnou. Ve vztahu k lidem, Yesenia-Scorpio ukazuje poctivost a slušnost, ale zřídka komu je opravdu připojen. Je velmi přesvědčivá, vidí lidi, aby oklamala a učinila svůj názor na ni, je téměř nemožné. V práci je to skutečný workoholik a kariérista, ale pro rozvoj potřebuje neustálé roztřesení: pokud je všechno klidné, Esenia-Scorpio se nudí a nezajímá.V manželství, žena se zdá jako dobrá hospodyňka a oddané manželky, ale to může dostat se na jediný velmi dobře vyvážené a sebevědomým mužem.

Střelec - její životní motto "Vidím!". Jedná se o ženu s lehkým charakterem a veselou dispozicí, s nádherným smyslem pro humor a záviděníhodným optimismem. Je to zasněná a milostná, často příliš idealizující lidi, což vede k frustraci. Yesenia - Střelec ví, jak se s lidmi setkávat a přijímá je tak, jak jsou. Její charakter je charakterizován velkorysostí a otevřeností, nezávislostí a vášní, ale nikoli lehkostí. Yesenia-Střelec ví, jak plánovat svůj život, ukazuje velkou opatrnost při obraně svých zájmů. Ona, stejně jako nikdo jiný, nemá vrozené potřeba rozvíjet vlastní, jedinečnou filozofii života. Aby manželství bylo šťastné, musí její manžel schválit svou potřebu cestování a osobní svobody, což nemá nic společného s promiskuitou. Bude to dokonalý společník pro muže, který žije podle principu "uplynul jeden den a díky Bohu."

Kozoroh - její životní motto "Používám!". Analytická mysl, vynalézavost, opatrnost a pragmatismus odlišují tuto ženu od zbytku spravedlivého sexu.Ona je přitahována k mužským povoláním touhou, proto převažují muži mezi jejími přáteli. Je tvrdá, ambiciózní, překonává všechny překážky s neuvěřitelnou houževnatostí. Yesenia-Capricorn je skvělý pracovník ve všech odvětvích, respektovaný mezi kolegy. Některé uzavření mohou způsobit potíže v komunikaci, je spíše obtížné se k této ženě dostat. Ale její arogance je jen zřejmá, ve skutečnosti je velmi zranitelná a citlivá osoba, plachá a skromná. Není snadné pečovat o Yesenia-Capricorn, ona, nevědomky, vytváří bariéry mezi sebou a mužem. Ale pokud je tato překážka narušena, stane se náročnou manželkou a matkou, která neodpustí urážky a zrady. Sebevědomí je pro tuto ženu velmi důležité.

Vodnář - její životní motto "Doufám!". Je nezávislá, lidská, zasněná, citlivá a zvědavá. Pedantry je pro ni cizí a kritika je pro ni destruktivní. V Yesenia-Aquarius existují období lenosti a nečinnosti, ale obecně je aktivní povahou, nebojí se žádné práce. Život této ženy může být mizerný, nebo nikdy šedý a monotónní.Stále se mění, je velmi přitahována ke všemu novému, neobvyklému, mystickému. Snadno se s lidmi dostane do styku, často má extravagantní, originální myšlení a chování. Yesenia-Aquarius je pravým přítelem, který se vydává druhým a soucitně proniká do života lidí. Někdy dává radu těm, kteří je nepotřebují. Vzhledem k hluboké potřebě lásky a komunikace, Esenia-Aquarius považuje opačný sex za velmi atraktivní. Hledá-li však perfektní společníka, a proto má velkou obtíž při výběru. Není divu, že je náchylná k pozdějšímu manželství. A když se stále rozhoduje, často překvapuje své přátele.

Ryby - její životní motto "Čistím!". Upřednostňuje osamělost a ticho vůči hlučným společnostem a kariérnímu růstu preferuje pohodlí domova. Yesenia Pisces je nedůvěřivá, stažená a tajemná, je pro ni obtížné sbližovat se s cizími lidmi nebo být v centru pozornosti. Má duchovní jemnost a cit, soucit a lásku k lidem. Je snadno citlivý na vliv někoho jiného a velmi se bojí někoho neúmyslně urážet. Yesenia-Pisces má těžké rozhodnutí a je nucena neustále překonávat její nepraktičnost a pochybnosti. Z povahy je obvykle pasivní, měkká a sentimentální.Tato žena je velmi závislá na lásce, potřebuje ji, stejně jako ve vzduchu. Pro ni je rodina centrem vesmíru, více než kdokoliv, potřebuje neustálé potvrzení, že je milována. V odezvě bude tato velmi citlivá osoba velkoryso splatit partnera. Yesenia-Pisces se může stát velkolepou manželkou a matkou, protože vlastní úžasné umění, které přináší štěstí tomu, kdo je s ní.Nejlépe články