Szaboveronika

Význam jména George


Význam jména George / Neznámá

Jednou ve starověkém Řecku byly památky farmářů nazývány "Georgios", takže se objevil i jméno George. Ve staroslověnském jazyce se jméno objevilo společně s dalšími křesťanskými jmény kolem X-XI století a znělo jako Georgi, ale pak se rozdělilo na dvě nezávislé jména George a Jurij.

Ale Georgiové volali lidi z exkluzivně knížecí rodiny a prosté potomstvo bylo vhodnější pro jméno Egorije. Například, to bylo velmi populární v slavné rodině Rurikovich, pak se rozšířil mezi duchovenstvo, a ve 14. století se začal objevovat mezi obyčejnými lidmi.

Od té doby uplynulo několik století, ale jméno George nikdy neztratilo svou popularitu. To je název vítězného a opotřebení jsou tyto vynikající osobnosti jako herci George pálení a George Vitsin, maršál Georgij Žukov, v kosmonaut Georgij Shore, režiséra Georgije Danelia, průzkumník Georgij Sedov a mnoha dalších významných mužů, kteří opustili svou stopu v historii.

Jmenovaní a svatí patroni

Nejvíce uctívaný křesťanský svatý jménem George je George vítězný, vynikající obránce vlasti, jehož pořadí je stále uděleno hrdinům.On byl syn bohatých rodičů a vychován v lásce k Bohu. V dospívání George vstoupil do vojenské služby a tehdy začalo silné pronásledování křesťanů.

George se nebojácně prohlásil za věrného následovníka křesťanské víry. Jakmile slyšel u soudu nehumánní trest za vyhlazování všech křesťanů, voják rozdělil veškerý svůj majetek chudým, propouštěl otroky svobodě a sám se objevil tehdejšímu králi Diokleciánovi a odsoudil ho za krutost a nespravedlnost.

George Vítězný byl podroben těžkému mučení a poté sťat. Od té doby je George vítězný považován za patrona Krista milující armády. Jeho výkon byl zachycen na mnoha ikonech a ze 14. století se obraz svatého Jiřího vítězného na koni stal znakem města Moskvy. Řád sv. Jiří je považován za nejvíce čestné ocenění v ruské armádě, byl dán pouze pro osobní odvahu ukázanou v bitvě.

Celkově pravoslavná církev připomíná šestnácti svatých jménem George: 1. a 21. ledna a 30. ledna; 4, 10 a 17. února; 6., 23. a 24. března; 5. dubna, 17, 18 a 20; 2. května, 6, 10, 26 a 29; Dne 8. a 19. června; 3., 13. a 31. srpna; 6. září; 15. října; 10. a 16. listopadu; 9. a 31. prosince

Název funkce

Jméno George dává majiteli velkorysost, velkorysost, sebevědomí a odhodlání. V neznámém prostředí mlčí a vyhrazuje, mezi přáteli je veselý a mluvit, ale je stále obtížné nazývat mu duši společnosti. Vyvážený a klidný temperament zaručuje úspěch Georgy ve vztazích s ostatními. Ale někdy jméno George dává svým majitelům skryté aroganci a izolaci. Takový člověk se obvykle od sebe od sebe od sebe vzdává, považuje se za sebe lepší než ti, kteří jsou kolem něj. Zvláštní je především arogance Georgeho, když je člověk opilý.

Nicméně, více často než ne, George, jako jeho patron svatý válečník je štědrý a velkorysý, v jeho charakteru taková vzácná jakost jako odpuštění lze pozorovat. V každodenním životě čistě a dokonce potupujete, můžete si také uvědomit jeho lásku k pořádání a systematizaci. Pokud jde o přátelství, George upřednostňuje "užitečné" přátele, i když pečlivě skrývá tuto skutečnost.

Georgy je lhostejný k moci a nezávisí na názorech druhých, vůbec vůdce není, raději se od sebe oddělí a nic se nedrží, ale nikdy se nedovolí, aby se ponižoval nebo se smál sám sebe.Cítí spící sílu, která v kritickém okamžiku může vyjít. Nenávidí lži a pokrytectví v každém projevu, vždycky velmi jemně cítí podvod a neposlušnost člověka.

Mezi pozitivními vlastnostmi Georgy bychom měli také poznamenat neopodstatněnou a zbožnost slabosti ostatních lidí, vynikající smysl pro humor a schopnost se smát sama. S irónií zachází s nepřáteli, aniž by se obával jejich přítomnosti a zlomyslnosti.

Pro úspěšnou kariéru, lidé často nemají dostatek odhodlání a němý drzost, ale v případě, že je stále možné dosáhnout určité výšky, je pravděpodobné, že zapomenout drobný - hladí podobu svého jména Jora nebo Hera, raději pevné a zvučný název George. Zdá se, že kolem něj se George výrazně změnil a stal se zděšeným, ale ve skutečnosti prostě přestal skrývat svou pravou povahu. Skryté aroganci a snobení v krvi každého Georgea.

Člověk, který dovoluje nazývat se Zhora, je obvykle jednodušší a příjemnější komunikovat, je snazší nalézt společný jazyk s ostatními, je snadnější se vztahovat k problémům a životním obtížím.

Dětství

Malý Zhorík je velký fidget a týrák, rád přitahuje pozornost. Ale čím je starší, tím klidnější je jeho chování a čím silnější je jeho tvrdohlavost. Ve věku mladšího školního věku se v něm rodí arogance a izolace, na které by měli rodiče a učitelé věnovat zvláštní pozornost. Chlapec se začíná zdržovat od svých spolubojovníků, považuje je za nevhodný jeho osobě, i když ho pečlivě skrývá.

Ve škole obvykle studuje mírně nebo dokonce špatně, protože nemá žádnou zvláštní touhu po znalostech. Je jednodušší poskytovat humanitní vědy, pomáhá také lásce k čtení a dobré paměti. Za zmínku stojí láska chlapce ke sportu a technologii.

Adolescence Jora se obvykle setkává bez problémů, ale může být obtížné komunikovat s rodiči, jestliže chlapec kvůli skryté aroganci už nebude respektovat je jako jednotlivce. Zhorův otec by se měl pokusit o to, aby jeho autorita byla nekompromisní - to přiměje teenagera, aby poslouchal názory svých starších, aby sdílel své duchovní pocity s otcem.

Zdraví

Georgy má velmi zranitelnou psychiku, stejně jako nikdo, potřebuje duševní rovnováhu.Obecně platí, že člověk má dobré zdraví, protože je obvykle lhostejný k alkoholu, sleduje jeho stav a podporuje jeho gymnastiku a diety, zejména ve stáří.

Sexualita

George je spíše skromný člověk, a proto se nemůže pochlubit tím, že má v jeho životě velké množství žen. Ale to nezasahuje do jeho života jako vynikajícího milence.

Pro muže je velmi důležitá předběžná hra, zřídka ukazuje vytrvalost a netrpělivost. Patří k typu lidí, jejichž sexualita je trochu omezena (to platí zejména pro Gruzínce zrodené v zimě), proto je žádoucí, aby jeho partner byl více zkušený a osvobozený než sám.

Georgův sexuální chování závisí do značné míry na jeho psychickém stavu, stejně jako na jeho okolí. Pro něho je velmi důležité milovat ženu, přivést ji k orgasmu, takže se nejdřív stará o své pocity a pak o své vlastní pocity. Plnost erotických pocitů partnera je největším zdrojem potěšení pro muže v sexu.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Příroda, George je nádherný rodinný muž, který miluje domácí zlepšení a rodičovství.Rodinné vztahy se obvykle vyvíjejí úspěšně, protože člověk se neusiluje o vedení a diktování, nemá tendenci se měnit, zachází s jeho manželem s úctou.

Manželka George by si měla vzpomenout na svůj negativní postoj vůči všem druhům podvodů, a to i těch nejmenších. Dokonce i ta nejnevinnější lha ho může vyděsit a on nikdy neodpustí zradu.

Georgeův dům bude otevřen pro přátele, protože muž miluje hlučné strany a firmy. George je snadný, a tak vyvede svou rodinu do přírody a cestuje.

Nejúspěšnější manželství může být s ženami jmenovanými Vera, Galina, Natalya, Svetlana, Nina, Larisa a Lyudmila. Je třeba se vyvarovat vztahů s Antoninou, Daryou, Elizabeth, Julií, Lilou, Margaritou, Marina a Kristinou.

Obchod a kariéra

Profesionálně, George bude nepostradatelný v takových profesích, které vyžadují rychlou reakci a asertivitu. Je přitahován k takovým profesím jako vojenský muž, námořník, badatel, novinář, méně často ekonom, psycholog, farmář, učitel nebo právník.

George může často změnit zaměstnání a povolání a všude zpravidla dosahuje velmi průměrných úspěchů.Muž má dobře rozvinutou představivost, je schopen dobře vyjadřovat své myšlenky na papíře, což přispívá k jeho rozvoji jako spisovatelky a kreativní osobnosti.

Přesné vědy dostává George s obtížemi, proto by neměl chodit do takových profesí jako ekonom, účetní nebo obchodník. Ale mezi Georgiev je mnoho umělců, talentovaných vojáků, herců a spisovatelů.

Talismany pro George

  • Patronová planeta - Jupiter.
  • Patron svatého zvěrokruhu - Střelec. Aby člověk měl vždycky štěstí, George by měl být nazván dítětem narozeným pod tímto znamením zvěrokruhu.
  • Šťastná sezóna je podzim, šťastný den v týdnu je pátek.
  • Šťastná barva - modrá a zelená.
  • Totem zvíře - orlík bílý. Ztělesňuje sílu dobrého, vítězství nad zlem a lidskou slabostí. Orel je také považován za symbol křesťanské duše a silnou víru.
  • Totem rostlina - konvalinka a topol. Lilie údolí od starověku byla považována za symbol lásky a rodinné harmonie, pomáhá člověku stát se více pozorný a jemný, probudit jeho smyslnost. Topol je považován za symbol dlouhověkosti a dobrého zdraví.
  • Kamenný maskot - safír.Tento kámen přitahuje Georgeovi štěstí, zklidňuje nadměrné vzrušení a chladné vášně. Nosení safíru ostrí intuici, pomáhá rozpoznat podvod a pomáhá vytvářet obchodní kontakty. S nedostatečnou iniciativou a slabým Georgem bude zafír ještě slabší a asertivní a účelný mu odmění štěstí ve všech svých snahách.

Horoskop pro George

Aries - osoba je jasná, energická a emocionální. Je neúnavným pracovníkem, tvrdohlavým a energickým, schopným dosáhnout v životě hodně. Morální Georgy-Aries až do svého stáří zůstává velkým dítětem, s výrazným dospívajícím maximalismem a ambicí. Tuto osobu není možné podřídit, takže je pro něj nejvhodnější umístění na vedení nebo budování vlastní firmy. Pokud má George-Aries cíl, pak si můžete být jisti, že to dosáhne. V lásce je to velmi vášnivá příroda, náchylná k romantikám. Nejsou přitahovány skromnými domestikovanými lidmi, ale přitahují je aktivní a společenské ženy s výraznou sexualitou. V rodině bude George-Aries nesporným vůdcem, který bude ovládat všechno a každý v jeho domě.Současně člověk potřebuje neustálé projev lásky a podpory od svých příbuzných, bez nich se cítí nejistě a ztrácí své postavení.

Taurus - tvrdohlavý a nezávislý člověk, zvyklý spoléhat se jen na sebe. Nepotřebuje radu a názory někoho, vždycky dělá vše svým vlastním způsobem. Georgi-Taurus je tvrdě pracující, vytrvalý a jeho ruce "rostou tam, kde by to mělo být." Tento muž má všechny šance dosahovat skvělé výšky kariéry, ale může mu být zabráněno konfliktem a neochotou se přizpůsobit situaci a lidem. V životě je konzervativní, sotva vnímá žádné změny, dokonce ani ty, které ho posunou dopředu. Pozornost George-Taurus může být přitahována pouze bezvadně oblečenou ženou, která nemá jediný gram vulgarity a vulgarity. Je obtížné ho podezřívat z nadměrného romantismu, nebude se mrzet a plýtvat penězi vpravo a vlevo, raději dá něco drahého a praktického. Ženatý je spolehlivý, není nakloněn ke změně. Ze své ženy bude George Taurus čekat na přiměřenou frugalitu, věrnost a oddanost tradičním rodinným hodnotám.

Dvojčata - okouzlující a dobrotivý člověk, který miluje cestování a novost.V okolí Georgy-Gemini je vždy mnoho lidí, ale obvykle nemá opravdu blízké přátele. On je povrchní ve všem - v lásce, znalosti, práci a přátelství. Slovům této osoby se nikdy nedá věřit, na něž se nelze spoléhat. Jeho životní cíle a nálady se velmi rychle mění. Je však příjemným rozhovorem a ví, jak udělat dobrý dojem. V lásce, opravdové romantické, ale pokud předmět jeho uctívání ho nevrátí, nebude zabit a snadno se přepne na nový vztah. Dalším charakteristickým rysem Georgy-Geminiho je tajemství, protože ve skutečnosti to jen dává dojem košile-chlapa, a to, co má na mysli, není známo nikomu. V manželství je člověk nestálý a obvykle se oženil více než jednou. Nežárlí, od něho byste neměli očekávat věrnost a plnou angažovanost. Ať se stane cokoli, Georgy-Gemini se vždycky zamiluje před sebou a jeho nezávislostí a jeho rodina pro něj nereprezentuje skutečnou hodnotu. Jako manžela potřebuje energickou a snadnou ženu, která je připravena získat finanční podporu pro rodinu.

Rakovina - tento muž je tkán z rozporů a neschopnosti, náchylný k prodloužené depresi a depresi.Chvála a lachtanění na něm velmi dobře fungují, zdá se, že ho inspirají a dají mu sílu, aby se znovu posunul dopředu. Kritika, naopak, ho vede do stavu hlubokého zmatku a bezmocnosti. Také v charakteru George-Cancer převažují takové rysy jako zdvořilost, přátelství, náklonnost, něha a sentimentálnost. Tento člověk ví a miluje práci, stejně jako vydělávat peníze a utrácet je moudře. Finanční nezávislost rodiny pro něj především. Ve vztahu k blízkým lidem je velkorysý, ale nikdy neprodává. Pro Georgy-rakovinu není láska na první pohled typická, obvykle se velmi pečlivě přibližuje k výběru svého partnera života. V lásce je stejný perfekcionista jako ve všem ostatním, ale na oplátku může dávat hodně. Jeho žena by měla pamatovat na to, že její manžel, až do svého stáří, zůstane velkým dítětem, citlivým a citlivým, velmi potřebuje podporu a chválu.

Lví - osoba je impulzivní, upřímná a vášnivá. Neexistuje kapka nerozumnosti a leží v něm, je plný šlechty a blaženosti. Je to svátek a noční můra v jedné láhvi, štěstí a trestu ve stejnou dobu. Tento muž je stejně krásný jako nesnesitelný.Je štědrý, extravagantní, chamtivý pro lakotu a chválu, potřebuje obdiv a pozornost veřejnosti. Georgi-Lev často žije mimo své prostředky, jeho ambice obvykle překonávají jeho schopnosti. Zároveň vždy ochraňuje slabé, může si vzít poslední košili, aby pomohl svému sousedovi. Neví, jak se naučit ze svých chyb, velmi často podceňuje lidi a myslí si, že jsou ve všech věcech nižší než on sám. Gorgy-lev má marnost bez hranic. Lidská elementární lenost často brání tomu, aby dosáhl skvělé výšky kariéry. Jeho milovaná žena by měla být připravena obětovat osobní prostor, čas a svobodu, protože ji George-Lev prohlásí bez stopy. Potřebuje vzduch jako prázdninovou atmosféru a nebude mít dostatek síly, aby tuto dovolenou vždy měl v jeho domě.

Pannu - aktivní, přímý, ale trochu plachý člověk, zvyklý omezovat své pocity a emoce. Z emocionálního hlediska je velmi obtížné nejen vykolejit, ale jen ublížit. George-Virgo netoleruje žádné iluze, je to velmi pozemský člověk. Je vynikajícím společníkem s jemným smyslem pro humor a dobré mravy, na úrovni intuice, která je v umění a ve všem krásném a rafinovaném.George-Virgo kategoricky nepřijímá vulgaritu a vulgaritu, stejně jako lži a lichocení. Tento člověk má jedinečnou schopnost najít kompromisy ve všech situacích, vždy má autoritu ve společnosti a projevuje profesionalitu v jakémkoli podnikání, bez ohledu na to, co dělá. V každodenním životě je extrémně čistý a šetrný, někdy pedantský až nudný, vybíravý a přesný. V manželství je to velmi spolehlivé, nikdy nebude místo pro bouřlivé vášně a showdowns v jeho rodině. S ním musíte budovat vztahy na rovnocenné úrovni, a on zase bude moci poskytnout rodině neustálou finanční, morální, emocionální a fyzickou podporu.

Váhy - velmi rozporuplná povaha, vždy taktná, galantní a dobře upravená, schopná platonického vztahu se ženou. Doby inspirace a aktivity bez důvodu mohou být nahrazeny obdobi prodloužené deprese a apatie. Uložte George-Libra ze sebe-zničení a ničivý dopad na jejich vnitřní svět pomáhá nadšení pro čtení, stejně jako péče o své fantazie a sny. Muž je velmi závislá na názorech druhých, bolestně reaguje na kritiku, doslova kvete z lichocení a chvály.Dosažení výšky kariéry často brzdí jeho neochota převzít zodpovědnost a strach z toho, že je v centru pozornosti, protože jeho prvkem je klid a klid. Z manželky George-Libra bude vyžadovat pořádek a čistotu, jinak bude velmi loajální. Dokonce i v případě konfliktu v rodině, George-Libra vždy nalezne způsob, jak to urovnat.

Scorpion - silný a energický člověk, velmi nezávislý a sebevědomý. George-Scorpio se dokáže přesunout k cíli, zcela ignorovat názory ostatních. Od přírody je narozeným vůdcem, vždy usiluje o moc a úplnou nezávislost. Potlačit tuto volnočasnou osobu je téměř nemožné. Vždycky říká pravdu, bez ohledu na to, jak je to ohromující, a muž sám nemá vůbec žádnou touhu nosit růžové brýle. Čím silnější zasáhne život, tím silnější se tento člověk stává touto osobou a jde přímo k cíli. Současně je charakterizován závidět úspěchy ostatních a bolestivé vnímání jeho selhání. Avšak odolnost a neochvějná vůle člověka umožňuje dosáhnout nebývalých výšky kariéry.V manželství s Georgem - Štír nikdy nebude lehké a klidné, protože člověk nikdy nekompromisní. On je nesporným vůdcem v rodině, a to není diskutováno. George-Scorpio miluje skandály od nuly, velmi náročné, vytrvalé a žárlivé. Ale současně ví, jak být první, kdo učinil krok směrem k němu, přiznat, že se mýlil a romantizoval svou vinu romantickou cestou.

Střelec - přímé, okouzlující a pozitivní. Má duši otevřenou a všechny myšlenky nahlas, je zvědavý a jen vyzařuje pozitivní. Georgi-Střelec je ostrý na jazyku, kvůli tomu, co někdy vypadá hrubě, ale je nemožné na něj dlouho trvat, protože nemá touhu úmyslně urážet partnera. Osobní svoboda je pro tuto osobu nezbytná jako vzduch, organicky netoleruje žádné vazby a moc nad sebou. Jeho jasná hlava často překonává množství kreativních nápadů a fantazí, má velmi rozvinutou představivost. Nicméně nemůže být nazván prázdným snílkem, protože je schopen logicky myslet a uskutečňovat své sny. Nálada Georgyho-Střelec se často mění, není fanouškem společenských akcí a večírků, ale také nevyhledává rodinný život.Jeho žena by měla být pro něj připravena, že na prvním místě bude vždycky mít své koníčky, práci a přátele, a teprve pak jeho rodinu. Je nemožné re-vzdělávat George-Střelce, to může být přijato pouze pro to, co to je. Jedna věc je jistá: tento člověk nikdy nebude starat svou duší.

Kozoroh - příroda je tajná, složitá a nepochopitelná, nedůvěřuje lidem. Tato osoba je spolehlivá jako skála, má velkou důstojnost a schopnost postavit se za sebe a současně se vyznačuje zdvořilostí a taktností. Je to realista a racionalista, vždy vážný ve svých záměrech, disciplinovaný a klidný. Nicméně, navzdory suchosti, George-Capricorn hluboko v jeho duši je neopravitelná romantická a snílka, žíznivá pro slávu a věčnou lásku. Má málo přátel, ale je věrný těm, kteří jsou k dispozici a vždy připraveni poskytnout podporu. V plánu kariéry je George-Capricorn ambiciózní, vytrvalý a tvrdohlavý, dříve či později dosahuje úspěchu a hmotného blahobytu. Práce v jeho životě je velmi důležitá, je schopen všeho dosáhnout svou tvrdou prací. V lásce člověk není příliš emocionální, takže ztráta hlavy, sopka vášně nebo oheň pocitů ho neohrozí.Ale jeho miláček může vždy počítat s podporou, péčí a porozuměním George-Capricorn. Manželství a rodina pro tuto osobu jsou nesmírně důležité, takže jeho manželství je zřídka neúspěšné a ještě méně se rozpadá. Bude dělat všechno pro dobré životní podmínky své rodiny a sám o sobě potřebuje tolik.

Vodnář - mluvčí a idealista, upřímná a mírně naivní osoba. Z povahy je sám, který má negativní postoj k manželství, což mu mimochodem nebrání, aby byl okouzlujícím a taktným člověkem. On je skutečný pán, spravedlivý, humánní a ušlechtilý. Současně však zřídkakdy otevírá svou duši nikomu a mnozí ho považují za excentrické, protože George-Aquarius má neobvyklé názory na všechno. V životě tento člověk zřídka dosahuje skvělé finanční pohody, protože peníze pro něj nejsou cílem. Od přírody je výzkumným pracovníkem a v této oblasti dosahuje velkého kariérního úspěchu. Manželství pro Jiřího-Vodnáře je především svazek založený na přátelství a vzájemném porozumění. Jeho žena bude potřebovat loajalitu k hlubokým koníčkům svého manžela, připravenosti získat finanční podporu pro svou rodinu, stejně jako připravenost na možné brilantní vítězství a ohlušující pády v kariéře svého manžela.Na druhou stranu George-Aquarius dokáže prokázat věrnost nedostatkům své manželky, není žárlivý a nebude si nárokován vedení.

Ryby - člověk je mimořádně vděčný a dobře intuici, ale současně slabý a bez iniciativy. On je velmi blízko k srdci, vezme všechny neúspěchy a kritiku, dokonce i bezvýznamné. Současně je přirozeně obdařen mnoha talenty, má obrovský potenciál a záleží jen na samotné osobě, zda mu bude moci najít nějaký užitek. Georgy-Pisces často dosahuje svého velkého vědomí a nedůvěru ve svou vlastní sílu, jen čeká na osudy, aniž by zasáhl palcem, aby dosáhl svého snu. Navíc faktory jako citlivost, podezíravost, nejistota a sobectví zasahují do života člověka. Je velmi snadné vyvážit z rovnováhy a vyvolat pochybnosti. Současně George Pisces není odpudivý, citlivý, citlivý, milosrdný a vždy připravený pomoci. Skromnost a takt nikdy nedovolí, aby se zasahoval do záležitostí ostatních. Přírodou není George Pisces pánem, ale otrokem, včetně rodinného života.Jako manžela potřebuje odhodlanou ženu, která pomůže uvědomit si obrovský potenciál svého člověka. Talent a myšlení nad touto osobou mohou zvednout ho do výšek.Nejlépe články