Szaboveronika

Význam jména Gregory


Význam jména Gregory / Neznámá

Původ názvu Gregory se datuje do starověkého Řecka, kde se jméno Grigorius datuje od slova "grigorieo", což znamená "být vzhůru". V Rusku se jméno Gregory objevilo s rozšířením křesťanství na přelomu X-XI století. První nositelé byli zástupci duchovenstva.

Jméno rychle získalo popularitu ve všech segmentech obyvatelstva, o čemž svědčí tradiční jména, tvořená různými formami jména: Grigoriev, Grishin, Grishaev a tak dále. Na konci 19. století bylo jméno Grigory jedním z deseti nejběžnějších jmen v Rusku.

K dnešnímu dni statistiky uvádějí, že jméno St. Gregory je zastaralé pro mnohé, téměř nemají jméno moderní děti. Nakonec se však jméno Gregory nikdy nezapadne do zapomnění, protože lidstvo ví mnoho kanonizovaných svatých, stejně jako velké množství významných osobností, které navždy napsaly jméno Gregoryho v historii. Mezi nimi jsou takové odporné historické postavy jako Gregory Rasputin, Grigorij Orlov a Grigorij Potěmkin, slavný ruský režisér Grigorij vyhraje a velitel Rudé armády Grigorij Kotovsky, novinář Grigorij Potanin, matematik Grigorij Perelman, a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

První známý Gregory v Rusku byl Gregory Wonderworker - nyní jeden z nejvíce uctívaných svatých. Narodil se na severu Malé Asie, v pohanské rodině, získal dobré vzdělání. Jako mladík četl Svaté evangelium a miloval Pána navždy, stal se křesťanem.

Díky svému božskému životu, srdečným kázáním a zázračným uzdravením obrátil sv. Gregori mnoho pohanů do Kristovy víry. Učil tím, že dělá zázraky ve jménu Krista: uzdravoval nemocné, vyřešil spory a stížnosti a pomáhal potřebným. Mohutnou modlitbou dokázal zkrotit řeky se svou tyčí, určit hranice povodní, přesunovat hory.

V průběhu roku církev vyznamenává památku více než 20 různých svatých jménem Gregory. Všichni majitelé tohoto jména si mohou vybrat datum jejich narozenin, které se shoduje s jejich narozeninami nebo nejbližším datem bezprostředně po narozenin.

Gregory může oslavit narozeniny v následujících dnech: 1., 8., 18., 21. a 23. ledna; 7. a 12. února; 8., 17., 23., 25. a 27. března; 15., 19. a 23. dubna; 3. května; 1., 6. a 28. června; 13. července; 1, 18, 21, 22, 28 a 31. srpna; 12., 20., 22., 28. a 29. září; 13. a 18. října; 4. listopadu 18, 20, 27, 28 a 30; 2, 3, 6, 7, 8, 11, 20 a 23. prosinec.

Název funkce

Jméno Gregory dává svým majitelům šílenou energii, stejně jako velmi obtížný osud. Je maximalistický, sní o vlastnictví světa, rozhodný a silný.Venku je vždycky galantní, zdvořilý a zdvořilý, ví, jak udělat příjemný dojem. Ale pod vnějším třpytem se skrývá strmá nálada, někdy dokonce i agrese, což je zvláště výrazné v hněvu.

Gregory sotva snáší závislost na okolnostech a na jiných lidi, netoleruje hrubost a zmatek. Má horlivý temperament, často bez pocitu nebezpečí, stejně jako asertivitu a neochotu kompromisovat. Taková pekelná směs v charakteru člověka je schopna zničit svou kariéru v pupech nebo naopak, čímž ho zvedne na samý vrchol. Grigory má také obchodní kvality jako účelnost, sebevědomí a ambice.

Pokud vyhrává temná stránka osobnosti Gregora, může se dostat do konfliktu se zákonem nebo má velké komunikační problémy. Moudrost a klid k této osobě obvykle přichází s věkem a předtím je pro něj obvykle velmi obtížné udržet své emoce pod kontrolou.

Gregory je velmi zvědavý, zejména pro něčí osobní život. On je dotek, ale ne odpudivý, má ostrý mysl, ale nemá důvěru, má smysl pro humor, ale neví, jak se zacházet s ironií.

Samostatně stojí za zmínku odvahu a statečnost, které se nacházejí v charakteru všech mužů jmenovaných Gregorym. Jedná se o odvážnou osobu, která se nebojí vzdorovat osudu a v době nebezpečí dokáže rychle učinit správné rozhodnutí a převzít odpovědnost. Ale jeho odvaha velmi často hraničí s bezohledností, je velmi náchylný k momentálním impulsům, které později lituje.

Gregory žije, i když není jednoduchý, ale zajímavý život, obvykle má tolik nepřátel, jako jsou věrní přátelé.

Dětství

Malá Grisha je velmi chytré dítě, které dává rodičům a učitelům mnoho potíží. Požaduje, aby se okamžitě splnily všechny jeho touhy, jinak rodičům čeká násilná reakce. Je zbytečné přinutit ho, aby něco udělal, pokud nechce. Tvrdohlavost - to je jeho největší nevýhoda, kterou chlapec vezme s sebou do dospělosti.

Grisha miluje riziko a dobrodružství, takže jeho dospívání není snadné. Chtěla vyrůst co nejdříve, začal kouřit a zkusit alkohol brzy. Hlučný a rychlý temperament, mladík často přichází do konfliktu s učiteli a vrstevníky.

Grishovi rodiče se budou muset velmi snažit najít společné styčné body s teenagerem, jinak dítě bere nepřátelstvím veškerou morálku a dělá všechno s přesným opakem. Často se pod maskou odvážného týpek nachází citlivá a nejistá osoba, která potřebuje teplo a rodičovskou lásku.

Zdraví

Gregoryho slabým bodem je zrak, srdce a játra. Výbušná povaha může způsobit nervové poruchy a maximalismus a tvrdohlavost mohou způsobit depresi.

Obecně se St. Gregory vyznačuje velkou fyzickou vytrvalostí a dobrou vitalitou.

Sexualita

Gregory je velmi milující muž, který si nemůže představit svůj život bez žen. Ale najít mu partnera není pro něj snadné, protože je spíše skautský a selektivní, miluje všechno krásné, elegantní a rafinované.

U žen se Gregory těší úspěchu, v posteli je trochu zdrženlivý, ale velmi láskyplný a jemný. Preferuje uvolněné, sexy ženy, snadno souhlasí s pokusem.

Gregory jasně rozlišuje mezi láskou a sexem, není náchylný k přetrvávajícím románům.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Gregory je rodilý vůdce, bude se snažit zaujmout stejnou pozici v rodině. V jeho manželce je vhodný pro tichou, ekonomickou dívku, čistou a pracovitou.

Obvykle je Gregory manželství silné, protože člověk si váží své rodiny. Rád pomáhá své ženě s domácími pracemi, účastní se výchovy dětí. V rodině se mohou vyskytovat hádky kvůli emocionální povaze člověka, ale Gregory ví, jak rozpoznat své chyby a být první, kdo přijde k usmíření.

Gregorovy morální principy mu umožňují mít komunikaci na straně, ale nikdy nebude odpustit zradě své ženy.

Nejúspěšnější manželství je možné u žen jmenovaných Alexandrou, Annou, Valentinou, Nadeždou, Ninou, Olgou, Sofou, Tamarou a Tatianou. Vyhněte se vztahům s Galinou, Elenou, Larisou, Lyudmila, Daryou a Raisou.

Obchod a kariéra

Z povahy Gregory není kariérista, zřídka dosahuje vysokých řad a řad, ale jeho asertivní postava mu může pomoci dosáhnout úspěchu v jakékoliv profesi. Nejlépe povolání, které vyhovuje horkému temperamentu Gregoryho, je vojenský muž, záchranář, hasič.

Analytické myšlení může Gregoryho přimět k takovým profesím jako právník, inženýr,ekonom nebo návrhář. Kreativní žíla vám umožní uspět jako režisér, herec, fotograf, novinář nebo hudebník.

V podnikání může Gregory také čekat na úspěch, pokud se člověk naučí pečovat o peníze a rozhodovat se v horkém okamžiku. Muž by měl být ostražitý vůči všem druhům podvodů a vyhnout se nepokojným dohodám, stejně jako různým programům a projektům "rychlého obohacení".

Talismany pro Gregora

  • Patron planety - Saturn.
  • Patron znamení zvěrokruhu - Vodnář. Gregorii se doporučuje jmenovat chlapce narozené pod tímto znamením.
  • Lucky sezóna je zima, šťastný den v týdnu je sobota.
  • Šťastná barva - modrá a zelená.
  • Totem zvíře - tygr. Toto zvíře symbolizuje sílu a odvahu, spravedlnost a úspěch. Energie totemového tygra může být jak destruktivní, tak kreativní, takže Gregory musí být opatrný.
  • Totem rostlina - narcis a cypřiše. Narcissus je symbolem soběstačnosti, ale zároveň narcismu a marnosti. V křesťanské mytologii narcis znamená božskou lásku a oběť.Cyprie v křesťanství je identifikována vytrvalostí, vytrvalostí a spravedlností. Cypřišový talisman bude chránit Gregora před špatným zrakem a zlými kouzly.
  • Kamenný maskot - žula. Talisman tohoto kamene učiní Gregory citlivější a pružnější, pomůže najít vzájemné porozumění s lidmi. Pokud je v domě Gregory žulové výrobky, pak tam bude vždy klid a pohoda, protože toto plemeno zmírňuje psychický stres.

Horoskop

Aries - je energický, sebevědomý a velmi tvrdohlavý muž, který dokáže v životě dosáhnout hodně. Kvůli dosažení svého cíle je připraven pracovat dny, zapomínat na odpočinek a rodinu. Okolní lidé vidí tank v Gregory-Aries, který hledá svůj cíl přes poctivé a nečestné způsoby, ale jen blízcí lidé vědí, jaká zranitelná a citlivá osoba je. Je neuvěřitelně štědrý, léčí peníze snadno, vždycky najde způsob, jak si je vydělat, a také to rychle utratil. Pro milovanou ženu může Gregory-Aries pohybovat po horách, ale život vedle něj je velmi obtížné. V rodině bude neustále demonstrovat svoji nezávislost a bude bránit vedení, často se objeví výbuchy hněvu a žárlivosti.Obecně platí, že Gregory-Aries je spíše pozorný a oddaný manžel, který zbožňuje své děti.

Taurus - je to tvrdohlavý a rychle temperovaný člověk, zvyklý spoléhat jen na svou vlastní sílu. Je tvrdohlavý, obezřetný a opatrný, ukazuje ve všem konzervativismus. Gregory-Taurus usiluje o měřený stav ve všem, v jeho životě by nemělo být místo pro události "mimořádné". V tomto případě má člověk vysokou úroveň výkonu, obchodní důvěru a energie. Tato osoba bude vždy schopna vydělat sebe a svou rodinu pohodlným životem. Se všemi těmito vlastnostmi má Gregory-Taurus další nečekaný rys - romantismus. Je z povahy monogamní a kvůli ženě, kterou miluje, je připraven na nějakou oběť. Manželství s ním bude pravděpodobně dlouhé a trvanlivé, ale s takovou osobou není snadné. On je žárlivý, velmi náročný v každodenním životě, jen těžko dělá kompromisy, jen zřídka slyší názor svého manžela, těžko si zvykne na něco nového. Nicméně, obecně, Gregory-Taurus je pozoruhodný pro jeho lehkost a charakter.

Dvojčata - okouzlující a příjemná osoba v komunikaci, různorodá a talentovaná.Tento člověk má kritickou a živou mysl, ale zároveň netoleruje nic trvalého, miluje různé dobrodružství, cesty a nové známosti. Za krátkou dobu je schopen zažít obrovskou škálu emocí 1 od nezaujatého veselí do stavu hluboké deprese. Gregory Twin je velkorysý a jeho peníze obvykle nezůstanou. S největší pravděpodobností nikdy nebude bohatým člověkem, ale je schopen zajistit stabilní finanční pozici. Gregory-Gemini může určitě být nazývána dámou a milovníky zvířat, protože ve své společnosti to nikdy není nudné. Žena je nepravděpodobné, že by s ním dosáhla stabilního a harmonického vztahu, protože člověk je příliš nestálý a nestabilní. Obvykle je v jeho životě více než jedno manželství, protože člověk sotva udržuje fyzickou a emocionální loajalitu vůči svému manželovi.

Rakovina - velmi měnící se osoba, náchylná k nekontrolovatelným výbuchům hněvu. Obecně je to přátelská a dobrotivá osoba, ale jeho dobročinnost může být za okamžik nahrazena podrážděností, ostrostí a přitažlivostí. Gregory-Raku má tendenci zveličovat význam životních problémů, vnímá skutečnost zcela jiným způsobem než lidé kolem sebe.To je usnadněno bohatou představivostí a silnou sugescibilitou, charakteristickou pro jeho charakter. Gregory Cancer je praktický, stará se o peníze a přikládá jim velký význam. Dokonce i se stabilní polohou má člověk tendenci vypadat chudší než on. Není snadné budovat vztah s touto osobou, protože jeho miláček bude muset být neustále sledován tak, aby ho neopatrně neporozuměl nechráněným slovem. Grigory-Raku je velmi důležité, aby neustále cítil lásku a podporu své rodiny, ale nepotřebuje vášeň, potřebuje něhu. Vždy se bude snažit podřídit ženu, ale zároveň sní o vzájemném porozumění a klidném rodinném životě.

Lví - muž ušlechtilý, upřímný a vášnivý. Tato osoba je schopna vzbudit úctu od prvních vteřin komunikace, vždy se usmívá, příjemně komunikuje a chutná. Gregory-Lev, protože vzduch je pro veřejnost nezbytný a obdiv, jinak prostě umře. Hlavními rysy jeho charakteru jsou velkorysost, otevřenost, laskavost, schopnost empatie a soucit. Současně se snaží o vedení, ale to není vnímáno jako tyranie, ale jako sponzorství. Ti, kteří se pokusí ovládat Gregora Leva, okamžitě narazí na stěnu chladné arogance a opovržení.Tento muž miluje peníze, ale ještě více ho miluje, a tak často žije mimo své prostředky. Má vrozené touhy po luxusu a nečinnosti. V profesi však často dosahuje výšky a stabilní finanční situaci, protože se u sebe vidí pouze na vedoucích pozicích. V rodině bude Gregory lev jako diktátor, může dokonce žárlit na manžela svého vlastního dítěte. Je schopen zůstat věrný, ale vždy se podívá na hezké ženy.

Pannu - klidná, vyvážená, mírně vyhrazená osoba, která se svým komplexem bojuje po celý svůj život. Má jasnou mysl a dobrou logiku a snaží se, aby všechny jeho činnosti byly co nejúčinnější a nejúčinnější. Může být nazýván ideálním pracovníkem, přesným a vždy kompetentním. Gregory-Deva ve svém životě věnuje spoustu času práci a všechno ostatní často jde do pozadí. Je možné, že zůstane pro zbytek života bachelor. On je racionalista a pragmatik mozku a kostí a v životě není místo pro romantiku. Může se také nazývat skutečným symbolem finanční stability, protože získává hodně, ví, jak ušetřit a zvýšit peníze.Pokud se Gregory Panna rozhodne založit rodinu, bude jí vždy schopen poskytnout stabilitu a důvěru v budoucnost. Nikdy nedá důvod k žárlivosti, obklopí milost s pohodlí, jeho rodina nikdy nebude mít místo pro rychlé prozrazení vztahů a nečinnosti.

Váhy - Přemýšlivý, obezřetný, pečující člověk, který někdy zneužívá jídlo nebo alkohol. S filozofií léčí radosti a zármutky ve svém životě, ale to mu nebrání, aby byl v práci důstojný a co možná nejčestněji a zodpovědněji. Gregory-Libra se snaží dělat všechno, aby nemusel být znovu proveden. Má fantastickou vlastnost pro proniknutí podstaty tématu, pro pochopení samotné podstaty problému. V komunikaci je příjemný, snaží se potěšit všem, má vrozené kouzlo a kouzlo. S penězi pečuje s péčí, ale snaží se nepopírat svému milovanému. Dveře jeho domu jsou vždy otevřené pro kamarády, protože člověk miluje párty a svátky, věnuje jim spoustu času a peněz. Sňatek sv. Gregory-Libry bere vážně, ale jeho morální principy mu umožňují mít spojení na straně.Současně je schopen upřímně ukázat svou lásku, rád dává dárky, hýčká svou ženu. Ale monotónní rodinný život ho vždy utlačí, protože tato osoba bude vždy potřebovat živé emoce a dojmy.

Scorpion - silný a energický člověk, někdy příliš sebevědomý. Prochází životem, spoléhá se pouze na své vlastní přesvědčení a názory jiných lidí pro něj nic neznamenají. Nezávislost ve všech - to je jeho hlavní životní cíl. Gregory Scorpion je neohrožený, inteligentní, vnímavý, jeho vůle téměř nemožné zlomit. Lidé kolem něho někdy vnímají jako člověka, který je obtížný, obávají se ho a současně ho respektují. Tato osoba netoleruje lži organicky a vždy se snaží o pravdě říkat v očích. Pod maskou klidu a klidu je vždy teplé srdce skryté, ale ví, jak skrýt své emoce takovým způsobem, že se na jeho obličeji nezachvějí žádné svaly. Gregory-Scorpio platí spoustu času na práci, může se ukázat jako vynikající podnikatel. Muž obvykle snadno nechává všechny peníze, které dělá, k jeho potěšením. Obvykle je v jeho životě několik sňatků, takže jak se s tak silnou osobností setkáváme, není snadné. Gregory Štír je skutečný dobyvatel a vzácná žena mu může odolat.

Střelec - překvapivě harmonická osobnost, milá štěstí a okouzlující člověk. Gregory-Sagittarius by z povahy přírody nikdy záměrně neublížil další osobě, ale zároveň není takový a delikátní. Je to skvělý dobrodruh v životě, miluje cestování a naučí se něco nového. Duch vzpoury bude žít v něm po celý život, nucen ji zůstat věčným teenagerem, zapojit se do různých dobrodružství a pochybných podniků, stejně jako bojů a bojů. Kariérní úspěch Gregoryho lučištníka je založen na intuici a na vzniku nových myšlenek, stejně jako na vhled a pozorování. Neochotně se ožení, protože oceňuje svobodu a nezávislost. Jeho manželka by měla být snadná, nepřekonaná, připravená přijmout skutečnost, že její manžel ji nikdy zcela nepatří. V odezvě mu dá matný život plný romantiky a lásky.

Kozoroh - klidný, nepokojný a dokonce strohý člověk, pochodující k úspěchu výhradně vlastním dílem. Může být nazván kariéristou v dobrém slova smyslu, je schopen pracovat neúnavně kvůli dosažení finanční nezávislosti.Jeho myšlenky jsou vždy praktické a jeho cíle jsou skutečné. Gregory-Capricorn miluje chválu a lichocení, rád zdůrazňuje jejich úspěch a životaschopnost. Domov, kariéra, silná rodina a respekt ke společnosti - to jsou cíle, na které Gregory-Capricorn usiluje. Ženatý je spolehlivý, bude vždy schopen poskytnout rodině vše potřebné, ale někdy v honbě s hmotnými hodnotami, může člověk jednoduše zapomenout na teplo duše, kterou každá žena potřebuje. On je laskavý s komplimenty, a v sexu je spíše pasivní. Gregory-Capricorn se vždy snaží zdokonalit svou ženu sám, čekat od ní na podřízení a bezvadnou loajalitu. Obecně platí, že Gregory-Capricorn jako manžel si zaslouží respekt, protože je věrným a zodpovědným manželem.

Vodnář - řečnická, upřímná a mírně naivní osoba, přívětivá, půvabná a atraktivní. Je co nejoblíbenější k ostatním lidem, ale má několik skutečných přátel, ale má mnoho známých a přátel. Gregory-Aquarius nemůže být nazýván člověkem, pevně stojícím na nohou, protože je snem a romantickým, milovníkem stavebních hradů ve vzduchu. Zřídka dosahuje finanční stability a určitě nikdy nebude bohatý, protože peníze jsou daleko od prvního místa v seznamu jeho priorit.Příroda tomuto člověku věnovala inteligenci a schopnost mimořádně přemýšlet, ale nedokázala s ním bojovat. Jako manžela potřebuje podobného smýšlejícího a přítele, který je připraven přijmout řešení domácích a finančních problémů. Slyšení, skandály a záchvaty nezmění nic a nebudou způsobovat nic jiného než podráždění, takže se manželka Gregory-Vodnáře musí naučit přijmout svého manžela tak, jak je - svoboda milující snílek a líný génius.

Ryby - uzavřená, nevěřící osoba, která má velký potenciál. Pokud bude Gregory Pisces schopen překonat lenost a nejistotu, bude schopen dosáhnout vysoké profesní výšky v jakékoliv profesi. Obvykle doufá, že se o něj osud bude vždycky usmívat a prst se nedotkne, aby se přiblížil úspěch. Gregory Pisces je velmi zranitelný, dotek a podrážděnost, vysoce závislá na názorech druhých. Současně je velmi citlivý a milosrdný, jeho srdce porazí citlivé srdce, které mu nedovoluje snadno vyloučit problémy jiných lidí. Ve finančním vyjádření není stabilní, protože neví, jak plánovat výdaje a šetřit peníze, žije ve stejný den.Rodinný dům pro tohoto muže je daleko od hlavní hodnoty, rád dává své ženě dlaň a odpovědnost za rodinu. V odezvě bude Gregory Pisces dát své ženě něžnost, romantiku, teplo a báječný sex.Nejlépe články