Szaboveronika

Význam jména inna


Význam jména inna / Neznámá

Je to zvláštní, ale v dávných dobách bylo jméno Inna považováno za exkluzivně maskulinní - spolu s jinými starými latinskými jmény Pinna a Rimma. Přeložená Inna znamená "rychlý průtok" nebo "vroucí vodu".

Tři Scythian-křesťanská Rimma, Pinna a Wrynn byli popraveni pohany, jejich jména byla zapsána v kalendáři jako mužský. Později se však během korespondence objevila chyba kvůli nejasnostem v závěrech a starodávní zákonníci uvedli tato jména jako ženy. Od té doby se tyto tři jména staly ženskou.

Snad název Inna má starší původ. Například, ve starověké sumerské mytologii je jméno paní nebe Inanna, stejně jako jméno bohyně plodnosti a tělesné lásky Innin.

Dosavadní jméno Inna není běžné, ale nepoužívá se. Mezi jeho slavné majitele jsou tak talentované ženy jako herečky Inna Churikova a Inna Makarova, sportovci Inna Lozovskaya a Inna Suslova, spisovatelka Inna Varlamová a mnoho dalších.

Jméno dnů a svatí patrona pro Inna

Svatí mučedníci Inna, Rimma a Pinna - Slované pocházejí ze severní Scythie, učedníci svatého apoštola Andrewa prvního povolaného.Kázali křesťanství mezi pohany, pro které byli zajati místním vládcem a podrobeni krutému mučení.

Byli svázáni s guľatinami a nechali zemřít krutou smrtí tím, že se postupně potopili do ledové vody zimní řeky. Jak se led rozmrzel, mučedníci se stále více ponořili do vody, dokud nedali svou duši Bohu.

Vzhledem k tomu, že se ve falešném kalendáři objevuje jméno Inna, jména dívky se během křtění dívky nezměnily. Jméno Den Inna slaví dvakrát ročně - 2. února a 3. června.

Název funkce

Inna - piercingové a zvučné jméno, jako napínaný název řetězce, dává jejímu majiteli takové úžasné vlastnosti jako dobrý intelekt, nezávislost a schopnost se postavit za sebe. Podle charakteru charakteru je Inna krutá osoba, ale není ponurá a energická, ale veselá a trochu frivolní.

Je to milá osoba, která není ochotna zachránit stížnosti. Inna jemně cítí emoce ostatních a s věkem se naučí řídit je - to jí pomáhá vyhnout se mnoha životním potížím. Ona také ví, jak se přizpůsobit různým životním podmínkám.

Inna má laskavou a veselou dispozici, není vůbec náchylná k depresím - kolem ní je jasně aura šťastného a zábavného. Je schopen bránit svůj názor, ale nikdy nepodporuje své oponenty.Snaží se projevit toleranci a smířlivost vůči zlozvykům a slabostem ostatních lidí.

Představujte si charakter Inna a takové rysy jako horké temperamenty a podezření, a dokonce i touhu po moci. Sotva přiznává, že je špatná, je uražená, pokud nemá dostatečnou pozornost a respekt. Aby se Inna dostala dovnitř, bude muset přejít nad sebou a to jí dává mnoho problémů v životě.

Inna má skvělý smysl pro humor a spoustu přátel. Ví, jak být přátelé, ne chamtivá, a pokud má příležitost, vždy pomůže svému příteli nejen morálně, ale i finančně. Pro ni je velmi důležitá touha prosazovat se, cítit se potřebná a nenahraditelná. Inna ví, jak zachovat tajemství jiných lidí, ale ona nemá ráda mluvit o své vlastní.

Emocionálnost a extrémní vzrušivost jsou ty rysy, které se Inna bude muset učit udržet pod kontrolou. Může se vznítit z nejmenšího jiskra, a to tak, že později bude tento plamen těžko uhasit.

Častá síla emocí ji činí vůdcem a organizátorem různých akcí. Její energie pochází z tajemství, skrytého před touhou být prvním z prvních.Když se však Inna setká s aktivním odporem, souhlasí s tím, že bude druhá, ale ne poslední. Je dobré, že její emocionalita a vzrušivost jsou nejčastěji vyhlazeny dobrým smyslem pro humor a přítomností logiky.

Inna v dětství

Malá Inna vyrůstá jako spíš tvrdohlavá dívka s obtížným charakterem. Od raného dětství je v ní znatelná zvědavost a ostrá mysl, často se ptá nestandardních otázek, útočí na dospělé s odvážnými a originálními prohlášeními. Ezóza a fidge v dětství, s věkem, to prakticky nemění, protože to není pro nic, že ​​její jméno je přeloženo jako "rychlý tok".

Chrání svůj osobní prostor, neradi se s dětmi podělí o své hračky, hodnotí osobní věci. Tvrdohlavost dítěte se pro ni často mění, včetně matky. Dívka si vezme svou fantastickou tvrdohlavost do dospělosti.

Dívka je velmi přitahována k matce, která se jí od ní odděluje. Snaží se sledovat svou matku všude a s potěšením jí pomáhá s domácími pracemi.

Inna má ve škole mnoho přátel, není příliš dobrá ve studiu, a více než studium, ona je přitahována různými tvůrčími kruhy.Dobře zpívá, kreslí, ukazuje herecké dovednosti.

Rodiče by měli naučit dívku, aby se vydala, aby byla trpělivá, aby její emoce pod kontrolou. Vzhledem k tomu, že Inna je velmi blízká své matce, bude poslouchat její radu.

Inna má zdraví

V dětství může Inna zpomalit fyzický vývoj, začíná chodit a mluvit pozdě, často trpí katarální chorobou. Dospělá Inna je stále náchylná k virovým onemocněním, někdy je její metabolismus narušen.

Mnoho onemocnění Ina pochází geneticky od matky: jako žloutenka, diatéza, cholecystitida, ekzém. Inna nemůže přerušit těhotenství, protože případy neplodnosti po potratu jsou časté.

Existuje ještě jedna neuvěřitelná víra, která by neměla být zanedbávána: neměli byste jménu Innu dát dívce na počest blízkých příbuzných, jinak by byla dlouhá a často nemocná po celý svůj život.

Manželství a rodina, Inna kompatibilita s jmény mužů

Sebestační, jasná a společenská, Inna není ve spěchu se vzít, protože osobní svoboda je pro ni velmi důležitá.

Manželství s Innou pro každého člověka nebude snadné.Žena se bude neustále spoléhat na pozornost svého manžela a počkat na jeho chválu. Inna je nesmírně žárlivá a její manžel ji musí přijmout, ale její loajalita nebude nikdy pochybovat. Žena hledá vůdčí postavení, ale upírá pozornost svého manžela a je připravena učinit ústupky.

Inna je velmi zodpovědná za výchovu dětí, snaží se je komplexně rozvíjet a vede je do různých kruhů a úseků. Taková hyper-péče často vede k dospívajícím a při jejich vyrůstání je pro jejich matku těžší najít společný jazyk.

Inna je vynikající kuchařka, ale ne moc dobrá hospodyně. Manželství bude možné s muži jménem Arkady, Artem, Veniamin, Victor, Gennadij, Alexander, Konstantin, Peter, Andrey a Jacob. Vyhněte se spojenectví s Vadimem, Vasilií, Ivanem, Nikolajem, Romanem a Dmitrií.

Sexualita

Inna je velká flirt, ví, jak a ráda flirtuje, sbírat davy fanoušků kolem ní. Je sexy a ženská, jemná a jemná při jednání s muži.

Inna upřímně miluje sex, miluje dlouhé laskání a polibky, krásná slova, ráda hluboce a jemně prožívá lásku k smyslnosti.

Inna se skutečně poslouchá a stará se o její pocity, často zapomínaje na svého partnera. Žena se musí naučit potěšení nejen pro sebe, ale i pro svého muže, pak se stane nepřekonatelným milencem.

Obchod a kariéra

Inna je stabilní, sebevědomá žena, může dosáhnout úspěchu ve všech oblastech činnosti. Žena demonstruje záviděníhodnou stálost, nelíbí se, aby změnila své pracovní místo nebo oblast svého působení. Po příchodu do této profese se Inna snaží rozvíjet a růst bez změny svého pracovního místa.

Inna je společenská a příjemná v komunikaci, cítí se dobře lidi, proto se jí budou hodit takové profese jako novinář, učitel, pedagog, manažer, pracovník kulturního sektoru. Inna dokáže přesvědčit a infikovat ostatní s jejím nadšeným.

Inna může začít své vlastní podnikání, bude dobrým obchodním partnerem. Odvedl, bude pracovat neúnavně. Žena je schopna přiměřeně posoudit své schopnosti a nebude se vylézt na bouřky.

Inna má vrozený pocit spravedlnosti, takže se stane vynikajícím aktivistou pro lidská práva nebo právníkem. Také nikdy nedovolí nespravedlnost vůči dětem ani starým lidem, což znamená, že se jí může svěřit vedení nemocnice, školy, mateřské školy nebo nápravných zařízení.

Talismany pro Innu

  • Planeta patrona je měsíc.
  • Svatý patron zvěrokruhu - Taurus.
  • Barva, která přináší štěstí, je modrá a citron.
  • Šťastná doba roku je zima, šťastný den v týdnu je čtvrtek.
  • Totem rostlina - citrón a květ z citronu. Lemon se plní pozitivní energií, pomáhá vyrovnávat emoce, zbavit se pocitů úzkosti a vzrušení, zlepšuje blahobyt.
  • Totem zvíře - pes dingo. Pes symbolizuje věrnost, věrnost, touhu sloužit spravedlnosti.
  • Kamenný maskot - opál. Na jedné straně černý opál přináší štěstí a blahobyt a na druhé straně slibuje podvodné naděje. Černý opál má nejsilnější energii, je spolehlivým talismanem z černé magie a zla. Blue Opal pomáhá zlepšovat vztahy s ostatními, dává moudrost a trpělivost. Opál má zvláštní sílu, pokud je zděděn.

Horoskop pro Inna

Aries - silný a účelný člověk, který vždycky ví, co chce od života. Někdy se její činy zdají bezohledné, ale Inna-Aries dokáže racionálně přemýšlet a vypočítat vše. Žena má mnoho fanoušků, s nimiž ví, jak udržovat přátelské vztahy.

Taurus - nejúspěšnější kombinace názvu a znamení zvěrokruhu. Inna-Taurus je vždy obezřetný, mírný, mírně pomalý. Moudrost a sebeúcta jsou v ní úspěšně spojeny s tvrdou prací a pečlivostí. Soudnictví a komplimenty přijímá příznivě, ale vždy zůstává věrný svému partnerovi.

Dvojčata - osobnost je aktivní a nemá smysl, ale není vůbec spolehlivá. Všechny její záležitosti, závazky, známé a úspěchy jsou velmi povrchní a její přeplněná energie nemůže být nazvána pozitivní. Ti, kteří ji znají, jí s ní blahopřejí, ale neberte ji vážně. Inna Gemini neví, jak milovat, a to je její tragédie.

Rakovina - příjemná, upřímná žena, extrémně jemná a obezřetná jak v prohlášeních, tak v činnostech. Vychází z většího úspěchu u mužů, kteří obratně využívají pro své vlastní účely. Inna-Rak ví, jak těžit z jakékoliv situace, zatímco dokáže udržet dobrý vztah se všemi.

Pannu - ambiciózní a nezávislá žena, zvyklá důvěřovat jen sama. Má kritický postoj, raději sedmkrát kontroluje, jednou řeže. Díky tomuto postoji dosahuje úspěchu jak v podnikání, tak v osobním životě.Inna-Deva může a ráda studuje lidi, a proto vždy usiluje o budování vztahů s partnerem.

Váhy - společenská, s veselou povahou, žena dokonale rozumí lidem. Ví, jak jednat, vyjednávat, najít kompromisy. Poznává slabosti a nedostatky osoby, nikdy je nebude používat proti němu. Inna-Libra má zvýšený smysl pro spravedlnost než mnozí používají. Žena má hodně fanoušků, ale vůbec není osamělá.

Scorpion - příroda je pichlavá a sobecká. Na jedné straně ví, jak racionálně a prakticky myslet, na druhé straně Inna-Scorpio neví, jak a nemůže ovládat své emoce. Žena je dotyčná, není omezená na jazyku, má mnoho kritiků. Muži s ní nejsou snadní, protože Inna je zcela neschopná kompromitovat.

Střelec - otevřená, obchodní žena se silným charakterem. Je to narozený vůdce, který ví, jak vést a podmanit lidi. Inna-Strelec nikdy nese odpovědnost, nebojí se přijímat povinnosti. Ona trpělivě postrádá trochu ženskosti, takže má určité potíže při komunikaci s opačným pohlavím.

Kozoroh - nízká emoční a klidná osoba, která bere všechno za samozřejmost.Inna-Kozoroh vždy chodí s tokem, nesnaží se bojovat a změnit svůj život k lepšímu. Muži ji považují za tajemnou ženu, ale ve skutečnosti se prostě bojí nějakých vášní a změn, a proto neukazuje své pocity.

Vodnář - lakonická, silně ochotná žena s bohatým vnitřním světem. Její emoce nelze číst do tváře a ona sama nemá ráda sdílet své myšlenky. V hloubi duše je Inna-Aquarius zranitelná a smyslná osoba, ale jen málo lidí si to uvědomuje. Je schopná nejsilnějších a nejvíce citlivých pocitů, ale její vyvolená bude muset učinit první krok sám a vyhrát tuto neohroženou ženu.

Ryby - přátelská, měkká a společenská osoba se silnými morálními zásadami. Je citlivá a inteligentní, ale současně schopná hájit své zájmy. Netoleruje jakoukoli agresivitu a hrubost. Vyniká přirozenou krásou, která je sledována a podporována všemi možnými způsoby. Její volba může být pouze vzdělaný člověk, inteligentní a zdvořilý.Nejlépe články