Szaboveronika

Význam jména Irina


Význam jména Irina / Neznámá

Ira, Irochka Irina je nezvykle krásné a zároveň jednoduché jméno, které se několik století neztratilo. Dlouho se jméno Irina dalo pouze zástupcům vyšších tříd, které často nosí královské nebo knížecí dcery.

Jméno má řecké kořeny - je odvozeno od jména bohyně mírového života, Eirena. Překladem z starověkého řeckého Irina znamená "mír" a "mír".

Ve středověku bylo jméno Irina (Arina) rozšířené, o čemž svědčí mnoho přísloví. Například, jako "teta Arina hovořila ve dvou" nebo "Ignat není vinen a Irina je nevinná, jen viníka je za vinu, že Ignat nechal do noci".

Mezi ženami je mnoho známých majitelů tohoto nádherného jména. Jako sportovci Irina Slutskaya a Irina Rodnina, zpěvačka Irina Allegrova a Irina Bilyk, herečky Irina Muravyová a Irina Alferová, stejně jako mnoho dalších.

Denní jména a svatí patrona Iriny

V křesťanské tradici se Irina nejčastěji spojí s první ženou, která se v Byzanci stala velkým mučedníkem Irina Macedon. Jakmile se tato žena narodila v ušlechtilé pohanské rodině, ale pak se stalo zázrak: do jejího okna letěla holubice a ve svém zobáku byla olivová větev. Nechal větev na stole, holub odletěl.O hodinu později přelétl orlem oknem, jehož zobákem byl olivový věnec. Hovoril do ulice poslední - přivedl s sebou hada.

Holubice symbolizuje ctnost, olivová větev je požehnáním, orol je vysoký duch a věnec je překonání vášní. Hovor a had symbolizují ďábla. Irina Macedonová vzala tyto oběti jako znamení potřeby přijmout křesťanství.

Irina Macedon byla pokřtěna apoštolem Timotejem. Díky kázání a zázrakům nejprve přivedla své rodiče a pak tisíce dalších křesťanství. Pro svatou víru v Krista byli pohané naživu pohany.

Irina má několik dalších svatých patronů, jako je mučedník Irina Aquileian, mučedník Irina z Egypta, mučedník Irina z Korintu.

Irina oslavuje své narozeniny několikrát ročně: 12. a 16. ledna, 26. února, 29. dubna, 18. a 26. května, 17. a 22. srpna, 30. září, 1. října a 2. listopadu.

Charakteristické jméno Irina

Ačkoli se Irina označuje jako "mír" a "mír", charakter jeho majitele není zdaleka andělský. Toto "mírové" jméno svým majiteli obdařilo optimismem a silnou vůlí, schopnou odolat jak nepřátelům, tak okolnostem.

Irina není naprosto sentimentální, ani trochu krutá. Sebekontrola je hlavním znakem Iriny, která jí pomáhá dostat se z nejtěžších životních situací. Přímé a ostrý v rozsudcích a prohlášeních, ona dává dojem studené, podnikatelské, nezávislé ženy. To však zcela neplatí. Ira jednoduše ví, jak předstírat, že si neuvědomuje duševní úzkost a utrpení.

Nedostatek sentimentu, ostentativní veselost a zdánlivá neopatrnost jsou hlavní rysy Irinovy ​​povahy.

Irina je jemný diplomat a šikovně tuto kvalitu používá. Není divu, že Irina od starověku je považována v Rusku za symbol míru a zdravého rozumu. Má zvědavou mysl a vynikající vzpomínku, je spíše zvědavá a zvědavá. Ira má velký smysl pro humor, ale díky svému dokonalému chování může lidi podráždit. S jistotou můžete říct, že žena žije více s myslí, ne se srdcem.

Ira ví, jak být přátelé, je laskavá a neodpouštějící, ale velmi ostře reaguje na jakýkoli přestupek či nespravedlnost - řekne svému pachateli všechno v jeho tváři, že si o něm myslí. Je obtížné ji oklamat, protože IRA se cítí velmi slabými lidmi.Kvůli rigiditě a přímočarosti Iriny není příliš mnoho přátel, a to navzdory skutečnosti, že Irina snadno vytváří nové známosti a v každé společnosti se cítí skvěle.

Irina je velmi drobná - je snadné se jí dotýkat s nedbalým slovem a v době přestupku může říct příliš mnoho nebo dokonce spáchá čin, který později v hlubinách svého srdce bude litovat, ale ona nepřijme mysl jako vždy.

Podle charakteru charakteru je Irina extrovertem, který ví, jak se přizpůsobit životním potížím. Velmi trpělivá a vyhrazená, snaží se za žádných okolností nikdy neukazovat své duševní utrpení. Ira po celý svůj život velmi oceňuje jejich nezávislost.

Irina se věnuje sebevzdělávání po celý svůj život, čte hodně, miluje cestování. Dokáže změnit několik profesí, ale nikdy nezačíná žádné dobrodružství. Irina je křišťálově upřímná osoba, která se nikdy nebude dívat na někoho jiného.

Irina v dětství

Dívka Irina je sen každé matky, která vyrůstá jako poslušný, bezproblémový dítě. Dává přednost tichému osamělosti hlučným aktivním hrám, může se dlouho bavit s pannami nebo se podívat na knihy. Starší, stráví spoustu času čtením.Od raného dětství u dítěte je něco od dospělého člověka, je vážná a nezávislá.

Pokud hosté přijdou do domu, Ira nebude s nimi sedět u stolu, nebo si nějakým způsobem upozorní na sebe. Neměli byste ji požádat o zpěv nebo o báseň - Irochka se jí nelíbí. Je lepší nechat ji sama, dívka nemá rádi být v centru pozornosti.

Studium ve škole je pro Ira snadné - má dobrou paměť a ostré mysl. Dívka se dobře ubírá s oběma chlapci a dívkami, její učitelé ji milují kvůli dobrým studiím a pečlivému chování.

Pokud rodiče dám svou dceru sportovní sekci včas, může se Irina plně věnovat sportu a dosáhnout významných výsledků. Sportovní aktivity také pomohou dívce naučit se překonat lenost, což je také charakteristické pro všechny Iriny. Není snadné vést Irinu, rodiče ji budou muset jen jemně řídit.

Můžete si být jisti, že po absolvování školy se Irina rozhodně pokusí získat vysokoškolské vzdělání, protože nečinný životní styl není pro ni. Dívka si dobře uvědomuje, že vzdělání je cesta k nezávislosti a nezávislosti.

Irina je zdraví

Dospělá Irina miluje svátky a svátečky, ráda jíst dobře a pije tvrdě. Žena musí sledovat její hmotnost a správnou výživu, ale nemá přirozenou náladu na alkoholismus. Od dětství má Irina skvělou chuť k jídlu, neměla by přejíst.

Žena může mít problémy s gynekologií, často s zánětem vaječníků, ektopickým těhotenstvím.

Obecně je Irina vlastníkem dobrého zdraví, ale musí se starat o nervový systém. Všechna její onemocnění jsou z nervů.

Irina sexualita

Irina má mnoho fanoušků, protože je příjemná v komunikaci a vždy vypadá skvěle. Žena miluje flirtování, krásné kurty, rozhovory na pokraji faulu, ale nikdy nebude zachycena skutečně hlubokým a silným pocity. Žije s její myslí, ne s jejím srdcem. Prostřednictvím lásky a uctívání mužů se ujišťuje. Z tohoto důvodu se Irina zřídka stane nešťastnou láskou.

Můžeme říci, že po přečtení milostných románů Irina miluje lásku sama, a nikoli určitého muže. Irina je schopna dát svému partnerovi moře něhy a náklonnosti, nicméně bude pro ně těžké zbavit se pocitu osamělosti.

Manželství a rodina, slučitelnost Iriny se jmény mužů

Irina se často zamiluje, ale volba jejího manžela důkladně zapadá. Rodina bude mít pro ni velkou důležitost, ovšem žena se nikdy nebude věnovat jen jí. Nebude se plně věnovat zájmům svého manžela a dětí, neboť je pro Irinu velmi důležitá seberealizace. Vedoucí rodiny bude muset být její manžel.

Irina se stane dobrou hospodyňkou a manželkou, která bude pečovat o její manželku a děti. Je velmi důležité, aby se žena cítila potřebná a milovaná - jen v tomto případě bude Irina šťastná. Pokud Ira necítí svou manželskou lásku, její morální principy jí umožňují spáchat zradu. Rozvod je však možný pouze jako poslední možnost, protože Irina hodnotí stabilitu a získává dobro.

Zvyk všeho, aby se mohl přiblížit ve všech vážnosti a rodinném životě. Irina vychovává děti podle nejnovějších metod, připravuje pokrmy podle nových receptů, hodně času se věnuje práci a zálibám. Ira bude podporovat svého manžela ve všech svých snahách a pomůže mu úspěšně se rozvíjet.

Úspěšné manželství pro Irinu je možné s muži jmény Andrei, Aleksey, Yuri, Sergey, Anton, Danil a Boris.Jeden by se měl zdržet sjednocení s Olegem, Štěpánem, Anatolím, Nikitou, Kirilem, Denisem, Římem a Leonidem.

Obchod a kariéra

Irina usiluje o vysoký životní standard, ale bude vždy nesmírně upřímná práce k dosažení úspěchu. Ona je cizí vůči podvodům, rizikům a dobrodružstvím. Žena je schopna rychle vytvořit potřebné obchodní kontakty a snadno se s lidmi spojit, což přispívá k úspěšnému rozvoji vlastního podnikání.

Bez ohledu na to, kde Irina působí, bude všude zodpovědná a hodnotná zaměstnankyně. Ira se může stát dobrým odborníkem v oblasti technických a exaktních věd, pracovat v projekční kanceláři nebo v oblasti strojírenství. A její diplomacie, intenzivní inteligence a schopnost komunikovat jí pomohou učinit kariéru jako politik, diplomat, právník nebo právník.

Irina ví, jak se dobře ubírat nejen s vedením, ale i se svými podřízenými, a proto bude vynikajícím manažerem. Ira nikdy nezvedne hlas, poníží a uráží svého podřízeného, ​​ale všichni budou poslouchat bezpochyby.

Talismany pro Irinu

  • Patronou planety je Venuše.
  • Svatý patron zvěrokruhu - Taurus.
  • Happy season - jaro, šťastný den v týdnu - pátek.
  • Barva, která přináší štěstí, je modrá, žlutá a modrá.
  • Totem rostlina - lilie a kaštan. Lily symbolizují lásku, věrnost a mír. Kaštan dodá životní energii, dodává sílu, odstraňuje bolest a nepřízeň.
  • Totem zvíře - termit a sova. Termit je symbol změn a životní aktivity a sov od starověku je považována za symbol moudrosti a osamělosti.
  • Kamenný maskot - opálový a skalní křišťál. Opal má léčebné vlastnosti - léčí nervové onemocnění, nespavost a deprese, snižuje negativní emoce. Skalní křišťál přitahuje radost, pohodu a lásku.

Horoskop pro Irinu

Aries - jednoduchá a upřímná povaha, nakažující každému svou životně důležitou energii. Tam je vždy hodně šumu a zábavy kolem ní, ona je vždy duše společnosti. Irina-Aries přitahuje spoustu lidí k podnikání, ale nikdo se jím nehodí. Muži také zřídka odolávají tlaku její vášeň.

Taurus - úzkostlivý a tvrdohlavý člověk, který věnuje velkou pozornost detailům. Ona může jít do svého snu po mnoho let, a určitě dosáhne své vlastní. Když se setká s mužem jejích snů, dá mu všechnu svou lásku a péči, ale nikdy neodpustí zradu.

Dvojčata - rozptýlené a rozrušené lidi, což je pro ostatní extrémně nepříjemné. Ví, jak vytvořit vzhled bouřlivých aktivit, ale pak bude vše bezpečně tlačit dolů na ostatní. Nikdy byste neměla brát vážně slova a sliby. V lásce je Irina-Gemini také slibná, ale nestálá.

Rakovina - zranitelná a plachá osoba s jemnou duševní organizací. Snaží se potěšit každého a nakonec ztratí svou individualitu a respekt vůči ostatním. Irina-Rak se bojí jakýchkoli změn a změn v životě. Jako manželé potřebuje silného a sebevědomého muže, který mu vdechne důvěru v sebe i v budoucnu.

Lví - extrémně sobecká a narcisistická Irina, která nedává peníze kolem sebe. Pro ni je jen jeden správný názor - její vlastní. Nehanebně používá lidi k dosažení svých cílů. Má málo přátel, ale nepotřebuje je. Ve vztazích s muži se cítí jako královna, kterou by měli obdivovat všichni.

Pannu - tvůrčí osoba s jasnou osobností. To může vdechnout jiskru do nejběžnější záležitosti, dělat to zajímavé a informativní. Irina - Panna má analytickou mysl, dokáže racionálně přemýšlet a plánovat svůj rozpočet, protože se spoléhala pouze na svou vlastní sílu.U mužů se těší velkému úspěchu, ale potřebuje člověka, který může opravdu ocenit její jasnou osobnost.

Váhy - jemná a rafinovaná žena, která může poslouchat a slyšet. Vždy bere v úvahu názory ostatních, nikdy neurčuje svou vizi situace, ví, jak rozpoznat jeho špatnost. Irina-Libra je schopná soucitu, nikdy neodmítne pomoci potřebným. Velký flirt, láska flirtovat, ale vždy věrný jejímu muži.

Scorpion - temperamentní a emocionální, má velmi temperamentní charakter. Obdivuje, že je v centru pozornosti, ale ve společnosti se jí nelíbí kvůli inkontinenci v jazyce. Irina-Scorpio se domnívá, že je vždy v pořádku, neumí přiznat své chyby a ostatní si všimnou. Vždycky vypadá velkolepě a extravagantně, co přitahuje fanoušky. Irina je milostná, ale ne konstantní.

Střelec - narozený vůdce, který má dar přesvědčování. Její návrhy a myšlenky jsou vždy čerstvé a racionální, ví, jak a miluje pracovat na výsledku. Vychází z úcty druhých a velkého úspěchu s muži. Irina-Střelec snadno dostane nové romány, současně rozbíjí mnoho srdcí.Pouze pravá láska ji může zastavit.

Kozoroh - ne-emoční, obchodní žena. Je schopna se plně ponořit do práce, aniž by byla rozptýlena jinými věcmi. Vytvoří dojem uzavřeného, ​​ponurého člověka, který neumí relaxovat. To ovšem není zcela pravdivé - Irina potřebuje vhodnou společnost, ve které se bude cítit pohodlně. Její osobnost nese mnoho tajemství, které se odhalí pouze milovanému.

Vodnář - veselý optimista s vynikajícím smyslem pro humor. Je schopen rozumně přemýšlet a objektivně přistupovat k jakémukoli problému. Vychází výborně s lidmi, zejména s muži. Schopný pracovat jako tým a nezávisle. Muži ji zbožňují kvůli humoru a lehkému charakteru.

Ryby - sobecká osobnost, náchylná k narcismu. Vždy vysoký názor na jeho osobu a od ostatních vyžaduje to samé. Věnuje spoustu času jeho vzhledu, rád čte módní časopisy a jdi nakupovat. Od lidí vyžaduje uctívání a obdiv. Neexistuje žádný způsob, jak to snížit z nebe na zem, zůstává jen smířit se.Nejlépe články