Szaboveronika

Význam jména Christina


Význam jména Christina / Neznámá

Jméno Christina je evropská verze starověkého křestního jména Krista, který byl zase vypůjčen z řeckého jazyka. Jméno Krista se objevilo v Rusku spolu s rozšířením křesťanství, v překladu z starověkého řeckého znamená "křesťan". Ve starých dnech bylo jméno Christine výlučně nazýváno obyčejníky, mezi šlechty se jméno vůbec nepoužívalo.

Poté jméno Krista už dávno zmizelo z používání, v porevolučních letech byl téměř zapomenut. Zanedlouho se objevila foneticky deformovaná verze jména Christine, vnímána jako cizí a nesoucí otisk aristokracie a dokonce elitářství. Tam je obrovský průliv mezi Christinou a Christinou, to může být říkal, že to jsou úplně jiná jména, přes skutečnost, že podstata jména zůstává stejná.

Christina je neobvyklé, zvukové jméno a žena, která ji nosí, prostě nemůže být obyčejnou osobou. Důkazem toho jsou dobře známé osobnosti, například zpěvačka Christina Aguilera a Christina Aguilera, herečka Christina Asmus a Kristen Stewart, německý bruslaře Christina Medici, ruská básnířka Christina Alchevsk, ruský gymnasta Kristina Goryunova a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Patronkou všech Christine je mučedník Kristus, který žil v III. Století ve městě Týru. Její otec byl vládcem města, snil o tom, že se jeho dcera stane pohanskou kněžkou. Dívka velmi brzo začala přemýšlet o těch, kteří vytvořili tento nádherný svět, a odmítl uvěřit, že byl stvořen bezduchými a tichými modly, kteří sami byli stvořeni lidských rukou.

Jakmile Kristus navštívil anděl, který jí vyprávěl o Kristu, Spasiteli světa. Anděl ji nazval nevěstou Kristovou a předpověděl její budoucí utrpení. Dívka rozbil její modly a přijala křesťanství.

Řádem jejího otce, který se vůbec nehodlala obrátit na pravou víru, byla Christina těžce poražena a vražena. Otec přesvědčil svou dceru, aby dlouho požehnávala pohanským bohům, ale byl pevně odmítnut. Potom nařídil, aby byla Christina spojena s železným kolem, pod kterým byl ohněm, a spálil mučednické tělo ze všech stran a pak ji znovu hodil do žaláře.

Svatý Kristus byl dlouhou dobu mučen, ale pokaždé, když se její rány zázračně uzdravily, zatímco ona sama zůstala naživu a nepoškozená. Když viděli takové zázraky, mnozí pohanové věřili v Krista a přeměnili se na křesťanství. Mučeníci, aby zabránili tomuto jevu, bodli Christinu s mečem.

Všichni majitelé jména Christina mohou oslavit své narozeniny v následujících dnech: 19. února, 26. března, 31. května, 13. června, 24. července, 6. nebo 18. srpna, 27. října nebo 15. prosince.

Název funkce

Christina plně ospravedlňuje své stylové jméno - je to jasná, emocionální, celá příroda, která od dětství přitahuje sny o luxusním životě. V práci a s neznámými lidmi se chová s opatrností a odloučením, ale její vnitřní kruh ví, jaký je ohnivý temperament za podvodně klidným vzhledem. Někteří z arogance a vůně, která je vlastně všem Christine, dokonale vyhlazena dobrou výchovou. Obecně platí, že je celkem společenská osoba, která ví, jak se s lidmi dostat.

Krásné jméno Christina může způsobit závisti a dokonce i nepřátelství u některých osob, proto od jeho majitele bude potřebovat schopnost postavit se za sebe, jinak se změní v plachý, notoricky známý člověk. V tomto případě název bude fungovat proti jeho majiteli.

Silná energie jména dává Christině velkou sílu a odolnost vůči stresu, takže od dětství pociťuje, že je zvolena a snaží se dostat se do vyšších vrstev společnosti. Dokonce i zbývající obyčejná žena v domácnosti se žena bude cítit jako zvláštní.Bohužel, v honbě za nesplnitelný sen je možné, že Christina si nevšiml jednoduché lidské štěstí, nebudou moci využívat každý den malé vítězství.

Ale to neznamená, že Christina je nakloněna postavit zámky ve vzduchu a sedět si a očekává, že hodně štěstí přijde sama. V životě je tato žena zvyklá spoléhat jen na sebe, je neodmyslitelná v opatrnosti a účelnosti, dokonce i v určitém perfekcionismu. Ví, jak vypočítat události pár kroků dopředu, takže její rozhodnutí jsou zřídka vyrážka.

Christina se snaží dodržovat obecně přijaté morální a etické normy v životě, respektuje tradiční rodinné hodnoty, zřídka se zapojí do pochybných dobrodružství. Může být nazývána žena se silným charakterem, ale reaguje na její bolestnou kritiku, dlouho si pamatuje na přestupky. Nicméně, i v nejvíce napjaté situaci, Christina nedovolí hrubost a hrubost, a netoleruje to od ostatních.

Někteří považují Christinu za konzervativní a částečně to je pravda. Není snadné, aby s ní komunikovali jiní, protože není ochotna důvěřovat lidem, preferuje, aby svou duši uzavřela.Mít silné přesvědčení a nadměrná touha po spravedlnosti může být zdrojem mnoha problémů pro Christinu. Její vlastní morální principy a principy jsou pro ni mnohem důležitější než přátelství, je neotřesitelná ve svých přesvědčeních.

Dětství

Malá Christina je uzavřená a zdrženlivá dívka, někdy se zdá, že je mírně potlačena. Ve skutečnosti je Christina pokorná a pozorná, prostě žije ve svém vlastním světě, který není ve spěchu k objevování pro druhé. Ale stejně jako všechny děti dívka velmi potřebuje chválu a povzbuzení, je pro ni velice důležité, co o ní myslí její rodiče a učitelé.

Christina je velmi důležitá, aby porazila její plachost a její rodiče by jí v tom měli pomoci. Je těžké, aby se dívka otevřela před cizinci, potřebuje více času na to, aby se přizpůsobila nové společnosti, zvláště její dospívající.

Christina si pečuje rodiče s pečlivou manipulací s hračkami a věci, po čase, mohou převzít některé povinnosti v domácnosti. Její studium je snadné, zejména v humanitních oborech. Pravidelně je zachycena různými záliby, ve kterých je ponořená.Rodiče by měli věnovat pozornost četným talentům své dcery a snažit se je rozvíjet, a ne věnovat se účelnosti dívky.

Zdraví

V dětství se Christina nemůže chlubit dobrým zdravotním stavem, je náchylná k různým virům a infekcím. V dospělosti mohou její klouby, onemocnění průdušek a plíce ji rušit.

Zdraví majitele jména Christina vyžaduje zvýšenou pozornost, měla by strávit spoustu času venku, dostat spát a vést zdravý životní styl.

Sexualita

Pokud se Christina zajímá o člověka, dostane se mu všechno, bez stopy. Osamělá se téměř nikdy nestane a sex v jejím životě není posledním místem. Žena postrádá trochu měkkosti a něhu, dává dojem silné a chladné ženy a to může člověka vyděsit pryč.

Ale za vnějším chladem je bouřlivý, nepředvídatelný temperament a neuvěřitelná smyslnost a člověk, který ví, jak se na ně dívá, bude šťastný. Sex pro Christinu je přirozeným pokračováním lásky, a bez ní není pohlavní styk sám o sobě zajímavý.Stav lásky jí dává pocit plnosti života, nepřetržité euforie. Milovat a milovat je nejtajnější touha ženy, jménem Christina.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Jako manželka se Christina snaží zvolit silnou, dobře zajištěnou osobu. Dokonce i v raném věku kriticky posuzuje potenciál mladého člověka, a proto nemůže každý dosáhnout svého postavení.

Ale pokud se člověku podaří zvítězit nad Christinou, žena se zbaví masky impatiens a je přeměněna mimo uznání. Nebude se plašit, aby ukázala svou lásku a péči, protože její rodina bude vždycky první. Christina se všemi svými silami bude snažit zachovat svatbu, i když není nic, co by zachránilo. Rozvod a odloučení zanechávají ženu těžké, zvláště pokud jsou v rodině děti.

Christinin dům bude pro ni právě pevností, kde se můžete skrývat ze všech nepříjemností a uvolnit svou duši. Chcete-li vytvořit útulné hnízdo, ušetří žádné úsilí nebo čas a kromě toho dokáže dokonale kombinovat práci a hospodaření.

Oceňuje především stabilitu a důvěru mezi manželi, a proto nikdy neodpustí zradu manžela a vysoké morální zásady jí nedovolí spáchat zradu.Jediná věc, která může ztratit Christinino rodinné štěstí, je její věštba a poněkud naivní pohled na svět, takže její manžel musí být dostatečně střízlivý člověk.

Nejúspěšnější manželství je možné s muži jménem Gleb, Dmitrij, Egor, Igor, Kirill, Leonid, Nikita, Nikolaj, Mikhail a Robert. Vyhněte se vztahům s Artura, Vladimírem, Georgem, Ivanem, Olegem, Jurijem, Filipem, Štěpánem a Jaroslavem.

Obchod a kariéra

Christina je přitahována k módním a moderním profesím, je obtížné si ji představit jako obyčejného zaměstnance nebo prosté ženy v domácnosti. Bez ohledu na to, kterou profesi si vybírá, se žena bude snažit zlepšit svou společenskou pozici a úroveň příjmů pro ni má zásadní význam. Pokud osud připraví její roli obyčejné hospodyně, bude Christina neustále trýznivá nespokojeností a nespokojeností. Energie jména dává ženě velké ambice, prostě není vytvořena pro nečinné zábavy.

Christina nemá ráda finanční závislost na nikoho, takže se vždy bude snažit vytvořit vlastní pevnou materiální základnu.Je pravidlem, že je dokonale na tom a žena s tímto jménem jen zřídka potřebuje peníze.

Christina přirozená aristokracie se dokonale spojuje s její tvůrčí činností - může se ukázat jako vynikající designér, umělec, herečka, novinář, reklamní agent, učitel nebo ředitel. Kristinina skeprocita a pedantry jí umožňují snadno vykonávat nejnáročnější a rutinnější práci vyžadující zvláštní pozornost.

Christina se může snadno vypořádat s provozováním vlastního podnikání a bez pomoci partnerů. Jako vůdce bude mít stejnou úctu od svých podřízených, protože je schopna nést zodpovědnost za osoby závislé na ní.

Talismany pro Christinu

  • Patronou planety je Slunce a Saturn.
  • Patronem zvěrokruhu je Virgo a Leo.
  • Šťastná sezóna je v létě, šťastný den v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - žlutá, oranžová, hnědá.
  • Totem rostlina - myrta a cypřiše. Myrtle je symbolem mládí, krásy a zdraví. Závod přináší do domu klid a klid, přitahuje zasnoubenou, uklidňující hádky. Cypřiše personifikují nesmrtelnost lidské duše, její život po smrti.V křesťanském náboženství je strom určen vytrvalostí, silou a vytrvalostí.
  • Totem zvíře - holub a ropucha. Mezi Slovany je holub považován za symbol Ducha svatého, ve Starém zákoně je tento pták symbolem jednoduchosti, neškodnosti, pokory a vynalézavosti. Dívka je navíc spojena s ženskostí a štěstím mateřství. Rodina - symbol bohatství, štěstí, plodnost.
  • Kamenný maskot - jantar a diamant. Jako amulet chrání jantar před zla očima, posiluje víru, dává optimismus a objasňuje myšlenky. Od nepaměti byla oranžová považována za symbol štěstí a zdraví - vyléčí nespavost, zmírňuje bolesti hlavy, bojuje s tlakovou ztrátou. Diamant je symbolem odvahy, síly ducha a bezbožnosti. Pomáhá potlačit vztek a podrážděnost, zmírňuje strach, zvyšuje morálku. Diamant je také považován za personifikaci loajality, upřímnosti a integrity.

Horoskop

Aries - energická, zvědavá, mírně naivní žena, která se chce držet krok s událostmi, i když s tím nemají nic společného. Je ambiciózní, má živou mysl a představivost, snaží se vždy zaujímat vedoucí pozici.Na cestě k požadovanému cíli nic ji nezastaví, ale diplomacie a takt nejsou nejmocnějšími vlastnostmi Christiny-Aries. Potřebuje komplimenty a adoraci, obzvláště od mužů. Christina-Ariesova nálada je proměnlivá, ale od přírody se narodila optimista a věřila, že zítra bude lepší než včera. Výkon této ženy nezná hranice, nebojí se riskovat a převzít odpovědnost. Christina-Aries se snaží udržet všude, rozsah jejích zájmů je široký a proto ne vždy přináší požadované výsledky. Nicméně Christina Aries je velkolepá hosteska, která miluje děti a nikdy nepřiznává zmatek v domě a v dalších ženách, i když je to její vlastní matka.

Taurus - tichá, vážná a odpovědná osoba s analytickým myšlením. Na první pohled se může zdát melancholická a neaktivní, ale pokud se cítí ohrožená, nebude tam žádná stopa vnějšího klidu. Obrovská fyzická vytrvalost, vytrvalost a láska k životu pomáhá ženě dosáhnout velkého úspěchu v životě, touha po sebevytváření není omezena na zralý stáří.Je konstantní v chuti a preferencích, spolehlivý, předvídatelný, trpělivý a velmi praktický. Christina-Taurus má zvláštní smyslnost, doslova přitahuje k ní lidi. Ale tato žena vybírá svého partnera pro sebe a pouze s ním projeví plnou hloubku svých pocitů. Muži, kteří ji nezajímají, má rád dráždění, svádění, ale jen z dálky. Kristina-Taurus vytvoří partnera, který ví, jak vytvořit dům v příjemném a příjemném prostředí.

Dvojčata - společenská, dobrá povaha, společenská příroda, obratně skrývající své pravé myšlenky. S zdánlivou otevřeností je velmi tajná osoba, někdy dvojnásobná, nikdy neříká pravdu. Christina Twins má nevyčerpatelnou zásobu energie, vždy má mnoho fanoušků, snadno ovlivňuje ostatní, netoleruje kritiku. Má jasnou mysl, ale mírně rozptýlená a povrchní. Rozmanitost zájmů je hlavní charakteristikou Christiny Twin. Je extrémně mnohostranná a ne vždy usiluje o to, aby se soustředila na jednu firmu a nerozkládá se na všechno ostatní.Miluje častou změnu scenérie - práce, partnery, dojmy, bydliště. Tato žena je poháněna přirozenou zvědavostí, takže je obtížné si ji představit v roli jednoduché ženy v domácnosti. Christina Twins celý svůj život hledá její ideál, a pokud ho najde, pak život pro ni hraje s novými barvami. To je naprosto nepředvídatelná povaha, takže její manžel by měl být snadný a vždy připraven na překvapení.

Rakovina - měkkou, ale hrdou ženu, která kombinuje jednoduchost a arogance, něhu a vážnost, bezmocnost a krutost. Pokud ublížíte jejímu sebevědomí, pak z poslušné a nejisté ženy se změní v pomstychtivou osobu, která neodpustí urážky. Christina-Rak je velmi citlivá osoba s jemnou duševní organizací. Je v pořádku s fantazií, představivostí a vnímáním, může vymyslet problém pro sebe, kde není. Od přírody je trochu líná a nakloněná k klidné rutině, nemá vůdčí schopnosti, snaží se vyhnout odpovědnosti. Je to přirozeně domácí bytost, velmi připoutaná k jejímu domově a rodině, zejména matce. Ve vztahu, Christine-Cancer je ponořená dole, obklopující svého partnera s něhou a péčí. Ale jistě bude muset počkat na reciprocitu, péči o sebe, projevy lásky a něhy.Pokud se žena cítí milována, stane se ideálním partnerem a s nedostatkem lásky a pozornosti se stává podrážděním a dotek. Jako manžela potřebuje silného muže, který může převzít finanční podporu rodiny.

Lví - smyslná, jasná a temperamentní žena, která nemůže žít den bez pozornosti a komunikace. Za její ostentativní laskavostí a účastí může skrýt tvrdou přírodu, pomstychtivou a pomstychtivou. U žen vidí především soupeře, takže nemá téměř žádné přátele. Flattering je také příjemné pro ni, jako pro kočku škrábání za ucho. Pokora a pokora nejsou o Christine Lvice, pro něž nic není důležitější než nezávislost a pýcha. Pokud je život žen dobrý, může být velkorysá a spravedlivá, a pokud okolnosti selžou po dlouhou dobu, pak se stane agresivní a žíravá. Porážky a neúspěchy, stejně jako neúcta ostatních, mohou trvale vést ženu do hluboké deprese. Jako manžela, Christine Lvice, bude hledat dobře pracujícího člověka s vysokým postavením ve společnosti.Z tohoto důvodu může být její manželství poměrně pozdě, ale nikdy nebude cítit nedostatek fanoušků.

Pannu - diplomatická, obezřetná a pragmatická žena, která ví, jak ovládat její myšlenky a pocity. S ostatními se chová s opatrností, někdy záměrně slavnostně. Jasný a strukturovaný přístup k jakémukoli podnikání umožňuje společnosti Christine-Deva dosáhnout působivých výsledků, získat respekt a důvěru kolegů. Vysoké nároky na sebe vedou k neustálému procesu seberealizace a učení. Každá lekce bude mít jeden přístup: pokud ano, udělejte to dobře. V sexuálním vztahu žena ukazuje omezení, které jsou vlastním temperamentem a často chladem. Je pro ni velmi obtížné vyjadřovat pocity, neboť je příliš ostrá a omezená. Když Christina-Deva najde svého ideálního partnera, připojí se k němu hodně, mezera trpí extrémně tvrdě. Její manželka se stane skutečným přítelem a podporou a nikdy se nepokouší k flirtování s jiným mužem.

Váhy - inteligentní, vzdělaná a sofistikovaná žena, usilující o luxusní a klidný život.Má ráda drahé potěšení a bohaté fanoušky, je marná a dychtivě poslouchá komplimenty, kritika ubližuje její sebevědomí. Christina-Libra moc nelíbí konfliktní situace, snaží se vyhnout odpovědnosti, ale každý ji miluje za svou společenskou povahu a kouzlo. S volbou povolání je však velmi obtížné určit, jako u jakékoli jiné volby. Je dobrá, když pracuje v týmu, ale není v manažerském postavení. Christina Libra neodkazuje na typ žen, které se mohou zamilovat na první pohled. Vybírá svého partnera dlouhou a pečlivě, ve své srdci přijímá neúspěchy a zklamání. Depresivní stav a nespokojenost s Christine-Librou je nejsnadněji potlačovat alkoholem a v tom leží velké nebezpečí pro její zdraví. V první řadě bude tato žena vždycky její milovaný muž, rodinná pohoda a dokonce ani děti nemohou nahradit její lásku.

Scorpion - horlivý, ctižádostivý, impulzivní člověk, narozený vůdce. Má pocit žárlivosti pro úspěch někoho jiného, ​​ale neustále pracuje na sobě a analyzuje všechny své chyby a selhání.Christina-Scorpio zřídka postrádá příležitost k růstu kariéry, práce se vyznačuje vytrvalostí a vytrvalostí. S každou firmou přistupuje s plnou odpovědností a nedovolí, aby se někdo uvolnil, dokud nebude dosaženo cíle. Pokud je žena naštvaná nebo ublížená jejímu sebevědomí, můžete čelit agresivnímu, kritickému a odpudivému muži, který je lepší mít v nepřátelích. Ve vztahu k jejímu sourozencovi Christina-Scorpio může být žárlivá, někdy demonstrativní a neopodstatněná. Zároveň žena miluje svou duši, která je jemná a věrná, se svou vděčnou vůlí. Dokonce ví, jak ovládat své ambice a ovládnout, působí jako ženské a slabé stvoření. Ale Christina-Scorpio je stěží spokojena s rolí jednoduché ženy v domácnosti, ráda dobře pracuje a má dobrý čas.

Střelec - veselá, svobodná a energická osoba, která ve svém životě dělá jen to, co má ráda. Uvalení jejího názoru nebo určitého chování nebude fungovat, ráda se postaví proti veřejnému mínění a vystupuje z davu. Obecně přijímané standardy morálky pro ni znamenají jen málo, žije ve svém vlastním světě a je připravena ji nabídnout všem kolem sebe.Není krutá a nechce ublížit druhým, ale její přímočarost je někdy velmi bolestivá, zvláště pro lidi, kteří ji milují. Christina-Střelec netoleruje lítost, mazanost, podvod, nestříhá intriku a nepodléhá nespravedlnosti. Její práce je kontraindikována v její rutině a průměrnosti, nejlépe se mu podařilo vytvořit tvůrčí profesi. Je charakterizována touhou po znalostech, nových zkušenostech, učení. Cristina Archer v žádném spěchu vzít sliby, tak silný svazek je možné pouze v případě, že manžel je ochoten dát svou osobní svobodu, však nemá nic společného se sexuální promiskuity.

Kozoroh - přímočará a náročná žena, jak ve vztahu k sobě, tak vůči ostatním. Základem jejího života je kariéra, pro kterou je připravena obětovat nejen klid, ale také osobní štěstí. Jako osoba je čestná, spolehlivá, přesná, jednoduchá a praktická. Ukazuje ve všem všechno zdrženlivost a umírněnost, nesnaží se udělat dojem, málokdy mluví o sobě. Christina-Capricorn se nebojí práce, ale postrádá trochu kreativní představivost, která je více než kompenzována její vytrvalostí a vytrvalostí.Ve vztazích s muži je zdrženlivá nebo dokonce plachá, nikdy neumožňuje, aby se emoce slepily, nezajišťují veřejné scény a nevystavují vášeň. Pro svou rodinu se Christina-Capricorn pokusí vytvořit pevný základ a její manžel bude velmi zodpovědný při výběru její volby, nicméně stejně jako ve svém životě. Muž, který ji vzal za svou ženu, měl vědět, že se oženil s celou svou rodinou, protože příbuzenské vztahy s Christinou-Kozorohem znamenají spoustu věcí.

Vodnář - tajemná, dokonce záhadná osoba, která má široké zájmy, usiluje o rozvoj a sebeuvědomění. Christina-Aquarius žije ve světě myšlenek, plánů a myšlenek, její nejlepší kvality jsou připravenost pomoci, přizpůsobivost, objektivita. Je připravena přijímat lidi tak, jak jsou, a nesnaží se je předělat. Mezi své zásluhy a také přírodním kouzlem patří také kompatibilní a interpersonální dovednosti. Žena obvykle má mnoho přátel z různých sociálních kruhů. V práci pro Christinu-Vodnáře, hlavní věc nebude materiální odměna, ale potěšení z práce. Opravdu chce najít své místo v životě, a proto může projít řadou profesí, ale to jí nebrání být výkonným a odpovědným zaměstnancem.S partnerem bude čestná a otevřená, ale jen do jisté míry. Sama sama snadno přitahuje lidi k sobě, ale extrémně zřídka vydává její duši, dokonce i před svou milovanou osobou. Manželství je poměrně pozdě, a její manžel by měl vědět, že nejjistější způsob, jak zničit manželství, je projevit žárlivost a nadměrný konzervatismus.

Ryby - Fantasista a snílek, který žije ve světě snů. Je rozptýlená a nepozorná, řešení nejjednodušších úkolů je jí někdy dáno velkými obtížemi. Christina Pisces je náchylná k nadsázce, může vidět problém, kde nikdy nebyl. Zároveň má žena neuvěřitelné kouzlo a kouzlo, takže kolem ní je vždy mnoho fanoušků, pro které vyvolává touhu pomáhat a chránit. Její charakter je ovládán takovými znaky, jako je sympatie, nerozhodnost, schopnost obětování, schopnost sebeobětování. Je schopná porozumět každému, kromě sebe sama. Christina Piscesová se dokáže rozpustit v pocitu vůči jiné osobě, úplně se ztratila, a proto by měla vyhnout lidem, kteří ji mohou vést k duchovnímu a morálnímu vyčerpání. Současně nedbalost nad zítraa když se začnou projevovat neúspěchy, místo toho, aby skutečně našla řešení problémů, se Christina Piscesová rozhodne skryje v jejím iluzorním světě a očekává, že vše bude řešeno samo o sobě. Její místo je v rodině, vedle milujících lidí.Nejlépe články