Szaboveronika

Hodnota Jméno Láska


Hodnota Jméno Láska / Neznámá

Jméno Láska pochází ze starověkého řeckého jména Agape, což znamená "láska". Dívka Agape měla dvě další sestry - Pistis a Elpis, což znamená víru a naději. Stejně jako jména Faith and Hope, jméno Love nebylo použito křtu dívky až do počátku 18. století, navzdory přítomnosti v kalendáři.

První zájem o jméno Love se objevil během panování císařovny Elizabeth Petrovny a byl nejčastěji využíván mezi šlechty. Vrchol popularity jména se datuje do padesátých let dvacátého století a nyní se jmenuje Láska dívky méně a méně.

Mezi ženami je hodně důstojných zástupců nesoucích jméno Love. Například herečky Lyubov Orlova a Lyubov Polishchuk, zpěváci Lyubov Uspenskaya a Lyubov Kazarnovskaya, slavná sportovkyně a skaut Lyubov Kulakova, Lyubov Ševtovová - hrdina Sovětského svazu, vedoucí podzemní organizace Young Guard a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Patronkou všech žen, které se jmenuje Láska, je Láska Římana - jedna ze sester slavné trojice "Víra, naděje, láska". Všechny tři sestry byly sakrami pohany za svatou víru v Krista před svou matkou, mučedníkkou Sophií.Před popravou byla devětletá láska, desetiletá Nadežda a Věra, která měla jen 12 let, vážně mučeni. Tři dny po smrti dívky zemřela jejich matka, Sophie, v hrobě svých dcer.

Denní jméno Love notes jednou za rok - 30. září.

Název funkce

Žena s názvem Láska může být popsána dvěma slovy - fatální a zběsilá. Jediná věc, která může způsobit, že ji ztratí hlavu a dělá bláznivé věci, je láska. Ve všech ostatních ohledech je to atraktivní člověk pro všechny, který má mimořádnou mysl a klid.

V energii jména Láska je silná postava, oblečená v měkkosti, upřímnosti a laskavosti. Stálost a životní moudrost jsou skryty za pěkným vzhledu příjemné a erudované ženy.

Hlavním rysem charakteru Lubova je pevnost a silná vůle, která se v ní projevuje už od raného dětství. Nadměrná pevnost se projevuje v přání ovládat, ačkoli nemůže být nazývána konfliktní osobností. S celou inherentní láskou ke společenosti a společenosti je vždy vidět chlad a nějaké oddělení. Nikdy plně nezjistila lidem, dokonce ani nejbližší.

Láska je zdrženlivost a trpělivost je opět určena silou charakteru. Ví, jak se udržet v ruce, nikdy nespadá do hysteriky, vždy vyzařuje přátelskou atmosféru. Jejich zájmy jsou její nejdůležitější a ví, jak je bránit. Dokonce i když Luba je společensky veselá a veselá, uvnitř je ještě další člověk, který je ponořen do svých vlastních myšlenek a plánů, o nichž Luba nikomu neřekne.

Láska je velmi umělecká a život pro ni je jedna velká fáze, ve které Lyuba může hrát různé role. Za krásnou vzhled a vnější klid je železná vůle, která vede Lásku skrze život. Zřídka se stává obětí, spíše naopak. Takto a nepostřehnutelně způsobuje, že lidé kolem ní začínají sloužit, aniž si to všimnou. Láska je rodilý vůdce, který vždy jedná, jak považuje za vhodné, bez ohledu na názory ostatních. Její vedení je obzvláště výrazné v úzkém okruhu lidí.

Komunikovat s každým, účastník by si měl vzpomenout, že žena už dlouho pamatuje jak na špatnou, tak na dobrou. Pokud se ještě musíte dostat na seznam jejích nepřátel, pak si můžete být jisti, že je to navždy.Je to velmi oddaná osoba, ale velmi opatrně si vybírá několik svých přátel.

Láska v dětství

Malá Lyubasha je sladká a plachá dívka, která nedává svým rodičům žádné potíže. Má velmi časné umělecké schopnosti, které musí být rozvíjeny.

Ve škole je láska pevná. Vystupuje mezi jejími spolužáky s krásným elegantním oblečením a bezchybným make-upm. Dokonce i tehdy chlapci začnou věnovat pozornost jí, s kým dívka ví, jak být přátelé, ale stále miluje trávit více času se svými přáteli. Učitelé s Libovolně souhlasí, že zřídka jde do otevřeného konfliktu.

Lyuba vyrůstá velmi brzy a její postava se mění - dívka začíná udržovat vzdálenost mezi sebou a světem kolem ní. Ona odchází z péče o dospělé, ale rodiče musí věnovat pozornost emocionálnímu pocitu dcery a ve všech podporovat ji. Veškeré náklonnosti a zájmy, které v dětství vštěpují v Lyubě, budou zachovány po celý život.

Jméno Love se doporučuje jmenovat dívky narozené pod znamením Váhy. To je to znamení, které dívce dává velkolepý smysl pro smysl a výborný smysl pro humor.

Zdraví

Malá Lyuba může často trpět nachlazeními a starší mohou mít problémy s gynekologií.

Kvůli přepracování práce nebo nepokojné atmosféře doma mohou vzniknout nervové poruchy, které mohou vážně poškodit zdraví Lubina. V důsledku narušení nervového systému je možná metabolická porucha.

Láska Sexualita

Láska nikdy postrádá fanoušky, protože vypadá dobře a je schopna přitahovat lidi k sobě. Pro komunikaci a sex se Lyuba snaží zvolit vysoce inteligentního partnera, s nímž by měla zájem a kdo má něco naučit. Osobnost obyčejná nebo prostě špatně ovládaná nikdy nebude zajímat.

Kvůli ženám, jako je láska, se lidé dopouštějí šílenství, opouštějí své rodiny a zničí svou kariéru. Ona sama je plná vášně a vyžaduje od partnera to samé.

Lyuba se vrhá do vztahu doslova s ​​její hlavou - ví, jak milovat vášnivě a vášnivě. Může se vám snadno ztratit hlavou, zbláznit se láskou a žárlivostí. Stav lásky jí dává pocit plnosti života, nepřetržité euforie. Vidí ve svém vybraném jediném dobrých rysech a tvrdošíjně si nevšimne jeho nedostatků.

V sexu je Luba velmi smyslná, ale trochu plachá.Pro ni jsou tabu, že se nikdy nezlomí. Potřebuje citlivého a delikátní partnera a klidnou atmosféru. Neformální sex s neznámou osobou je prakticky vyloučen.

Manželství a rodina, kompatibilita s jmény mužů

Nejčastěji se první manželství pro ženu s názvem Láska končí v selhání, protože se pouze učí být mírné a kompromisy. A ačkoli Láska vůbec není zbavena pozornosti muže, může být ohrožena osamělostí kvůli nadměrně vysokým ideálem lásky a manželství.

Láska není dobrá hospodyňka, protože je líto, že tráví čas na domácích pracích. Proto Luba potřebuje klidného, ​​nadějného manžela a není posedlý řádem. Bude věrná a věrná žena a od jejího manžela to bude vyžadovat totéž. Láska je vždy velkorysá a laskavá vůči lidem, které miluje.

Lyuba může obětovat vše pro milovanou, ale ne vždy vidí své chyby. Nadměrná péče a péče, neustálá touha udržet vše pod kontrolou může způsobit touhu manžela "osvobodit se". Láska se považuje za hlavu rodiny a nelíbí se, že je protichůdná nebo jedná svým vlastním způsobem.

Lyuba bude velmi pečující matka, pokusí se komplexně rozvíjet své děti, vést je do sportovních klubů a klubů.

Úspěšné manželství pro Lásku je možné s muži jmény Alexej, Alexander, Gleb, Victor, Gennady, Konstantin a Yuli. Vyhněte se spojenectví s Jurijem, Igorem, Stanislavem, Vasilií, Valentinem a Borisem.

Obchod a kariéra

Láska od raného věku má tendenci k nezávislosti - nejprve od rodičů, pak od manžela. Nikdy nebude jednoduchá žena v domácnosti, protože zůstává doma ve čtyřech zdi je pro ni mučena. Potřebuje komunikovat a plnit své ambice. Láska je obdařena jasnou individualitou a všechny její touhy jsou zaměřeny na to, aby se uskutečnila v životě.

Pro Lyubov je vhodné mnoho profesí. Tato talentovaná osoba ve všech ohledech se může učit v umění, vědě, pedagogice, právu, v práci. Ať už je Luba cokoli, bude všude talentovaná a kompetentní.

Láska se může spoléhat na organizátora, manažera - ví, jak dělat obtížné rozhodnutí a nesmí se vyhýbat odpovědnosti. Láska vytrvale překonává všechny překážky a potíže, nevzdává se a nevzdává se.

Pokud se Láska rozhodne začít podnikat, pak pravděpodobně na ni čeká štěstí, protože její postava má všechny rysy potřebné k dosažení úspěchu.

Bez ohledu na povolání, kterou Luba zvolí, nikdy nepřestane duchovně a emocionálně růst.

Talismany pro lásku

  • Patron planety - Saturn.
  • Znamení znamení svatého patrona - Libra.
  • Příznivá doba roku je léto, příznivý den v týdnu je pátek.
  • Barva, která přináší štěstí, je modrá a modrá.
  • Totem rostlina - lípa. Lipa je považována za symbol manželské věrnosti a lásky. Strom slouží jako talisman, který chrání před zlými oči, bludy a zlami. V žádném případě nemůže být Lipu porušena, nasekána nebo jinak poškozena.
  • Totem zvíře - mantis. Tento hmyz je symbolem mazanosti a vynalézavosti, který pomáhá Lásce přizpůsobit se každé životní situaci.
  • Kamenný maskot - lapis lazuli. Tento kámen je symbolem úspěchu a moci. Léčivé a magické vlastnosti lapis lazuli pomohou jeho majiteli zbavit se špatných myšlenek a získat vnitřní svobodu, vyléčit migrény a nervové poruchy.

Horoskop pro lásku

Aries - Žena s nepotlačitelnou energií, která nakažuje všem svým optimismem. Věří v její schopnosti a nikdy nepodléhá potížím. Je to upřímná a ušlechtilá osoba, i když je mute krutá a beztak. Nejčastěji se její manžel stává partnerem slabé povahy, protože těmito muži přitahuje nejvíce.

Taurus - společenská a společenská osoba ochotná konzervatismu.Je schopná a miluje pracovat, protože práce jí dává finanční nezávislost, což je velmi důležité pro Love-Taurus. Žena obtěžuje svého partnera žárlivostí a neustálými kontrolami. Její láska je obsesivní, neuvěřitelně silná a stálá. Může vášnivě milovat jednoho muže po celý svůj život.

Dvojčata - okouzlující osobnost, duše každé společnosti. Schopnost přizpůsobit se každé situaci a vysušit z vody. Její flexibilní mysl a vynalézavost činí z ženy dobrý diplomat. Morální principy nezakazují Lyubovi, aby zkroucil současně dva romány a současně upřímně upřel na "dvě fronty".

Rakovina - pracovitý, odpovědný člověk, který zvládne jakoukoli práci. Žena se může zdát tvrdá a nemilosrdná vůči ostatním, ale ve skutečnosti je laskavá a zranitelná osoba. Její manžel bude oddaná a pečující žena, ale její rozmary mohou přivést k bílé žár.

Lví - Účelná a ambiciózní osobnost s jasnými plány života. Žena nedovolí, aby se nikoho ve svém životě rozkázalo a nezasáhlo. Potřebuje pracovat a jednat jako vzduch - ztráta času ji potlačuje.Láska, která se narodila pod znamením Lea, ví, jak věrně milovat a důvěřovat, a její zradě velmi ubližuje.

Pannu - přetrvávající a obezřetná, dokáže přinést logiku. Když je Láska-Panna jistá svým schopnostem a silnými stránkami, stane se nejúspěšnější ve své práci. A zatímco ti, kteří jsou kolem ní, jsou považováni za obchodních a tajnůstkářských, je schopná hlubokého pocitu a lásky.

Váhy - vyvážený a rozumný člověk, ale mírně váhavý. Kontroluje a kontroluje všechno, přemýšlí o tom po dlouhou dobu, ale pak udělá nejmenší chyby. Láska-váha neustále hledá zlatý zlom, hledání rovnováhy je cílem jeho existence.

Scorpion - femme fatale, vášnivý a temperamentní. Ví, jak být mezi ní cizinci, často se stává předmětem závisti a klepání. Láska, vášeň a touha po moci vedou Láska-Štíra přes velmi obtížnou životní cestu. Ví, jak být krutá a žíravá, takže žít s takovou ženou je velmi obtížné.

Střelec - otevřená a nekompromisní osoba, která neví, jak lhát a vyhnout se.Vždycky mluví přímo o tom, co si myslí, a tak snadno dělá pro sebe nepřátele. Pevně ​​věří, že nic v životě není nemožné, stačí se snažit. Dříve nebo později Lyuba-Strelec vždy dosahuje požadovaného cíle.

Kozoroh - opatrná, zamyšlená žena, která vždycky jednala jistě. Nebude se dostat do podnikání, pokud si není jistá úspěchem. Je neuvěřitelná tvrdá dělnice, může pracovat na fyzickém a morálním vyčerpání. Ve vztazích s člověkem je pro ni nejdůležitější respekt a vzájemné porozumění, a láska je na tomto seznamu na druhém místě.

Vodnář - zranitelná žena s tenkou pleťou obdarovaná silnou intuicí. Pokud se Láska-Vodnář naučí důvěřovat své intuici, bude schopná překonat nejistoty, které jí doprovázejí v životě. Cítí lidi a předpovídá události, ale upřednostňuje udržet si své schopnosti sami sebe a vždy jim nevěří. Její pocity jsou vždy hluboké a oddaní, ale ne vždy ví, jak je vyjádřit.

Ryby - žena, která se snaží o všechno bezesporu. Pro ni je velmi důležité, aby o ní mysleli jiní, proto vždycky poslouchá názory ostatních. Soucit a duchovní přístup leží v srdci většiny lásky, její citlivá příroda je vždy připravena pomoci těm, kteří to potřebují.Je připravena dát vše, co má, svému milenci.Nejlépe články