Szaboveronika

Význam názvu mariny


Význam názvu mariny / Neznámá

Původ názvu Marina se datuje do starověku, kdy Římané uctívali řecké bohy. Jednou z nejoblíbenějších bohyně doby je Venuše, což znamená "moře". Marina je jedním z interpretací jména Venuše (Venus Marina).

Podle jiné verze je původ jména spojen s mužským starým jménem Marin, což znamená "námořní". Marin byl jméno diakona a poustevníka z Rimini, dnes považovaný za patrona státu San Marin.

Na území bývalého SSSR bylo jméno Marina velmi oblíbené, zatímco v carském Rusku to bylo téměř nikdy nepoužíváno. Od roku 2000 už název není mezi deseti nejpopulárnějšími jmény v postsovětském prostoru.

Mezitím příběh ví, že mnoho vynikajících žen nese toto jednoduché a neuvěřitelně krásné jméno. Například slavná básnická Marina Cvetaeva, spisovatelka Marina Alekseeva (s pseudonymem Alexandina Marinina), herečky Marina Vlady a Marina Ladynina, piloti Marina Raskova, balerína Marina Semenová a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Hlavním patronem všech Marinů je Marina Antioch, který žil ve III. Století v Antiochii.Narodila se v pohanské rodině, ale s celým srdcem přijímala křesťanství. Ve věku 15 let byla vdaná za pohana, který se snažil donutit Marina, aby přeměnila své náboženství. Na jeho rozkaz dívka byla veřejně zbitá a umučená, ale Marina se nevzdala své víry.

Zranění na těle Marina se zázračně rychle uzdravila, ale mučení se nezastavilo. Pak se rozhodli utopit dívku, ale pak se země otřásla a spáry spaly od Marinaových paží a nad hlavou jí svítilo světlo. Lidé, kteří tento zázrak pozorovali, věřili v Krista.

Pohané popravili Marina, stejně jako všichni ti, kteří při pohledu na tento zázrak přeměnili na křesťanství. Podle legendy byl tento den popraven jeden a půl tisíce lidí.

Sýrie Marina, která žila v sýrské jeskyni již více než 50 let, je také považována za patronku všech mariňáků. Marina oslavuje dvakrát ročně: 13. března a 30. července.

Název funkce

Marina je uvolněná příroda, aniž by přemýšlela o následcích a nikdy nic nelitovala. Je charakterizována dualitou charakteru a činnosti Marina jsou často obtížně předvídatelné. Je velmi nestabilní z emocionálního a duševního hlediska.

Marina je hrdý, hnusný, dotek, připravený k výbuchu kdykoli.Dokonce i vášnivá láska se může rychle změnit na nenávist a neústupnost. Současně však Marina nemá rád zasahovat do záležitostí druhých, nelíbí se klepy a intriky, vždycky říká pravdu v očích. Je objektivní a nestranný, ale často je proti většinovému názoru.

Marina je ohromena otevřenou a upřímnou osobou, ale není tomu tak. Ve skutečnosti je tajná osoba a zřídka úpěnlivá. Marina má velmi vysoký názor na sebe s velmi rozvinutým sebevědomím. Navzdory skutečnosti, že Marina je hladká a přátelská v komunikaci, zřídka může s ní dosáhnout intimity.

Marina má tendenci se stát se samostatnou, zejména když se v životě objevuje černý pruh. Často kultivuje v sobě melancholii, pocit osamělosti, vychutnává duchovní utrpení - bez nich se jí život zdá být svěží. Žena snadno dává melancholii a depresi, žije v tajemném světě znaků a forebodings.

Marina je zkušený manipulátor a často její přátelé se stávají jen nástrojem v rukou. Dává přednost tomu, aby si sami získala přátele se ziskem, a proto se dostává do kruhu svých přátel je prostě tak obtížné.

Marina často nesplňuje sliby a podléhá obtížím. Často působí impulzivně, aniž by přemýšlela, proto dělá mnoho chyb. Ale ona se jí nikdy nenamáhá, a její vztek hněvu rychle zmizí. Marina může urážet a ponižovat člověka, ale nikdy takový postoj nepřijme.

Marina v dětství

Malá Marina je sebevědomá dívka, která dělá vše pro potěšení pro všechny. Od dětství miluje chválu a obdiv a snaží se si je zasloužit. Dívka je zároveň hrdá a drobná, nikdy se nedopustí. Marina rodiče by v žádném případě neublížili hrdosti dívky, jinak by mohla vyrůst s pocity podřadnosti. Marina vezme všechno, co je řečeno, ve své adrese velmi vážně.

Ve škole se jasně projevuje rozmarná povaha Marina. Naučí se podle nálady, ale rozhodně se stane vůdcem ve třídě. Brzy se učí mužské pozornosti a mužské přátelství upřednostňuje ženu.

Marina skutečně potřebuje rodičovskou kontrolu, ale ovládání není snadné. Jako teenager je vzdálená od svých rodičů a může se dostat do špatné společnosti, neboť má velkou zálibu.Rodiče budou mít s vyrůstající dcerou spoustu problémů.

Zdraví

Marina má slabý nervový systém, jsou zde duševní poruchy, mnohé jsou pozorovány odborníky. Ženské zdraví a blaho budou do značné míry záviset na svém duševním stavu.

Marina se musí naučit správně jíst, protože je umístěna na plnost. Marina je dalším slabým bodem jejích zubů, měly by být sledovány od dětství, jinak přinesou mnoho problémů v dospělosti. Během těhotenství může žena ztratit některé ze zubů.

Sexualita

Marina je vášnivá příroda, která miluje sex. Ona možná spí s mužem spát do prvního dne svého známého, protože vůbec není zbavena mužské pozornosti. Žena zastaví svou volbu na vysokého, krásného muže, protože její vzhled je pro ni velmi důležitý a vnitřní svět partnera se rozpadá do pozadí. Nejčastěji Marina není poháněna pocity, ale naprostou touhou po vášní.

V posteli se žena pokusí uskutečnit všechny své fantazie, ale nezapomene na svého partnera. Marina je obecně vynikající milenka, o níž můžete jen snít. Marina je věčná dovolená, z níž se bohužel vážní muži rychle unaví.

Ve svých sexuálních vztazích, Marina, jako každá žena, hledá příležitost dosáhnout duchovního pohodlí, pochopit lásku, něhu a péči, ale ne vždy uspěje. Marina je velmi zranitelná a prostřednictvím sexu se snaží prosazovat sebe, vydělat lásku muže a podmanit ho. Tato taktika však vždy nevede k požadovanému výsledku. Velmi často Marina zůstává v roli milenky a nedokázala se oženit.

Manželství a rodina, kompatibilita mariny se jmény mužů

Ideální druhá polovina pro Marina je klidný a dobře udržovaný muž, který většinu času stráví se svou rodinou. Marina má naději na její vyvolenou osobu, a pokud je neopravňuje, rozvod je nevyhnutelný.

Manžel Marina by ji měl obklopovat pozorností a péčí, aby jí poskytl slušnou životní úroveň. Marina nebude tolerovat hrubost a ponížení od nikoho a od manžela na prvním místě. Nezávislý a tvrdohlavý charakter ženy učiní pro ni rodinný život obtížný a její manžel musí být na to připraven. Ale jestli Marina opravdu miluje, bude dobrou ženou a nikdy se nebude márnat a nebude hledat dobrodružství na boku.

Marina nekonstantnost ovlivňuje výchovu dětí - dnes jim obklopuje pozornost a péči a zítra téměř zapomene na jejich existenci. Její děti nevědí, jak najít přístup k své nepředvídatelné matce.

Marina je dobrá hosteska a ve svém domě je vždy čistá a pohodlná a na kameně se podává lahodný oběd. Miluje přijímat hosty, před nimiž se chlubí svou rodinou.

Vhodnými muži pro Marina mohou být muži s jmény Anton, Sergey, Denis, Valentin, Vladimir, Michail a Oleg. Vyhýbejte se spojenectví s Anatolím, Andrejem, Georgy, Dmitrijem, Nikolajem, Stanislavem a Borisem.

Obchod a kariéra

V díle Marina je to skutečná nádrž - pomalu, ale jistě směřuje k zamýšlenému cíli. Plně se vzdala práce, žena dokáže dosáhnout vysokých výsledků. Ale Marina se nebude zapojovat do aktivit, které jí nepřinesou finanční nezávislost - sláva a peníze pro ni budou nejlepší motivátory.

Marina může pracovat jak v oblasti umění, tak v sektoru služeb, aby se stala vědcem, inženýrem, doktorem, spisovatelem, novinářem. Marina má tendenci být viditelná a snaží se stát se ziskovými známými, a tak snadno učiní kariéru.

V obchodě Marina neočekává velké štěstí, protože nemá dostatek prostoru, vkus, tuhost a cynismus.Nejvíce, v čem je schopná, se stává vůdcem nebo manažerem podnikání. Marina ví, jak správně uspořádat pracovní postup a miluje povel.

Talismany pro přístav

  • Patronou planety je Venuše.
  • Patronem zvěrokruhu je Beran a Ryby. Pokud se Marina jmenuje dívka narozená pod těmito označeními, bude nejvíce štědře obdařena přírodou talenty a schopnostmi.
  • Nejúspěšnějším obdobím roku je zima, nejúspěšnější den v týdnu je čtvrtek.
  • Příznivé barvy jsou žluté, červené a černé.
  • Totem rostlina - lilie. Podle legendy rostla lilová květina ze slz, když jste opustili ráj. Od té doby lilie symbolizuje nevinnost, čistotu a důvěru. Ale tato skromná květina je také považována za symbol vyšší moci, symbolizující velikost a sílu.
  • Totem zvíře - pstruh a mořský koník. Pstruh je symbolem moudrosti, energie a činnosti. Seahorse se vždy pohybuje výhradně dopředu, symbolizuje smysl pro účel a věrnost svým ideálům.
  • Kamenný maskot - matka perla a černého opálu. Perla matky přinese pokoj a klid rodině Marina, pozitivní vliv na nervový systém, zvedání svého ducha a energie. Černý opál je spíše vzácný kámen s nejsilnější energií.Chrání proti černé magii a zlým očím, odvádí strachy, ostrou intuici. Černý opál přinese zvláštní štěstí Marina za podmínky, že to zdědil. Pokud je žena podvodná a pokrytecká, pak bude černý opál s největší pravděpodobností dlouho nezůstat.

Horoskop pro Marina

Aries - člověku nálady, který není zbaven šlechty. Inspirace tlačí Marina-Aries k pracovnímu výkonu a ušlechtilým činům, ale jistě ho zažije doba deprimující a nečinnosti. Pro ženu jsou názory ostatních velmi důležité, kritika a hrubost opouští hluboký dojem na její duši. Marina-Aries je věčné dítě a svět kolem ní je místem, kde je vždy vítána.

Taurus - žena, která zná její hodnotu, ale zároveň je laskavá a užitečná. Pro muže je to tajemství, lákavé a škádlivé. Pro Marinu, která se narodila pod tímto znamením, je vnitřní harmonie velmi důležitá, usiluje se svou silou pro mír a klid, přičemž všechna její srdce nepřijala žádné změny. V lásce, Marina-Taurus je nejvíce jemné a pečující stvoření na zemi.

Dvojčata - chytrá, dvojmístná, nevyvážená osoba, ale zároveň neuvěřitelně nadaná a talentovaná. Šikovně hraje roli slabé a bezbranné ženy, ve skutečnosti to není. Marina Twin je vždy v pohybu, má neochvějnou žízeň pro poznání a nové dojmy.Je zvědavá a někdy rozmarná a povídala. Jako partner potřebuje člověka, který nebude omezovat svobodu.

Rakovina - upřednostňuje pohyb zpět, nikoliv dopředu. Chytrá a citlivá, ona se bojí nejmenší obtíž, nemůže vyřešit žádný problém sám o sobě. Nicméně, ona je velmi žárlivá na to, co o ní lidé myslí. Marina-Rak žije ve svém vlastním světě, což často brání tomu, aby dostatečně reagovala na to, co se děje. Jejím hlavním účelem na zemi je být dobrou manželkou a matkou.

Lví - kariérista s bohatou představivostí, ale líná a tvrdohlavá, což jí brání v dosažení velkého úspěchu ve své kariéře. Nikdy nechodí k ostatním, neposlouchá názor někoho jiného, ​​neuznává své chyby. Ale Marina-Lev, stejně jako nikdo jiný, nepatří optimismu, ví, jak přežít těžké časy s dobrou náladou a úsměvem. Žena ví, jak se věnovat svému muži i svým přátelům.

Pannu - optimistická, kreativní a citlivá povaha. V tom není absolutně žádný cynismus, ale je to víra v lidi. Plachý a plachý, Marina-Virgo je připravena se spokojit s druhou rolí, je schopna dát vše, co má, ve prospěch osoby, kterou miluje. Je těžké najít více věrného partnera nebo přítelkyni.Pro ni je duševnost a útulnost velmi důležité, ona je schopná vcítit se, ale snaží se nikomu zatěžovat s vlastními problémy a duševními mukami.

Váhy - nekonfliktní, měkká žena, což je velmi obtížné překonat jejich plachost. Neschopnost bránit její pohled a trvat na ní nedovolí, aby dosáhla velkého kariérního růstu, je sledována osobními dramy a zklamáním. Hledání rovnováhy v lásce a v životě je cílem existence pro Marina Libru a podle věku se zpravidla nachází v životě a vášně se trochu zhoršuje.

Scorpion - Žena s bohatým vnitřním světem, který není pro všechny jasný. Má nemravnou povahu, nemůže tolerovat stálost a klidný život. Marina-Scorpio vede bohatý život plný dramatických událostí a zkušeností a výbušná povaha s ní komplikuje komunikaci. Neví, jak a nepovažuje za nutné skrýt své emoce. Marina-Scorpio je vůdce v životě, ale její síla ji může pozvednout a zcela ji zničit.

Střelec - rozmarná, netrpělivá a nekonzistentní Marina, žijící podle principu "Udělám to zítra".Zaměřuje oči na vše, co si myslí, že může být užitečná v životě - muži, pozici, luxusní dovolené, drahé nemovitosti a můžete si být jisti, že dříve nebo později bude požadovaná v rukou. Marina-Střelec je svoboda milující stvoření, které není přístupné k tréninku, musí být považováno za to, co to je.

Kozoroh - praktická a inteligentní žena, obklopující jen potřebné a užitečné lidi. S neuvěřitelnou trpělivostí a vytrvalostí se snaží vylézt výš a výš a žádné překážky ji nezastaví. Život Marina Marina se velmi často skládá z jednoho zaměstnání, protože je velmi opatrná u mužů a nedůvěřuje jim. Ale pokud se zamiluje, pak se nenajde věrnější a bezpečnější člověk.

Vodnář - snílka a idealista, žije ve svém smyšleném světě, kde není žádná zlost a podvod. V komunikaci je Marina-Aquarius příjemnou a společenskou osobou, s kterou je nudné trávit čas. Ve svém osobním životě je často zklamána, protože má tendenci idealizovat svého partnera. Má tendenci "milovat uši", důvěřovat slibům a krásným náručím a často přitahuje parazity a pachatele.

Ryby - inteligentní a inteligentní žena s dobře vyvinutou intuicí. Je dobře známá u lidí, tak zřídka podvedená. Instinktivně chce pomáhat lidem, je schopna obětovat své ambice ve prospěch ostatních. Jádrem všech jejích činností je soucit a touha pomáhat, nikdy nepoškodí člověka a nepovede úmyslně. Zároveň žena má silného ducha a objektivně vnímá realitu života. Z Marina Pisces získáte nejvíce oddanou a pečlivou ženu a matku.Nejlépe články