Szaboveronika

Hodnota jména Natalia


Hodnota jména Natalia / Neznámá

Jméno Natalya pochází z poměrně vzácného, ​​starého mužského jména Natalia, což znamená "rodné" v latině. Natalia je přeložena jako "drahá", "požehnaná" nebo "miláčka".

Jméno přišlo do ruského jazyka se šířením křesťanství a znělo to jako Natalia. Časem se jméno začalo používat jako Natalia a Natalia zůstala církevní verzí jména, i když je možné zaregistrovat novorozené dívky v jedné ze dvou možností. Pro astrologii jsou tato dvě jména zcela totožná.

Ruský spisovatel Lev Nikolajevič Tolstoj ve svém románu Válka a mír vytvořil Natashu Rostovovou svou oblíbenou hrdinku, která v tomto obrazu kombinuje kouzlo, kouzlo, citlivost a schopnost žít co nejvíce. S lehkou rukou spisovatele se obraz Nataša stal ideálem ženy a popularita jména se dramaticky zvýšila.

Druhá vlna popularity přišla v 70. letech minulého století, kdy byla každá třetí novorozená dívka nazývána Natalia. Zájem o jméno nespadal až do konce 20. století, nyní je jméno na konci druhé desítky v popularitě.

Historie zná mnohé vynikající ženy, majitele krásného jména Natalia.Například manželka Alexandra Puškina Natalia Goncharova, herečka Natalya Varley a Natalia Anreychenko, bruslař Natalia Bestemyanova, baletka Natalia Bessmertnova, vědec, neurologem Natalya spondylitidu, supermodelka Natalia Vodianova, a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Manželé Adrian a Natalia žili u Konstantinopolu, ve městě Nicomedia, za panování římského císaře Maximiliána. Adrian sloužil jako soudní úředník v soudní komoře, byl to ten, který musel přepisovat jména třiadvaceti křesťanů, kteří trpěli kvůli své víře v Krista. Osmnáctiletý Adrian byl šokován odolností křesťanů, kteří se i přes mučení odmítali uctívat modly.

Adrian přijal křesťanství, za nějž byl okamžitě zachycen a poslán do vězení. Natalia, jeho věrná žena, přijala víru svého manžela a následovala ho ve všem. Podporovala svého manžela až do posledního dechu, a když zemřel mučením, nemohla přežít žalem a zemřela v jeho hrobě.

Svatá Natalia je uctívána v křesťanství jako bezohledný mučedník, který byl vyčerpaný utrpením za svou svatou víru.

Dívky narozené před rokem 2002 oslavují své narozeniny jednou za rok - 8. září.Všechna Natalieová, narozená po roce 2002, mohou volit narozeniny z jiných dostupných termínů, protože v 21. století bylo několik kanonizovaných více světců: 11. ledna, 22. a 31. března, 8. a 14. září.

Název funkce

Natalia je vždy nezávislá a soběstačná osoba, která se nebojí obtíží. Má obtížný charakter, ale takové kvality jako vrozená slušnost a šlechta zastírají všechny její negativní rysy.

Natasha je hrdá a potřebuje chválu a souhlas, okamžitě zneklidněná kritickým komentářem. V něm je pocit nadřazenosti nad ostatními sotva patrný, ale nesplní to intriky. Natasha je nekonfliktní a přátelská, když jedná s nepřáteli nebo s lidmi, kteří jsou pro ni nepříjemní, chová se hladce, nejčastěji je ignoruje.

Vlastní láska je hnací silou jejího života. Když se něco pokazí, Natasha se stává agresivní a násilně vyjadřuje své emoce. Rychle se přizpůsobí neznámému prostředí, snadno se seznámí s novými známými. Natasha obklopená přáteli je vtipná a zajímavá konverzační.

Žena jménem Natalya je materialista k mozku a kostem, velmi miluje peníze a nemá ráda prázdné sny a sliby.Je téměř nemožné ovlivňovat ostatní, a pokud je něco rozhodnuto, pak je téměř nemožné ji přesvědčit. Avšak ani ona neudělí svůj názor na ostatní, neboť věří, že každý musí být zodpovědný za své činy.

Nataša je subjektivní a věří jen sobě. Má mimořádnou intuici a mnoho věcí se jí projevuje nejmenšími znaky, ale je velmi obtížné předpovědět její reakci.

Nataša vždycky přijde k obraně slabých a urazených, nebojí se a nebudou zachráněna tváří v tvář obtížím. Okolní lidé ji považují za neopravitelnou optimistku, a ve skutečnosti to je. Je vždy veselá, okouzlující, okouzlující, ale nikdy nebude komunikovat s osobou, která ji zradila.

Natálí život je velmi tvrdý, ale raději mlčí o svých potížích a problémech. Z její tváře nelze pochopit, že její duše je těžká a chce plakat. Může sdílet pouze s velmi blízkým člověkem, komu věří.

Natalie je osoba s vysokou morálkou, nikdy nezradí, nebude oklamat a nebude jít proti svému svědomí ani kvůli hmotnému zisku. Natasha se může upřímně radovat nejen svým vlastním, ale i ostatním úspěchům.

Natálie v dětství

Malá Natasha je pozoruhodná kvůli její veselosti a mobilitě, byla první, která začala v hlučných hrách a žertích. Nataša je velký snílka a může se tak unést, že zapomene na realitu.

Ve škole se dívka učí mírně, ale s radostí se účastní veřejného života. Opravdu potřebuje chválu učitelů, takže půjde všichni, aby si to zasloužili. Kritika pro ni je velmi bolestivá.

Rodiče při zvyšování své dcery by se měli zaměřit na pozitivní motivaci, často chválit a povzbuzovat dceru. Poznámky a kritika mohou výrazně snížit sebevědomí dívky a z ní se může vyvíjet velmi nejistá osoba. Chvála a uznání ji inspirují, inspirují a přimějí ji k tomu. Opravdu chce, aby se o to všichni líbilo, je pro Natashu velmi důležité.

Jako teenagerka Natasha zřídka stojí na křivé cestě, protože je schopná střízlivě posoudit situaci a nespadá do nepříjemných příběhů. Během své mládí se stane citlivou, temperamentní a tvrdohlavou a tyto vlastnosti přinese až do dospělosti. Zároveň je laskavá, rozhodná a lyrická, pro kterou ji ostatní milují.

Zdraví

Natalya nemá dobré zdraví, ale má neuvěřitelnou výdrž a vitalitu. Ona se obrací na lékaře extrémně vzácně, pouze v případě nouze.

Natalia téměř nemá nervové poruchy, duševní choroby jsou velmi vzácné. Kouření a alkohol jsou pro ni naprosto kontraindikovány - špatné návyky jen zhorší již ne moc dobré zdraví.

Natalia může trpět kardiovaskulárními chorobami, trpí migrénami a častým nachlazením. Často má špatné zuby, které se po porodu zvlášť zhoršují.

Sexualita

Natalie je vysoká morálka hraničí s puritanismem, nerozpoznává sex bez lásky. Ženská a oddaná Natalya je skutečná monogamní žena, která nemá žádné krátkodobé a časté romány. Vždy se soustředí na dlouhý a vážný vztah, ale muži nejsou vždy připraveni na to.

Natasha se zamiluje, ztrácí svou vlastní opatrnost a zcela se vzdává pocitům. Komplimenty, romantická atmosféra a drahé dárky pomohou postavit ji na ženu a hrubost, neslušnost a vulgárnost se mohou vytratit.

Natalia je neobyčejně sexy partner, ale za podmínky, že miluje svého muže. Nikdy nebude urážet nebo ponížit milovanou osobu, bude ho vždy podporovat a nebude pochybovat o jeho mužské síle. Snadně reaguje na své přání, ale sama o sobě pravděpodobně nezaujme iniciativu.

Sex pro Natalie je způsob, jak vyjádřit lásku k vašemu muži, abyste ho spojili sami. Jako nikdo neví, jak dosáhnout úplného souladu s manželem sexuálně, jejich kompatibilita přijde jako sama.

Manželství a rodina, slučitelnost Natálie s jmény mužů

Natasha je zřídkakdy šťastná v manželství, ale se svým srdcem se to snaží. Obvykle se vdává brzy a nejčastěji selže. Ve výjimečných případech jde o rozvod, a upřednostňuje, aby svůj nespokojený manželství vytáhl až do konce.

Pokud je manželství uzavřeno po 25 letech, má na rozdíl od časného manželství možnost mít úspěch.

Natalie má vysoce rozvinutý smysl pro zodpovědnost a péči, stává se velmi dobrou ženou a skvělou matkou. Žena udělá všechno, aby byla v rodině šťastná. V domácnostech je neoficiální vůdce, každý poslouchá a hodnotí svůj názor.

Žena se stává skvělou hostitelkou, je ekonomická a praktická. Její dům je vždy otevřený pro přátele, kterým je vždy něco, co je třeba zacházet. Natalia se svou silou udržuje ve svém domě atmosféru lásky a štěstí, pro ni je to velmi důležité. Její děti velmi milují svou matku, ona zase děti jen uctívají.

Manžel si musí vzpomenout, že jeho žena potřebuje chválu a zaniká z kritiky a připomínek. Levný a citlivý člověk, velkorysý s komplimenty, je pro Natálii skutečným nálezem.

Úspěšné manželství pro Natalie je možné s muži jménem Alexander, Alexey, Boris, Vladimir, Georgy, Igor, Ilya, Nikita, Peter a Fedor. Vyhněte se spojenectví s Arkhip, Vitaly, Eugene, Ignat, Robert, Rodion, Joseph.

Obchod a kariéra

Nataša je velmi potlačena potřebou, nechce žít v chudobě, proto je velmi ochotná vydělat si dobré peníze. Peníze pro Natašu jsou velmi důležité, ale nevstoupí do pochybných dobrodružství, stejně jako nešťastně budovat svou kariéru.

Bez ohledu na povolání, kterou Natasha zvolí, se bude snažit dostat se do předních řad. Pokud úřady povzbudí a chválí ženu, pak dokáže přesunout hory - nejlepším pracovníkem prostě nemůže být nalezen.

Natalia bude vynikající účetní, právník, manažer, obchodník, bankovní zaměstnanec nebo inženýr.To může být perfektně realizováno v kreativní profesi, protože je umělecké, okouzlující a zbavené talentů.

Natalia bude vyhovovat každé profesi, ve které potřebujete ukázat jemnost, opatrnost a odhodlání. Její schopnost střízlivě posuzovat rizika pomůže Natalii vybudovat vlastní podnikání, zejména finanční stránka života je pro ni prioritou. Ale je lepší, aby podnikala sama, bez partnerky, protože netoleruje kritiku a připomínky.

Talismany pro Natálii

  • Patronou planety je Merkur a Mars.
  • Svatý patron znamení zvěrokruhu - Panna. Když zavoláte Natalii dívku, která se narodila pod tímto znamením, bude nejvíce obdařena všemi vlastnostmi Virgosu - praktičnost, organizace, odhodlání a výjimečná intuice.
  • Šťastná sezóna je v létě, šťastný den v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - šarlatová, modrá a červená.
  • Totem zvíře - ježek. V křesťanské tradici toto zvíře ztělesňuje moudrost, vynalézavost, vstřícnost a bezmocnost. Starověcí Slované tvrdili, že tam, kde žije ježek, není žádné zlo.
  • Totemová rostlina - valeriánská a azalka.Valeryana - symbol zdraví a dlouhověkosti, stejně jako pokrytectví. Azalea je symbolem rodiny, chrání rodinné štěstí, posiluje vztahy, přináší mír a klid.
  • Kamenný maskot - safír, tyrkys a krovavik. Sapphire je klenot, který podporuje porozumění a objevování jeho schopností. Přitahuje jen dobré lidi, chrání svého majitele před podvodem a zradě. Tyrkysová bude chránit Natálii před nočními můrami, depresemi a stresy, pomůže najít klid. Krovavik zvyšuje sexuální přitažlivost svého majitele, zlepšuje náladu, zháší výbuchy hněvu, tempo bude.

Horoskop pro Natálii

Aries - je to příjemná žena ve všech ohledech, dobrodruh a fidget. Nikdy neztratí srdce a nevzdává se, statečně vydržuje všechny údery osudu. Nejcennější zážitek pro ni je její vlastní, ignoruje varování a poslouchá jen sebe sama. Ve své společnosti je vždy zajímavé, ví, jak sdělit dobré nálady ostatním. Natalia-Aries oceňuje svou nezávislost velice, ale hluboko snu o pravé lásce. Dokáže vytvořit harmonické spojení s mužským Leo - pouze ona je připravena vzdát vedení a poslouchat.

Taurus - je to marná, pyšná povaha, toužící po uznání a všeobecné pozornosti. Má tendenci přehánět její zásluhy, někdy ani trochu lhát. Kvůli dosažení svého cíle je připraveno na cokoli, pokud je to nutné, překoná hlavu. Pro ni znamená hmotné bohatství hodně a ona se snaží všemi jejími silami. Upřednostňuje muže, kteří mohou dokázat své pocity v praxi, a ne slovy - může maskovat své obchodní záměry takovým způsobem, že člověk nikdy nebude litovat vynaložených peněz. Nejlépe by byla partnerka, která se s ní narodila pod jedním znamením - Taurus. Tato unie bude silná a harmonická.

Dvojčata - rozrušený, řečivý člověk, který slibuje víc než on. Její slova nemůže být důvěřovaná a chaos, který vládne v jejím životě, je vždy přenášen těm kolem ní. Ale ona je vznešená a upřímná, takže je obtížné ji urazit. Natalia-Gemini může změnit spoustu partnerů při hledání svého ideálu, pro muže je atraktivní a žádoucí. Vynikající pár může dělat s člověkem - Vodnářem, protože tyto dvě vzdušné znamení se budou okamžitě rozumět a hlavně nebudou omezovat svobodu svého soužití.

Rakovina - být něžný a zranitelný, ale zároveň závislý a odpuzující.Ona velmi oceňuje zájem o její osobu, ale vnímá negativní kritiku. Žije podle zákona "všechno nebo nic", záměrně jde na cíl a z dobytého nedovolí nic. Ona není milovníkem turbulentního života, má ráda pohodlí svého vlastního domova, zejména proto, že je vynikající hostitelkou. Pro Natálsko-rakovinu bude muž Scorpion skutečným nálezem - oba jsou hrozní majitelé, milují svůj dům a oceňují stávající. Tento pár se navzájem dobře doplňují ve všech oblastech života.

Lví - sobecká, principiální povaha, vždy trvá na jeho názoru. Neumí sympatizovat, litovat a odpouštět, ale ví, jak používat lidi pro své vlastní účely. Cestu k jejímu srdci lze nalézt pomocí lichocení, protože velmi oceňuje nadšený postoj k její osobě. Dokonce i nejmírnější Natalya-Lev hluboko se považuje za zvláštní, přirozenost je pro ni cizí, její chování je vždy hravé a neúprosné. To vše je způsobeno pochybnostmi o sobě a jejími vlastními komplexy. Pro Natalie Lvice bude úspěšná aliance s mužem - Gemini - z nich na první pohled vznikne vzájemná přitažlivost a v průběhu let se neoslabí.

Pannu - To je vážná a praktická žena, která nikdy nespoléhá na "možná". Je stejně náročná na sebe i na druhé, ale zároveň je dobrá a vždy spravedlivá. Pod maskou chladné a pečlivé ženy skrývá jemnou duši, schopnou hlubokých pocitů a zkušeností. Nikdy nezradí a nezklame, vždy se na ní můžete spolehnout. Natalya-Deva se může stát výjimečně věrnou a oddanou ženou pro muže z Raka - tato unie bude založena na lásce a vzájemném porozumění, a hlavně, Natalia se bude moci odhalit jako smyslná žena vedle rakoviny.

Váhy - nejistá žena, která nemůže činit zodpovědná rozhodnutí. Má slabou vůli a často jde o její a jiné lidské touhy. Ale je laskavá a sympatická, pro kterou ji ostatní milují. Natalia-Libra disponuje klidem a klidem, není konfliktní a není škodlivá. Diplomacie a takt jsou hlavními výhodami, ona plynule ovládá dialog umění. Natalia-Libra a člověk-Leo jsou pro sebe navzájem, jejich společný život bude plný duchovního tepla a vzájemného porozumění.

Scorpion - kontroverzní osobnost, jejíž povaha je laskavost a despotismus, sentimentálnost a cynismus, upřímnost a tajemství.Má silný smysl pro spravedlnost, je citlivá a citlivá, ale navenek může zůstat klidná, i když v její duši zuří oheň. Je naprosto nepředvídatelná a její temperament má často destruktivní sílu. Silná sdružení Natalia-Scorpio může vytvářet s mužským Capricornem - oba jsou tvrdohlaví a cíleně orientovaní, takže se dobře rozumí.

Střelec - Je to štědrá a otevřená žena, která má velmi milé srdce. Netoleruje klepy a intriky, je vždy přátelská a plná optimismu. Každá firma může najít kreativní přístup, takže je vždy zajímavé. Je skvělým přítelem a partnerem, na který se vždy můžete spolehnout. Ale Natalia-Střelec má zájem o adventurismus, proto by měla pečlivě zvážit důsledky svých činů. Ideální spojení, založené na vzájemné důvěře, může Natalia-Střelec vytvořit s člověkem - Vodnáře - budou se navzájem podporovat ve všem a budou se společně vyrovnávat se všemi souženími.

Kozoroh - praktická žena, která se jistě prochází životem. Ani lítost, ani přesvědčení nemohou ovlivnit její názor, nikdy se neodchyluje od svých plánů.V této křehké a ženské osobnosti není železná síla vůle a důstojnosti okamžitě znatelná, nikdy neříká a nevydrží všechny životní potíže. Chybí malou lehkost a romantismus, nemůže naprosto flirtovat a flirtovat. Natalia-Capricorn může být šťastná s mužem. Ryby jsou téměř dokonalé spojení s velkou duchovní a intelektuální podobností.

Vodnář - ztuhlý, neklidný a talentovaný člověk, který velmi oceňuje jeho svobodu. Je trochu líná a nedbalá, ráda kritizuje a klepe, ale nepospíší otevřít svůj vnitřní svět. Má úplné pohrdání na razítka a velkou potřebu změny a její extravagance může ohraničit výstřednost. Vysoká společenská schopnost umožňuje rychle se přizpůsobit každé společnosti. Společné zájmy a duchovní slučitelnost Natálie-Vodnáře jsou vyslovovány u mužů - Libra - tato unie bude trvat dlouhou dobu a větší sexuální kompatibilita jen přidá sílu k tomu.

Ryby - spravedlivá a soucitná osoba, která žije ve svém fiktivním světě. Je zasněná a romantická, často rozvedená od reality.Má zvláštní dar, aby pochopila jiné lidi, je schopná milosrdenství, nezištnosti a empatie. Není možné lépe porozumět složitému vnitřnímu světě Natálie Pisces. Muž může s ní sdílet stejné znamení zvěrokruhu - nikdy se nebudou nudit navzájem a ve vztazích bude vládnout úplné vzájemné porozumění.Nejlépe články