Szaboveronika

Význam jména Pavla


Význam jména Pavla / Neznámá

Jméno Pavla je latinského původu a v překladu znamená "malý". Faktem je, že v těch dnech v latinských rodinách byli otcové i synové povoláni stejným způsobem a aby se předešlo zmatku, přidala se k názvu dítěte předpona "Paulus".

Rozsáhlé v Rusku, jméno získané po rozšíření křesťanství, díky jednomu z nejslavnějších a ctěných apoštolů - Pavlovi. Kánonizace ruských světců, kvůli nimiž zahraniční církevní jména již nebyla vnímána jako cizí, přispěla k tomu, že už v 15. a 17. století se jméno Pavl rozšířilo ve všech společenských vrstvách obyvatelstva. Od té doby až do současnosti jméno nikdy neztratilo svou popularitu. V různých variantách (Paolo, Pablo, Paulus atd.) Je jméno Paul jedním z nejběžnějších jmen v křesťanském světě.

Mnoho hodných mužů nesoucích jméno Pavla zanechalo v historii Ruska a ve světě znatelnou známku. Patří mezi ně příběhový příběh Pavel Bazhov, admirál Pavel Nakhimov, zakladatel Tretyakovské galerie Pavla Tretyakova, ruský hokejista Pavel Bure, režisér Pavel Lungin, sovětský návrhář Pavel Sukhoi a mnoho dalších.

Jmenovaní a svatí patroni

Mezi křesťany je nejvíce uctívaným svatým apoštol Pavel. Původně se jmenoval Saul - pod tímto jménem se účastnil pronásledování křesťanů. Jednoho dne, na cestě do Damašku, byl oslepen nejjasnějším světlem a Saul slyšel vyčítavý hlas Pána. Saul byl zaslepen z božského světla, ale upřímné pokání a víra v Krista mu zase zareagovaly a poté se stal horlivým kazatelem křesťanství.

Svatý Pavel cestoval hodně, aby přivedl Boží slova k lidem. Vytvořil mnoho křesťanských komunit v Malé Asii a Balkánském poloostrově, na Kypru a na Filipínách. On také napsal 14 křesťanských dopisů, neuvěřitelně originální a srdečné. Tato sdělení představují významnou součást Nového zákona.

Na objednávku císaře Nera v roce 64, Paul byl sťat a na místě jeho smrti byl postaven kostel.

Všichni majitelé jména Pavla mohou slavit denní jméno jednou ročně v den, který se shoduje s datem narození, nebo příštího po něm. Během roku jsou dny svatých jménem Pavl oslavovány více než 40krát.

Název funkce

Příroda velkoryse dala Pavlovi excentrickou povahu, která někdy obtěžuje lidi a způsobuje nedorozumění, ale Pavel je z povahy a je nepravděpodobné, že se změní. Zaměřuje se na sebe, názor lidí kolem sebe málo se stará. Muž má bohatý vnitřní svět, dobrou představivost, rozvinutou intuici. Jeho intelekt je mnohem vyšší než průměr, nicméně jeho mysl je poněkud pasivní.

Tato osoba se zřídkakdy dopouští vyrážky, protože je zvyklý na výslech a analýzu všeho. K cíli se bude pohybovat, možná pomalu, ale určitě. Kromě toho se postava Pavla vyznačuje trpělivostí, může čekat a sledovat. Ve všem, co se Pavel ujal, je sledován jeho obchodní zájem. Muž pečlivě ukrývá žoldnéřské zájmy.

Navzdory své nepatrné povaze je Pavel laskavý a soucitný, který k němu přitahuje lidi. Ale neměli byste mu otevírat duši - Pavel neví, jak zachovat tajemství jiných lidí, někdy se mu líbí drby a chvástání. Nevznikne mezi těmi kolem sebe, nemůže být nazýván ani bojovníkem za spravedlnost. V jakékoliv sporné situaci se muž snaží najít kompromis, není z povahy bojovník.

Příroda je Paul perfekcionářem, všechno, co přijme, musí být dokonalé. Ale on ví, jak vydržet rány osudu, je dobře vyznáván v lidech, nelíbí se, aby se hádal a angažoval se v otevřených konfliktech. Cílem cizinců je nedůvěra, Paul je obecně podezřelý a podezřelý. Často se zajímají o netradiční a okultní vědy, věří v mysticizmus a osud.

Paulův život není obvykle obyčejný, žije hladce a klidně, a neprchá od davu. Konstantní analýza jejich jednání a úvaha o vznešených věcech - takový je význam jména Pavla.

Dětství

Malý Pavlík je velmi spojen s jeho matkou, poslušnou a nevkusnou. Od raného věku se dítě vyznačuje klidem a obezřetností, někdy se proměňuje v pomalost nebo dokonce lenost. Ve škole chlapec studoval dobře jen v těch předmětech, které jsou pro něj zajímavé. Sotva se soustředí na lekce, protože se také nelíbí v vytrvalosti.

V dospívání Pavlik zřídka projevuje agresivitu a neposlušnost, dobře spolupracuje se svými vrstevníky as učiteli. Pro vedení, nesnaží se slávy, obvykle lhostejný.

V tomto věku je pro mladého člověka velmi důležitá rodičovská a přátelská podpora, takže se Paul nevztáhne do sebe a nestane se zarmouceným a odpudivým mužem. Je to člověk "uzavřený", zaměřený na svou vlastní osobnost, kvůli níž se vzdálenost mezi teenagerem a vnějším světem může každým dnem navýšit nepřiměřeně. Rodiče by měli pochopit, že ani inteligence, ani teoretická znalost, ani sport nenahradí schopnost komunikovat, schopnost "vzájemného pronikání", bez níž se život stává šedým a tvrdým.

Zdraví

O zdraví Pavla můžete říci toto: je zdravý, dokud všechno v jeho životě je dobré. Jakmile se vyskytnou potíže a dostane deprese, všechno je rozbité. Proto by se měl vyvarovat duševní námahy, sledovat režim dne a jídlo.

Pavel je také náchylný k obezitě, předisponovaným k sexuální nevroze a poruchám metabolismu.

Sexualita

Paul se vyznačuje smyslností, obvykle se ukáže být milým a vášnivým milencem. S ženami je láskyplný, miluje dárky a krásně pečuje, nestává se komplimenty. Tento muž má velkou intuici a ví, jak si vybrat ženy, které ho nikdy neodmítnou.

Jakákoli malá porucha sexu se pro Pavel stává skutečnou tragédií, takže pro něj je jen velmi citlivý, taktný a ženský partner, protože Pavel nepřijímá žádnou hrubost a násilí. On sám je vždycky galantní a zdvořilý vůči ženám.

Rodinná a rodinná kompatibilita

Je lepší si vzít Pavla po 30 letech - čím je manželství uzavřeno později, tím více šancí musí být úspěšné. Pokud se Paul ožení s výpočtem, pak bude tato unie silně zdvojnásobena.

Pavel je věrný, ale žárlivý manžel, pro kterého rodina znamená hodně. Může se také vzdát vedení své manželce, pokud možno jí pomáhat s domácími pracemi a šťastně pracovat s dětmi. Rád přijímá hosty, ale vždycky pije moderně. Bude se snažit zajistit materiální blahobyt v rodině a obvykle to dělá.

Fyzická intimnost a soulad se svou manželkou nejsou pro tohoto člověka méně důležité než duchovní - aniž by její manželství bylo odsouzeno, protože Paul bude hledat "pohodlí" na straně.

Nejúspěšnější manželství je možné s ženami jmenovanými Vera, Catherine, Elizabeth, Sophia, Maria, Svetlana a Irina. Vyhněte se manželství s Tatianou, Julií, Natálií, Daryou a Oksanou.

Obchod a kariéra

Paul může v životě dosáhnout hodně, pokud dokáže překonat přirozený lenost a pasivitu. Jeho oratorické dovednosti jsou dobře rozvinuté, miluje filosofii a rozum, dělá dobrý dojem na lidi, a tak se bude hodit takovým profesím jako televizní nebo rozhlasový vysílač, učitel, psycholog, právník, administrátor nebo herec. Ale to je jen tehdy, když Pavel miluje práci s lidmi.

Pavel také přitahuje vše, co souvisí s penězi - může se stát finančníkem, bankovním zaměstnancem, účetním. Bude to dobrý programátor, inženýr, stavitel nebo lékař. Muži jsou fascinováni klasickými vědami, historií, jazyky a náboženskými aktivitami.

Paul obvykle hledá své místo v životě po dlouhou dobu a některé vynikající úspěchy se nijak neliší. Nedostatek ambicí z něj činí průměrného obchodníka, ale touha po jednoduchých penězích může vést k problémům. Pavel miluje peníze, a proto může být snadná kořist v rukou podvodníků, kteří slibují rychlé příjmy za pochybné služby.

Talismany pro Pavla

  • Patronou planety je Pluto a Merkur.
  • Patron svatého znamení - Panna a Blíženci.Pauls je vyzýván, aby zavolal chlapce narozené pod těmito znameními zvěrokruhu - pak bude pro ně nejvhodnější osud.
  • Šťastná sezóna je podzim, šťastný den v týdnu je středa.
  • Šťastná barva - červená, oranžová, fialová.
  • Totem zvíře - a rudd. Již je - symbol podvodu, mazanosti a vynalézavosti. Rudd je vášeň, štěstí a úspěch ve všech snahách.
  • Totem rostlina - aster a horský popel. V Rusku je aster vždy považován za symbol smutku a nenaplněných nadějí. Rowan symbolizuje moudrost, osamělost a postoj. Ve starověku v Rusku to bylo považováno za špatné znamení popírání horského popela, protože to přineslo radost domu a chránilo ji před zlými kouzly.
  • Kamenný maskot - červený rubín. Tento kámen je schopen bojovat se strachem, dává vivacity a sebedůvěru, zlepšuje náladu. V Rusku si rubín vždycky užíval zvláštní čest, protože lidé věřili, že ví, jak zmírnit strach a léčit nemoci.

Horoskop

Aries - energický, sebevědomý a velmi tvrdohlavý člověk, velmi zřídka kompromisní. Neví, jak vůbec ztratit, a to je jeho hlavní výhoda a nevýhoda ve stejnou dobu.Ale ti, kteří se s ním již dávno obeznámili, dobře vědí, že v charakteru Pavla-Berana je další rys - zranitelnost, kterou pečlivě skrývá. Vždycky vypadá bojovně a pohybuje se pouze vpřed, jako tank, ale není to proto, že je narozeným válečníkem, spíše proto, že opravdu chce vypadat silně. Tento člověk léčí finance snadno, peníze obvykle nezůstanou. Ale ví, jak pracovat a vydělávat, takže dluhová jámka ho neohrozí. Žít v manželství s Pavelem-Beránek je poměrně obtížný, bude neustále kontrolovat vztah k síle. Bude neustále hájit svou nezávislost a prokázat vůdčí schopnosti, bude se snažit plně ovládat svého manžela a děti. Zvolený Pavel-Beránek by měl být vzpomínán, že ve svém srdci je velkým dítětem, vždy čeká na chválu a lásku.

Taurus - osoba je velmi spokojená slovy a skutky, ale kdo ví, jak dosáhnout cíle. On je neuvěřitelně skeptický, úhledný a pečlivý, který někdy otravuje ostatní. Člověk může záviset na své trpělivosti, ale člověk by ho neměl provokovat - je hněvem hrozný a nikdy neodpustí urážky.Pavel-Taurus má vzácný zdravý rozum, je tvůrčí, spolehlivý a nebojí se žádné práce, včetně fyzické. Nikdy nebude chudým člověkem, protože téměř vždy uspěje v dosažení vysoké úrovně blahobytu. A to dělá výjimečně upřímnou prací, aniž by se zapojil do nějakého pochybného podvodu. Sňatek s Pavelem-Ariesem se vyznačuje trvanlivostí a dlouhověkostí, protože je od přírody jedním milencem. Může být žárlivý, někdy příliš kritický a lakomý. Ale pokud je jeho manželka obdařena citlivostí, trpělivostí a hlavně hledá skutečného obhájce u člověka, Pavel-Taurus je to, co potřebuje.

Dvojčata - obezřetný, pozorný a principiální člověk, velmi vnímavý a citlivý vůči všemu, co ho obklopuje. Spouští z něj spousta nervózní energie, nemůže mluvit klidně a mírně, a nikdo nemůže přerušit jeho řeč. Ale přirozeně, Paul Twins je přátelský, takže nikdy nepovede úmyslně. Dvojitost jeho povahy je často vyjádřena v nedbalosti a neposlušnosti, proto se na něho nelze spoléhat.On je herec v jeho srdci, snaží se zapůsobit na veřejnost, není lhostejný ke chvále a ladení, ale kritizuje velmi tvrdě. Velmi často Pavel-Gemini vede nezodpovědný a snadný život, a proto jeho finanční situace je extrémně nestabilní. Navíc je velkým rybářem, který miluje prach v jeho očích. S velkou lehkostí lze změnit styl oblečení, bydliště, práci, ženy, jejich rozhodnutí a politické názory. Manželství může být špatné, ale není žárlivé a není náročné v každodenním životě. Manžel bude muset převzít finanční podporu pro rodinu a vyřešit problémy s domácnostmi, takže domácí dům a příkladný rodinný muž Pavel-Gemini se nikdy nestane.

Rakovina - podezřelá, obezřetná, nevěřící osoba. Je velmi zraněný a drobný, může mít na jeho adrese neopatrné prohlášení. Jeho přestupek se dá snadno vypočítat - Pavel-Rak se na sebe sama zavírá a přestane reagovat těm kolem sebe. Pokud je naprosto bezmocný při řešení malých problémů a problémů, pak pokud jde o vážné potíže, pak je soustřeďuje a postupně je překonává. Pavel-rak miluje peníze, stabilitu, bezpečnost a důvěru v budoucnost. Je praktický, pečuje o peníze pečlivě, ale není chamtivý.Má vážně manželství, stabilita ve všem, včetně vztahů, je pro něj důležitá. Pro Pavel-rakovinu je rodina jeho pevnost, která se bude snažit posilovat. Ve svazku je sobecký, průvodce žen a příkazy nerozpoznávají.

Lví - osoba je autoritářská a nevyvážená, ale okouzlující. Z pozitivních rysů jeho charakteru lze poznamenat přirozená laskavost, štědrost, otevřenost a štědrost. Neexistuje absolutně žádný podvod a smyslnost, ale to nezabrání jeho obrovské domýšlivosti a marnosti. Pavel Lev nemá rád poslouchat, vždy usiluje o výšku, chce být ve všem prvním. Miluje peníze a snadné peníze, takže si ho může vydělat hazardu nebo nečestně. Touha po bezstarostném a bezstarostném životě může přivést člověka do dluhové pasti, ale pokud Pavel-Lev je smysluplná, a ne zkažená osobnost, pak úspěch přijde k němu velmi rychle. Aby byla zachována harmonie a rovnováha v rodině, veškerá moudrost a trpělivost padnou na ramena manžela a muž se bude snažit ovládat a diktovat to v každém. Role ženy v životě Pavla-Lev je potěšit a poslouchat svého manžela a on se zase stane její ochranou a spolehlivou podporou.

Pannu - rozumný a vážný člověk, obdařený analytickým myšlením. Je zodpovědným, spolehlivým a silným člověkem, pro kterého ctí a důstojnost nejsou prázdnými slovy. On je pevný ve svých rozhodnutích, a on nemění principy a postoje během jeho života. Pavel-Deva je výrazný materialista a pragmatik, ale romantika je od něj zcela nepřítomena. Může se nazývat skutečným symbolem finanční stability, protože má vždy peníze, a vydělal si ho velmi upřímně. Preferuje, aby se seznámil pouze s "pravými" lidmi, nemá rád běžné chatování, lži a nespravedlnost. Manželka Pavla-Panny by neměla zapomínat, že její manžel je žárlivý člověk a majitel, ale on sám nikdy nedá důvod k žárlivosti. Tato osoba přikládá velkou důležitost morálním zásadám a tradičním rodinným hodnotám. Pokud žena může žít bez romantiky a překvapení, bude schopná se vyrovnat s určitým chladem člověka, pak toto manželství je odsouzeno být šťastným.

Váhy - veselý, přívětivý muž s zdvořilými způsoby. Má smysl pro takt, jen zřídka ztrácí svou náladu, zachází s jakýmkoli potížím s určitým optimismem.Ví, jak se líbí, vstupuje do důvěry lidí, zřídka jde do konfliktů a vždy se snaží najít kompromis. S každou změnou ve svém životě zachází záměrně, vždy pochybuje o všem a rozhoduje s obtížemi. Snaží se vyhnout se jakékoli zodpovědnosti, potřebuje tipy a triky. Pavel-Libra zachází s penězi s lehkostí, je náchylný k vyprávění, snažil se nic neopřít. Hlavním cílem rodinného života pro tohoto muže je teplá, upřímná atmosféra, žádné skandály a hádky. Dveře jeho domu budou vždycky otevřeny přátelům, ve vztahu k jeho manželce bude také velmi loajální. Pavla Libra "levé" výlety jsou téměř nevyhnutelné, ale bude se snažit zachovat si tajemství od druhé poloviny.

Scorpion - osoba tajná, pozorná a nerozhodná. Nechce své nedostatky vidět, ale všimne si ostatních, velmi rychle, a pokud to bude nutné, upozorní je. Někdy je příliš krutý a pragmatický, protože pro něj není téměř žádná autorita, hranice nebo něco nemožného. Není v jeho pravidlech mluvit o sobě, sdílet své problémy a bolest.Ale Pavel-Štír je mnohem zranitelnější než někdo, zoufale potřebuje lásku a podporu. Z finančního hlediska je obvykle úspěšný, protože má obrovskou schopnost pracovat, neobvykle chytrý a praktický. V rodině jistě zaujme vedoucí pozici, a to není možné vyjednávat. Je to hrozný žárlivý muž a majitel a je také velkým fanouškem, jak si věci vyměňuje a kontroluje jejich sílu. Ne každá žena se může s touto osobou spokojit, takže v životě Pavla - Štíra obvykle dochází k několika sňatkům.

Střelec - atraktivní a společenský člověk, který okouzluje svou upřímnost a charisma. Je podnikavý, aktivní, úspěšný v podnikání, plný pozitivního přístupu k životu. Pavel-Střelec není protivník, upřímný, ale někdy ne vždy taktický, rád říká pravdu v očích. Velkorysost tohoto člověka nemá téměř žádné omezení, neví, jak ušetřit peníze. Dokonce i když získává dobré peníze, bude vždy žít "od výplaty k výplatě", protože je finančně nesmírně bezstarostný. Pavel-Střelec je o svatbě negativní, protože si cení svobodu více než cokoli jiného ve světě.Jeho žena by měla být snadná, měla by sdílet zájmy svého manžela ve všem, dovolit mu pravidelně trávit čas mimo domov a rodinu. Pak bude Pavel-Střelec věrný, bude vynikajícím manželem a otcem.

Kozoroh - příroda je klidná a spokojená, nehledá-li se v centru pozornosti. On je vždy zdrženlivý, trochu zmatený, vážný a chladný. Přirozený klid umožňuje člověku, aby vždy své pocity a emoce udržoval pod kontrolou, ale ve svém srdci je citlivým a jemným člověkem, který není románem cizí. Životní postavení této osoby je založeno na racionalismu, praktickosti, klidnosti a jasnosti. Pavel-Capricorn je jedním z těch lidí, kteří budou vždy moci poskytovat rodině finanční stabilitu, bez ohledu na to, jak to stojí. Pracuje hodně, ale hlavní věcí v jeho životě bude vždy rodina. Rodinné hodnoty pro tuto osobu nejsou prázdným zvukem, je velmi připoután ke všem svým příbuzným, zejména k rodičům. Pavel-Capricorn je s jeho emocemi lstivý, takže manžel může ve vztazích postrádat trochu romantiky, ale jeho slušnost, zodpovědnost a vážnost nejsou zpochybňovány.

Vodnář - sebevědomý a tvrdohlavý muž, vůdce a stíhač od přírody. On je společenský a společenský, ale v jeho duši je sám, nemá téměř žádné skutečné přátele. Žije podle vlastních pravidel a nepovažuje za nutné, aby někdo dokázal něco, nebo aby obhájil své přesvědčení. Citlivá povaha dělá Pavel-Vodnáře citlivou a citlivou osobou a vzpomíná si na dlouhou dobu. Muž je schopen nepředvídatelných činů, může dramaticky zcela změnit svůj život. Hodnotné hodnoty v seznamu priorit Pavla-Vodnáře se neobjevují, takže je nepravděpodobné, že se stane bohatým člověkem. Pro obchodní úspěch postrádá podnikatelskou důvěru, cynismus a tvrdou práci. Základem rodinného blahobytu pro tohoto muže není láska, ale přátelství. Je velmi důležité, aby se cítil v manželce podobně smýšlející osoby, která plně sdílí jeho zájmy. Je velmi důležité, aby se žena naučila přijmout svého manžela tak, jak je, protože ani škandály ani hádky ho nemohou změnit - po sňatku zůstane Paul-Aquarius stejný jako před ním.

Ryby - laskavý a zranitelný člověk, ne vůdce a ne bojovník v životě.Ale on je mazlíček osudu, často se nevysvětlitelně štěstí v mnoha snahách. Má mnoho ambiciózních plánů, ale pro jejich realizaci Pavel Pisza nemůže zvednout prst a očekávat dary od osudu. Rychle se podráždí a urazí, ale i rychle opustí, zapomene na všechny špatné věci. Jedná se o velmi upřímnou osobu, upřímně se odkazuje na lidi, vždy touží po pomoci. Pavel Pisces je naprosto neschopný naplánovat nic, zvláště jeho výdaje. On také neví, jak zachránit, přemýšlet o zítra, ušetřit a investovat peníze. Jako manželka potřebuje křehkou ženu, která je laskavá a moudrá, aby mohla schopnost a talent svého manžela směrovat správným směrem. Rovněž by měla naladit úlohu vedoucího rodiny, protože manžel jí šťastně předá všechny finanční a domácí problémy.Nejlépe články